Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

FRUSTRIRANI MOŠKI


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
302 komentarjev na to temo

#126 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 13. avgust 2005, 10:41

<{POST_SNAPBACK}>cigančica :palec:
obstajata dve rešitvi: ali začneš imeti rada svoj trebuh, ali se ga pa znebiš.
Škoda živcev za take "nepomembne" zadeve, kot so frustracije zarad trebuha

sej pravim ,da tud ,ko sem bila slim nisem bila z njim zadovoljna :o|o:
in se manj sem ob komentarjih.
sploh ,pa vcasih razmisljam,kako je lahko folk tako nekulturen ,da sprasujejo take vprasanja neumna,al si se zredil ,al si noseca...pa take.meni kraj pameti ne bi prislo vprasati zensko,ki jo poznam tko na videz,ce je noseca.mislim tu mac...mene vsak dan to sprasujejo stranke v trgovini.halo?!a clovek sploh ne more imeti svojega privat lajfa,ce dela s strankami.
res me je en dan stranka vprasala,ce sem noseca in ti povem ,da je naletela na mino.tolk sem jo skurcala,da ji nic ni bilo vec jasno.pajade,najboljse ,da bom sla strankam svoj lajf razlagat,pa tu mac .folk brez olike :vragec: :xx!:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#127 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. avgust 2005, 11:06

a prav tko al kaj? tumach!!
men gre tud na zivce folk ki se vtika...
men ne govorijo vec a si se zredila, pac pa, o, kolk si shujsala - kar je cist isto zoprno (verjemi!) - prec pomislim, a cist posushena zgledam al kaj! :O:

Razmisljam, kaj me se kaj frustrira... v glavnem so moje frustracije povezane sam s tem, na kar ne morem vplivati, recimo z videzom....
sicer sem pa mal ljubosumna na mitjo, ker je na stevilnih podrocjih bolj sposoben kot jaz...
recimo njegovo racunalnisko znanje mene kar frustrira, v momentu postanem se bolj tupa za te stvari, ce mi on (zivcno) kaj razlaga. :||
pa on se zna tolk dobr zment (asc tehtnica), jaz pa ne tolk... :|||
to je v bistvu bedast, ker pol bi njega lohk frustriral moj absolutni posluh, vsak ton zadanem, tako da po mojem niti ne poskusi kaj se on zazvizgat (no rece nic, pa to tud ni kaka tezka rec da bi se clowk res blazno zafrustriral xDDx).
pa se to me frustrira, ko nimam nic svojega in nikol ne bom imela (nimam babic ipd., nobenga plejsa, kamor bi 'lohk hodila', ze kot majhno me je to frustriralo, vsi so sli 'k babici', razen mene)...
grozno mi je bilo, da nisem imela svoje sobe. to me je cist frustriralo... zdaj je tud nimam... premal placa... to me frustrira.
v bistvu se ne mroem zmenit za sestanek doma.... :||
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#128 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 13. avgust 2005, 11:09

<{POST_SNAPBACK}>alef,jst pa imam kako frustracijo-trebuh,nikoli mi ni bil vsec in na zivce mi gre,ko vidim koga,da me gleda v majico in po mozhnosti komentira:o,a bo kej novga? :o|o:
al pa :o,a smo se zredili malo? :xx!: ma fuck off!
res me to iritira.tud ,ko sem imela 10 kg manj,kot zdej sem imela to frustracijo.
in vem ,da tisti ,ki to komentira ni nic kriv in ,da je to moje nezadovoljstvo...ampak vseeno mi kak dan prekipijo takile komentarji,v zvezi z mojim trebuhom,ki je sestavljen iz dveh shlaufov :xx!:  x:Dx (se utopit se ne morem x:Dx )in vsasih kr zatezim unmu ,ki komentira,ker grem v tistem trenutku sama sebi na zivce.
evo,pa maste eno zensko frustracijo


x:Dx ha ha x!x ja to ti je pa neka frustracija xDDx
Poglej mojo slikco nekje v hišnih ljubljenčkih xDDx x:Dx
Me je samo pol na sliki pa je že to kar nekaj... x:o)x
Pa ko oblečem hlače ki so mi bile prav dve-tri leta nazaj pa mi skoraj oči ven padejo :eek: :eek: ko zavezujem čevlje... x:Dx
In moja draga da kakšno pametno pripombo... :vragec: :vragec:
Bi jo tud takrat najraje s čevljem čez kepo :wOOt: :wOOt:
Na butasta vprašanja pa začni dajat butaste odgovore x:o)x x:o)x
Te bodo kmalu nehal spraševat x:Dx x:Dx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#129 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 13. avgust 2005, 11:53

ja, Mantis, kot mi je pozneje ta prijateljica razlagala, je razumela položaj zelo podobno kot ti. Nič, se moram pač sprijaznit, da je dunajska šola bontona že pozabljena. Sam ko ne veš, kdaj te ta "spozabljenost" lahko "udari" okol kepe.
Cigančica, v takem primeru ti pa dam čist prav. Je podobno, ko bi vsak "tujec" rad potipal nosečniški trebuh. pa to je totalen vdor v zasebnost.
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#130 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 13. avgust 2005, 12:02

<{POST_SNAPBACK}>a prav tko al kaj? tumach!!
men gre tud na zivce folk ki se vtika...
men ne govorijo vec a si se zredila, pac pa, o, kolk si shujsala - kar je cist isto zoprno (verjemi!) - prec pomislim, a cist posushena zgledam al kaj! :O:


pa se to me frustrira, ko nimam nic svojega in nikol ne bom imela (nimam babic ipd., nobenga plejsa, kamor bi 'lohk hodila', ze kot majhno me je to frustriralo, vsi so sli 'k babici', razen mene)...
grozno mi je bilo, da nisem imela svoje sobe. to me je cist frustriralo... zdaj je tud nimam... premal placa... to me frustrira.
:||

kolk mi je to znano,jao jao...skoz sem jamrala,da rabim svoj plac,celo otrostvo bila sfrustrirana,ker nisem mogla sosolcev k sebi povabit....zdej pa nekak imam svoj plac,koncno.
in ista fora z babico,vsi so hodili k babici na kosilo,pa babica spletla pulover ,pa bla bla....jst pa kurc x:Dx

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx ha ha x!x  ja to ti je pa neka frustracija xDDx
Poglej mojo slikco nekje v hišnih ljubljenčkih xDDx  x:Dx
Me je samo pol na sliki pa je že to kar nekaj... x:o)x
Pa ko oblečem hlače ki so mi bile prav dve-tri leta nazaj pa mi skoraj oči ven padejo :eek:  :eek: ko zavezujem čevlje... x:Dx
In moja draga da kakšno pametno pripombo... :vragec:  :vragec:
Bi jo tud takrat najraje s čevljem čez kepo :wOOt:  :wOOt:
Na butasta vprašanja pa začni dajat butaste odgovore x:o)x  x:o)x
Te bodo kmalu nehal spraševat x:Dx  x:Dx  xsrcx

zdej me ze neki cajta noben ne vprasa,ker jih je par dobilo bombo nazaj:a je teb mal nos zrastu? x:o)x :inocent: x:Dx

<{POST_SNAPBACK}>ja, Mantis, kot mi je pozneje ta prijateljica razlagala, je razumela položaj zelo podobno kot ti. Nič, se moram pač sprijaznit, da je dunajska šola bontona že pozabljena. Sam ko ne veš, kdaj te ta "spozabljenost" lahko "udari" okol kepe.
Cigančica, v takem primeru ti pa dam čist prav. Je podobno, ko bi vsak "tujec" rad potipal nosečniški trebuh. pa to je totalen vdor v zasebnost.

da bi pa bila slucajno res noseca,pa bi koga po moje vsekala na gobec v takem primeru. x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#131 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 13. avgust 2005, 12:29

[quote name='mantis' date='13. Aug 2005 ob 13:16']
<{POST_SNAPBACK}>Razlicni smo.

:palec: Tako je. Različni smo. Samo nekaterim tega ne moreš zabit v tisto kepo ki jo imajo namesto glave x:Dx
Al bi radi spremnil tebe po svoji podobi al pa sami hočejo postat kot nekdo drug :xx!: x8Dx
Jaz sem raje slab original kot dobra kopija :kiss: :onfire: :hepko: xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#132 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. avgust 2005, 14:30

<{POST_SNAPBACK}> "sindromu šlatanja nosecniskih trebuhov"

al pa sindrom scipanja dojenckov/otrok za licka in v faco na 20 cm pihat!!!!!!!!!!!!!!!! :xx!: :xx!:
schtraufenpacht!!!!! :mad2:
sam zdaj mi tega nihce vec ne pocne... x:o)x x:Dx na sreco. x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#133 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 13. avgust 2005, 20:06

[quote name='alef' date='13. Aug 2005 ob 13:30']
<{POST_SNAPBACK}>[quote name='mantis' date='13. Aug 2005 ob 13:16']
<{POST_SNAPBACK}>Jaz sem raje slab original kot dobra kopija :kiss: :onfire: :hepko: xsrcx[/quote]
xyesx :palec:

#134 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 13. avgust 2005, 23:01

<{POST_SNAPBACK}>... sam ne bo sel skoz pri zenskem delu foruma, kajti ceprav je iskren Volk, vseeno mal prevec posplosuje...
ima pa prav, ko pravi, da punce postekajo, ce je tip premehek, pa igrice pa to... no sam tale post men vseen kaze, da Volk ni imel prevec z resnimi bejbami opravit, pac pa z otrocjimi, mroda recimo ful mlajsimi.
cakat pred kinom pa ono tretje...
jaz teh stosev sploh ne poznam recimo...

Ne vem potem poznam napačne prjatle.

Imam pa izkušnje z ženskami, ki so starejše od mene (mogoče so še zmeraj najstice) x:Dx .
Ja sam ka mali pao s lipe

#135 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 13. avgust 2005, 23:32

<{POST_SNAPBACK}>al pa sindrom scipanja dojenckov/otrok za licka in v faco na 20 cm pihat!!!!!!!!!!!!!!!!  :xx!:  :xx!:
schtraufenpacht!!!!! :mad2:
sam zdaj mi tega nihce vec ne pocne... x:o)x x:Dx na sreco. x^x

:xx!: x!x ... me ene mame prav silijo, da naj pogledam njihovega otrocka, ki je tako inidgo/kristalen/poseben/... brrr... ce kdaj recem, da nekaj nikoli, potem pri prvem stiku z otrokom NIKOLI ne rinem vanj... buc-buc nekaj cisto od blizu :xx!: ...


*v kateri temi sem jaz zdajle :inocent: :8): x?x

x;)x

#136 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 14. avgust 2005, 00:55

<{POST_SNAPBACK}> Stara dunajska šola bontona po moje še vedno šteje največ. Zame osebno ni gršega prizora v lokalu, ko ženska moškemu plača pijačo ali še kaj več.


Aja :eek: . Kako konzervativno. Ko je nastala ta dunajska šola, je bil delež zaposlenih žensk mal manši, kot je dones. Dons je pa baje enakopravnost. Sevede, dokler ni treba plačat računa. Pol je pa enakopravnosti v trenutku konc, jasn, moški mora plačevati, da gre ženska z njim na pijačo (pa še kam). Saj gre vendar jasn povsod za dnar.

Pa v času nastanka te znane dunajske šole se je tud vedel, kdo kuha pa pere pa pospravla. Pa kdo ma glavno besedo pr bajt. Mi grejo pa mal na jetra pol-emancipiranke, ki so zlo emancipirane, sevede zgolj do takret, ko je trba plačat račun :xx!: .
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#137 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 14. avgust 2005, 08:53

Uh, Mantis :palec:
to je pa oreng lekcija za omenjeno sorto moških, x:Dx
Si si morala vzeti veliko časa za takle post x;)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#138 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 14. avgust 2005, 09:01

:O: uauuuu...mantis....

ta post je vreden aplauza :palec: :palec: x:)x x;)x

Mogoče emanuel je izhajal iz lastnih slabih izkušenj...kar mu konec koncev niti ni za zamerit xDDx

poznam tudi take emancipirane ženske..ko imajo moža za kučno gospodinjo, same pa ne vedo niti kosila skuhat kaj šele kaj druzga...kot si napisala ,imajo gospodinjo za 1000sit na uro xrolleyesx

vem pa za take ženske,ko v današnji dobi so zelo mlade...še ne 25 let..z majhnim otrokom....brez službe in mož odigra v zakonu prav tako vlogo,kot nekdaj v stari Dunajski šoli....

ampak to je še vedno stvar ženske ..kako bo moški izkazoval svojo moškost v zakonu....pač tako je....

aha...verjetno vas zanima kako je moj možek???....

zlati je xDDx ..vse mi naredi ,kar mu ukažem. x:Dx pa še mir mi da ,da lahk delam kar hočem x;) x:Dx

seveda,če verjamete
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#139 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 14. avgust 2005, 12:14

bobnar

pa ja nisi zafrustriran z našimi analizami x:px x:Dx ??!!

Podaj ti eno,ki nas bo spravila mal v red x;)x
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#140 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 14. avgust 2005, 13:48

<{POST_SNAPBACK}>
Upam da ni vecina zensk tako izkoriscevalskih, da pricakuje stalno plačevanje moskih.


Uh, kakšn post. :cry: Pa sam v dvojna merila emancipacije sem podvomu :sori: . Sem mal karikiru, da vidm, kaj bo priletel :vragec: . Sam, če mal pomislm, če ni gršega prizora na svet, kot to, da plača ženska, to pomeni ravno to, da mora pač VEDNO plačevati moški. Tud sodelavkam, pač tko, na splošno. Kaj ma pa pol pranje in likanje veze s sodelavkemi :eek: .

Verjetn sem res sam mal zafrustriran :sori: . Saj po moje je večina tko mal že. Ampak sigurn ne tolk kot ti x:)x .

P. S. Pozabla si oment, da greste ženske prej v pokoj, čeprav živite kar nekaj časa dlje. Ter da je upokojenk 2x tolk kot upokojencev, čeprev moški dalj časa plačujemo v pokojninsi sklad.
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#141 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 14. avgust 2005, 17:32

Današnji moški mora znat kuhat, likat, pospravljat. Je prav da moški enakovredno poprime za delo v gospodinjstvu. Ampak če ženska ne zna niti kavice skuhat, v današnjem času, potem jaz kot moški nimam kaj delat s tako žensko. Poleg tega pa mnoge ženske - karieristke si upajo celo zlorabiti enakopravnost,v smislu da so bolj enakopravne kot moški. Prihaja do zlorab in pretiravanj v ženski emancipaciji. Smatram da so pravila igre kot so gospodinsjtvo, vzgoja otrok, finance in služba, enaka tako za moškega, kot za žensko. Ne more ženska za neko kuhinjsko opravilo, pametovati moškemu da je to za njega obvezno, medtem ko si ona privošči veliko neobveznosti. Mnogi moški tega ne znajo ali pa ne opazijo, ker jih ženske peljejo žejne čez reko x:Dx . Opazijo morda čez mnogo, mnogo let, ko zaljubljenost ugasne in opažajo mlajše bejbe. Potem pa se ženske čudijo, zakaj se moškim odfuka po 10 ali 15 letih zakona.
Ja sam ka mali pao s lipe

#142 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 14. avgust 2005, 17:38

<{POST_SNAPBACK}>
Zakaj grejo zenske prej v pokoj, je pa bil pred leti obsezen clanek v Oni, baje iz cist prakticnih razlogov, tud zato, ker so pripravnejse za vnuke pazit, pa tudi zaradi porodov jim je gledano skoz prste. Moskega pa izguba delovne produktivnosti in prispevanja celotni druzbi bolj prizadene kot zenske. Itak se pa delovna doba zvisuje in penzije vse bolj nižajo. In spet smo tam - ce si zamislis, kako bi bilo, ce bi moski ostajali pri 60 doma, zenske pa delale do 63. leta---spet bi bil problem, ker bi v tem primeru, ob recimo 10 urni dnevni odsotnosti zene, bilo normalno za pricakovat, da bo pa zdaj ON kuhal, likal, pomival, cistil, ker pac nima vec svojega sluzbenega delovnika in vidis, do tega pa nikoli ne bo prislo, ker vlada drzi z vsemi moskimi in vlado sestavljajo sami moski (7% al kolk je zensk na mestih odlocanja?) in ne bojo menda moski, ki o vsem odlocajo, sami sebe naredili ob prihodu v penzijo za "copate" s skrbjo za laufanje gospodinjstva, ker tega mski ne prenesejo, kajne? Ta zadnja moznost za vzrok daljsega delovnega staža moskih je zrasla na mojem zelniku in se mi zdi edina verjetna, bolj kot tisti zgornji dve o teorijah zenske penzionistke kot babice, ki naj doma varuje vnuke. Drugace pa hvala ti, ker (ce) nisi vzel nic osebno.


Se ne strinjam s tabo. :V:
Itak pa je stvar dogovora med zakoncema, kako bosta opravljala gospodinjska dela. Itak je dosti moških, ki morajo zaradi žena iti na malo potrebo čepe, kar se meni zdi totalno bolano.

Me pa prav zanima, katera ženska je pripravljena delat do 65 leta. Našla boš več moških, kot žensk, ki bi bili pripravljeni delat tudi do 70 let.
Ja sam ka mali pao s lipe

#143 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. avgust 2005, 17:48

uh mantis, in glih emanuel ti je na 'zulj' stopil! :D ;)

jah, saj stekam, kaj mislis, sam se pa strinjam z Rezalko...
sem ze veckrat rekla - zenske zdaj po miz tolcemo in vse, emancipirane, a vrata nam morjo pa se zmeri moski odpirat.
zakaj?
saj si jih lohk sama odprem.

Primavera, men pa dol visi, ce me tip ne caka in ne opleta okol mojih hrbtov in jaken. bi se mi zdel osladno mroda, ce bi taksno zganjal skoz okol mene.
vendar pa mi seveda cist pase, ce mi priskoci na pomoc, kar tko, ker mu pase... al pa da me pocaka prav tko, ker mu pac pase... kaj pa ce je guzvasto tam pri mizi al kaj jaz vem, jaz mam se celga boga enih torbic pa stafa in tko... mal sem zmesana, recimo... pa je mroda pol se vecja zmesnjava, ce se vsi pletemo okoli miz. :D
al pa kaj tacga. :P

placevanje?
no navadno ce me kdo povabi, pustim da placa, sam po mojem se vedno ponudim za placat, hocem rect, ne vem kako oni jemlje, ne bi rada da bi bila kaksna zadrega, al pa da bi zgledal, da sem se francoza nardila in tko...
nerada pa dobim recimo drazja darila al pa kaj prevec pozornosti... se pocutim zavezano potem...
ce pa jaz povabim, pa vztrajam da jaz placam, jasno.
al pa ce me je kdo veckrat castil, ker je recimo on vabil, pa pol ne mroem kar pustit...
skratka, ni mi kar samoumevno, da nekdo zame nekaj placuje.
pa se en primer - priziganje chikov (ja vem kadit je grdo in za zenske pa sploh), po eni strani mi pa godi, ce mi tip prizge chik, sam po drugi mi gre pa na zivce, si ga najrajs sama prizgem, veter, opletanje, ali se lahko naslonim na njegovo roko, dotikat se mi je ze zoprn pa tko... tko da daj sem tisti ogenj pa bo. ;) :P

frustrira me, ce je tip totalen les... da kot bi mizi govoril, kar besede se sprot popachijo, ko ven iz tvojih ust letijo, ko vidis, da oni a ma nic ne steka. :D xrolleyesx
to je pa res frustrirajoce... obcutek, da govoris lesu al pa kar tko mim nekoga. xrolleyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#144 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 14. avgust 2005, 17:56

<{POST_SNAPBACK}>
frustrira me, ce je tip totalen les... da kot bi mizi govoril, kar besede se sprot popachijo, ko ven iz tvojih ust letijo, ko vidis, da oni a ma nic ne steka. :D xrolleyesx
to je pa res frustrirajoce... obcutek, da govoris lesu al pa kar tko mim nekoga. xrolleyesx

Odvisno na kakšen način mu to obrazložiš, jasno in glasno je treba povedat, ne pa v šifriranih oblikah. Še posebej namigovanje ne bo nič pomagalo.
Ja sam ka mali pao s lipe

#145 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. avgust 2005, 18:01

joj Volk, men se zdi da sem kar direktna in jasna (ok, kadar bluzim, sam to ne pricakujem da me bodo glih blazno stekal)...
recimo znam razlozit preprostemu kmetu, kaj priblizno naj bi pomenil pluton v 6. hisi al pa kaj tacga... kar (meni) pomeni, da znam podajat, kar mislim... v glavnem....
ne govorim v sifrah in tole, ker sama ne maram igric in ugank in tega; prvic ker sem prelena in prepovrsna, se mi torej ne da, drugic pa ker se mi zdi 'pod' in ne vidim stosa in zabave in smisla v tem.

jaz takoj udarim z vsem na dan (da si morebiti kar prec onemogocim, ce je tko, da je lohk tko hitro kaj onemogoceno, ce je torej odvisno od ene magicne besede, recimo 41 let. :P :P)...

tko da, zase menim, da se znam zlo dobr zment. ni mi tezava priznat kaj in tko...
no ja, vcas sem pa pac tud jaz les, kaj cmo, to je pa tud treba priznat, ce se ze tule vazhim. :D ;)

*
namigovanje mi pripisujes??? :O: :xx!:

:bomb: SOVRAZIM (x!x x!x x!x) namigovanja (se najbolj pa spolna). :sick:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#146 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 14. avgust 2005, 18:09

<{POST_SNAPBACK}>joj Volk, men se zdi da sem kar direktna in jasna (ok, kadar bluzim, sam to ne pricakujem da me bodo glih blazno stekal)...
recimo znam razlozit preprostemu kmetu, kaj priblizno naj bi pomenil pluton v 6. hisi al pa kaj tacga... kar (meni) pomeni, da znam podajat, kar mislim... v glavnem....
ne govorim v sifrah in tole, ker sama ne maram igric in ugank in tega; prvic ker sem prelena in prepovrsna, se mi torej ne da, drugic pa ker se mi zdi 'pod' in ne vidim stosa in zabave in smisla v tem.

jaz takoj udarim z vsem na dan (da si morebiti kar prec onemogocim, ce je tko, da je lohk tko hitro kaj onemogoceno, ce je torej odvisno od ene magicne besede, recimo 41 let. :P :P)...

tko da, zase menim, da se znam zlo dobr zment. ni mi tezava priznat kaj in tko...
no ja, vcas sem pa pac tud jaz les, kaj cmo, to je pa tud treba priznat, ce se ze tule vazhim. :D ;)

*
namigovanje mi pripisujes???  :O:  :xx!:

:bomb: SOVRAZIM (x!x x!x x!x)  namigovanja (se najbolj pa spolna). :sick:

x:Ix x:Ix x:Ix

Auuuuuuuuuuuuuuuuu x:o)x

Ovaj kako da kažem khhhmmm x:Ix .

Če poveš jasno in glasno, če ni namigovanj (tud spolnih x:Ix ), potem je najbrž problem v tem, da te kakšen enostavno ne razume.

41 pomladi šteješ, pa saj to ni tolk hudo noooo, saj jaz bom tud čez 10 let.
Ja sam ka mali pao s lipe

#147 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 14. avgust 2005, 18:15

x:o)x No jaz pa mislim, da je za frustracije moških večinoma kriva ženska x:o)x meni se res ne da tukaj romane pisat o stvareh, ki so že napisane vsepovsod, rekla pa bi samo to... da tam kjer je LJUBEZEN, so vedno kompromisi,so usklajevanja, so sprotna razćiščevanja nesoglasij, je spoštovanje partnerstva.. in če sta osebi zreli xsrcx si ne dopuščata frustracij pri obeh spolih xDDx jaz osebno sem srečna x:o)x in moram priznati, da v svojem življenju še nisem srečala zafrustriranih moških :eek: verjetno se jih izogibam ali pa oni mene :vragec: v velikem loku xDDx x^x Ko bodo ženske SPET ženske xsrcx tudi frustriranih mož ne bo več... xDDx x:o)x

#148 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. avgust 2005, 18:17

x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#149 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 14. avgust 2005, 18:18

No Pricipesa :palec:
Ja sam ka mali pao s lipe

#150 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 14. avgust 2005, 18:58

<{POST_SNAPBACK}>Ko bodo ženske SPET ženske xsrcx  tudi frustriranih mož ne bo več... xDDx  x:o)x




Dolga bo za čakat eno evolucijsko obdobje dva tisočih let. To je namreč doba, ko ženska spet ženska postane. Trenutno je na zemlji, predvsem pri belcih, večina moških v kar štejem tudi ljudi z joški. Vedno manj je seveda vizuelnih moških, saj sodobna ženska ne rojeva. Ona se uči.

In morebiti sem velja izrek nekega moža. Ne vem kdo to je, ker to revijo imam v službi. Tako nekako je rekel.

Z žensko, ki stremi nad izobraževanjem je nekaj narobe.
Najverjetneje, da gre pri njej za okvaro spolnega organa.




So pa ostale še nekatere ženske v azijskem in črnskem svetu.
Ženska kariera, ki jo omogoča med drugim emancipacija je delni krivec tega, gnojnico se pa vali na državo in slabe razmere za mlade.

Andres


Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0