Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Smučarski skoki


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
176 komentarjev na to temo

#126 ashanti

ashanti
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 6. januar 2007, 22:41

a jih res sploh lahko rečemo orli? xrolleyesx

dokler je biu Zupan jim je šlo čist fajn... janda je meu en let srečo, pa so misnli ka je ta trener iz njega naredu, pa kot vidmo ni glih neki... ker je pri nas stvar poslabšal namesto izboljšal... mi nebi smeli menjat trenerja (mislim takrat ko so Zupana zamenjal) ampak tuzdga direktorja al ke je ko je hotu da Zupan gre :vragec:


hm... maš prou ja... bo treba kšn drug uzdeuk zane najdt.
drgač se pa čist s tabo strinjam... pomoje je pa jando ker drug full spodbuju pa use, pa je tku poj pač pršl... še zmer mam pa mnene d bajc ni najbolš trener - japonci se še zj niso pobral od takt k ih je on treniru...

Nasmej se... Nekdo te ima rad...
*aSh*

#127 ashanti

ashanti
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 8. januar 2007, 19:48

na učerišn tekm u bischofshofnu je zmagu schlierenzauer, drug je biu jacobsen, tret pa ammann
am ja.... nč nm rekla o naših... k niso vredni besed...

končn vrstn red celotne novoletne turneje:
1. jacobsen
2. schlierenzauer
3. ammann
4. morgenstern
5. kuttel
...

Nasmej se... Nekdo te ima rad...
*aSh*

#128 ashanti

ashanti
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 14. januar 2007, 17:16

učerišna tekma u Vikersundu(poleti) se je izšla:
1. JACOBSEN
2. MORGENSTERN
3. HAUTAMAKI
...
13. KRANJEC
...
17. URBANC

dns je pa tekma odpadla :!!: :!!: zard vetra >_> >_> :mrko: :mrko:

drug viknd je so pa skoki u Zakopanah... pa še nč snega nimajo... no upam d nim o ratal izpelar tekmo

Nasmej se... Nekdo te ima rad...
*aSh*

#129 ashanti

ashanti
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 20. januar 2007, 20:56

dns je bla tekma u zakopanah... (nim je ratal skakalnco prpraut ja)
no u glavnm izpelal so sam eno serijo; u drug serij(kokr jo je blo... poj jim je začeu vetr nagajat in so jo razvelavl) je pa čeh jan mazoch toooooooook grdoo padu... nevem kwa je z nemu... anbenmu ne prvošm tajga padca... sn se kuj spounla na goldija... k je takt tud nekok tku padu...
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

no u glavnm...

VESELE ZA SLOVENCE!!!!!!

1. ROK URBANC :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:
2. roar ljokelsoy
3. matti hautamaki

sam še zmer mam menen d bajc ni dobr oz. d ni najboljši trener...


kranjec pa je biu tud DOBR, 17.
Nasmej se... Nekdo te ima rad...
*aSh*

#130 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 20. januar 2007, 21:10

Sn vidu un padec ja :OO!:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#131 ashanti

ashanti
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 20. januar 2007, 21:22

Sn vidu un padec ja :OO!:

na rtvslo.si piše: Po prvih podatkih se Čeh ni težje poškodoval. V izteku je bil v nezavesti.

ok... sam js sn misnla d se je čis razsu... nevem no... SJ HVALA BOGU d je z nmu use uredu!!

Nasmej se... Nekdo te ima rad...
*aSh*

#132 ashanti

ashanti
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 21. januar 2007, 14:27

učer so rekl d je jan mazoch LAŽJE poškodovan... dns pa d se še bori za življenje... upam d se bo zvleku... držim pesti....

http://www.rtvslo.si...m...&c_id=32079

Nasmej se... Nekdo te ima rad...
*aSh*

#133 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 21. januar 2007, 14:33

Jebela cesta, daj malo bolj knjižno piši (pa ne zahtevam pravopisa), skozi tvoje poste se je čisti suffer prebijat.

Glede te naše "zmage" pa mislim, da se lahko sicer veselimo, ravno ponosni pa nanjo ne moremo biti.

"Več sreče kot pameti" rečemo na našem koncu.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#134 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 21. januar 2007, 15:06

Jebela cesta, daj malo bolj knjižno piši (pa ne zahtevam pravopisa), skozi tvoje poste se je čisti suffer prebijat.

Glede te naše "zmage" pa mislim, da se lahko sicer veselimo, ravno ponosni pa nanjo ne moremo biti.

"Več sreče kot pameti" rečemo na našem koncu.

tisti, ki gre skoke trenirat, tako nima kaj dosti pameti x:Ix :O: x:Ix
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#135 ashanti

ashanti
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 21. januar 2007, 15:27

Jebela cesta, daj malo bolj knjižno piši (pa ne zahtevam pravopisa), skozi tvoje poste se je čisti suffer prebijat.

Glede te naše "zmage" pa mislim, da se lahko sicer veselimo, ravno ponosni pa nanjo ne moremo biti.

"Več sreče kot pameti" rečemo na našem koncu.

ja se bom probala potruditi, upam da ti bo tako bolj ušeč, če že ne razumeš kaj mislim povedati pa vprašaj ane
Nasmej se... Nekdo te ima rad...
*aSh*

#136 ashanti

ashanti
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 21. januar 2007, 15:37

če že ne morem pisati tako kakor sama želim, pa ti piši še namesto mene pa bo
Nasmej se... Nekdo te ima rad...
*aSh*

#137 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 21. januar 2007, 16:02

Glede te naše "zmage" pa mislim, da se lahko sicer veselimo, ravno ponosni pa nanjo ne moremo biti.

"Več sreče kot pameti" rečemo na našem koncu.

Mah, zmagi se ne glede med zobe x;)x x:Dx Če ne gre drgač, pa se nam posreč x:Dx :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#138 ashanti

ashanti
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 21. januar 2007, 16:08

Glede te naše "zmage" pa mislim, da se lahko sicer veselimo, ravno ponosni pa nanjo ne moremo biti.


čaki, zakva pa naj nebi bli ponosni na zmago, sj konc koncu so itak drugo serijo hotl izpelat sam zard tga, d neb slovenc zmagu, z mau sreče je use mogoče, sam ne mi pa rečt d to ni biu dobr skok (roka urbanca - sevede). če sam pogledaš, sj ni biu zaston že včkat na najvišji stopničk u celinskmu pokalu.

Nasmej se... Nekdo te ima rad...
*aSh*

#139 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 21. januar 2007, 16:24

Ashanti.

Rojena leta 1991.

:palec: x:o)x

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#140 ashanti

ashanti
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 21. januar 2007, 17:20

Ashanti.

Rojena leta 1991.

:palec: x:o)x

JA,
SO WTF NOW?
sm 10let -kt vidš mlaj od tebe, in kwa zj? nevem zakwa ses name spraula, a nimaš nč drujga za delat?

Nasmej se... Nekdo te ima rad...
*aSh*

#141 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 21. januar 2007, 17:22

Nasmej se. Nekdo te ima rad. x:)x

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#142 ashanti

ashanti
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 21. januar 2007, 17:25

Nasmej se. Nekdo te ima rad. x:)x

heh.... kt vidš to ni teb namenn ane
Nasmej se... Nekdo te ima rad...
*aSh*

#143 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 21. januar 2007, 19:57

JA,
SO WTF NOW?
sm 10let -kt vidš mlaj od tebe, in kwa zj? nevem zakwa ses name spraula, a nimaš nč drujga za delat?


ojej, ne se obremenjevat z njim ;) pač "stara" je pa te ne razume x:px :vragec: x:o)x

drgač pa glede zmage, posrečl se nam je, v drugo bi tak vse zasral... xrolleyesx

zdaj bo pa rekla da še mene ne razume :o|o: :inocent:

#144 ashanti

ashanti
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 21. januar 2007, 21:59

ojej, ne se obremenjevat z njim ;) pač "stara" je pa te ne razume x:px :vragec: x:o)x

zdaj bo pa rekla da še mene ne razume :o|o: :inocent:

no se bom probala čim mn obremenvt z no... maš prou ja...
jah to bomo pa še vidl č bo rekla d tud tebe ne razume... k če bo, poj je neki z no narobe, ne pa z mano oz. s tabo. ma briga me, nj reče karkol, js bom pisala kokr bom js hotla, ne pa kokr bo ona rekla, č pa kj nau razumela me nj pa praša, ji bom razložila...

Nasmej se... Nekdo te ima rad...
*aSh*

#145 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 21. januar 2007, 22:07

no se bom probala čim mn obremenvt z no... maš prou ja...
jah to bomo pa še vidl č bo rekla d tud tebe ne razume... k če bo, poj je neki z no narobe, ne pa z mano oz. s tabo. ma briga me, nj reče karkol, js bom pisala kokr bom js hotla, ne pa kokr bo ona rekla, č pa kj nau razumela me nj pa praša, ji bom razložila...

točn tko... ker če mi začnemo pisat tako kot pišemo sosedu po msnju al pa kje drzgje, pol pa sploh ne bo nihče nič zastopu ;)

#146 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 22. januar 2007, 09:51

če že ne morem pisati tako kakor sama želim, pa ti piši še namesto mene pa bo


ashanti :inocent: ne se zdej jezit x;)x, se spomnim iz enga druzga foruma, je ena takrat še srednješolka,
napisala tako kot svoj dnevnik v čistem lublanskem slengu, zdej jst sem po drugem branju vse dojel, ampak
eni so se pa pritožili, da ne razumejo, kaj piše xnckrivx, podobno verjetno kot bi se jst, če bi kdo pisal v
orto prekmurščini :inocent:
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#147 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 22. januar 2007, 09:59

No, kakorkoli Urbanc je zmagal x:px, sicer nisem gledal tekme in prvo moje vprašanje, ko mi je fotr povedal za zmago, je bilo, če je bila sama ena serija :inocent:, ker je to presenečenje, kakorkoli vzamemo, saj ne vem, če je bil kdaj med 15 v svetovnem pokalu. Glede na to, da so že bila precej bolj neregularne tekme, pa so jih priznali, spomnimo se samo prve letos xrolleyesx, nimamo kaj zmagi gledat v zobe x;)x

Za Čehe Mazocha pa xcrossfingx xcrossfingx, sem videl sam par slik, ampak glede na te :OO!:
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#148 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 22. januar 2007, 10:28

Loterija pač x:)x četudi je zmagal zaradi pogojev, prav pa naj je. Čez leta ne bo nobenega več zanimalo kako in zakaj, na FIS-u bo pisalo samo da je zmagal v SP --- po drugi strani je pa to super motivacija za še enega "newcomerja" v SP kar se Slovenije tiče, zelo podoben je bil tudi primer Damjan leta nazaj x;)x Torej v očitno kriznih razmerah v našem štabu je zmaga Urbanca po mojem mnenju čisto dobrodošlo :palec: x:Dx

Aha pa mi je tut na uho prišlo da se fant res trudi :palec: sreča je dala mogoče samo en "push".


***

Kar se tiče telega slengovskega škrpucala xrolleyesx sploh ne bom komentirala ker mene tut full zmotijo taki posti. Sama nisem cvetka kar se tega tiče, ker se mi na forumu pač ne da pisat slovnično pravilno, mislim pa da do tako katastrofalnega stanja ne bom nikoli prišla. Potem se pa še upamo vprašat, kaj je narobe s profesorji slovenščine, da ima toliko dijakov negativno pri predmetu ali pa ne opravijo maturitetnega izpita iz slovenščine :sori: nehote te potegne not kar sem še pri sebi opazila in čisto podzavestno napišeš nekaj v slengu, ne greš preverjat za sabo in pol si začuden kako to da ti je sploh ratalo kaj takega ven spravit.
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#149 ashanti

ashanti
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 22. januar 2007, 18:25

jah... u glavnm se bom probala potrudt d bom pač pisala čimbl tk d bote usi razumel... čprou nevem lih kk bo ampak... bom že...

aja... Jan Mazoch je še zmeri u komi, baje v umetni komi... pa d zdravniki še ne vejo kdaj ga bojo zbudil... tega lih ne štekam... praujo pa tud d je njegovo stanje stabilno... ok, če je u komi...hm...

Nasmej se... Nekdo te ima rad...
*aSh*

#150 svizec

svizec
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 330

Objavljeno: 22. januar 2007, 18:52

a ni umetna koma to k ga oni dajo v komo zarat tega k pač al se ne sme prmakt al pa kej če ma npr. otečene možgane al pa kej tazga?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0