Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Znane osebnosti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
753 komentarjev na to temo

#101 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. junij 2004, 18:01

Več nas več ve, sicer sem jaz imel en drugi link, ampak je tale bolj bogat, saj če pozabiva imam jaz vse skupaj med priljubljenimi pa verjetno še kdo, sem pa gledal za tega Richarda Dreyfussa, pa žal ure ni vmes...lp, B. x;)x :palec:

#102 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 14. junij 2004, 21:48

Pa še nekaj:

-firbec mi ni dal miru, pa sem na astro.com vtipkala njegove podatke in pogledala karto. :sori:  x8Dx  x;)x

samo kvadrati in opozicije :eek:  :eek:  :eek:  :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:

x:Dx x:px ...je boljše bit zadovoljen kar s tistim, kar imamo, kajne?

Točno tako :palec: :palec: :palec:

Marsa: :palec: :palec: :palec:

Borisim :palec: :palec: :palec:

Vsi ste tako prijazni :2src: :palec:

#103 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. junij 2004, 07:46

Ruby72 x:Ix ....saj tisti tvoj link na italijanskem mora biti tudi O.K., ampak žal ne razumem čisto nič italijansko :o|o: , daj, če se ti da, postavi bližnjico tega linka, kjer bo postavljena baza podatkov znanih osebnosti :eek: ....lep dan, B. x:)x :palec:

#104 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 15. junij 2004, 10:08

Borisim :palec: :palec: ,

rade volje bi postavila bližnjico, vendar nimam pojma kaj bi to pomenilo :eek: :sori: :sori: . V tistem mojem postu sem prevedla v slovenščino pravzaprav navodila za uporabo.
Rezultat so itak imena oseb ali pa dogodki.

Če pa rabiš kakšen prevod iz It v Slo, brez nadaljnega, se kar oglasi na OS :palec: :palec: x^x

#105 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. junij 2004, 10:43

O.K. Ruby72, saj je že vse skupaj sedaj odšlo naprej, z bližnjico ni enostavno, ker sem šele pred kratkim ukapiral..... x:Ix .

Glede prevoda najlepša hvala(nikoli ne reci nikoli x:Ix !), res ne poznam italijanščine, če tako hitro govorite ali govorijo, saj itak vem, da moram hitro poslušati x:Dx , ampak tedaj pa še manj dojamem, najbolj mi je všeč, če se dva hitra Italijana prepirat :o|o: a, se vedno nasmejim x:Dx x:o)x ...lep dan tebi in tvojim, Borism x:)x :palec:


#106 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 15. junij 2004, 11:58

Borisim :palec: :palec:

Ja... x:Ix sem čisto taprava Slovenka x^x , živim med Italijani in opažam, da sem jim vse bolj podobna po navadah :o|o:

Italijani namreč niso sposobni normalne konverzacije. Tudi če se pogovarjata le dva, oba hkrati govorita. Rezultat tega je, da začneta kmalu kričati :eek: x:Dx

Če gre za skupino Italjanov-vsi hkrati nekaj govorijo, oziroma je treba prekričat druge :o|o: :eek: x:Dx :O: , pri tem se veselo krili z rokami!
Skratka horunsko dretje in galama. x:Dx :eek:

In z leti postaneš se sam tak : :o|o:
Opažam pri sebi :sori: :o|o: :C: . Nehote začnem segat v besedo sogovorniku :O: . Zadeva postane mučna, ko pridem v Slo. Sogovornik od obupa kmalu obmolkne, jaz pa tudi x:Dx . Ko siromak spet spegovori, hopla, ga takoj prekričim x:o)x x:Dx :eek:

:o|o: Še dobro, da tule na LN kaj podobnega ni mogoče, sicer bi me že davno nagnali :inocent: x;)x

#107 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. junij 2004, 18:10

Ruby72, saj moraš plesati z volkovi, da preživiš x:Dx , seganje v besedo tule ne pride do veljave, po mojem imaš kakšen hiter planet v komunikacijski hiši, ker se meni tudi včasih to dogaja, pa se kontroliram x^x , lep pozdrav, B. x:)x :palec:

#108 jupitra

jupitra
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 15. junij 2004, 20:54

Haj, folk! Sem šele sedajle uspela priti do neta...tukajle je link do ene kar bogate nemške astrološke baze, z vsemi podrobnimi podatki....upam, da mi ga bo uspelo pripopat:

http://217.160.138.1...bank/MASTER.HTM

Veselo surfanje! x:)x

#109 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 16. junij 2004, 07:13

Pozdrav Jupitra!

Tale je pa res bogata baza, hvala, sem že v parih minutah opazil nekatere podatke znanih, ki jih drugje ni bilo in še celo za R. Dreyfussa....
:eek: x;)x

DREYFUSS, Richard

DoB: 29/10/1947 Time: 18:07 (-5:00 EST) GMT Time: 23:07

Location: 73W56 40N38 Brooklyn -NY- (USA)

Category: Actor

Source: Miscellaneous data collections: 950318A


Lep dan vsem, Borism x:)x :palec:

#110 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. junij 2004, 09:11

Italijani namreč niso sposobni normalne konverzacije. Tudi če se pogovarjata le dva, oba hkrati govorita. Rezultat tega je, da začneta kmalu kričati :eek:  x:Dx

Če gre za skupino Italjanov-vsi hkrati nekaj govorijo, oziroma je treba prekričat druge :o|o:  :eek:  x:Dx  :O: , pri tem se veselo krili z rokami!
Skratka horunsko dretje in galama. x:Dx  :eek:

In z leti postaneš se sam tak :  :o|o:  
Opažam pri sebi :sori:  :o|o:  :C: . Nehote začnem segat v besedo sogovorniku :O: . Zadeva postane mučna, ko pridem v Slo. Sogovornik od obupa kmalu obmolkne, jaz pa tudi  x:Dx . Ko siromak spet spegovori, hopla, ga takoj prekričim x:o)x  x:Dx  :eek:

x:Dx x:Dx x:o)x x:px - haha, se vidi, da imam (tudi) italijanske prednike... ;)

O podobnem sem pa tule govorila oz. smo govorili ze:
Bonton danes (*ko pravi Tamara, da ji gre to na zivce in da v bistvu kaze na pomanjkanje bontona, jaz pa pravim, da sem prakitcna in hitra samo... x:px x;)x)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#111 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. junij 2004, 09:12

Haj, folk! Sem šele sedajle uspela priti do neta...tukajle je link do ene kar bogate nemške astrološke baze, z vsemi podrobnimi podatki....upam, da mi ga bo uspelo pripopat:

http://217.160.138.1...bank/MASTER.HTM

Veselo surfanje!  x:)x

:palec:
Kul, kaj imamo ze enih linkov in infota zdaj... x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#112 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 16. junij 2004, 09:24

Michaela Schumacherja pa ni...? sigurno kaj Ovnovskega,
ko je Ferrari tak rdeč...
:2src: nisem navijačica, da ne bi kdo mislil...

Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#113 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. junij 2004, 09:27

Devica ali kozorog z Luno v Raku se mi zdi...
Ziher ga imamo mi (na LN), vendar seveda nisem mogla poznati ure rojstva, sicer pa sem vkljucila ful sportnikov tudi, precej dirkacev, ziher je Schumi notri. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#114 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 16. junij 2004, 09:42

Pa res ni Šumija gor vmes, če te pa zanima Stanka, pa lahko najdemo :eek: ....je pa tule še en dober link znanih osebnosti,kjer se vsakodnevno izračunava njihov bioritem, da ne odpiram nove teme... x^x

Bioritmi in še kaj znanih osebnosti


...tale je tudi dober, vsesplošni, ampak me malo moti, ker ni poleg ur!

rojstni dnevi!




Lep dan, Borism x;)x :palec:

#115 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 16. junij 2004, 10:11

Šumi je 3. januarja letos dopolnil 35 let (letnik 1969!) x;)x

#116 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 16. junij 2004, 10:55

ahaa, hvala Boris :palec:
Kozorogec torej...

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#117 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 30. julij 2004, 09:43

glasbenik Louis Armstrong x:)x

http://www.astrodata...strongLouis.htm
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#118 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 31. julij 2004, 09:36

astrology.com - celebrities

#119 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2005, 22:10

No, s SaturNino sva se v temi feniksovo leto zadebatirali o gwen stefani (ex pevki no doubt), ki me je nanjo SaturNina asociirala na ikonici.

In sva ugotavljali, da cudno, da ni skorpijon (oz. da sva obe pomislili, da bi utegnila bit), ko je taka intenzivna in posebna.
je pa tehtnica, datum 3. 10. 1969

Luna je v raku torej (nisem sla pogledat ocitno, ker sicer bi si zapomnila)...
Merkur v tehtnici, venera v devici, mars v kozorogu... (*saturnina je rekla, da je nekje prebrala, da je konzervativna, da sama zase tako pravi).

AHAAA!!! Uran na soncu, ha!
Stelij - Sonce, merkur, uran! in mal naprej se jupiter!
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#120 Yade

Yade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 174

Objavljeno: 20. februar 2005, 05:57

Če koga zanima, jaz sem našla tole z urami zraven:

Princesa Diana: 1. Julij 1961, 7.45 PM, Sandringham

Marilyn Monroe: 1. Junij 1926, 9.30 AM, Los Angeles

Gianni Versace: 2. December 1946, 6.45 AM, Reggio Di Calabria

John F. Kennedy jr.: 25. November 1960, 0.22 AM, Washington

Pamela Anderson: 1. Julij 1967 12.00 PM, Vancouver BC

Zanimiva je karta množičnega morilca Teda Bundyja:

24. November 1946, 10.35 PM, Burlington VT

#121 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2005, 10:52

:palec: Thanx Yade, :vio:, mensezdi, da so tile 'v paketu' pri programu solar fire (zato so tud velik v obravnavi).

Tegale Bundyja bi bilo fajn pogledat.

nekoc LN ni delal eno popoldne, pa mal srfnem, padem slucajno na stran serijskih morilcev in sem gor kake tri ure, cist not padla.
Pol pa se spomnim, da je ranvo sonce prislo v skorpijona - in jaz brskam po onih umorih in vsem. xDDx


*************

Bi se se nazaj navezala na Gwen stefani oz. na tehtnico, ki nas je presenetila (pa pol ugotovili, da je uran zraven in tako potenten).
Zanimivo je, da je tudi Eminem tehtnica, pa bi dala zanj roko v ogenj, da je vodnar ali vsaj dvojcek (torej zrak, a ne tehtnica) - no zanimivo pa je, da ima eminem luno v vodnarju.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#122 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. februar 2005, 12:46

<{POST_SNAPBACK}>Glih sem si mislila, kaj je Shakira, sam mi nič ne pomaga, če ne vem ure, pa še za kraj nisem ziher. Očitno je, da je Vodnarka, nekaj ima v Raku, Venero v Ovnu, Merkur in Mars v Kozorogu :eek: . Še najbolj bi ji prisodila poleg Vodnarja kaj ognjenega, recimo Leva, pa Ribo, ne pa kozla. :eek:



Shakira Mebarak je rojena 2. februarja leta 1977 v Barranquilli, v Kolumbiji ob 16h po njihovem času! x;)x

Nekaj o njej!

#123 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2005, 15:09

men pa on ni (vec) zoprn.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#124 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. februar 2005, 15:10

mislim da ima luno v raku (al pa v devici).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#125 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. februar 2005, 15:11

<{POST_SNAPBACK}>Jah, ko njega pogledam, mi je jasno zakaj marsikdo ne mara kozorogov.  :xx!:



A ti si tud, pa mi ne deluješ tako... x:Ix xsrcx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0