Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zaščita s kristalom proti mlaju?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
3 komentarjev na to temo

#1 mkerec

mkerec
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 14. marec 2005, 20:07

Ali kdo morda ve, s katerim(-i) kristali bi se lahko zaščitili pred vplivom mlaja in polne lune?

Informacijo iščem, ker naš malček vsak mesec 1-2 noči pred mlajem (zadevo spremljamo že nekaj mesecev) celo noč v spanju kriči in se zbuja z hudim jokom vsako uro. Ko se prebudi deluje povsem prestrašeno, kakor da ima nočne more. In jok je povsem nekontroliran, drugačen kot ob bolečinah, krčih ipd. Sedaj iščem vsako zaščito, ki bo pomagala....

x:((x
Objavljena slika

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. marec 2005, 20:13

hm... sicer kulira tele vpliva pac lunin kamen (med drugimi)... morda pa ne tudi za dojencka.

lohk so, a ves, recimo... ipak sam krchi... v tem primeru je dbest aventurin... luna pac cisti, potencira odzive... itd.)
nekaj zelo blagega.. jaz bi dala cist vse kombinacije... recimo: beli kremen, roznati kremen, aventurin, modri kremen.... in tudi morda lepidolit...
Za taksne tezave ti bi morda sugeriral kdo ametist, a se raje izogibaj taksni izbiri. Prav tako fluoritu.

Jaz bi dala preprosto kameno strelo v prostor, morda tud kak kalcit (tu jih je ful, recimo zeleni)... rozevec... in podobno... ne glede na Luno - hocem reci, menim, da ni samo to.
menim, da je sicer bolj obcutljiv dojencek na vibre... grre morda vseen za krche, prebavo, prebava pa je vse (kajti krchev se vedno, po x000 letih, niso opredelili, objasnili).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 14. marec 2005, 23:57

<{POST_SNAPBACK}>Ali kdo morda ve, s katerim(-i) kristali bi se lahko zaščitili pred vplivom mlaja in polne lune?

Informacijo iščem, ker naš malček vsak mesec 1-2 noči pred mlajem (zadevo spremljamo že nekaj mesecev) celo noč v spanju kriči in se zbuja z hudim jokom vsako uro. Ko se prebudi deluje povsem prestrašeno, kakor da ima nočne more. In jok je povsem nekontroliran, drugačen kot ob bolečinah, krčih ipd. Sedaj iščem vsako zaščito, ki bo pomagala....

x:((x


Zadeve nisem preizkusil, a tradicionalni viri za te zadeve priporočajo kalcedon. Bi verjel, saj krepi eterično telo in dobro deluje (preverjeno) tudi pri preobčutljivosti na vremenske spremembe.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. marec 2005, 09:25

aha, verjamem... xyesx
Pri nas so se tudi kalcedoni skoz valjali, smo jih imel vsi radi, tim pa je sploh imel svojega, najvecjega in najlepsega...
Mi smo furali predvsem zarad njegovega nemira tole (nic ni spal in tko), nisem pa v bistvu vedela, da kulira tudi lunine vplive oz. naj bi jih, ampak saj rpavim, verjamem. xyesx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0