Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

kupim avtka


  • Prijavi se, če želiš komentirati
73 komentarjev na to temo

#1 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 3. november 2005, 12:04

no evo, dam še tle, če kdo ve za kak fajn avtek, tam okol 150.000 SIT, letnik tam 93, 94, lohk AX, mogoč clio, tud petka bo kul x:o)x da ni bil ruknjen, da mal kuri.......kupim takoj x:Dx

xrolleyesx ah ja, sm optimist ane, kake zahteve mam x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#2 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 7. november 2005, 09:35

ja ja sej vem....pa še ful drugih je....sam tam je miljon enih avtov pol je pa to tko......cena sprejemljiva, slika odlična, pokličeš tipa, ful hvali avto, vreden ogleda, bla bla bla......in se pelješ čez celo slo, pol pa tam vidiš eno klinčevo drvarnico :o|o: ne vem kje folk slike dobi, ker tist kar te čaka v živo, definitivno ni tist kar je na sliki :xx!: zato sm pa tud tle še dala, ker je velik folka raznoraznega gor, pa mogoč ma kdo soseda, sodelavca, kolega.....ki kej takega prodaja in je korkltolk ok...... x:)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. november 2005, 10:25

poslus, jasno da to ni kot bi kupoval cevlje (pa se za te mors velik okol pogledat, vcas, jih ful probat in tko).

na netu najdes dbest staf. xyesx
sam mors gledat, ne racunat da bos kar prec dobil.
Mors met razpon, premisljeno, kaj hoces in kaj rabis, pa zn otraj tega pol isces.

ja, ax-a dobis za ta cash, so kar solidni.
poglej kok so fieste ta stare, jaz sem z njo zelo zadovoljna; kupila 9 let staro, jo bom mela zdajle 3 leta ze, brez stroskov prakticno (razen registracije). x^x

kar se glej, se ni ocitno nic tapravega zate.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 7. november 2005, 10:31

itak.nočm kupit kr neki, sej res za tak gnar pa tak letnik ne morš dobit nov avto, sam res me pa razpizdi k folk da take fotke gor, bohve od kerga avta, pol prideš pa pogledat te pa vrže :o|o: ves obutan, pa barva vsa splajhana, notr čist zdelan, pa rečeš da bi se en krog zapelav se pa tipu ful mudi.....pa ful po olju smrdi, pa odpreš pokrov pa mašina oprana s kirherju, ko suza, tip pa reče da ma pač rad čist avto, tud mašino x:Dx čuda enih avtov sm že šla pogledat, sam laufam okol, po celi slo, pa noben ni bil niti približn tist kar folk obljublja.......pol je pa užaljen skor če rečeš kej
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. november 2005, 10:34

mors se naucit uporabljat intuicijo, pa vsacga ful zaslishi ze predno lazis kam.... se delaj ful znalko... to ful pali. ;) :)
(sam pol mors res en picek vedet mal tkole, da lohk blefiras mal xDDx)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 7. november 2005, 10:39

pismo sej.....sam ka ko ti po telefonu ful naloži....vreden ogleda, brezhiben, nepoškodovan, oh in sploh....si misliš ok, mal mogoč pretirava, sam če ga tolk hvali, čista škropilnica že ne more bit......o ja pa je lohk......razen če je za koga vreden ogleda tak, da ma z enimi neti odbijače skup spete, k so sesuti, da so fokusi zdrobljeni, prtljažnik nima klučavnice in kr z eno žičko skupi zvezan :eek: x:Dx svašta res x:Dx
mislim sej po svoje je že smešn x:Dx se peljem iz mozirja v nov m est, dve uri vožnje :o|o: zato da pol takle vidim x:Dx dobr da sm flegma tolk, k drgač mi že vse dol padlo x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. november 2005, 10:44

ne, potem pa se ne it tega (no men je lazje ker sem iz LJ, je vse pol v vecjem krogu in vec je not v tem krogu, to je res).
sam recimo - sem vidla en ful dober avto, iz Segedina, a mislis da sem lazila?
ma ne, ne mroem met tacga razpona gledanja...
ze mora bit blizje, tisto ki mi je namenjeno.
na konc sem v kamnik al kam lazila. :)

ne smes vsega sprejet.
pri starem avtu imas to rpednost, da si lohk zmisljujes! x!x

ko kupujem novega (saj ga ne, mi je to neumno, sam tko, primer), lohk kupim pol nek osnovni paket... je vsaka cakica ful dodatnega casha.

ko pa je avto star, je moja zahteva, recimo 5 vrat al pa sibedah, samo kapljica v morje in mroda 50 € vec... al kaj tacga.
torej ce kupujem starga, ce mam na voljo stotisoce avtov, zakaj bi bla zadovoljna z vsem. x^x
vedno dobis lohk se kaj boljsega. xyesx

ma, ful dobr se dobi, saj bos vidla. xupx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 7. november 2005, 22:09

ne, potem pa se ne it tega (no men je lazje ker sem iz LJ, je vse pol v vecjem krogu in vec je not v tem krogu, to je res).
sam recimo - sem vidla en ful dober avto, iz Segedina, a mislis da sem lazila?
ma ne, ne mroem met tacga razpona gledanja...
ze mora bit blizje, tisto ki mi je namenjeno.
na konc sem v kamnik al kam lazila. :)

ne smes vsega sprejet.
pri starem avtu imas to rpednost, da si lohk zmisljujes! x!x

ko kupujem novega (saj ga ne, mi je to neumno, sam tko, primer), lohk kupim pol nek osnovni paket... je vsaka cakica ful dodatnega casha.

ko pa je avto star, je moja zahteva, recimo 5 vrat al pa sibedah, samo kapljica v morje in mroda 50 € vec... al kaj tacga.
torej ce kupujem starga, ce mam na voljo stotisoce avtov, zakaj bi bla zadovoljna z vsem. x^x
vedno dobis lohk se kaj boljsega. xyesx

ma, ful dobr se dobi, saj bos vidla. xupx


Hmmm Marsa al ti blefiraš al si res taka znalka...
Moj nasvet.. . Todika najdi enga starga ateja k ma recimo reno 19 in mal prevoženih... AX sem se jest enkrat nasmodu je zgledu kul.. pol so pa bremze razpadle pa.... ma raj ne naštevam naprej... zdej kupujem sam nove sicer tko vsake 7 let... sam.. vsaj vem, da so varni...

#9 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 8. november 2005, 08:39

kaki Uno pa Swift pa ta jajca so pocen....


uno mi je čudn avto ful x:Dx swift pa sploh ne vem kok zgleda............bom preverla

Hmmm Marsa al ti blefiraš al si res taka znalka...
Moj nasvet.. . Todika najdi enga starga ateja k ma recimo reno 19 in mal prevoženih... AX sem se jest enkrat nasmodu je zgledu kul.. pol so pa bremze razpadle pa.... ma raj ne naštevam naprej... zdej kupujem sam nove sicer tko vsake 7 let... sam.. vsaj vem, da so varni...


mal prevoženih ni nujno dobro........se je ata recimo sam vsako nedeljo k maši pelav, avto verjetno ful zastan pa to....ka pa vem...ax sm mela pa je bil majka......nč crkvalo
grem gledat dans en reno11, tip pravi da je naredu generalno na mašini, pa da ni nč rjav x:o)x bomo vidli, nimam pa pojma kak avto je sploh to x:Dx
nov avto kupvat se pa men zdi tko kt bi z lopato šavlov gnar čez okno x:Dx :vio:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#10 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 8. november 2005, 08:47

uno mi je čudn avto ful x:Dx swift pa sploh ne vem kok zgleda............bom preverla

mal prevoženih ni nujno dobro........se je ata recimo sam vsako nedeljo k maši pelav, avto verjetno ful zastan pa to....ka pa vem...ax sm mela pa je bil majka......nč crkvalo
grem gledat dans en reno11, tip pravi da je naredu generalno na mašini, pa da ni nč rjav x:o)x bomo vidli, nimam pa pojma kak avto je sploh to x:Dx
nov avto kupvat se pa men zdi tko kt bi z lopato šavlov gnar čez okno x:Dx :vio:

Hmm reno 11 je hmm nekako tvojih let kakor se jaz spomnim.... drugače je to predhodnik renoja 19, kisem ti ga svetoval slika pa ...

#11 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 8. november 2005, 08:55

uf a tak vlek avto je to :eek: kok pa žere pol vrag xrolleyesx sej js mam rada vlke, stare avte x:Dx najraj bi mela marcedesa, unga tastarga, ladjo x:Dx al pa manto :2src: ta avto mi je zakon x:Dx sam ka k se človk na bencinu spufa xrolleyesx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#12 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 8. november 2005, 09:04

uf a tak vlek avto je to :eek: kok pa žere pol vrag xrolleyesx sej js mam rada vlke, stare avte x:Dx najraj bi mela marcedesa, unga tastarga, ladjo x:Dx al pa manto :2src: ta avto mi je zakon x:Dx sam ka k se človk na bencinu spufa xrolleyesx

Hja ene 10l najbrž pa tud več.... odvisno kako močno pritiskaš... na gas....
Ja jaz bi tudi rad imel uno žabo.. citroen DS al nekaj tazga, samo vzdrževanje in rihtanje takega avtomobila te pride v rangu novega avtomobila srednjega razreda (mogoče je zdaj jasno zakaj raje kupim novega, ga imam ene 7 let in potem...). Drugače pa ima tak avto (reno 11) en kolega pa se lahko pozanimam če te kaj zanima.. meni je bil pred 20 leti tudi všečen, samo takrat sem bil zaprisežen citroenovec Visa potem BX in zraven še AX... samo pri AX so se mi citroeni zamerili.... imel sem občutek kot da se vozim sez mopedom ne z avtom...

#13 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 8. november 2005, 09:20

x:Dx sej ax je tak faracajg res x:Dx a 10 l :o|o: no dobr da je dizl, bomo pa cvička tankal x:Dx ma sej ne vem, bom verjetn še pogledala.....
ja žaba je tud carska x:Dx men pa recimo mustang......ga je v celju mel en tip, pol ga je pa prodal za 3000 evrov....men se je srce trgalo x:Dx sam to je res vreg, kupiš tak avto, pol pa še čuda gor dat :o|o:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#14 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 8. november 2005, 09:28

x:Dx sej ax je tak faracajg res x:Dx a 10 l :o|o: no dobr da je dizl, bomo pa cvička tankal x:Dx ma sej ne vem, bom verjetn še pogledala.....
ja žaba je tud carska x:Dx men pa recimo mustang......ga je v celju mel en tip, pol ga je pa prodal za 3000 evrov....men se je srce trgalo x:Dx sam to je res vreg, kupiš tak avto, pol pa še čuda gor dat :o|o:


Ja sej najhujš pr AX je blo, da mi je žru ene 9 l (dobr res sem ga gnal u iber) je šel pa ene 120 samo (tolk je šu sfriziran moped, ki sem ga imel kot mulc..... sam da je moped sam 4 l žru). Sem bil pa zelo zadovoljen z Viso, celo evrope sem prevozu z njo pa žrla je sam 6l pa nobenih sitnosti niti okvar, tudi BX se je zelo dobro izkazal, udoben prijetna vožnja, nobenih problemov pravi družinski avto....

#15 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 8. november 2005, 09:34

:eek: men je ax ene 4 do 5 l kuru....sam šov pa res ni nikamor xrolleyesx x:Dx a bx tud obstaja.....ja kdo bi si mislu x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#16 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 8. november 2005, 09:39

:eek: men je ax ene 4 do 5 l kuru....sam šov pa res ni nikamor xrolleyesx x:Dx a bx tud obstaja.....ja kdo bi si mislu x:Dx

U BX je nobl sez hidravliko(tri višine- razdalje od cestišča si lahko nastavil), ti povem grozn lepo je teku, zelo dobro se drži ceste, sploh če ga čist dol spustiš, pa ko si šel po kakih gozdnih ekhm poteh si ga pa dvignu in je bil kot terenc.... mislim, da ima Xantia in C5 zdaj podobno samo izboljšano verzijo hidravličnega vzmetenja, ki je celo računalniško vodeno, če se ne motim...

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. november 2005, 14:08

kaki Uno pa Swift pa ta jajca so pocen....

ja, unote kar hvalijo tud, saj res, Todika.
a swift da je zdaj pocen (suzuki, kar kul, tody), tedaj je mel se kar ceno, ko sem kupovala, 3 leta nazaj.

Hmmm Marsa al ti blefiraš al si res taka znalka...

a to je ironicno? :8):
ne blefiram, sam nisem pa znalka, mal mam pac filinga pa veselja z avti... ne spoznam se blazno na tehnicni schtraufenpacht, pac pa modelov pa kar velik poznam pa tko... hocem rect, me zanimajo avti - a se nisi opazil, kdo pa je temo ono odprl pa na prvih straneh bil najbolj gobcen not! xDDx :vio:
xyesx

uf a tak vlek avto je to :eek: kok pa žere pol vrag xrolleyesx sej js mam rada vlke, stare avte x:Dx najraj bi mela marcedesa, unga tastarga, ladjo x:Dx al pa manto :2src: ta avto mi je zakon x:Dx sam ka k se človk na bencinu spufa xrolleyesx

a ja ti bi vecjiga?
pol si pa ponyja nabavi (hyundai) - je dost djabe, pa velik folka ga hval, so zadovoljni z njim.

sem mislila da ciljas na velikost golf ali manjsi... ax, uno itd.

bx-i so bli dolg na sceni, no zdaj pocasi to ni vec in, so zlo stari ze.
midva sva blazno shizila na Xantio (se zmer ma zame najlepsi zadek za bmwjem)....

jaz ti predlagam xantio - sam cifre niso pravre (tvoje tamle zgoraj x:px x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 8. november 2005, 14:19

a to je ironicno? :8):
ne blefiram, sam nisem pa znalka, mal mam pac filinga pa veselja z avti... ne spoznam se blazno na tehnicni schtraufenpacht, pac pa modelov pa kar velik poznam pa tko... hocem rect, me zanimajo avti - a se nisi opazil, kdo pa je temo ono odprl pa na prvih straneh bil najbolj gobcen not! xDDx :vio:
xyesx

Jap mal sem se hotel pohecat, sam zgleda, da nisem ravno zadel žebljico na glavico.... je@@ga sad, ja sej vem, si znalka, sam si nekje napisala, da morš mal tud blefirat.....pa sm se spraševal kolk je blefa....ma pozab...enivej... xrolleyesx

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. november 2005, 14:23

aja zato!! stekam zdaj, saj sem se pomislila, pa nisem bila ziher kaj mislis.

ja, seveda, pri teh zadevah pa malce spotenciram in mal zablefiram (pa se to ni cist res, recimo tam se vazim o gumah pa blefiram, to je res, sam mal pa vem, ker se pozanimam, ker me zanima in lahko tako tezim recimo zarad 'starih' gum - ce niso cist nove, ce bi mi hotl recimo lanske podturit... xDDx)..
hocem rect, pac, mal blefiram, mal pa tud vem, kaj oz. v zvezi s cim je treba tezhit. :)

saj avto je en tak organizem... ce me to pri cloveku zanima, zakaj me ne bi tud pri avtu - isto mas simptome, mros postavit nekaksno 'diagnozo', ce je kaj narobe..
avto pokasljuje, je trmast in vse zivo... :)

ze to da te zanima... ce prides kot lole, te zmutijo... ce pa povsod nos vtikas pa das kaksno pripombo, pa se morjo, ce druzga ne, vsaj bolj potrudit. ;) :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 8. november 2005, 14:54

aja zato!! stekam zdaj, saj sem se pomislila, pa nisem bila ziher kaj mislis.

ja, seveda, pri teh zadevah pa malce spotenciram in mal zablefiram (pa se to ni cist res, recimo tam se vazim o gumah pa blefiram, to je res, sam mal pa vem, ker se pozanimam, ker me zanima in lahko tako tezim recimo zarad 'starih' gum - ce niso cist nove, ce bi mi hotl recimo lanske podturit... xDDx)..
hocem rect, pac, mal blefiram, mal pa tud vem, kaj oz. v zvezi s cim je treba tezhit. :)

saj avto je en tak organizem... ce me to pri cloveku zanima, zakaj me ne bi tud pri avtu - isto mas simptome, mros postavit nekaksno 'diagnozo', ce je kaj narobe..
avto pokasljuje, je trmast in vse zivo... :)

ze to da te zanima... ce prides kot lole, te zmutijo... ce pa povsod nos vtikas pa das kaksno pripombo, pa se morjo, ce druzga ne, vsaj bolj potrudit. ;) :)


Ja sej, teli prodajalci gum so tud ... hmm... svojga gnarja vredni... člouk more prou pazet.. men so hotl podturit zimske gume, tipa Q (ki so za hitrosti samo do 160km/h), češ mamo ene fulll ugodne za vaš avto.... na srečo sem prej lih neki bral o tem in ko jih je tip hotu dat gor sem reku ejjjjjj počas, tele so pa samo za 160km/h pa on mene gleda pa prav a vi hitrej voste pozim.... pa jest nemu ma jest vozem kolkr gre (200) pozim in polet... no pol mi je dal H tip k so za 210... mislem si ti predstavlaš enga norca, k bi kupu une gume za 160km/h in potem pelu 200km/h ... gume bi se mu razletele, pol bi bil pa še sam kriv....

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. november 2005, 14:58

a res? a ves da tega pa nisem vedla, da je tolk odvisno, da je prav kljucno - hocem rect - za tele brzine in to?
kaj pa ce mam neprimerne gume pol gor? :sori:
in se mi razletijo???
ker kar sibam...
no ne grem 200, sam potegne vec kot 170 (najvec sem sla 175)... :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 8. november 2005, 15:10

a res? a ves da tega pa nisem vedla, da je tolk odvisno, da je prav kljucno - hocem rect - za tele brzine in to?
kaj pa ce mam neprimerne gume pol gor? :sori:
in se mi razletijo???
ker kar sibam...
no ne grem 200, sam potegne vec kot 170 (najvec sem sla 175)... :8):


Hja mislim da grejo oznake takole:
Q= do 160km/h
T= do 190 km/h
H= do 210 km/h
V= do ......
Preveri kaj zaene imaš gor.....

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. november 2005, 15:12

saj morda mam pa T... :inocent: x:o)x x;)x
ne res, pojma nimam, ce kaj, q al pa t (no to itak, bi se rada s fiesto vidla gont 220 x:o)x :OO!:)

bom chekirala - vidis, pa neky novga vem, pa bom lohk se bolj blefirala pa se pametno delala, ko bomo spet kaj kupval. :D ;)

Hvala za info! :vio: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 8. november 2005, 21:38

ja, unote kar hvalijo tud, saj res, Todika.
a swift da je zdaj pocen (suzuki, kar kul, tody), tedaj je mel se kar ceno, ko sem kupovala, 3 leta nazaj.
a to je ironicno? :8):
a ja ti bi vecjiga?
pol si pa ponyja nabavi (hyundai) - je dost djabe, pa velik folka ga hval, so zadovoljni z njim.

sem mislila da ciljas na velikost golf ali manjsi... ax, uno itd.

bx-i so bli dolg na sceni, no zdaj pocasi to ni vec in, so zlo stari ze.
midva sva blazno shizila na Xantio (se zmer ma zame najlepsi zadek za bmwjem)....

jaz ti predlagam xantio - sam cifre niso pravre (tvoje tamle zgoraj x:px x;)x)


js sm pa čula da fiat starejši je jajca....sploh da ne italjana kupovat :o|o:
ja na splošno so mi večji bolj pri srcu, rada mam stare pa vlke avte, sam to je vse s kešom pogojeno, tk da trenutno ni glih v mojih zmožnostih......ene fieste sm gledala, mogoč bo to.......pojma nimam, pa fora je k nimam glih cajta neomejeno, k se morm na šiht vozit.....
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. november 2005, 21:45

ja italijana da ne, ce je menjal rpevec lastnikov, unoti so se kar obnesli, jih je dost folka mel....

ja, stekam, rabis pac... sam vseen se ne prenagli, sam boljs zdaj, kot pa, ko bo retro merkur, v tem tednu psoebej napni vse sile. :palec:

japonci so zakon, ti dela kot urca in to leta, sam tolk dolg drzijo ceno, da ne vem, ce se splaca za 13 let star avto dat tolk kot za enga solidnega 8 let starega nemca clo....

ampak cimprej mors skoncentrirat mal krog, ker ne mores v vseh kategorijah iskat, bos morala zozit izbor, kaj si sploh priblzino zelis, kaj ti je najvecji point, pol pa pac v danih moznostih.

a si sla na avto net?
jaz sem tam velik koristnih infotov dobila (sam vmes so se nekaj preselil pa je vse drugac pa mi ne prime password pa sploh ne vem, ce je to sploh se to xDDx).
kaj pa kia - ce nimas predsodka prot korejcem?
je podobna masina po mojem kot fiesta, pa najbrz cenejs, kar prostorna je, jaz sem eno resno gledala, pa se 5 vrat ima (kar nima vsaka fiesta)...

saj pleha je ful, pa tud kar dobis, midva sva imela oba sreco (tok tok tok xsrcx)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0