Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Preljubi filmi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
35 komentarjev na to temo

#1 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 8. november 2005, 15:52

Rad imam film. Ga imate tudi vi? najbrž.
Moji so Stare gate (Stargate), Star Wars, Peti element in še bi se našlo...
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#2 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 8. november 2005, 16:13

Gladiator je dober film. Posebno všeč mi je glasba iz tega filma.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#3 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 8. november 2005, 17:01

Gladiator je dober film. Posebno všeč mi je glasba iz tega filma.

:palec:

vidm mava isti okus....doma mam zbirko fejverit dvd jev zlovdanih z neta(sorry) x;)x .Med njimi bi se našlo:
-Braveheart :palec:
-Star trek vseh 10 delov
-Star wars vseh 6 delov
-Indijana Jones vsi trije deli :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:
-Gladiator
-Stargate
-Boter vsi trije deli
-Saving private Ryan
-Enemi at the gates
-Schindlers s list :palec: :palec: :palec: :palec:
-The pianist
-Lepa sela lepo gore
-Alien 1,2
-Matrix vsi trije deli
-The last samurai
-Pearl harbor
-Gospodar prstanov razširjena verzija vsi trije deli
-Platoon
-Indipendet day
-Band of brothers

....in moj najfejverit vseh časov BEN HUR

Poleg tega se gleda še btw Stargate sg-1(v Amerik je zdej že 9 sezona in druga sezona Stargate Atlantis)...ki jih lovdam z neta takoj k so v Ameriki na tv x;)x

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. november 2005, 17:14

ne vem kaj naj naredimo zdaj s temi filmi....
po eni strani je res cist ok, saj je tistga ze vec kot 100 strani, po druugi strani pa smo se navadili, pa hodimo porocat o filmih, ce je kaj novega, pa tud po tv in tko.

kaj ce bi to temo preimenovali v moja lestvica naj filmov al kaj tacgA - da bi blo mal drugac postavljeno?

*
aja, ker seveda mamo temo filmi:
http://www.lunin.net...p?showtopic=692

**

joj cist drugacen okus maste kot ich..
ne maram zgodovinskih spektaklov, gladiatorjev, benov hurov in podobnega... :|||

starih gat tud ne, pac pa star wars pa ja...

skratka, mam cist drugacen okus za filme.

(vseen pa se podpisem pod Indigov del seznama:
schindler, matrix, indiana jones, boter, klavir, lepa sela (xokx - med boljsimi filmi zame)...)

men je bolj svec mal drugacen stos, a la Sund in se kaj od tarantina.

drugac pa, se ve, da jaz totalno shizim na Stanovalca - men je to mega film... gorzen, zalosten, mroast, a fantasticen in jaz crkavam od smeha zraven. x:Ix x:o)x

pa Fight club pa taksno je men vsec...

pa OZ mi je bila vsec nadaljevanka pa sopranotovi so mi vsec pa twilight zonov sem stotine videla, eni so za znort dobri, pa twin peaks pa severna obzorja so mi vsec, pa tud pod ruso. od teh nadaljevank pa nanizank.

ne maram spektaklov, teh oskarjevksih stosev, v glavnem (priznam, je mal predsodek)..
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 8. november 2005, 17:18

mmmm le grand bleu xokkx (the big blue oz. velika modrina) :hepko:

pjotra xsrcx xsrcbumx xrosex

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#6 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 8. november 2005, 17:18

:palec:

vidm mava isti okus....doma mam zbirko fejverit dvd jev zlovdanih z neta(sorry) x;)x .Med njimi bi se našlo:
-Braveheart :palec:
-Star trek vseh 10 delov
-Star wars vseh 6 delov
-Indijana Jones vsi trije deli :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:
-Gladiator
-Stargate
-Boter vsi trije deli
-Saving private Ryan
-Enemi at the gates
-Schindlers s list :palec: :palec: :palec: :palec:
-The pianist
-Lepa sela lepo gore
-Alien 1,2
-Matrix vsi trije deli
-The last samurai
-Pearl harbor
-Gospodar prstanov razširjena verzija vsi trije deli
-Platoon
-Indipendet day
-Band of brothers

....in moj najfejverit vseh časov BEN HUR

Poleg tega se gleda še btw Stargate sg-1(v Amerik je zdej že 9 sezona in druga sezona Stargate Atlantis)...ki jih lovdam z neta takoj k so v Ameriki na tv x;)x


Še en pirat... x:Dx
Drugač pa za listo :palec: :palec:
Mam skoraj enako x^x
Aja Stargate imam originalni film, ne serijo :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#7 pjotra

pjotra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 574

Objavljeno: 8. november 2005, 17:20

uuu ja, pa seveda indiana jones :!: :!: :!: (mam na mobitelu za ringer muziko, hi hi)!!!
pjotra

Morigenos
“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

#8 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 8. november 2005, 17:28

Tisti z Oskarji so tud men...jajca po domač povedan... x:Dx x:Dx :xx!:
Razen redkih izjem(Titanic npr.)
Rad gledam SF, pa je tako mal dobrih...
Starwars, Stargate SG-1, StarTrek zame niso SF čeprav to tud rad pogledam :palec:
Temu podžanru v ZDA pravijo space opera pa tud izraz space western sem že zasledil :eek: x:Dx
Je pa fletno za gledat...
SF je zame 2001 Space Oddisey, 2010 Second Oddisey, Contact(po romanu Carla Sagana) xDDx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#9 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 8. november 2005, 17:30

Aja pa pozabu oment 6 čut...matr kok mi je bil film všeč pa u bistvu nobenga dnarja v njega vloženga 1A filmski ekipi....br...še zdej mi grejo kocine pokonc k tamav zagleda prvega duha

Od komedij mi pa rula daleč pred vsemi Bill Murrray ....se ga lahko spomnete z filma Svizčev dan ali Groundhog Day.

Pri čarovnici z Blera sm pa zehov ker sm kuj vidu da je fejk....lažnivci

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. november 2005, 17:31

a ne Tinanic? z vsemi 4 se upirala, gledala pa pol slucajno... xyesx 2. januarja enga leta na htv ob 16h, ko sems e tamle valjala... pa me je not potegnil.

pa amadeus mi je bil tud vsec, pa se tud upirala, ker se mi je pod zdelo do moderne galerije v vrsti stat. :D

uh, Kubrick, ja, Alef!! :palec: x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 8. november 2005, 17:35

Tisti z Oskarji so tud men...jajca po domač povedan... x:Dx x:Dx :xx!:
Razen redkih izjem(Titanic npr.)
Rad gledam SF, pa je tako mal dobrih...
Starwars, Stargate SG-1, StarTrek zame niso SF čeprav to tud rad pogledam :palec:
Temu podžanru v ZDA pravijo space opera pa tud izraz space western sem že zasledil :eek: x:Dx
Je pa fletno za gledat...
SF je zame 2001 Space Oddisey, 2010 Second Oddisey, Contact(po romanu Carla Sagana) xDDx xsrcx


Pa vojna svetov....kjer saund k pridejo Alieni na sceno....svaka čast Spilbergu.Pr I.Q mej pa razočarov :V:


a ne Tinanic? z vsemi 4 se upirala, gledala pa pol slucajno...


Jest tut, pa še to ker mi je bla všeč zgodoviska podlaga filma všeč....j...m ti ti k...vo posiljeno romantiko na filmu.Tega res ne prenesem kej tko vse pocukran na silo brez spontanosti

#12 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 8. november 2005, 17:41

x:Dx Men je bil Titanic pač všeč. Dobro narejen film za pustit možgane na pašo... x:Dx xDDx
Od SF pa še Bližnja srečanja tretje vrste... :palec:
Pa Abbys(Brezno)

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#13 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 8. november 2005, 17:49

Od SF pa še Bližnja srečanja tretje vrste... :palec:
Pa Abbys(Brezno)



Tut the best ja....

Da u Amerik tko pravjo ZF opera.Pol se prav da moja bakica gleda una španska jajca k jim pravjo opeara jest pa Zf varjanto.Bom mal razmislu drugič k se ji bom smejov k to gleda, ker zgleda da sva na isti valovni he he.
Najbol da na Jeryja še prešaltam.Jerry,Jerry,Jerry......Steve, steve... x:Dx

#14 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 8. november 2005, 17:54

No ja, mal je pa razlike med kakšno Esmeraldo al pa Startrek...
Glede SF in kvalitete - ena izjava(avtor Isaac Asimov):
"90% SF je ničvredna šara.
9% je slabo.
0,9% je dobro
Kar ostane je tisti pravi SF"

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#15 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 8. november 2005, 17:59

No ja, mal je pa razlike med kakšno Esmeraldo al pa Startrek...
Glede SF in kvalitete - ena izjava(avtor Isaac Asimov):
"90% SF je ničvredna šara.
9% je slabo.
0,9% je dobro
Kar ostane je tisti pravi SF"


Sej vem...se sam zajebavam.Star trek delajo v sodelovanju z znastveniki ki svetujejo česa naj se v nadaljevankah držijo, ker to naj bi bila prihodnost.Bla je zanč fajna debata okol tega na HTV pr oddaji Na rubu znanosti vsak ponedeljek je tm ukol 11 zvečer.Dlih Star trek je bla tema

#16 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 8. november 2005, 18:36

Sej vem...se sam zajebavam.Star trek delajo v sodelovanju z znastveniki ki svetujejo česa naj se v nadaljevankah držijo, ker to naj bi bila prihodnost.Bla je zanč fajna debata okol tega na HTV pr oddaji Na rubu znanosti vsak ponedeljek je tm ukol 11 zvečer.Dlih Star trek je bla tema

ko že glih o star trek teče debata..a je kdo gledu Trekkies?(dokumentarc, v bistvu sta dva o fanih-trekijih...bizarno)
sam mi star trek nikol ni potegnl, tud stare gate ne :xx!: ..Farscape, če kdo pozna, je pa zakon :palec: in valda Galactica :palec: ..ja, sem fan ZF x:Dx
DON'T PANIC

#17 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 8. november 2005, 21:48

-Indijana Jones vsi trije deli
-The pianist
-The last samurai
-Gospodar prstanov

6 čut

Pa vojna svetov

xyesx x:px

pa še zmeri in kr naprej MAGNOLIA :palec:

pa Mumija

pa kup risanih filmov (Ledena doba, pa Cesarjeva nova podoba, pa Shrek, pa tud Nemo...)

...

#18 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 8. november 2005, 22:04

js pa nora na fantastiko x:px man x, matrica, vsi ti stripovski junaki( hulk, dardevill, batman.....), kar je teh gnusnih, hudobnih pošasti(alien, predator....) x:Dx tak mam js rada.....
pa take bolj moreče, ta kristusov pasijon, bejond borders, hotel ruanda......ma ful se ne spomnem naslovov, pa tolk vem dobrih filmov :o|o:
totalno mim so mi pa te komedije, najstniške al kake že......ko se vsi tok debilno obnašajo da ti mine......pa ne zastopim kok so lohk smešne razne sralne prigode, da jih tok uporabljajo :xx!:
od komedij mi je bla všečna pravzaprav ljubezen....tak lušn filmček....
drgač pa angleški humor, absolutno x:px seveda bean izključen....
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#19 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 8. november 2005, 22:09

x:Dx gledam beana, me razpizdi totalno k je tak debil :o|o: in to bi nej humor bil, namest da se človek sprosti zraven, lohk še živčnega faše :xx!:
x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#20 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 8. november 2005, 22:41

Zame je ta "humor" žaljitev inteligence. (se opravičujem oboževalcem gospoda fižola :inocent: x:Dx )


....pa sej v začetnih delih je še paliv...pol se ga pa res naješ.Sicer mi je bil igralec bol všeč v vlogi Črnega gada.

Kar se pa angleškega humorja tiče mi ga ni čez Samo bedaki in konji

#21 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 8. november 2005, 22:57

stargate so: :wOOt: :wOOt: :wOOt: moja fejvrit serija (trenutno čakam na 8 pa 9 sezono...)

pol pa še stargate atlantis (prasci so ns pustil čakat do januarja zdej... šele takrt bodo novi deli) :vragec:

aja pa lost zdej gledam-skrivnostni otok če kdo pozna na pop tv ob pondelkih, tud hudo, sam mi gre naživce k morm en tedn čakat na nov del :o|o: (sej se že loada z neta... še ene 3 dni x:Dx )

od filmov pa, ja grozlivke od kubricka so hude (the shining recimo!!!)

#22 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 9. november 2005, 08:32

Men so predvsem všeč SF:
Matrix, X-men, Stargate, Starwars, Star trek, Peti element,

Animeji:
Dragon ball, Dragon ball Z, Naruto, Animatrix

3D filmi:
Final fantasy, Incredibles, Ice age, Chciken run

Komedij je pa full:
Najtazadnje sem gledal Hitčerjev vodnik po galaxiji. Najbolj odbita fora je ta, ko enemu modelu nataknejo posebno čelado. Ta ima na vrhu ožemalec limone. Limonin sok mu pomaga, da lahko 10 minut normalno razmišlja ....

slika

#23 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 9. november 2005, 12:47

Kar se pa angleškega humorja tiče mi ga ni čez Samo bedaki in konji



Poleg omenjene, je men ful dober Doc Martin (pon ob 20h na SLo1); tak angleški prefinjen humor xsmx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#24 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 9. november 2005, 18:33

x:Xx xDDx xsrcx
A mi lahko kdo od filmoljubcev pove ORIGINALNI naslov filma KRIK STENE?
x:Dx x:Dx x:Dx eMule ne pozna slovenskih prevodov x:Dx x:Dx x:Dx
xDDx xsrcx xsrcx

Poleg omenjene, je men ful dober Doc Martin (pon ob 20h na SLo1); tak angleški prefinjen humor xsmx



:palec: :palec:
Samo men se zdi da je to posnemanje Severnih obzorij(Northern Exsposure)
Se da kar nekaj likov prepoznat...
Je pa MNOGO boljši :palec:
Ker ni ameriški... x:Dx x:o)x xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#25 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 9. november 2005, 23:22

x:Xx xDDx xsrcx
A mi lahko kdo od filmoljubcev pove ORIGINALNI naslov filma KRIK STENE?
x:Dx x:Dx x:Dx eMule ne pozna slovenskih prevodov x:Dx x:Dx x:Dx
xDDx xsrcx xsrcx
:palec: :palec:
Samo men se zdi da je to posnemanje Severnih obzorij(Northern Exsposure)
Se da kar nekaj likov prepoznat...
Je pa MNOGO boljši :palec:
Ker ni ameriški... x:Dx x:o)x xsrcx


Preklet pirat...he he




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0