Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kristal na razgovor za službo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
7 komentarjev na to temo

#1 LifeIsFun

LifeIsFun
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 9. november 2005, 01:54

Jaz bi rabila pa malo dodatne pomoči na razgovoru za službo. Malo podpore samozavesti in jasnosti.
Namreč, zdajle sem še čisto skulirana in sem strenirala že vse mogoče situacije in vprašanja, ki naj bi jih obvladala, potem pa se mi vedno zgodi, da se mi zafoclja jezik in ne znam nič več jasno in enostavno izraziti. Kar zapletem se, namesto da bi pokazala svojo dobro plat (ali pa vsaj realno plat).

Pa seveda, malo sreče mi tudi ne bi škodilo. Sonce imam v raku, ascendenta tudi v raku (verjetno že to vse razloži) in luno v levu. Brala sem poste na forumu, a nikakor nisem mogla dognati kateri kamen naj nabavim, da bom tudi na ta način malo pripomogla k boljšem uspehu razgovora.

Hvala vnaprej za pomoč!

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2005, 09:22

Onix.

Srecno! :palec:

(*tud kaj drugega seveda, a oniks bo dbest, lohk ga kombiniras s kalcedonom al pa tud tigrovim ocesom).

Dobrodosla! :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 9. november 2005, 11:29

Onix.

Srecno! :palec:

(*tud kaj drugega seveda, a oniks bo dbest, lohk ga kombiniras s kalcedonom al pa tud tigrovim ocesom).

Dobrodosla! :vio:

Jaz bi dodal še jantar za katerega so mi rekli, da dviga samozavest..... meni je sicer tako in taako všeč sam po sebi ne glede na to za kaj naj bi bil... enako velja za tigrovo oko... to naj bi bili itak levovski kamni... šit morm pogledat v temo leve nekam zaspano je tam...

#4 LifeIsFun

LifeIsFun
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 9. november 2005, 13:57

Hvala za ažurnost pri odgovarjanju, razgovor imam namreč že v petek in zato se bom kar danes odpravila po nakupih. Vedno me je privlačil črni oniks, a sem se ga kar nekako bala saj nisem vedela, da ima tako prijazno energijo (hvala Marsa, ker si ga izpostavila). Ker sem še čista novinka, sem danes ob parurnem prebiranju xDDx vaših starih postov ugotovila, da moram kristale najprej očistiti, jih energijsko uglasiti in po možnosti še programirati.

Zanima me, kako bom vedela, da oniks, kalcedon in tigrovo oko niso ponarejeni? Samo tako, da jih bom "začutila", ker drugače so ali ponarejeni ali pa niso pravi zame? A obstaja še kakšen drug način za nepoznavalce kamnov? Kako naj jih pravilno začutim še pred čiščenjem, če so pa onesnaženi (bodisi, ker so stali med vsemi tistimi drugimi kamni in ostalimi viri energij, ker so onesnaženi z avrično sluzjo ali pa negativnimi programi, ali pa celo - so pripadali nekomu drugemu, pa ne morem vedeti za to)?

A je prav tako, da bom oniks, kalcedon in tigrovo oko čez noč čistila z namakanjem v osoljeni vodi(seveda vsakega posebej, v svojem kozarcu), jih zjutraj par minut spirala pod mlačno tekočo vodo in si zraven mislila, da voda spira ven negativno energijo, ki gre v globino zemlje, kjer ne bo nikomur škodovala.
Kaj oniksu, kalcedonu in tigrovem očesu naredi sončenje in/ali izpostavljanje luni? Kako to energijsko uravnavanje vpliva na pomoč, ki bi jo jaz potrebovala?

Z programiranjem (za začetnike) pa sem jaz razumela, da stopiš v stik s kristalom: se z njim povežeš preko dotika (najprej ga držiš v roki, potem ga daš na pleksus) in mentalno, da z njim vodiš dialog ter mu zaupaš svoje potrebe. A je to pravilno razumevanje?

Glede uporabe pa (ker je nošenje nakita za opravljanje tega dela odsvetovano), sem imela v mislih, da bom na razgovor dala v torbico en velik oniks, za modrc si pa zatlačila manjše primerke oniksa, kalcedona in tigrovega očesa.

A sem vse skupaj pravino dojela?

Upam, da mi bo z voljo, pravimi kamni in malo sreče šlo. Bom poročala.

#5 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 9. november 2005, 14:50

Hvala za ažurnost pri odgovarjanju, razgovor imam namreč že v petek in zato se bom kar danes odpravila po nakupih. Vedno me je privlačil črni oniks, a sem se ga kar nekako bala saj nisem vedela, da ima tako prijazno energijo (hvala Marsa, ker si ga izpostavila). Ker sem še čista novinka, sem danes ob parurnem prebiranju xDDx vaših starih postov ugotovila, da moram kristale najprej očistiti, jih energijsko uglasiti in po možnosti še programirati.

Zanima me, kako bom vedela, da oniks, kalcedon in tigrovo oko niso ponarejeni? Samo tako, da jih bom "začutila", ker drugače so ali ponarejeni ali pa niso pravi zame? A obstaja še kakšen drug način za nepoznavalce kamnov? Kako naj jih pravilno začutim še pred čiščenjem, če so pa onesnaženi (bodisi, ker so stali med vsemi tistimi drugimi kamni in ostalimi viri energij, ker so onesnaženi z avrično sluzjo ali pa negativnimi programi, ali pa celo - so pripadali nekomu drugemu, pa ne morem vedeti za to)?

A je prav tako, da bom oniks, kalcedon in tigrovo oko čez noč čistila z namakanjem v osoljeni vodi(seveda vsakega posebej, v svojem kozarcu), jih zjutraj par minut spirala pod mlačno tekočo vodo in si zraven mislila, da voda spira ven negativno energijo, ki gre v globino zemlje, kjer ne bo nikomur škodovala.
Kaj oniksu, kalcedonu in tigrovem očesu naredi sončenje in/ali izpostavljanje luni? Kako to energijsko uravnavanje vpliva na pomoč, ki bi jo jaz potrebovala?

Z programiranjem (za začetnike) pa sem jaz razumela, da stopiš v stik s kristalom: se z njim povežeš preko dotika (najprej ga držiš v roki, potem ga daš na pleksus) in mentalno, da z njim vodiš dialog ter mu zaupaš svoje potrebe. A je to pravilno razumevanje?

Glede uporabe pa (ker je nošenje nakita za opravljanje tega dela odsvetovano), sem imela v mislih, da bom na razgovor dala v torbico en velik oniks, za modrc si pa zatlačila manjše primerke oniksa, kalcedona in tigrovega očesa.

A sem vse skupaj pravino dojela?

Upam, da mi bo z voljo, pravimi kamni in malo sreče šlo. Bom poročala.

Uhhh a tko, da se te kamne uporablja, jaz ga nosim na verižici okoli vratu.... a misliš, da to ni dovolj????

#6 LifeIsFun

LifeIsFun
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 9. november 2005, 15:05

Uhhh a tko, da se te kamne uporablja, jaz ga nosim na verižici okoli vratu.... a misliš, da to ni dovolj????

xokkx

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2005, 15:48

Zelo dobro si dojela, bravo, pa se nasla za nazaj pa vse! x8Dx :palec:

Po mojem ni bojazni, pejt v kaksno specializirano trgovinco - oniks ni tolk drag, da bi ti podturil kaj, dvomim da bi dobila tule ponaredke...
ja, dviga samozavest in blazno si tak ponosen, ne pa prepotenten in poln sebe. x^x (tud jaz ga blazno rada nosim, pa sicer ne nosim crnih kamnov, mam najrajs svetlozelene, bele, prozorne pa taksne).
kalcedon pa bo vplival na lahkotnost izrazanja, sproscenost.
ce pa bos tigrov uch, pa, kot je rekel ze Ebor, tud pomaga vzpostavit prijetno in toplo vzdusje in s tem komunikacijo.

Cim manj kompliciraj. x!x xyesx
Kot si rekla, cez noc (lohk je sam voda), pol ga se speres in si v mislih predstavljas, kako se cisti, kako se polni z novo energijo, tako, ki jo 'rabis' za oni razgovor'. x8Dx :palec:

Pa dobro opravi! xcrossfingx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 10. november 2005, 08:36

Jaz bi rabila pa malo dodatne pomoči na razgovoru za službo. Malo podpore samozavesti in jasnosti.
Namreč, zdajle sem še čisto skulirana in sem strenirala že vse mogoče situacije in vprašanja, ki naj bi jih obvladala, potem pa se mi vedno zgodi, da se mi zafoclja jezik in ne znam nič več jasno in enostavno izraziti. Kar zapletem se, namesto da bi pokazala svojo dobro plat (ali pa vsaj realno plat).

Pa seveda, malo sreče mi tudi ne bi škodilo. Sonce imam v raku, ascendenta tudi v raku (verjetno že to vse razloži) in luno v levu. Brala sem poste na forumu, a nikakor nisem mogla dognati kateri kamen naj nabavim, da bom tudi na ta način malo pripomogla k boljšem uspehu razgovora.

Hvala vnaprej za pomoč!


Dolgo sem v nekem podjetju "sedel" skupaj z vodjo kadrovske in lahko ti povem, da je pri teh zadevah takole:
- za uspeh moraš narediti vtis, da zadevo obvladaš, a ne govori o delu tako, kot da si najbolj pametna in da je korektna izvedba dela malenkost;
- Pretirano samozavestno govorjenje, kot tudi negotovost, odbijeta.
-- Delo se že nekako naredi. Pri izbiri sodelavca, zato pogosto gledamo na to, kakšen človek je. Poleg urejenosti (a seveda ne ekstravagantne) je zato pomemben tudi nezavedni, energijski kontakt.

Glede na vse navedeno, je pametno izbrati kamen, ki izrazito "ureja" avrične energije. Takšno vlogo imajo granatii, ni pa slaba niti Elborjeva ideja z jantarjem, zlasti če imaš težave z negotovostjo.
Če pa obvladaš metode programiranja kristalov, je čist ql tud kamena strela.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0