Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Filmi, ki jih radi gledamo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
7553 komentarjev na to temo

#201 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. oktober 2003, 08:49

Harison Ford mi ni tako zelo zoprn, samo mi res ne potegne zelo, se mi zdi, da se pretirava s to famo okoli njega.
Videti ne morem Kevina Costnerja - mislim, da je pa Banderas vseeno prav na prvem mestu - ej, prav res, prav videt ga ne morem... preklopim prec (morda je to eden od razlogov, da ne maram spanskih filmov prevec, ker v ogromnih ravno on igra) - totalno nekarizmaticen, nima zveze s spanstvom zame, mimo, no... kao nek bejbi fejs, pa tudi to ni.... Eh... :o|o:

Pac pa mi je zelo vsec Al Pacino, pa Robert de Niro - taki temperamentni, s stilom, s karizmo, ko ga rad gledas - in njegovo igro, ki pa sploh ne opazis, da on sploh kaj igra.
A Banderas in podobni - on pa zdaj IGRA - tam nekaj malo trzne s kaksnim obraznim zivcem (kako sem alergicna, ce je to edina mimika, ki jo igralec obvlada za custva - iz prirocnika... ko se pocutis tako in tako, moras celjust takole malo in trzati ful s temi misicami... xrolleyesx).
x:Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#202 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 10. oktober 2003, 08:58

Men Banderas tud tako tele.. tak fris brezvezni... jst vseen španske filme obožujem, le on mi je tak mim.. Pa kaj je bil en film Desperados al neki.. ameriški.. ravn zarad njega ga nisem gledala.. če je v glavni vlogi pol sucks.. v španskih pa ni ponavad ta glavni igralec, ko bi se vse okrog njega vrtelo, je le eden glavnih... recimo.. pa me ne moti.. Al ma vloge smotane, pa še sam tko arogantno deluje, kot da je dost da v filmu not stoji..
Ampak Ford, tega pa videt ne morem... Njegov spotegnjen fris, ko da mu kdo kol v rit tišči... še kadar se kao smeji.. mu fris vleče v eno stran..
Tko kot da strašno trpi v svoji koži... tak je videt... Nek tak ostareli faker.. Cajt za v penzijo...
Seana Connery-ja bi gledala pa še pr 100-ih letih, če bo še lahko igral...
Mushi

#203 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. oktober 2003, 13:43

..jjaa, men so tut ušeč vsi španski filmi, ki imajo vedno vonj po art erotiki; Čokolada˝,pa pršut˝,.čuti se v filmu, da imajo odnos za pestrost gledalca, da ti na koncu res ni dolčas, da neki odneseš, hee x:px

#204 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 12. oktober 2003, 19:51

Tale Frida Kahlo pa me je res prevzela... že, ko sem knjigo brala, zdaj pa sem si še film pogledala. Ne samo, da je to zgodba o eni res izjemni ženski, tud film sam je narejen tako, da kapo dol ( se vidi, da ga je režirala ženska x:px x:Ix ... tak estetski, pa noro dobri eni prizori, naprimer tista Fridina nesreča, ko avtobus nese v eno bajto in je tak počasen posnetek... koščki stekla, pa frfotanje ptička, ki ga v tistem iz rok izpusti en fant ... ali, ko se prizor iz Fridine slike začne oživljat... res dobro narejeno :palec: ... da ne omenjam blazno erotično senzibilnega prizora, ko Frida in še ena plešeta tango..)... sploh pa me je tudi življenje te slikarke prav dotaknilo. Pretreslo. In navdihnilo.

Hawk. Govorila je.

x:Ix x:Xx

#205 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 12. oktober 2003, 20:28

:vragec:

BEHIND ENEMY LINES


:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#206 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 12. oktober 2003, 20:31

Mateja..kje si videla ta film x?x x?x

Vem..da je igral v kinu..sam sem kao malo počakala.. xrolleyesx

Brala knjigo..videla njene slike v Mexico city...sam je bl Rivera cenjen...tam.. :xx!: :xx!:
Upam..da je v videoteki... x^x

Astra
Per aspera ad astra

#207 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 12. oktober 2003, 20:40

Astra... v videoteki ga še nimajo... gledala na DVD... take reči pa mene premaknejo... izjemen duh, neuničljiv, samosvoj, kljub telesnim bolečinam (ki si jih še predstavljati ne znam - hvalabogu) pa toliko živosti in VOLJE in vsega... :vtz: xsrcbumx

ampak, daj nehi no, ti pa si videla njene slike v živo x?x x8Dx ... :palec:

#208 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 12. oktober 2003, 20:44

Ja..Mateja....videla v živo...sam ti pravim..povsod bila predstavljena sam kot spremljevalka Diega... xrolleyesx :xx!:
Mislim...da jo je Europa...potegnila "gor"...in ji priznala....kar ji pripada...
Zdaj pa še film... x^x

Kje si dobila DVD x?x

Astra
Per aspera ad astra

#209 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 12. oktober 2003, 21:04

to, da je bil zanje Rivera tisti pravi umetnik, je tud v filmu razbrati... ampak tud to, da je on sam ves čas govoril, da Fridi ne seže do gležnjev, ker on riše zunanjost, frida pa zna narisat notranjost, tisto, kar ljudje čutimo in doživljamo... zdi se mi, da Fridi to ni bilo pomembno, kako so ljudje sprejemali njene slike... saj je tako ali tako bila čisto samosvoja in je ves čas delala vse po svoje...

#210 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 12. oktober 2003, 21:40

Mateja...kul...me veseli za film....si ga bom ogledala ob prvi priliki..

Astra
Per aspera ad astra

#211 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 15. oktober 2003, 06:56

Jaz pa obožujem naslednje filme:

Čedno dekle
V vrtincu
Očka v krilu

Sicer pa nisem glih pred TV sedeče bitje.


#212 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 15. oktober 2003, 12:44

:vragec:


DAS MäDCHEN INTERNAT
x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx



:vragec: x:Dx x:o)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#213 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 16. oktober 2003, 12:52

:vragec:


hehe
ponoch gledal nemshki film z naslovom
PARADIZH
7 dni s sedmimi zhenskami


model povab za svoj 60-i rojdan vse glavne zhenske svojga lajfa na zhur...
3 bivshe zhene, sedanja zhena in 3 ljubice...
MEGA ZHURKA


:vragec: x:)x x:)x x:)x x^x x^x x^x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#214 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 16. oktober 2003, 13:00

To je mogu bit pa res en fajn film za moške, a ne? x;)x

#215 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 16. oktober 2003, 13:35

:vragec:

hmmm....
kokr uzamesh....kokr uzamesh...
pride namrech tut njegou sin, k se nista vidla 30 let...hehe
prva zhena pa nuna....
zanimivi dialogi...

:vragec: x:)x x;)x x:Xx x:Xx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#216 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 23. oktober 2003, 20:17

:vragec:


MAGNOLIJA

hehe...sicer dolg k kurja chreva...skor 3,5 ur....sam coooooool
chloveshke usode, ki se med seboj prepletejo v en :vragec: kriminal...hehe
che kdo hoche je na CD-ju...


665 :vragec: -ou pa 8/9... x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#217 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 23. oktober 2003, 20:57

:2src: mi pa radi gledamo drame
mejte se radi....

#218 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2003, 19:39

Info: danes je Exorcist po TV. Po mojem se vedno vreden ogleda, ceprav 100x viden. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#219 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 24. oktober 2003, 22:32

Odličen film: Freaks

Kaže prave spačke tega sveta, združene v cirkusu.

Skozi zgodbo vidimo, da so ravno tako ljudje s čustvi, toplino in z ljubeznijo in ob gledanju lahko spoznamo, da smo jim mi sami - ki smo "normalni" strašansko podobni, le da imamo pri spoznavanju svojih "spak" veliko več težav kot oni, ki so se s svojimi posebnostmi bili prisiljeni naučiti premagovati svoje in tuje zunanje in notranje ovire.

Film je bil posnet približno v tridesetih letih prejšnjega stoletja in avtor sam pravi, da je to prvi in zadnji tovrstni film, saj družba noče priznati raznolikosti ljudi in le-to na vse možne načine zatira....


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#220 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 25. oktober 2003, 18:26

ob 21.20 na TV2 VESNA xrosex

#221 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 25. oktober 2003, 18:28

Ljubezen v steklenici, tko mal za zjokcat :C:

#222 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. oktober 2003, 19:31

ob 21.20 na TV2 VESNA  xrosex

x:)x :palec:

Glih 'nagovarjam' tamalega, da cmo rajs to gledat. :)
Lustni in simpaticni slovenski filmi - ja, to tudi obstaja! x^x x8Dx :palec:

Ceprav mi je bolj vsec Ne joci Peter in Tistega lepega dne. x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#223 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 25. oktober 2003, 19:38

Ne joči Peter; in stavek "A si ti tud notl padu" in tiste velike črno-bele učke... x:Dx x:Dx x:Dx

#224 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. oktober 2003, 19:41

xyesx
... pa bik, ki ga bodo molzli - Zlatko Sugman!!! x:o)x x:Dx x:Dx x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#225 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 25. oktober 2003, 19:43

RES eden redkih slovenskih filmov, kjer je humor humor in kjer ni prešuštva in seksa in alkohola...

Za moj okus...eden tanajboljših naših filmov x^x
(pa še s tovariša Titovih cajtov je ta film, a ne? x;)x :vragec: )

pa oba Šugmana sta :palec: :palec: :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0