Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kitajski horoskop


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
633 komentarjev na to temo

#551 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 1. februar 2006, 16:22

Kitajsko leto na astronomski način publiciram na http://www.lulu.com/zodiac

Ni startalo ne vem kako, po pravici vam povem, konflikti, vojne...

V kitajskem horoskopu sam HAIRPOIN ON THE CITY WALL

Torej dokaj zapleteno je določati kitajske in mongolske horoskope, meni je pa uspelo in sicer sem delal analize tudi do 250 strani na roke, ne pa več seveda...

Kitajsko novo leto sem določil za Beijing in astronomsko novo luno. Rezultate lahko ogledate na www.lulu.com/zodiac in alt.astrology newsgroups....

Klaudio

bark, arf, arf dogpile.com

#552 sedna

sedna
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 338

Objavljeno: 2. februar 2006, 12:18

Kitajci, ja, drugacen odnos, drugacna miselnost. Telesa brez starosti, koza brez gub. Telesna inteligenca.
Hm, ko smo ze pri eksotiki: indijci dajejo velik povdarek eni astroloski postavitvi v natalni karti - pozabila njihovo poimenovanje. To je, ko so vsi planeti na eni strani med rahu in ketujem. Zahodna astrologija bi znala kaj povedat o planetih pod in na nebu, kaj pa severni in juzni vozel in njuna delitev horoskopa na dve polovici? Kdo kaj razmislja v tej smeri? x?x

#553 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 2. februar 2006, 12:41

zakaj ravno delitev na levo in desno od osi luninih vozlov?....in kaj bi predstavljala v tem primeru leva, kaj pa desna polovica....?....intrigantno zanimivo..... x:px
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#554 sedna

sedna
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 338

Objavljeno: 2. februar 2006, 13:22

zakaj ravno delitev na levo in desno od osi luninih vozlov?....in kaj bi predstavljala v tem primeru leva, kaj pa desna polovica....?....intrigantno zanimivo..... x:px


Hm, to je samo razmisljanje..ampak, recimo takole: ce vzames rahu/ketu linijo kot os vstopa/izstopa, naj bi bile energije tega kanala v ravnotezju. Ce bi lahko dala primerjavo z ido/pingalo vzdolz hrbtenice, potem bi energija planetov samo na eni strani lahko povzrocila hudo sranje.

Ja, Valci, djotish operira s temi pojmi xsrcx

#555 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 2. februar 2006, 13:25

aha...štekam. hvala sedna!
....še zmer zanimivo.... x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#556 Ix-Chel

Ix-Chel
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 22. marec 2006, 21:03

jaz sem pa po kitajskem prašič asc. pa opica x:Dx
Objavljena slika

#557 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 22. marec 2006, 21:27

Kak napoved je letos za Zmaje? :inocent:
Baby don´t forget my number!

#558 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. marec 2006, 09:56

Kak napoved je letos za Zmaje? :inocent:

a je pes ne?
pol ne glih blazno fajn, najbrz.

saj res, ti si tud zmaj. a v asc si kak tiger al kaj tacga?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#559 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 23. marec 2006, 10:07

Marsa, kaj pa za mucice??,.....pa še dvojne??? :sori:

Bomo dobile dvojne kožuščke,....al menda ja ne bomo ostale clo brez njih??

x:)x
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#560 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 23. marec 2006, 10:12

Kaj pa dvojni petelin?? :inocent:

Aja pa kako se jz ujemam s tigrom?
Scio mi nihil scire

#561 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. marec 2006, 10:21

oj, o temle nic kaj dost ne vem, sam pac priblizno..... pa ce logiko uporabis in vzames neke ekvivalence (cesar pa itak ne maram, sam lohk mikrich korist v takih primerih)...

torej, pes pa macka (*inkonjunkcija*), nic skupnega, velik prilagajanja.
zanimivo, da ni opozicijski moment, ker kao - pes pa macka, cisto nasprotje. nista sploh cisto nasprotje, sam nic nimata skupnega.
oba pa si velik zapomnita (dobrega in slabega)... nobeden naj ne bi bil pretirano zvest, oba sta dobra ljubimca.

pr petelinu pa psu je pa podobno . tud nimata nc skupnega, je pa *polsekstil* v bistvu....

sam to kar nekaj nakladam pa ugibam. x;)x xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#562 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 23. marec 2006, 10:46

Kak napoved je letos za Zmaje? :inocent:


Ja, to tut mene zanima :8):

a je pes ne?
pol ne glih blazno fajn, najbrz.

saj res, ti si tud zmaj. a v asc si kak tiger al kaj tacga?


Nimam pojma, kva sm v asc, sm pa ognjeni zmaj, če to kej pomaga. Tko numerološko se mi zdi, da bo zame slab let (sm 1 pa 5), glede na to, da je letos 8 (s kero se jst glih ne ujemam). Ah, bo pa drug let boljše, lansko je bilo naduspešno x8Dx

Tak x^x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#563 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. marec 2006, 10:53

Nimam pojma, kva sm v asc

Tukile si lohk chekiras. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#564 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 23. marec 2006, 12:38

Ja, to tut mene zanima :8):
Nimam pojma, kva sm v asc, sm pa ognjeni zmaj, če to kej pomaga. Tko numerološko se mi zdi, da bo zame slab let (sm 1 pa 5), glede na to, da je letos 8 (s kero se jst glih ne ujemam). Ah, bo pa drug let boljše, lansko je bilo naduspešno x8Dx

Tak x^x



Tukile si lohk chekiras. :palec:


:eek: opet zmaj!

A veš, da sm oven v soncu in luni, pa zmaj tko in v asc? Težek primer, ja x8Dx Mislm, kakorkoli gledam (katerekoli horoskope), sm povsod nek dvojni težek primer...bemu, jst pa tuki sedim pa čakam, kdaj bom stopila v akcijo, pa z eno potezo rešila svet x:o)x , k da čakam iztočnico :vragec: na odru življenja.

nič, grem jst vn rešvat svet x:Dx x:Dx x:o)x

Tak x^x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#565 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. marec 2006, 12:42

hecno res... si cist ognjena torej pol. xDDx :palec:

jaz sme pa v astro dvojna (sonce, luna/ribi), drugje pa ne (kit. zmaj/podgana, 9zki 9/4/1)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#566 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 23. marec 2006, 12:58

hecno res... si cist ognjena torej pol. xDDx :palec:

jaz sme pa v astro dvojna (sonce, luna/ribi), drugje pa ne (kit. zmaj/podgana, 9zki 9/4/1)


Ja, pa lase pobarvane na ognjeno rdečo (se žal vse prehitro izpira, pa pol pridm vn lisičja) s blond prameni: pure fire, baby :onfire: :onfire: :onfire: :madpro:

A dvojna ribica si :ermm: , jah pol se morva midve poklat ne :vio: A veš kaj se mi zdi hecno: moja mat je riba, pa z njo se ful ne štekam; kjer se moreva, se grizeva, pa tolčeva - imava 15km varnostni pas, pa se še zmer ne morva (in to od pamtiveka).

Ti si mi pa tko kul, sicer včasih way preveč tolerantna, k bi jst čist vse :blackeye: pobila okol sebe, sam na tvoji poziciji je to čist kul; mene bi pa razgnal od besa če bi mogla sam mirno gledat kako bi (po mojmu mnenju - in jst sm nagnjena h pretiravanju) kdo sral po meni k bi mel glih 5min časa.

Tak x^x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#567 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. marec 2006, 13:03

heh, sem tud jaz zmaj, ves, tko da tud Ich nisem tolk spet skulirana.. sam pac.. ne da se mi razpocit za stvari.
razumevanje pa sem od nekdaj mela ribje, ja (drugac pa ne da sem dvojna pac pa celo cetvorna x:o)x x:px - no kljub taki blazni ribji sceni se cutim ful manj ribja kot marsikdo ki ma sam sonce v ribah)...

mam na sumu, da ce bi se midve 'klali', da se ne bi zarad moje ribe. x;)x x:px x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#568 freia

freia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 382

Objavljeno: 23. marec 2006, 13:19

Sem nekaj pogruntala - z Marsino pomočjo. x;)x
Namreč, z mojim naj ne bi nikakor šla skup! On tiger, jaz kača. Grem gledat ascendente - jaz opica (spet nikakor skup), potem pa razodetje x:Dx - on bivol! x:)x
Bivol pa kača pa greta lepo vkup... x^x No, pa sem zadovoljna in ne bom vložila zahteve za ločitev... :vragec: x:o)x
Življenje se ne meri po številu vdihov, pač pa po trenutkih, ki ti dih vzamejo.

#569 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 23. marec 2006, 13:20

Ej Bobi, tole z opico...je pr men čist res. Moj tip je opica (hehe, tko in drgač zabaven).

Zmaji smo zakon! :palec:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#570 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. marec 2006, 13:30

No, pa sem zadovoljna in ne bom vložila zahteve za ločitev... :vragec: x:o)x

x:Dx

Jp... zmaji smo zakon.
sam seveda nas opice ne zabavajo cist zmer (recimo ko total metal narolajo do daske v sosednji sobi, niso cist nic zabavne x:px x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#571 freia

freia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 382

Objavljeno: 23. marec 2006, 13:36

ko total metal narolajo do daske v sosednji sobi, niso cist nic zabavne x:px x;)x)


Hehe x:Dx

Meni so zmjački kul, se fino poštekamo :palec:

Saj poznate tisto legendo o tem, kako je kitajski horoskop sploh nastal?
No, pri zmaju je Buda ugotovil, da se je največjih treba najmanj bat... x;)x

Kača je pa predvidela njegovo namero, pa ni hotla pit - kao hudo brihtna in to... :o|o:
Življenje se ne meri po številu vdihov, pač pa po trenutkih, ki ti dih vzamejo.

#572 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 23. marec 2006, 14:06

kera opica pa še ni bla zabavna xcivx

uga-uga


xsmx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#573 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 23. marec 2006, 15:23

kak sem šele js pol čudna :eek: tiger zmaj, ki cifa je pa hkrati ura mojga rojstva :inocent: 828 :eek: x:Dx xcivx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#574 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 23. marec 2006, 22:32

saj res, ti si tud zmaj. a v asc si kak tiger al kaj tacga?



U asc Bivol! x:Dx
Baby don´t forget my number!

#575 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 23. marec 2006, 22:46

Jaz sem pa Bivol, pa Mačka po ascedentu, baje da me malo omili. x:Dx

In če je leto Psa, se mi zdi, da ne bo nič hujšega se zgodilo, saj gresta kar skupaj ne?? xrolleyesx xsrcx
Kako čemo? Lako čemo.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0