Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

4. MAREC EVROPSKI DAN REALIZACIJE


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
10 komentarjev na to temo

#1 sahaja yoga

sahaja yoga
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 21. februar 2006, 17:26

Vsi, ki že dolgo iščete, pa ne veste, kje bi našli odgovore. Ponuja jih sahaja yoga. Da bi jo spoznali, vas vabim, da se nam 4. marca pridružite na Evropskem dnevu realizacije. V Sloveniji bomo predavanje, realizacije, druženje in vse kar spada zraven imeli dvakrat, najprej dopoldan v Ljubljani in nato popoldan v Kranju.
Bolj natančno:
Ljubljana; Upravna enota Vič - Rudnik, Trg Mladinskih delovnih brigad 7 (ZRAVEN KINA VIČ) ob 11.00
Kranj; Grad Khiselstein, Tomšičeva 44 ob 17. 30


Kot vabilo naj izzvenijo naslednje besede nekoga, ki se je takega programa udeležil v Londonu.
I went to the Sahaja yoga meetings in Covent Garden and very very slowly understood that the peace and silence achieved in those meetings were settling something fundamental inside me. Satisfaction was to be found in this extraordinarily simple method of meditation that was open to anyone, and depended only on that person's genuine desire. Slowly I began to enjoy my life and to my intense surprise and joy was able to get married to someone (without fear, doubt, panic and the instant desire to escape). I slowly understood that my noisy thoughts and anxious questions could be gently dissolved into the vast expanse that is God's love, and most importantly, that I could still be true to myself at the same time. This subtle and utterly non-invasive yoga opened my heart and continues to do so.

Če bi radi izvedeli več, še link

www.jogaslovenija.org in www.europeanrealisationday.org.

Pa še to, SAHAJA YOGA JE BREZPLAČNA

To temo je popravil/a sahaja yoga: 21. februar 2006, 17:27


#2 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 22. februar 2006, 18:10

Realiziranih ni zato kar so šli. Odšli so v 2nd attention in se ne vrnejo.

Nobeden se ne vrne. Denar vam vzamejo. jaz sem drugače iz Vivekananda lože, anantadeva sesanaga sankarsana. Tudi jaz grem.

#3 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 27. februar 2006, 01:02

Ponuja jih sahaja yoga.

To je ena od poti. A kaj je realizacija? Spet smo pri definicijah in vemo, kako zajebano se je prebijanje skozi. Bojim se, da ni tako enostavno, kot se prikazuje. Osebnostna rast je pač precej zahtevno početje, ki večkrat zahteva hojo tam, kjer si sam.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#4 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 1. marec 2006, 10:45

xegox xsrcbumx Če človek meditira na sožitje s celim človeštvom, se poveže s kolektivnim naravnim stanjem človeštva. To lahko doseže s ponavljanjem sugestije LJUBEZEN. Treba pa je poudariti, da mora človek v tem primeru izklopiti svoj razum in ponavljati sugestijo oziroma izvajati meditacijo v trebuhu, nogah in celotnem telesu in z vero, da ta sugestija oziroma meditacija v sebi prinašata življenjsko srečo. Samo to bo obrodilo sadove, saj razumsko ponavljanje sugestije v glavi oziroma malodušna meditacija ne prineseta rezultatov.
V življenju je zelo pomembna PRAVILNA REALIZACIJA ŽIVLJENSKIH CILJEV! xsrcbumx xwizardx

#5 highlander

highlander
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 202

Objavljeno: 1. marec 2006, 14:09

Mislim, da je glavna past vseh iskalcev, da se ustavijo ko nekaj dosezejo. Koncne realizacije ni. Vse se spreminja in se siri in gre naprej. Tu so se ujeli ze mnogi mojstri. Vedno je korak naprej. To nas um tezko dojame. Zato nikoli ne verjemi mojstru, ki ti bo rekel da je koncal svoj razvoj. :vio:

#6 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 1. marec 2006, 23:37

Mislim, da je glavna past vseh iskalcev, da se ustavijo ko nekaj dosezejo. Koncne realizacije ni. Vse se spreminja in se siri in gre naprej. Tu so se ujeli ze mnogi mojstri. Vedno je korak naprej. To nas um tezko dojame. Zato nikoli ne verjemi mojstru, ki ti bo rekel da je koncal svoj razvoj. :vio:


Kaksni mojstri? x?x
Mojstri cesa?
Norost je vcasih najvecja modrost…

#7 highlander

highlander
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 202

Objavljeno: 2. marec 2006, 09:58

Duhovni ucitelji bo boljsi izraz. :vio:

#8 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 2. marec 2006, 18:33

Duhovni ucitelji bo boljsi izraz. :vio:


Se strinjam xokkx
Slisal sem za urarja, ki se je po dolgih letih izpopolnjevanja, ucenja in dela
naenkrat zavedel, da se v resnici samo igra urarja, torej sebe. In to
spoznanje ga je tako osvobodilo, da je postal urarski mojster.
In njegova dela so postala umetnine. :2src:
Norost je vcasih najvecja modrost…

#9 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 2. marec 2006, 19:54

ŽIVLJENSKIH CILJEV!

Pomen besedne zveze "življenski cilj" in sebe-realizacija nekako ne sodita v skupen kontekst. Izza življenskih ciljev so želje in želje so zavore na poti osebnostne rasti.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#10 highlander

highlander
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 202

Objavljeno: 3. marec 2006, 11:03

Enkrat sem bil cist paf, ko sem ugotovil da nimam pravzaprav nobenih ciljev v zivljenju. Nekaj sem bral eno knjigo od ciljev in teh stvareh. Pol sem se cisto zasekiral. Dokler nisem ugotovil, da sem v bistvu vsak trenutek na "cilju". Neskoncnost mi je bolj blizu, vse kar pa ima cilje, je koncno in omejeno.

:wOOt:

#11 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 3. marec 2006, 21:24

Enkrat sem bil cist paf, ko sem ugotovil da nimam pravzaprav nobenih ciljev v zivljenju. Nekaj sem bral eno knjigo od ciljev in teh stvareh. Pol sem se cisto zasekiral. Dokler nisem ugotovil, da sem v bistvu vsak trenutek na "cilju". Neskoncnost mi je bolj blizu, vse kar pa ima cilje, je koncno in omejeno.

:wOOt:


Ce je cilj neskoncnost, potem nisi nikdar na cilju po drugi strani pa ves cas. Zato je
neskoncnost eden boljsih ciljev. x8Dx x;)x Vendar po trenutno veljavnih zakonih
v tem univerzumu brez cilja (s kaksnimikoli kvalitetami) tudi ni gibanja. In posledicno
vsega ostalega. Razmisli xsrcx
Brez koncnosti in omejenosti tudi neskoncnost ni mozna... x^x
Norost je vcasih najvecja modrost…




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0