Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nevarnosti kvazi duhovnosti in zdravilnih tehnik


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
210 komentarjev na to temo

#151 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 1. februar 2006, 13:36

Hm, še dobro, da nisi sanjal, kako prelestno se je zibati v lahnem vetrcu - ... - ... - s štrikom okoli vratu. Ker pol bi morda tudi poskusil :xx!:

#152 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 1. februar 2006, 13:57

Berem neumnosti, ki jih nekateri pišejo tukaj gor...

Zanimivo razmišljanje. predvsem glede Hudiča in Boga. Klasični gnostični pogled na svet, kakršnega je rodila naravna lastnost uma: dualizem. Kljub vsemu mislim, da zlo ni oddvojena obolika realnosti, temveč del vsega, torej Boga. Zlo se pojavi v trenutku pojave napuha, absolutistične samovolje, navezanosti in strahu pred izgubo. Vse to je del realnosti in omogoča ostrenje ljubeče pozornosti. Dokler nisi pozoren, ne zmoreš spoznati. Brez spoznanja pa hitro postaneš odvisen od končnih sposobnosti uma.

Vsekakor velja zimzelena resnica: "Nož ni kriv, če se njegova hladna ost najde v srcu človeka."
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#153 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 1. februar 2006, 14:32

Sedaj si lepo pojasnil svoje razmišljanje. Isto stvar lahko poveš na popolnoma drug način. Besede so pač omejene, kolikor je omejen tudi um.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#154 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. februar 2006, 15:23

Hudič ali pan je samo drug obraz boga in eden brez drugega ne moreta, kot jing in jang..

xyesx :palec:
Tud jaz tko pravim, nekje sem vidla (morda v kaki razlagi tarota, 15-ke), 'Hudic je Bog, ki so ga slabici narobe postekali'.

no in to je tud moje mnenje. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#155 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 1. februar 2006, 19:25

Prijatelj, saj se v mnogočem tudi strinjam s tabo, vendar ne na tvoj način. Vzhodne tehnike NISO in NE MOREJO biti povezane s silami zla, temveč so nastale v drugačnih okoliščinah in so vsled tega drugačne. Sedaj so moderne, ker temeljijo na begu, ne pa soočenju. Njihov temelj je ovinek okoli srčike težave in izogib taiste težave. Zapisal sem, da je eden večjih problemov scene, ker ni urejena.
Se ti sploh sanja, kaj je črna magija? najbrž ne, sicer ne bi pisala takšnih lapsusov.


Vzhodne tehnike v resnici sploh ne obstajajo. Vsaj ne v tem pomenu da bi jim lahko rekel tehnike.
Vesolje in narava sta urejen kaos, in karkoli se ne ureja samo od sebe je v nasprotju z njima.
Najbrz se tudi tebi ne sanja kaj je crna magija. Se pa predajas temu klobasanju s srcem, kar pomeni
da ti bo uspelo!

java script:emoticon(':palec:', 'smid_9')
smilie
Le tako naprej.......

xyesx :palec:
Tud jaz tko pravim, nekje sem vidla (morda v kaki razlagi tarota, 15-ke), 'Hudic je Bog, ki so ga slabici narobe postekali'.

no in to je tud moje mnenje. :)


Bravo Marsa!!!!!!!!!!!!!!!
Ce bi bla zdele tu bi te kr kusnu.
Hvala za to......

java script:emoticon(':palec:', 'smid_9')
smilie

To temo je popravil/a zerkalo: 1. februar 2006, 19:21

Norost je vcasih najvecja modrost…

#156 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 2. februar 2006, 08:49

Ma ja Bog je kr neankrat zloben ne.

Mal preveč nakladate.

#157 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 2. februar 2006, 10:44

Ma ja Bog je kr neankrat zloben ne.

Mal preveč nakladate.



Ce ga NAROBE postekas, saj je lepo povedala.....
Norost je vcasih najvecja modrost…

#158 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 2. februar 2006, 10:54

A vendar mislim da naš um ni kaj preveč omejen. Le mi ga ne znamo oz. ne "smemo" kontrolirati in uporabljati tako da bi izkoristili vse potenciale. Omejitve nam postavlja predvsem naš ego..


:palec: zato pa so meje nase omejenosti brezmejne....

glede zdravilcev je pa to lahko vsak! vsak ima moznost delati z "bozjo energijo" z njo razpolagati,... poleg vseh ce-jev, se ce ima taprav namen!!!!! k, da jo za denar prodajas, se izpostavljas x?x
itk, pa ni vse samo od "zdravilcev" odvisno... tle se tega nism zasledila. ZELO velik je tudi na t.i. "bolniku". Npr: mas kao smrtonosni rak...in ti lahko pomaga, nekdo, ki dela z pravim namenom, samo ni vse od njega odvisn, ce v to verjames si zelis, pa ce se na tej tocki ni tvoj odhod pol pomaga. To ni noben cudez. Ce pa se sam seb smilis, kolk tezav imas, zdaj pa se to...pol ti pa nekdo vsiljeno ponudi pomoc, dej pejt k unmu pa umnu zna to pa to je ful priznan, sam ce obupujes, hkrati pa preizkusas metode mogoce bo pa le, ceprav sm tolk bogi... logicno, da ni. Brez dvoma pa bo, ce si v to res preprican, k misu ima ogromno moc.

Ma ja Bog je kr neankrat zloben ne.

Mal preveč nakladate.



ti pa nisi "prav" dojel smisel leonovih besed, in pol se marsinih..., nda?
itk pa ni noben omenil, da je bog zloben! :sori:
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#159 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 2. februar 2006, 11:22

itk pa ni noben omenil, da je bog zloben! :sori:

Ampak, če je Vse Bog; in če obstaja tud zloba;
potem iz tega logično sledi, da je Bog (tud) zloben.
xnckrivx
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#160 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 2. februar 2006, 11:31

ja je cist logicno.
Napisala sem samo, da ni noben omenil, da je bog zloben! kar prej res ni... hotela, sem pa dopisat, da je zloben le clovek! (ce se tko nizko spusti).
Ampk nisem tega dopisala, ker vem, da je v vsakem cloveku bog in potem iz tega logicno sledi.... .... xnckrivx
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#161 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 2. februar 2006, 13:01

Potem je pa moja napaka. Je res da nisem čist vsega prebral.

Ampak tolkokrat je blo že na tem forumu nekak rečeno, da more tud obstajat zloba če že obstaja dobro, kar naj bi izhajal iz jing jang principa. Ampak ta simbol prikazuje ravnovesje in z tem harmonijo, kar pa ne pomeni, da more nujno obstajat zloba. Ker zloba je v neharmoniji.

Ampak, če je Vse Bog; in če obstaja tud zloba;
potem iz tega logično sledi, da je Bog (tud) zloben.
xnckrivx


Temu se reče svobodna volja. Da vsak posameznk izbere kaj bo počel.

#162 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 2. februar 2006, 13:04

... logično sledi, če danes še vedno razmišljamo dualistično - "dober"/"slab", "črn"/"bel"; tudi "zloben", seveda.

x:)x

#163 tantrica

tantrica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 167

Objavljeno: 2. februar 2006, 13:11

x:Dx Jaz bi želel udobno in čisto smrt takrat, ko bo za to nastopil čas. Vsakdo mora umreti, ker je to normalni del izkušnje dejavnega sveta. Smo pač jebene igrače v jebenem peskovniku... Sprejmeš ali ne sprejmeš igro, del nje si. zatorej je bolje sprejeti igro in se toliko potruditi, da spoznaš ta pravila in mogoče postaneš celo soustvarjalec, ne zgolj robotiziran izvrševalec.

:palec: :palec:
sprejmem?
sem ze.. hehe
kaj pa vsi okoli mene?
ajdek :palec:
ce zacne clovek mijavkati, zato se ni macek.. :)

#164 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 3. februar 2006, 12:56

... logično sledi, če danes še vedno razmišljamo dualistično - "dober"/"slab", "črn"/"bel"; tudi "zloben", seveda.

x:)x



če danes še vedno...to zveni, kot bi blo s tem razmisljanjem kaj "narobe"?
TI si tud cel "logicen", si iz telesa in duse x:)x. Itk se pa dvojnost zaznava v vseh stvareh!
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#165 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 3. februar 2006, 14:17

TI si tud cel "logicen", si iz telesa in duse

Kaj pa imata telo in duša z logiko? :eek:

Iz te nelogične trditve bi namreč lahko logično sklepali, da ena povprečna Riba, ki je totalka skregana z logiko, nima telesa in duše, ali kaj?!

:xx!:

#166 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 3. februar 2006, 19:09

A vendar mislim da naš um ni kaj preveč omejen.

Stvar je zgolj v interpretaciji. Ljudje si na različne predstavljamo, kaj je um. Vsaj sam sem do sedaj videl nekaj deset različnih interpretacij ega, uma, zavesti ipd.
Tarot adut Hudič predstavlja naravo človeka in njegov suženjski odnos do okoliščin, katere ga vodijo. Hudič je zgolj personifikacija slabih odločitev na osnovi slabih podatkov...
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#167 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 5. februar 2006, 00:44

Kaj pa imata telo in duša z logiko? :eek:
:xx!:


... logično sledi, če danes še vedno razmišljamo dualistično - "dober"/"slab", "črn"/"bel"; tudi "zloben", seveda.

x:)x

to imata z njo...



Iz te nelogične trditve bi namreč lahko logično sklepali, da ena povprečna Riba, ki je totalka skregana z logiko, nima telesa in duše, ali kaj?! :xx!:

kdo pa tule sploh pravi, da za nase pojme logicno neko ne-logicno(skregano z logiko) bitje nima telesa in duse?
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#168 Sprehajalec

Sprehajalec
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 320

Objavljeno: 5. februar 2006, 00:47

Da.. LOGIKA zna bit zelo zanimiva x:Dx
"Če ni vetra, VESLAJ!" latinski
"Navada je navada. Ni je moč kar vreči čez okno. Valiti jo moramo po stopnicah, korak za korakom." M.Twain
"Kako pojesti slona? GRIŽLJAJ ZA GRIŽLJAJEM!!!" Colin Rose
Kaj je izvir stresa in strahu? Se zavedamo sposobnosti svojih lastnih možganov?
- Bodi to kar si; manj se boš oziral na mnenja drugih, bolje bo zate osebno.
Vse kar napišem je zgolj moje subjektivno mnenje in kot takega ga tudi vzemite. Prav tako ne ogrožam vašega obstoja, pač pa vam le podam pogled iz mojega zornega kota. Hvala za razumevanje..

#169 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 5. februar 2006, 19:01

Logika je premočrtna, pamet pa ni. Lahko je nekaj silno logično, vendar ni pametno. Logični so računalniki, človek pa je lahko tudi pameten.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#170 Sprehajalec

Sprehajalec
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 320

Objavljeno: 5. februar 2006, 22:16

Nism zih da zastopim.. mal več napiš.
"Če ni vetra, VESLAJ!" latinski
"Navada je navada. Ni je moč kar vreči čez okno. Valiti jo moramo po stopnicah, korak za korakom." M.Twain
"Kako pojesti slona? GRIŽLJAJ ZA GRIŽLJAJEM!!!" Colin Rose
Kaj je izvir stresa in strahu? Se zavedamo sposobnosti svojih lastnih možganov?
- Bodi to kar si; manj se boš oziral na mnenja drugih, bolje bo zate osebno.
Vse kar napišem je zgolj moje subjektivno mnenje in kot takega ga tudi vzemite. Prav tako ne ogrožam vašega obstoja, pač pa vam le podam pogled iz mojega zornega kota. Hvala za razumevanje..

#171 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 6. februar 2006, 08:05

Možne kvazi-nevarnosti dveh tehnik na eno od ponedeljkovih jutrer. x:o)x x:o)x x:o)x

Opažam neko podobnost med kabalizmom in astrologijo (da slučajno ne bi kdo bral kanibalizmom, ko človeka poješ fizično ali mislil, da omenjam kak nauk o lunatičarki Astri). Še bolj kot podobnost bi videl vzporednost v dveh različnih načinih manipulacije ljudi, ki pa se dopolnjujeta.

Kabalo bi opredelil kot princip manipulacije samega sebe, ko se človek, usmerjen v kabalo, manipulira skozi napotke, navodila, zaukazana dejanja itd. Skratka v natančno določenih postopkih zavestno manipulira s samim seboj. Ostaja vprašanje, če bi se zavedel, ako bi skozi njemu neznan in skrivnejši del kabale z njim začel manipulirati nekdo drug. Kabi je simpatikus. Nevarno bi bilo sklepati, da je tak zaradi ukvarjanja s kabalo. Prej bi rekel, da z njo kdaj pa kdaj prikrije to simpatičnost.

Astrologijo bi opredelil za vedo, ko se ljudje pustijo zavestno manipulirati od poučenih v astrologijo in to skozi napovedi, tipiziranih označb o posameznih astroloških znakov itd. V tem astrologi nezavedno prevzamejo vlogo manipulatorjev. Astrologijo so v dolgem obdobju naredili za fantastičen sistem, ki deluje. Od človeka, ki bere astrološko napoved, je odvisno, za kako resnično in uresničljivo jo bo vzel. Močna prepričanja se močneje uresničujejo in potem napoved bolj drži... Ko nam slikajo možno prihodnost, jo pomagamo uresničevati prav z našimi predstavami.

Razmišljanja nekaterih ljudi na forumu, ki tudi raziskujejo vplive astrologije, so mi zelo zanimiva. Skoznjo poskušajo razumeti delovanje sveta, ki obdaja človeka. Dokaz, da se da vsako znanje uporabiti tudi v nasprotno smer, kot ji je bila določena ob samem nastanku. Če sem spoznal nekaj prijetnih in dobrih ljudi, ki se ukvarjajo z astrologijo, zakaj bi potem bilo nekaj narobe z astrologijo? Prav v tem je lahko ena od skritih nevarnosti astrologije…

Ne vem, če nisem vse skupaj prevrnil, obrnil, in je bilo prvotno vprašanje tako: Kje so nevarnosti za kvazi-duhovnosti?

Tem tehnikam so nevarni predvsem ljudje, ki mislijo s svojo glavo, ki ne zapadajo v občudovanje posameznih znanj in tehnik, ki se požvižgajo na planetarni ustroj in možnih vplivov nanj, ki odgovore najraje iščejo v sebi, namesto da bi do njih prihajali z mehaničnimi tehnikami…

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#172 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 6. februar 2006, 08:30

Iz zornega kota enega od astrologov tule je tole zelo dobro napisano!

:palec:

#173 Andromeda

Andromeda
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 238

Objavljeno: 6. februar 2006, 08:55

Možne kvazi-nevarnosti dveh tehnik na eno od ponedeljkovih jutrer. x:o)x x:o)x x:o)x

Opažam neko podobnost med kabalizmom in astrologijo (da slučajno ne bi kdo bral kanibalizmom, ko človeka poješ fizično ali mislil, da omenjam kak nauk o lunatičarki Astri). Še bolj kot podobnost bi videl vzporednost v dveh različnih načinih manipulacije ljudi, ki pa se dopolnjujeta.

Kabalo bi opredelil kot princip manipulacije samega sebe, ko se človek, usmerjen v kabalo, manipulira skozi napotke, navodila, zaukazana dejanja itd. Skratka v natančno določenih postopkih zavestno manipulira s samim seboj. Ostaja vprašanje, če bi se zavedel, ako bi skozi njemu neznan in skrivnejši del kabale z njim začel manipulirati nekdo drug. Kabi je simpatikus. Nevarno bi bilo sklepati, da je tak zaradi ukvarjanja s kabalo. Prej bi rekel, da z njo kdaj pa kdaj prikrije to simpatičnost.

Astrologijo bi opredelil za vedo, ko se ljudje pustijo zavestno manipulirati od poučenih v astrologijo in to skozi napovedi, tipiziranih označb o posameznih astroloških znakov itd. V tem astrologi nezavedno prevzamejo vlogo manipulatorjev. Astrologijo so v dolgem obdobju naredili za fantastičen sistem, ki deluje. Od človeka, ki bere astrološko napoved, je odvisno, za kako resnično in uresničljivo jo bo vzel. Močna prepričanja se močneje uresničujejo in potem napoved bolj drži... Ko nam slikajo možno prihodnost, jo pomagamo uresničevati prav z našimi predstavami.

Razmišljanja nekaterih ljudi na forumu, ki tudi raziskujejo vplive astrologije, so mi zelo zanimiva. Skoznjo poskušajo razumeti delovanje sveta, ki obdaja človeka. Dokaz, da se da vsako znanje uporabiti tudi v nasprotno smer, kot ji je bila določena ob samem nastanku. Če sem spoznal nekaj prijetnih in dobrih ljudi, ki se ukvarjajo z astrologijo, zakaj bi potem bilo nekaj narobe z astrologijo? Prav v tem je lahko ena od skritih nevarnosti astrologije…

Ne vem, če nisem vse skupaj prevrnil, obrnil, in je bilo prvotno vprašanje tako: Kje so nevarnosti za kvazi-duhovnosti?

Tem tehnikam so nevarni predvsem ljudje, ki mislijo s svojo glavo, ki ne zapadajo v občudovanje posameznih znanj in tehnik, ki se požvižgajo na planetarni ustroj in možnih vplivov nanj, ki odgovore najraje iščejo v sebi, namesto da bi do njih prihajali z mehaničnimi tehnikami…


jst bi temu bolj rekla sugestija-koliko je človek dovzeten za to kar mu drugi rečejo. je pa res, da človeka, ki je zadovoljen sam s sabo in s svojim življenjem najbrž ne bo iaskal sebe v astrologiji, kartah,... prej se bo k tem metodam zatekel ko se mu bo življenje obrnilo na glavo, oz. ko se bo znašel v slepi ulici, takrat pa se bo oprijel vsake bilke, ki mu jo bodo ponudili. zame bi morali biti astrologi zelo dobri psihologi, ki takoj vedo po kaj je človek prišel in vedo komu lahko do kake mere berejo karto.beseda lahko človeka tudi ubije. (žal)

sama manipulacija je povezana z močjo. še tako pošteni ljudje so se spremenili, ko jih je omamila moč. z močjo je pa tko: zame je jederska energija prov faj, ampak samo če se uporablja v pravilne namena /je elektrarne). ko se začne uporabljat v namene množičnega uničevanja... pol mamo pa problem

vsak človek pa ima svojo glavo s katero mora razmišljat, ne glede na to v kako težki situaciji se je znašel.

tudi jaz imam težavno obdobje, zapičila sem se v astrologijo in prebiram razne knjige, ... iščem odgovore na razna vprašanja, ki se mi porajajo. ampak vse poti vodijo nazaj vame. jaz sem tista, ki odloča o svojem življenju. zato tudi ne maram h kakšnemu astrologu, ki mi bo prečital mojo astrološko karto-kot da se ne poznam. študiram jo zato, ker bi rada težavne aspekte, ki jih tvorijo moji planeti čimbolj izkoristila v svoj prid.

lp, andi





x:Dx
"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."
- C. G. Jung

#174 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 6. februar 2006, 11:59

Kabalo bi opredelil kot princip manipulacije samega sebe, ko se človek, usmerjen v kabalo, manipulira skozi napotke, navodila, zaukazana dejanja itd.

Človek božji, s svojim sovraštvom do Kabale greš rahlo predaleč. Govoriš o stvareh, o katerih nimaš verodostojnega znanja. Kabala je tako kot joga ali tantra ali budizem ali kaj podobnega integralna metoda osebnostne rasti. Ima svoj simbolni sistem in svoje tehnike, ki teorijo sprovedejo v prakso in praksa prinaša nova spoznanja. Sovraštvo do nečesa pomeni strah pred nečem.
Astrologija je poskus interpretacije človeške osebnosti in predvsem trendov delovanja v prihodnosti na osnovi položaja nebeških teles v trenutku rojstva in v trenutku predivdevanj. Dasiravno se z velikim delom astrologije ne strinjam, pa je imela astrologija v časih pred psihologijo in psihijatrijo precejšenj pomen in včasih tudi učinek.

ampak vse poti vodijo nazaj vame

natanko tako. vedno se začne in konča pri samemu sebi. Vse duhovne sfere, vsa duhovna bitja so v nas. Dokler o tem samo bereš, verjameš in si narediš predstavo in stvari se v glavi zapletejo. Kakor hitro pa začneš stvari izkušati, vse postane enostavneje. vsa začetna zmeda izgine. Ostaneš sam, samcat.
Ko se z lastnimi krili dvigneš nad banalnost končnega, šele spoznaš namen banalnosti.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#175 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 6. februar 2006, 14:47

Astrologija je poskus interpretacije človeške osebnosti in predvsem trendov delovanja v prihodnosti na osnovi položaja nebeških teles v trenutku rojstva in v trenutku predivdevanj. Dasiravno se z velikim delom astrologije ne strinjam, pa je imela astrologija v časih pred psihologijo in psihijatrijo precejšenj pomen in včasih tudi učinek.

:palec:

Jaz astrologijo v glavnem smatram za zelo uporaben šifrant. Ali pa kvečjemu za "navodilo za uporabo". - Tako brez preuveličevanja, recimo.

(O kabali pa ne pišem, ker se nanjo čisto nič ne spoznam.)

x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0