Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vodnar&Rak


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
50 komentarjev na to temo

#26 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 28. avgust 2002, 01:00

Aspekti in direkcije Meseca so bolj pomembne. http://207.88.74.110/t8

Claudio Valentin Solis

#27 megane

megane
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 19. februar 2006, 15:00

Pozdravljeni tud mene zanima kaj več o ujemanju naveze Rak - Vodnar!

Jast RAK : sonce v raku, luna v ovnu, ascendent v raku
Ona VODNAR : sonce v vodnarju, luna v kozorogu, ascendent v devici

hvala že vnaprej za odgovore x:Dx

#28 picass0

picass0
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 20. avgust 2007, 00:40

Živjo tudi jaz sem vodnar in mam luno v raku, asc. pa v tehtnici, omg, totalno nasprotje (splošnega) vodnarja sem(totalno občutljiv) - to mi res včasih povzroča težave, ampak zdaj sem se že malo "utrdil". Mogoče mi kdo lahko pove, zakaj se vedno na levinje lepim!? in to dvojne? Prosim, če bi mi lahko kdo razložil, katero znamenje bi se z mojo kombinacijo najbolj ujemalo....če bo kdo tako dober mu lahko dam tudi datum rojstva in uro..:)

Da vam povem, zelo se trudim, da bi zveza z levom uspela ampak, včasih sem mi zdi, da bi rad spremenil noč v dan.... če bi ena skupna stvar obstajala...to je včasih neverjetno, a raje kot bi odkrival v čem se razlikujeva, občudujem to nasprotje, občudujem to kar jaz nisem, vsaj poskušam....
odkrivam sebe in svet, poskušam bit dober človek, po mojo se preveč žrtvujem, a to je že filozofsko vprašanje, hočem biti to kar sem in samo tako bom ugotovil kdo mi najbolj ustreza, ampak včasih bi pa res rabil pomoč, najbolj me moti to, da enostavno preveč premišljujem o zvezah in jih težko končam... bojim se, da bom izgubil nekaj, kar imam zelo rad, čeprav me že cel čas počasi "pika". Včasih se mi zdi, da bi rad imel cel svet. Kot da bi bil v labirintu.
Priznam da sem zajeban na en način, zelo duhoven človek ampak pri zvezah, pa čedalje več dam na nek kontakt, dotik, na razkazovanje čustev, a da sem takšen še sam bog ne opazi. Že na splošno več dam na stvari, ki svetu koristijo in ne samo nekemu govoričenju..... Kaj naj naredim?

#29 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. avgust 2007, 10:52

[quote name='picass0' date='20. Aug 2007, 01:41' post='877750']
Živjo tudi jaz sem vodnar in mam luno v raku, asc. pa v tehtnici, omg, totalno nasprotje (splošnega) vodnarja sem(totalno občutljiv) - to mi res včasih povzroča težave, ampak zdaj sem se že malo "utrdil". Mogoče mi kdo lahko pove, zakaj se vedno na levinje lepim!? in to dvojne? Prosim, če bi mi lahko kdo razložil, katero znamenje bi se z mojo kombinacijo najbolj ujemalo....če bo kdo tako dober mu lahko dam tudi datum rojstva in uro..:)

:palec: Seveda nisi tipičen vodnar. Uranovske energije ti verjetno precej brzda ASC v vagi, zato deluješ bolj pošlihtano kot bi sicer, luna v raku je pa tko že po naravi taka, da narediš en koraj naprej, dva nazaj in to pomeni, kot da stalno tuhtaš in tudi čustva primerno skrivaš. Kot pravi vodnar bi izbruhnil navzven, ne glede na to, kaj porečejo drugi. x;)x
Zakaj se lepiš na levinje pa ne vem, ker nimam pred sabo celotne karte. Mogoče imaš v levu marsa, ki je vladar tvojega ASC, mogoče je sonce, ki je vladar levje hiše aspektirano tako, da te vlečejo. Bo potrebno pogledat celotno karto.

#30 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 4. september 2007, 09:44

Hmmm katero temo sem našla!

Kaj bi pa kdo rekel na female vodnar/rak/rak?
Pa ker sem ravno pri volji, bom preživela tudi, če me totalno seseckate! :D x;)x
Pa lep dan :flowerface:
... Say what you mean
And mean what you say ...

#31 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. september 2007, 09:58

Hmmm katero temo sem našla!

Kaj bi pa kdo rekel na female vodnar/rak/rak?
Pa ker sem ravno pri volji, bom preživela tudi, če me totalno seseckate! :D x;)x
Pa lep dan :flowerface:


Zakaj bi te kdo seseckal? Z ljudmi s katerimi pridemo v stik, naj bo to prijateljski ali ljubezenski, vse to je del vnaprejšnje določenosti, kajti iz vsakega razmerja potegnemo nekaj dobrega zase, čeprav je včasih lahko tudi slabo v razmerju.

Če si ti vodnar z ASC v raku in te zanima razmerje z rakom, potem je razvidno, da te potegnejo energije, ki jih imaš kot ASC, zato takega partnerja tudi poiščeš. Upam, da sem razumela iz tistega stavka vodnar/rak/rak????

#32 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 4. september 2007, 10:08

Zakaj bi te kdo seseckal? Z ljudmi s katerimi pridemo v stik, naj bo to prijateljski ali ljubezenski, vse to je del vnaprejšnje določenosti, kajti iz vsakega razmerja potegnemo nekaj dobrega zase, čeprav je včasih lahko tudi slabo v razmerju.

Če si ti vodnar z ASC v raku in te zanima razmerje z rakom, potem je razvidno, da te potegnejo energije, ki jih imaš kot ASC, zato takega partnerja tudi poiščeš. Upam, da sem razumela iz tistega stavka vodnar/rak/rak????

Zdravo :)
Aha, sedaj sem bolje pogledala - v astrologiji odnosov sem, jaz pa sem videla le bolj to objavo, ko je picass0 spraševal zase.
Sem vodnarka z luno in ascendentom v raku. Če malo pobrskam za nazaj kar se tiče odnosov - prej sem naletela na kakšnega vodnarja, kot pa raka! So pa dvojčki daleč v ospredju :inocent:
... Say what you mean
And mean what you say ...

#33 picass0

picass0
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 6. september 2007, 10:33

interesting... :)

#34 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. september 2007, 10:36

:vragec:

:wOOt: :wOOt: :wOOt:
vodnar + rak..... :xx!: :vio: x:o)x
samomor iz zasede.... x:Dx x:Dx x:Dx
dzhizs....enkrat in upam nikoli vech.... x:)x x;)x

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#35 anapikica

anapikica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 6. september 2007, 10:49

Jaz rakica on vodnar..... :eek: Nekako sva skupaj že 9 let. Priznam pa da sva cisto nasprotja, da je potrebno velikooo velikooo razumevanja in
popuščanja. :vio: Nasprotja se privlacijo vse do takrat dokler ne ugotoviš kako velika so ta nasprotja x:Dx
Življenje se ne meri s številom vdihov, ki jih naredimo, temveč s trenutki, ki nam dih vzamejo.

#36 retro

retro
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 92

Objavljeno: 6. september 2007, 11:08

Ja, če si zdržala celih 9 let boš po moje še celo življenje. :) Potem ga že maš rada, ampak da nekaj povem... pri takih zvezah je najhujše vedno to...... da leta in leta pričakujemo, da se bo partner vsaj malo spremenil, oz. spremenil, tako da bo tudi njemu pasalo, ampak na žalost sem ugotovil, da je pritiskanje na partnerja brezvezna stvar, to je tisti človek v katerega smo se zaljubili, in zdaj ko smo ga spoznali se pojavljajo ta včasih nevzdržna trenja.
In jaz ko mam luno v raku, lahko zdržim ogromno, odpuščam in se prilagajam, ampak mi vseeno enkrat poči, in če parkrat redno poči, vse skupaj že izgubi smisel. Nočem da se mi ljudje prilagajajo, ne na tak način, katerega nebi marali... nikoli tega nisem maral, to je dolga zgodba, mogoče pa prav zato raki pogosto menjamo partnerja(Seveda z dolgimi pavzami). Seveda brez neviht ne gre ampak.....anapikica poglej ti si rekla...


Nasprotja se privlacijo vse do takrat dokler ne ugotoviš kako velika so ta nasprotja.

To pomeni, da o tem tu pa tam premišljuješ, ne veš če greš v dobro pot ali ne.. se motim? No mogoče tako ni pri tebi, je pa dostikrat po meni... in s tem stavkom se zelooo strinjam. :)

To temo je popravil/a retro: 6. september 2007, 11:09

everything

#37 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. september 2007, 11:12

:vragec:

klele jst spet neki ne shtekam chist dobr
che mash chloveka rad.....ga mash tacga kot je
kwa je treba kej se spreminjat?????
bemu....jst mam svojo rad taka kot je......

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#38 retro

retro
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 92

Objavljeno: 6. september 2007, 11:16

nisi razumel :)

nismo vsi enaki

če jo maš rad tako kot je, ti pa očitno nikoli ne povzroča srčnih bolečin.. in ti želim še naprej srečno zvezo. kdo si pa tega ne želi, zakaj potem sploh obstaja forum astrologija odnosov, če je vse tako easy kot ti praviš?

To temo je popravil/a retro: 6. september 2007, 11:18

everything

#39 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. september 2007, 11:53

nisi razumel :)

nismo vsi enaki

če jo maš rad tako kot je, ti pa očitno nikoli ne povzroča srčnih bolečin.. in ti želim še naprej srečno zvezo. kdo si pa tega ne želi, zakaj potem sploh obstaja forum astrologija odnosov, če je vse tako easy kot ti praviš?

:vragec:

ja
sam drgach sm jst tole mislu:
zakaj nekoga spreminjat
najt si drugo....che ta ni po tvojem vzorcu

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#40 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 6. september 2007, 15:38

:vragec:

:wOOt: :wOOt: :wOOt:
vodnar + rak..... :xx!: :vio: x:o)x
samomor iz zasede.... x:Dx x:Dx x:Dx
dzhizs....enkrat in upam nikoli vech.... x:)x x;)x

zlomk....tralala

Ja tekns, Aakhut! Sej ne, da jst tole prenašam že cel lajf (svojo malenkost namreč)! xg:Dx xg:Dx

In jaz ko mam luno v raku, lahko zdržim ogromno, odpuščam in se prilagajam, ampak mi vseeno enkrat poči, in če parkrat redno poči, vse skupaj že izgubi smisel.

sounds familiar...


Drugače se pa jaz v svoji koži kar fajn počutim! Ne vem no, lahko se pretvarjam, da sem od vsega najboljše pobrala ... lahko tudi ne ... lahko, da se me bo kdo kdaj usmilil, pa razložil vse te štrene od aspektov, trikotnikov ... pa bom lahko na koncu res rekla "Ahaaaa!" :D x;)x
... Say what you mean
And mean what you say ...

#41 retro

retro
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 92

Objavljeno: 6. september 2007, 15:58

saj se jaz tudi, "oklep" je vedno bolj močan, vse pride z izkušnjami. :) Glavno da sem odštekan ko en vodnar, a za razliko od tega mam čustva od rakeca :D to pa res.(vodnarji naj bi bili hladni :P)

To temo je popravil/a retro: 6. september 2007, 15:59

everything

#42 sonček1

sonček1
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 20. september 2007, 19:00

Ali mi lahko kdo pove za prihodnost zveze
on rak 13.7.1965 ob 20.30 uri, Maribor - sonce rak, ASC vodnar, luna kozorog, venera lev, mars tehtnica in
ona vodnar 31.1.1966 ob 14.40 uri, Maribor - sonce vodnar, ASC rak, luna dvojčka, venera vodnar, mars ribi?

Upam, da so pravi podatki. Ali je to zvezo sploh mogoče obdržati? Prosim nujno za odgovor, ker imava veliko krizo!

#43 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. september 2007, 19:11

kaj je s prihodnostjo pojma nimam....so pa principi delovanja čist kontra......kaj je s hišami in stopinjami ter aspekti, tega ne vem....to lahko precej spremeni zadevo....bo povedal kdo, ki obvlada......njegov notranji moto je ščitenje, družina, ambicije.....navzven verjetno precej svobodomiselen, pa včasih tud kaj nazadnjaški ali ozkogled v nekaterih primerih....potreba po trdni zvezi, resnosti, prizemljenosti ...pri tem pa zna met probleme z izražanjem čustev....če se temu doda še želja po lepoti, priznanju, estetskih užitkih in iskanju ravnovesja, ki kdaj pripelje do težav z odločitvami.....pol je to precej pestro.........zanjo je slika v začetnem delu obrnjena.....je pa temu dodana potreba po družabnosti, mogoče tudi površnosti v stikih.....sanjavemu odnosu, ki gleda nekam v prihodnost in druge dimenzije s ščepcem potrebe po zlivanju in iluzijah.....


tole lahko tud gladko pozabiš....zanimivo mi je bilo z vidika notranjega gonilnega sistema......zdej me bo lunca nap*......sonček1 ne jemlji napisanega resno...... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#44 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. september 2007, 08:57

tole lahko tud gladko pozabiš....zanimivo mi je bilo z vidika notranjega gonilnega sistema......zdej me bo lunca nap*......sonček1 ne jemlji napisanega resno...... x;)x


:palec: :palec: Hahahahah, napadla? Sej si čist fajn povedala, uporabila si kr nekej tvoje intuicije, ki je v astrologiji še posebej zaželjena. Ne boš verjela, s celim cekarjem znanja astrolog brez intuicije, je kot branjevka brez robe. x;)x


Ali mi lahko kdo pove za prihodnost zveze
on rak 13.7.1965 ob 20.30 uri, Maribor - sonce rak, ASC vodnar, luna kozorog, venera lev, mars tehtnica in
ona vodnar 31.1.1966 ob 14.40 uri, Maribor - sonce vodnar, ASC rak, luna dvojčka, venera vodnar, mars ribi?

Upam, da so pravi podatki. Ali je to zvezo sploh mogoče obdržati? Prosim nujno za odgovor, ker imava veliko krizo!


Sonček, tvoje sonce v vodnarju je verjetno karmično pripeljalo v tvoje življenje tega z ASC v vodnarju. Res je malo bolj šparoven pri svojih čustvih, oz. jih ne pokaže, precej vase zaprt, en korak naprej, dva nazaj, včasih malo netakten v odnosih v kar ga sili mars v tehtnici. Trenutno ga tranzit urana precej osvobaja, neptun ga mede, mogoče sploh ne ve kaj bi rad in idealizira bog ve kaj. No tole je nadaljevanje amis, ker sem brez karte pisala čist po filingu.

Sem pa tvojo karto v nekem drugem postu malo bolj opisala.

#45 sonček1

sonček1
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 21. september 2007, 09:39

Lunca, najlepša hvala za odgovor. Ali še imaš kaj za dodat - naj vztrajam ali vse pustim, ker ljubezen do njega pa še vedno čutim in imava dva čudovita otroka. On pa me zavrača in ignorira zaradi tretje osebe 14.6.1985.
Praviš, da si mojo karto opisala v enem drugem postu. Mi lahko poveš kje in naslov.

Hvala še enkrat in lep pozdrav.

#46 sonček1

sonček1
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 21. september 2007, 10:57

Lunca kot boš sama ugotovila sem našla opis moje karte. Vesela pa bom vsakega tvojega odgovora glede mene in mojega partnerja, če še boš kaj ugotovila.

Lep pozdrav

To temo je popravil/a sonček1: 21. september 2007, 10:58


#47 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. september 2007, 11:22

[quote name='sonček1' date='21. Sep 2007, 11:58' post='888749']
Lunca kot boš sama ugotovila sem našla opis moje karte. Vesela pa bom vsakega tvojega odgovora glede mene in mojega partnerja, če še boš kaj ugotovila.

Glej post astrologija- Ko gre vse narobe.

#48 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 21. september 2007, 14:21

:palec: :palec: Hahahahah, napadla?

jok....mišljeno je blo napizdila..... x:Dx :inocent: ........ x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#49 Mediac

Mediac
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 28. september 2009, 16:31

zdravo
jaz bi pa vprašal, zakaj mi noben odnos ne uspe
sem rak po horoskopu, luna v biku, asc v vodnarju
pač me zanima, vedno se opečem pa sem preveč zadržan al pa preveč čustven (ko ni treba) pa še posebne težave mam z očetom (ovnom) :vragec:
lepo se zahvaljujem v naprej

#50 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. september 2009, 10:42

zdravo
jaz bi pa vprašal, zakaj mi noben odnos ne uspe
sem rak po horoskopu, luna v biku, asc v vodnarju
pač me zanima, vedno se opečem pa sem preveč zadržan al pa preveč čustven (ko ni treba) pa še posebne težave mam z očetom (ovnom) :vragec:
lepo se zahvaljujem v naprej



xrolleyesx Kar tkole na pamet, samo na prvi pogled je težje ugotavljat zakaj.
Rakec kot tak verjetno narediš en korak naprej, dva nazaj, čustev ne pokažeš rad, precej introvertiran, z luno v biku precej stabilno postavljen na realnih tleh, ki morajo posedovati in imeti, sam ASC v vodnarju pa kaže, da bi lahko bil precej delan na izi, sicer zelo prijateljski, vendar nič zares, brez posebnih konvencij, skratka človek pred časom, ki je precej spremenljiv.
To so povsem osnovne karakteristike, po katerih bi te lahko opisal marsikdo.
Od položajev hiš in postavitve planetov v hišah pa bi se sigurno videlo marsikaj, sploh težave z očetom bi bilo potrebno gledat tvojo četrto hišo oz. deseto.
Za vse to pa potrebuješ točen datum z uro in krajem rojstva. Sam rakec po soncu je povsem drugačne od raka, ki ima sonce aspektirano s saturnom v trigonu kot rak, ki ima aspekt sonca v kvadratu ali opoziciji. Od teh aspektov se tudi da ugotavljat odnos z očetom.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0