Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

komplet kristalov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
10 komentarjev na to temo

#1 merika

merika
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 9. februar 2006, 23:59

Sem nova in me zanima nekaj v zvezi z kristali....dobila sem za darilo iz Brazilije komplet brazilian gems collection H.STERN-AGUA-MARINHA,TURMALINA,CITRINO,AMESTISTA,ESMERALDA....Zanima me pa kaj lahko z njimi počnem,za kaj naj jih uporabim itd,...lep pozdravček

#2 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 10. februar 2006, 00:22

Sem nova in me zanima nekaj v zvezi z kristali....dobila sem za darilo iz Brazilije komplet brazilian gems collection H.STERN-AGUA-MARINHA,TURMALINA,CITRINO,AMESTISTA,ESMERALDA....Zanima me pa kaj lahko z njimi počnem,za kaj naj jih uporabim itd,...lep pozdravček


Dobila si naslednje kamne:
H.STERN-AGUA-MARINHA: akvamarin z nekakšno zvezdo?
TURMALINA: turmalin
CITRINO:: citrin
AMETISTA: ametist
ESMERALDA (verjetno EMERALDA): smaragd

V knjižnici vzemi mojo knjigo Mala enciklopedija zdravilnih kamnov in si poglej, kaj vse lahko z njimi počneš. Možnosti je preprosto preveč, da bi tule o tem pisal. Če pa imaš kakšno konkretnejše vprašanje, pa kar pogumno ...

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#3 merika

merika
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 10. februar 2006, 00:34

ja imam kup vprašanj....zanima me zakaj jih uporabim,zakaj so če jih nosim s seboj...kateri je najboljši zame sem levinja....aja pa H.STERN se imenuje kolekcija....

#4 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 10. februar 2006, 15:45

kateri je najboljši zame sem levinja........


Premalo. Dan, leto, uro in kraj rojstva rabim. Glede delovanja si pa le sposodi knjigo, da nam kle pisou romANOV.

LALALA
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#5 merika

merika
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 11. februar 2006, 16:24

Patrickolenc hvala na teh linkih si bom malo ogledala...hrvaščino obvladam saj sem bosanka.... :eek: ...nosorog 18.8.1976 kranj...bo zadosti al še kakšn podatek...zanima me kateri od teh kamnov je za srečo,ljubezen,zdravlje ali na splošno za boljše počutje...uglavnem za mene(levinjo)....hvala obema... x:)x

#6 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 14. februar 2006, 13:10

Patrickolenc hvala na teh linkih si bom malo ogledala...hrvaščino obvladam saj sem bosanka.... :eek: ...nosorog 18.8.1976 kranj...bo zadosti al še kakšn podatek...zanima me kateri od teh kamnov je za srečo,ljubezen,zdravlje ali na splošno za boljše počutje...uglavnem za mene(levinjo)....hvala obema... x:)x


Odgovora pa ni in ni, a ne?
Še enkrat ppoglej, katere podatke rabim (moj post iz 10.,02.) in jih sporoči, potem pa odgovor bo.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#7 angeo

angeo
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 16. februar 2006, 11:35

x:)x patrickolenc,mene pa zanima,če se dajo dobiti te angelski kristali pri nas in pa kje?Objavljena slika!
A guardian Angel
Who will guide what you do,
Her pure essence is love,
Sent to watch over you

#8 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 16. februar 2006, 12:02

x:)x patrickolenc,mene pa zanima,če se dajo dobiti te angelski kristali pri nas in pa kje?Objavljena slika!



Nisem patrickolenc, pa vseeno:

Dajo. Gre za t.i. kristalne skelete, ki nastanejo zato, ker so kristali rasli zelo hitro na robovih, na kristalnih ploskvah pa se atomi niso uspeli razvrstiti v kristalno mrežo. Občasno na sejmih. T.I. angelski kristali z veliko skeletno strukturo izhajajo običajno iz Brazilije in so precej dragi. Takpne, z manjšo (kot mini smrekov storžek (velikost otroške pesti) pa dobiš za drobiž na sejmih od Romunov. Nazadnje sem takšnega prinesel iz sejma v Sopronu.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#9 angeo

angeo
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 16. februar 2006, 13:30

;) lep pozdrav nosorog,torej bi se ga dalo tudi pri tebi dobiti?cena?
Objavljena slika
A guardian Angel
Who will guide what you do,
Her pure essence is love,
Sent to watch over you

#10 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 16. februar 2006, 14:41

;) lep pozdrav nosorog,torej bi se ga dalo tudi pri tebi dobiti?cena?
Objavljena slika


Trenutno imam le enega brazilskega in enega romunskega in ju ne bi prodajal. Grem pa čez dva meseca spet na sejem v Sopron in bom nabavil tudi takšne stvari - če le bodo. Po 10. aprilu se mi lahko oglasiš na OS.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#11 angeo

angeo
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 16. februar 2006, 16:11

Trenutno imam le enega brazilskega in enega romunskega in ju ne bi prodajal. Grem pa čez dva meseca spet na sejem v Sopron in bom nabavil tudi takšne stvari - če le bodo. Po 10. aprilu se mi lahko oglasiš na OS.

lalala



:palec: ,hvala,se slišimo!
A guardian Angel
Who will guide what you do,
Her pure essence is love,
Sent to watch over you




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0