Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moj partner - moje ogledalo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
237 komentarjev na to temo

#201 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. januar 2006, 21:34

jaz pa nic v 7. hisi. :sori:
skoz koprnim brez teh partnerskih scen. x:px (:switz: se dobr)

prevec pricakujemo, to je...
al pa, po drugi strani, prevec hocmo dajat (pa cetudi brez pricakovanja)....
kar nekaj smo se mi odlocil skratka da bo tko. x:o)x
ampak ni.
se psu ne mors vedno rect - pejt tjale, bod tam, ne mi uidt. ;) :D

al pa da mas enga, da ti nou dolgcas, da *ne bos sam*... x:Dx :vragec: xrolleyesx

sem bla osamljena, se tko pocutla v enem obdobju.... pa nisem hotla kenjat s tem.. sam sem vseen rekla... sam sem rekla tud, cist stekam, da ne mors bit tle na broju, da mi bos dolgcajt preganjal al pa da jaz nom sama, sam vseen... cist stekam... sam mam sebe tud rada.... torej, jaz TEBE stekam.. in grem do pol poti... grem do 3/4- grem 90 posto poti, sam nom sla pa 150 zate v minus 50 zase. :)
tko nekak.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#202 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. januar 2006, 21:36

tis kul! :palec:

#203 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. januar 2006, 21:37

a to men? a si v sestih sekundah al kolkih postekal al si nekomu drugemu komentiral? x:Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#204 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. januar 2006, 21:41

torej kaj sele bo! :eek: jst te um ze kr zdej vikat zacel x:Dx x:o)x
kwa na OS?? ej, mene vrasat o astrologiji... don't think so x:Ix
---------

... potencial, ki se razvija s časom? :vio:
lahko tudi na OS, če se ti zdi, da ne spada v "ogledalo" x:o)x



tep ja... ne, spet sm se spomnu bolj... v ospredje. :vio: x:o)x
--------

a to men? a si v sestih sekundah al kolkih postekal al si nekomu drugemu komentiral? x:Dx x;)x



#205 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. januar 2006, 21:46

xsrcx ma ti si men tud jasno nad kul, itak, kako mi ne bi bil, ce si pa tolk kul!? :palec: xDDx (ampak res x8Dx)..
men je vsec glih tvoja ribjost.. ceprav me je znala pr kaksnih ljudeh vcas ob zivce spravit.

no sam mam zlo rada razumevanje.. in ti ga mas ful...

po miz mal udart pa se prtozt je pa cist kul sem pa tja, ker <mdr>:
"Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, ce hoces postati tisto, kar nisi; kajti tam, kjer si postal zadovoljen, bos tudi ostal."
(ne spomnim se avtorja)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#206 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 23. januar 2006, 21:54

Ja, valjda, free, tudi, ziher. x:Dx Zanimiv si tist pogruntal..... x:)x Še tuhtam kolk drži..... x;)x Pa ja, osvobaja. :palec: Veliko sem zadnje čase razmišljal o mojih odnosih z ženskami...........pol pa bluzim mal, si šele pravzaprav ustvarjam svojo sliko, pogled......Pa ne tako davno sem zaključil dolgoletno vezo....pol pa je blo treba črto potegnit, zaključna bilanca hahaha....ah, ta asc devica x:o)x Predvsem pa zato, ker bi v novi vezi rad bil "boljši" kot sem bil. Ravnal modreje. Več ljubezni, tolerance, včasih smo najmanj tolerantni in najbolj kritični, lohk tud kritizerski, krivični do tistih, ki so nam najbližje, kako čudn je v bistvu to....x^x Z distance gledano lohk člouk tolk svojih traparij zazna, da je težk verjet.....Ni mi jih glih za ponavljat v prihodnosti, kdajkoli, s komerkoli.....škoda lajfa. x;)x Ma ja, glede tega se zadnje čase dost pogovarjam s sabo...... x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#207 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 24. januar 2006, 09:44

x:)x x:Xx

Hm....in če najdeš napako na seb.......pomen, da unmu drugemu nekaj fali..... :inocent: x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#208 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 24. januar 2006, 12:08

jap! :palec: brez zavesti pa itak ne gre...
--------

Ja, valjda, free, tudi, ziher. x:Dx Zanimiv si tist pogruntal..... x:)x Še tuhtam kolk drži..... x;)x Pa ja, osvobaja. :palec: Veliko sem zadnje čase razmišljal o mojih odnosih z ženskami...........pol pa bluzim mal, si šele pravzaprav ustvarjam svojo sliko, pogled......Pa ne tako davno sem zaključil dolgoletno vezo....pol pa je blo treba črto potegnit, zaključna bilanca hahaha....ah, ta asc devica x:o)x Predvsem pa zato, ker bi v novi vezi rad bil "boljši" kot sem bil. Ravnal modreje. Več ljubezni, tolerance, včasih smo najmanj tolerantni in najbolj kritični, lohk tud kritizerski, krivični do tistih, ki so nam najbližje, kako čudn je v bistvu to....x^x Z distance gledano lohk člouk tolk svojih traparij zazna, da je težk verjet.....Ni mi jih glih za ponavljat v prihodnosti, kdajkoli, s komerkoli.....škoda lajfa. x;)x Ma ja, glede tega se zadnje čase dost pogovarjam s sabo...... x:o)x



#209 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 24. januar 2006, 12:15

x:Dx tocno to! toda res... ker smo vsi eno (nekak)... :inocent: recimo prakticno: se pogleda v ogledalo in si ni vsec. gre ven in to energijo nezadovoljstva s samim seboj prenasa na druge. torej... :o|o: :vio: pa cetudi ne gre ven... siri to energijo v okolico sebe... vibrira tak energy... :eek: :o|o:
---------

x:)x x:Xx

Hm....in če najdeš napako na seb.......pomen, da unmu drugemu nekaj fali..... :inocent: x:o)x



#210 Estrela

Estrela
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 28. januar 2006, 13:04

Najprej moraš res biti zadovoljen sam s seboj, šele potem ,si lahko tudi z drugimi. In sebi moraš biti fejst ušeč.Predlagam, da si zjutraj kar rečeš, da si fejst, ko se ugledaš z zobno ščetko pred ogledalom.Življenje bo kuj lepše, če se manj sprašuješ, kakšen bit, ampak reči: sem fejst ! A prav ?
Zaboga !Kaj se res sanje uresničujejo ?

#211 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 1. oktober 2006, 22:23

RADA BI ODPRLA TEMO: MOJ PARTNER - MOJE OGLEDALO...
ČE JE TO RES, POTEM VSE KVALITETE, KI JIH OBČUDUJEMO ALI JIH SPREJEMAMO PRI PARTNERJU -SMO MI SAMI, POBOTANI S SEBOJ.
VSE OSTALE KVALITETE, KI NAS MOTIJO ALI RAZBURJAJO PA SO ŠE NESPREJETE ALI NERAZVITE LASTNOSTI, S KATERIMI SE MORAMO PRI SEBI UKVARJATI, JIH RAZVIJATI ALI BRZDATI.
KO PARTNERJA V CELOTI SPREJMEMO, SMO SPREJELI TUDI SEBE - JE TO TAKO...
BI LAHKO KDO KAJ VEČ POVEDAL O TEM?
LEP DAN VSEM NA FORUMU
MELANIJA



Verjamem v to, da je naš partner ogledalo nas samih ali vsaj tistega kar se trudimo postati. x:)x Mislim, da drug drugemu dasta tisto, kar potrebujeta, enemu je dano nekaj, drugemu drugo in če to združita v celoto xsrcx pride ven res lepa zrcalna slika. Eden z drugim, združena v popolnost, harmonijo in srečo! xsrcbumx
Možnost in moč sprejemanja sta povezana tudi z nesebično ljubeznijo do partnerja, sprejemanje vseh njegovih lastnosti. :palec: Najprej pa moramo sprejeti sebe, to je včasih težko, res pa je, da ko priznamo svoje pomanjkljivosti jih tudi lažje popravimo in s tem izboljšamo kvaliteto sobivanja ne samo sebi, temveč tudi partnerju. xsrcx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#212 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 3. november 2006, 10:48

Jst bi pa tole temo osvežila x!x z malce drugačnim prizvokom.

Namreč včeri sem dobila eno vprašanje na katerega sem odgovorila z "NE VEM" ... ja en big fat ne vem. In potem sem razmišljala mal naprej pa še cel preostanek večera in prišla do zaključka da je še kar nekaj drugih stvari povezanih s tem vprašanjem, za katere lahko rečem samo "NE VEM" ...npr. danes berem tale članek na Siolu x:)x in se sprašujem - KAKO VEM, DA JE PRAVI???


---


V kolikem času vi mislite, da spoznate osebo, ki je prava za vas. A se to vidi po enem mesecu, dveh, po pol leta, enem letu, še kasneje?

Se vam zdi da bi morali takoj začutiti, da je ta oseba prava za vas, čustveno - ne samo fizična privlačnost? Kaj pri tem odloča; kako se počutite v njeni družbi, kako ravna z vami...

Po katerih stvareh sploh definirate PRAVEGA partnerja - se osredotočite na zdaj ali gledate daleč v prihodnost. Katere so stvari, ki jim dajete pudarek glede tega, kakšen bi pravi partner moral bit?


---

PS: Poleg harmonije in vsega tistega - v mislih imam realne stvari, tut zaljubljenost no ampak... kako bi rekla - zakaj biti/ostati z nekom x:)x mogoče bo to bolj pravi izraz x:o)x


xsrcx
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#213 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. november 2006, 11:01

x:)x hudo , težko in zagonetno vprašanje....

po tem kar vem in kar znam pravega ni.....ali kakor pravi v kolumbovem jajcu , ko se začnemo ozirati za primernim partnerjem, smo kakor ribe z odprtimi izbuljenimi očmi in potem ko tako gledamo in gledamo ne najdemo nobenega primernega, potem pa enemu izmed mimoidočih v svoji bujni domišljiji nataknemo perutničke in mu jih držimo, potem pa življenje teče dalje in nekega jutra se pod težo drugih bremen ( služba, kariera, bolezen, otroci etc znajdemo pred odločitvijo da ne zmoremo več držati krilc svojemu ljubemu ali ljubi in potem pride trenutek , ko se vprašamo ali je to sploh tisti oziroma tista // je , seveda je


samo nam se več ne da držati krilc x;)x ker smo utrujeni xcivx


***

stvar odločitve, vsak dan vsak trenutek in vsaka situacija posebej.....

kakor roža, kakor drevo kakor podjetje....vsak dan posebej skrbno in pozorno spremljat in negovat....drugač odmre...

ponavad se neha ko postaneta par...skrbet zase in za oba
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#214 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 3. november 2006, 11:07

Kok si to lepo povedala :2src:

"smo kakor ribe z odprtimi izbuljenimi očmi in potem ko tako gledamo in gledamo ne najdemo nobenega primernega, potem pa enemu izmed mimoidočih v svoji bujni domišljiji nataknemo perutničke in mu jih držimo..."


No vprašanje je - kako veš kateremu nataknit perutničke, da takrat ko jih ne moreš več držat pod bremeni, ne ostaneš sam in te partner ne razočara temveč vztraja v bremenih s tabo x:Ix vse je fajn dokler nekomu daješ krila, kje pa so takrat ko jih mora dat on tebi pa jih mogoče ni zmožen dajati tako intenzivno :inocent:
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#215 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. november 2006, 11:14

x:)x vsega ne moreš imet, sama moraš poiskat v sebi kaj ti največ pomeni...

drugače pa 5trca še taka kvaliteta se sčasoma pokvari.....kakor poje Adi

***
srečno na poti :detelca:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#216 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 3. november 2006, 11:36

No vprašanje je - kako veš kateremu nataknit perutničke...

po moje ne veš, pač pa čutiš. in to takoj. in ko tako močno čutiš, nato tudi veš. pa saj ni nujno, da je za večno. je pa edino pravi v tem trenutku na tem mestu. saj se potem vsi spreminjamo. se nam spremenijo vrednote, recimo, ali pa interesi pa nima več smisla, da nekaj na silo vzdržujemo, a ne. ampak, če greš že nastrojen v to, da zdaj je pa čas, da najdeš nekoga, ne more nič kvalitetnega izpast. pa z nekimi pričakovanji. zares moraš na stežaj odpret vrata, pol pa pride pravi. samo ne vem, če je za vse prijetno in če so vsi pripravljeni spuščat prepih v svojo bajto. moje mnenje.

#217 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 3. november 2006, 18:37

JAz itak nimam pojma kle, zato bi povedal samo nekaj, kar mislim in ne kar vem.

Idealen partner ne obstaja, smisel razmerja je učiti se nesebičnosti, ki je ključ do prave ljubezni.

Pa LEA je kar fajn povedala. Ko, čutiš, veš.

#218 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 3. november 2006, 18:40

...moj svet-moje ogledalo... boljsi naslov za topic...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#219 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 3. november 2006, 22:33

JAz itak nimam pojma kle, zato bi povedal samo nekaj, kar mislim in ne kar vem.

Idealen partner ne obstaja, smisel razmerja je učiti se nesebičnosti, ki je ključ do prave ljubezni.

Pa LEA je kar fajn povedala. Ko, čutiš, veš.



x;)x tudi občutki se spreminjajo x:Dx razen če se da morebiti zdaj že kaj zamrznit ali kako drugače konzervirat x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#220 isabelle

isabelle
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 7. november 2006, 11:00

Zelo dobra tema je!
Zal,da na koncu toliko neresnosti iz tega nastalo...

Partner je moje ogledalo-drzi.
Ne gre za nagone.

Zanimivo ce je ze kaj Helena napredovala?

#221 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 7. november 2006, 16:57

Moj oče mi je enkrat rekel, da se človeka (partnerja :2src: ) spoznata šele takrat, kadar se prvič spreta.

In se mi zdi, da to kar drži. :inocent:
Takrat namreč vidiš, na kakšen način ta tvoj partner rešuje probleme - ali sta vajina načina reševanja problemov usklajena, enaka ali vsaj podobna, ...ali se ful razhajata...

Po mojem je to res en pokazatelj, ali je ta pravi zate ali ne. Kajti ni težko biti z nekom, ko še ni nobenih problemov. Prej ali slej pa se problemi začnejo vrstiti... in tudi prav je tako, da problemi so, saj edino skozi njih nekaj ustvarjamo, spreminjamo, gradimo... Tudi odnos je treba graditi, in brez problemov se tega ne da. Zato je tako pomembno to, kako znata dva skupaj reševati probleme.

Ma malo sem bila dolga in sem stvar zakomplicirala... V resnici pa mislim zelo enostavno. x;)x xsrcx

#222 isabelle

isabelle
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 7. november 2006, 17:41

Absolutno se strinjam!

Tudi to je res da odnos je treba graditi in negovati vsak dan.
Vlagati veliko energije,brez strahu.
In ne pricakovati nicesar.
Ce odnos razpada je to rezultat zanemarjenosti.
Uprasanje le casa,zelje in redoljubnosti.

#223 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. november 2006, 12:39

Absolutno se strinjam!

Tudi to je res da odnos je treba graditi in negovati vsak dan.
Vlagati veliko energije,brez strahu.
In ne pricakovati nicesar.
Ce odnos razpada je to rezultat zanemarjenosti.
Uprasanje le casa,zelje in redoljubnosti.


Vse kul, ampak pricakovat nicesar. Slisi se lepo, vendar le, govorimo morda o idealnem partnerju. Takemu, ki kot ti nicesar ne pricakuje? potem lahko zadeva lečo tece. V vecini primerov, pa so pricakovanja nujno potrebna saj prozijo kreativno energijo na obeh straneh. Recemo jim lahko tudi zelje in hotenja.

Ce bolj pomislim, ne pricakovati in dati sploh ne obstaja. Ego pac tako deluje. Prva cakra x;)x Za kaj takega pa bi moral biti ze cisti izraz bozanskega, pa se ta se izraza preko tvojih notranjih pricakovanj, hotenj, zelja.
Brez podpisa

#224 isabelle

isabelle
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 8. november 2006, 14:23

ja,ze...
ampak pricakovanja vezejo in bremenijo.
Poleg tega 1 cakro imamo dosti krat ze prevec razvito,premalo pa 4-to..

#225 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 8. november 2006, 14:57

Jst bi pa tole temo osvežila x!x z malce drugačnim prizvokom.

Namreč včeri sem dobila eno vprašanje na katerega sem odgovorila z "NE VEM" ... ja en big fat ne vem. In potem sem razmišljala mal naprej pa še cel preostanek večera in prišla do zaključka da je še kar nekaj drugih stvari povezanih s tem vprašanjem, za katere lahko rečem samo "NE VEM" ...npr. danes berem tale članek na Siolu x:)x in se sprašujem - KAKO VEM, DA JE PRAVI???
---
V kolikem času vi mislite, da spoznate osebo, ki je prava za vas. A se to vidi po enem mesecu, dveh, po pol leta, enem letu, še kasneje?

Se vam zdi da bi morali takoj začutiti, da je ta oseba prava za vas, čustveno - ne samo fizična privlačnost? Kaj pri tem odloča; kako se počutite v njeni družbi, kako ravna z vami...

Po katerih stvareh sploh definirate PRAVEGA partnerja - se osredotočite na zdaj ali gledate daleč v prihodnost. Katere so stvari, ki jim dajete pudarek glede tega, kakšen bi pravi partner moral bit?
---

PS: Poleg harmonije in vsega tistega - v mislih imam realne stvari, tut zaljubljenost no ampak... kako bi rekla - zakaj biti/ostati z nekom x:)x mogoče bo to bolj pravi izraz x:o)x
xsrcx


Hojla Petrca

Zdej, jst sem samo en butl in se na usodne privlačnosti ne spoznam glih, ampak se mi malček dozdeva, da je kopito približno enako ali pa čisto drugačno.
Namreč glede na karakter /potrebe po kaj, po ljubezni, po svobodi, po preživetju, po moči, po zabavi/ in glede na otroštvo, si vsakdo ustvari eno sliko idealnega partnerja. Glede na to slikco eni odpadejo kt knof od gat /te njihova prisotnost pusti mrtvo hladno/ eni pa ne. No in tisti, ki te ne, so potencialni idealni partnerji. In če si ti tud v njegovi slikci, pol zna preskočt iskra tud kemična, kar je fino, ker si manj v dilemi. To iskrenje traja ene par mesecev rajtam in če si v tem času lahko predstavljaš bit z njim tud čez ohoho let, je zagotovo zelo resen kandidat za idealnega partnerja, če pa ne, pol pa ni. In to je dobr vedet, ker ko iskrenje popusti, že en mal veš, a se splača karkol delat na tem al čist nč.
No in če se ti zdi, da ja, si pa že skor na žrebcu al pa na konju. Ko iskrenje popusti, se snamejo rožnata očala in partner /in ti njemu tud/ se začne kazat v pravem barvnem spektru, ki ni glih povsem po volji. Če se je pripravljen pogovarjat o barvah in jih spreminjati /svoje seveda/ in ti tud /tud svoje samo/, pol, mislm, pol si skor na žrebcu že, če pač ne, si na konju, kar ni glih izpopolnjujoče preveč res ne in je čist vseen, če ga pošlješ na pašnik. Če pa je kao žrebec, ja, pol se pa splača delat, ker je zagotovo idealen partner, sicer mogoče ne ravno za celo življenje, za ta namen, zaradi katerega sta se našla in za čas preobrazbe travm iz otroštva pa zagotovo. Če vama rata podelat namen, zaradi česar sta skupaj se našla /travme iz otroštva definitivno,ker one ustvarjajo slikco poleg temperamenta/ in se potem še vedno lahko vidita skupaj čez x let z vsem kar paše zraven /čustva, hrepenenje, privlačnost pa takele maksimalije/, pol si na žrebcu /in on na rasni kobili/, kajtinamreč, on je definitivno idealen partner zate, ja, in ti tudi zanj.

simpl, a ne x:Dx

butl xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0