Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Prstan razpoloženja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
29 komentarjev na to temo

#26 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 20. maj 2005, 21:43

Raje se pozanimaj o stvareh, preden jih sodiš. Opažam, da je tebi za marsikatero stvar škoda dati denar, pa bi marsikaj imel, a?

#27 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 20. maj 2005, 21:47

<{POST_SNAPBACK}>Raje se pozanimaj o stvareh, preden jih sodiš. Opažam, da je tebi za marsikatero stvar škoda dati denar, pa bi marsikaj imel, a?

ja, po moje bi moglo bit vse zastonj :D
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#28 princeska1

princeska1
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 1. junij 2007, 07:16

Ali mi lahko kdo prosim pove, kje se kupi tak prstan - moja 7-letna hči si ga zelo želi, pa ne vemo, kje ga kupiti. Vem da so jih imeli v Črnučah v papirnici Uka, a jih je zmanjkalo in jih še ne bodo kmalu dobili.

Hvala za informacije

#29 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 1. junij 2007, 07:24

Ali mi lahko kdo prosim pove, kje se kupi tak prstan - moja 7-letna hči si ga zelo želi, pa ne vemo, kje ga kupiti. Vem da so jih imeli v Črnučah v papirnici Uka, a jih je zmanjkalo in jih še ne bodo kmalu dobili.

Hvala za informacije


Te prstane je včasih dobavljal trgovinam Boris 031 773748, ne vem pa, če jih ima še. Vprašati ni greh.

la
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#30 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 6. junij 2007, 14:37

Neki kralj je na dvor poklical vse, ki so veljali za pametne svojega kraljestva in jim rekel:

»Svojim podložnikom bi zmeraj rad bil za vzgled. V različnih življenjskih trenutkih bi rad bil močan in vztrajen, miren in hladnokrven. Toda zgodi se mi, da sem žalosten in potrt, ko vidim očitno nesrečo; po drugi strani pa me tudi nenadno veselje ali velik uspeh nenavadno vznemirjata. Vse to mi ni prav nič všeč. Počutim se kot kos lesa, ki ga premetavajo valovi usode. Naredite mi amulet, ki me bo varoval pred takimi duševnimi stanji in hitrimi menjavami razpoloženja.«


Eden za drugim so se pametnjakoviči umikali. Znali so narediti amulete vseh vrst za različne neprijetnosti, ki so doletele njih same. Ni pa bilo tako preprosto zadovoljiti samega kralja, ki si je želel amulet s tako mogočnimi učinki.

Kraljeva jeza je že silno narasla, ko je predenj končno stopil star modrijan in mu naznanil:

»Veličastvo, jutri ti bom prinesel prstan. Če ga boš pogledal, ko boš žalosten, boš postal vesel; če boš vznemirjen, se boš ob pogledu nanj pomiril. Dovolj bo že, da boš samo prebral stavek, ki bo napisan na njem.«

Naslednji dan se je modrec vrnil ; v grajski palači je vladala tišina, kajti vse je zanimalo, kako se glasi čarobni stavek. Kralju je izročil prstan.

Kralj ga je pogledal, nato pa prebral napis na srebrnem obročku: »TUDI TO BO MINILO.«
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0