Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ozaveščanje vzorcev


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
9 komentarjev na to temo

#1 vijolična metulčica

vijolična metulčica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 27. marec 2005, 19:27

Sem ulovila eno misel, ki mi je bila všeč in odpiram novo temo, ki je tudi meni zelo pri srcu.

Kako presežt vzorce, ki nas omejujejo in kako so lahko bolezni pomoč pri odkrivanju potlačenih čustev.

V mojem življenju so se v določenih obdobjih ponavljale iste bolezni in sploh lahko rečem, da so vedno iste, da nekih novih ni bilo odkar delam na sebi. Tudi te so v bistvu izginile, pojavi se le kak simptom, kadar kaj zablodim, da me opozori, da sem skrenila iz moje poti, v bistvu da delam proti sebi.
Ker sem dobro zanalizirala dogajanja ko sem zbolela, ko se pojavi kak simptom vzamem to kot alarm.
Mi zelo dobro uspeva.

#2 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 27. marec 2005, 20:03

tole že bilo, med drugim v temah... :inocent:

VZORCI
Miselni vzorci in zdravje

#3 vijolična metulčica

vijolična metulčica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 28. marec 2005, 11:45

Misliš, da smo že vsi vse rešli?
Ko gledam okrog vidim, da so ljudje skozi bolani in tut tle po furumih se sprašujejo o zdravljenjih.

#4 vijolična metulčica

vijolična metulčica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 28. marec 2005, 11:47

In veš kaj še, ene reči mormo slišat večkrat, ker jih pozabimo. :inocent:

#5 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 28. marec 2005, 19:10

<{POST_SNAPBACK}>Misliš, da smo že vsi vse rešli?
Ko gledam okrog vidim, da so ljudje skozi bolani in tut tle po furumih se sprašujejo o zdravljenjih.

<{POST_SNAPBACK}>In veš kaj še,  ene reči mormo slišat večkrat, ker jih pozabimo. :inocent:

A tole je meni namenjeno x?x xrolleyesx
Veš kaj, niti slučajno ne mislim, da smo vsi vse rešili, nasprotno... večina nas je polna vzorcev.
Hotela sem samo opozoriti, da OBSTAJAJO teme, v katerih se je o vzorcih in njihovemu razreševanju že pisalo in mislim, da za vsak posamezen primer res ni potrebno vsakič na novo odpirati teme, če se lahko priključiš eni od že obstoječih.
Pa brez zamere x;)x

#6 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 28. marec 2005, 20:05

živjo, vijolična metuljčica x:)x :palec: ... v temi VZORCI, ki ti jo je Cocci prijazno poiskala, je bilo že precej povedanega... si šla kaj brat?... veš, tale LNF se med drugim razlikuje od ostalih forumov tudi po tem, da (dobronamerno) drug drugega malo spomnimo na že obstoječe teme, ki imajo enako ali zelo podobno vsebino, da ni potem vse razdrobljeno okoli in tudi zato, da po nepotrebnem ne zaseda-mo dodatnega prostora... potem ponavadi urednica (marsa) združi te teme pod en naslov (kar vzame kar nekaj časa), zato je še boljše, če se, preden odpreš novo temo, poslužiš iskalnika ali pomoči ... kul, ane x8Dx x:)x

#7 vijolična metulčica

vijolična metulčica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 29. marec 2005, 12:27

Sploh nisem ciljala nate ampak na splošno in seveda nase, ker določene stvari pozabljam in vedno izhajam iz mojih izkušenj, hvala za nasvet bom poiskala temo, ki sta jo predlagali.

#8 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 29. marec 2005, 13:21

Lej, v.metuljčica, sploh ti ni treba iskati, samo klikneš na naslov teme, ki sem jo podala na začetku in odprl se ti bo link... potem pa lahko samo bereš...
x:)x

#9 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 29. marec 2005, 15:48

vijolična metulčica potlej bos ma tko k jest ratala rdeca namest vijolcna x:Dx x:Dx x;)x

ej marsoslava:
pa kolk je lepo mateja napisala, bi lahk dal na zacetek vsake teme! ali se odprlo okence vsakemu osebku, ki odpira novo temo, naj najprej preveri, ce ta ali podobna tema ze obstaja!! :inocent: :inocent: x:Dx :palec:

#10 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 1. april 2005, 11:31

vzorce diskreiRAte z O5, potem inštkiRAte p+zitivno prihodnO5t, kar v hipulahko dogodek proizvajate z o5, snowcrash, pcs in whim ckearing tehnologijo...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0