Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Resetiranje in meditacija na mrk


  • Prijavi se, če želiš komentirati
191 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. marec 2006, 12:33

Natancno TO bomo namrec naredili ob prihajajoecm Luninem (in potem pa se Soncevem) mrku. xyesx

.. da ne vlacimo one popacene* teme - resetiranje na mrk al kaj je ze (morda sta celo dve).. bi bilo kul, ce bi nekdo se lotil in scharal eno meditacijo fajn...
*aja saj sem jo ocitno popravila:

energetsko resetiranje na mrk
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. marec 2006, 15:17

to moram nardit čez vikend al pa najkasnej do torka....pod mus...tole ločnico je treba spucat!
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#3 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 10. marec 2006, 16:59

kdaj bi bilo tole najboljše v torek zvečer? pa na isti način ane kot je tam v linku na prvi strani podano? kolk sem jaz za luno v teh zadevah... o moj Bog...

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. marec 2006, 17:57

v bistvu ja, s torka na sredo, mensezdi bo clo viden (pac ce bo jasno)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 10. marec 2006, 19:55

x:)x uf tole bom pa jaz tudi naredila, hvala Marsa x;)x :palec:
Objavljena slika

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2006, 09:57

Lohk si chekiras na linku, tista je bla kar fajn...
drugac bom v napovedi podala.

ne, ne bomo zastavljal z zbujanjem, ceprav bi blo bolj ucinkovito, da bi blo ob kaki doloceni uri, da bi energije bolj sopale, ce bi nas blo vec priklopljenih ob istem cajtu....
Bomo se nekaj spomnil.

ampak v glavnem, dobre bodo tudi katerekoli DIHALNE vaje, ki jih furate in vam dobro denejo.
Prehrana pa to, s tem ne bomo prav tlele, ves dan bi blo kul se postit (itak je pac tud mena, primerna za post), vendar ni potrebno.
Point je, da se ne nasicimo s kako tezko hrano, velik velik pijemo in smo ves dan naravnani na to - ciscenje, potrjevanje dobrega, pedencanje nasih notranjih tal za novo rast.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. marec 2006, 13:49

super tole...me prav preganja, da nardim generalno čiščenje...ne sam po stanovanju....res ena taka potreba po novem začetku, ko se je vse glih tako poklopilo....se pravi, torek, če sem prav razumela....ok, js bom pol v torek popoldan, ker sem zvečer zasedena...ob polnoči se mi pa ne bo dalo resetiranja delat.....

....komaj čakam..... x:px
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#8 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 11. marec 2006, 16:25

Uh. šele zdej vidla......jest se bom tud zresetirala x:)x

Thanks Marsa!!! :palec:
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#9 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. marec 2006, 19:52

men se tud zdi, da je d-daj v sredo...sam je najbrž dobro resetiranje nardit kakšen dan prej....se mi zdi...je pa fajn zadeva...sem delala lani parkrat.... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2006, 21:04

reset bo potekal recimo 12 ur al pa kaj tacga, mora bit kul cifrca, deljiva in vse tole (sistemcki a ne valkira, saj jaz jih tud maram, sam jaz sem za rh minus, petek 13 pa zlate reze pa taksno... pa medtem ko tebe ZIHER mot, da leto nima 360 dni, ker ni sistemcka tega pol, mene to veseli x:o)x x;)x - ker jaz nisem kozelj. xDDx x:px)

kdor bo bluzil ponoc, bo pac se nastelal tko, kdor bo sel spat, pa se bo naprogramiral, da... se bo v spanju obnovil,... in tako dalje in, pomembno, da se bo zbudil v novo sceno... xokx

taksno... xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. marec 2006, 21:33

sem zelo v temle 'reset' štosu, sam pisat se mi nekaj ne da, kar pa je lahko tud samo del tega...

... lunin mrk se je 'prikladno' naštimal ... najprej bomo zažurali pomemben 13.3. ( xsuperx xmusicx xcheersx ), potem pa (z resetiranjem) čist sveži in novi naprej... xyesx :palec:


*tole malenkdost od pisanja sem pacala skupaj celo večnost... najboljš, da si privoščim mal 'disconnecta', ker tole res ni za nikamor... xDDx

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2006, 22:02

o glej jo Mateja!! x:Xx
ma jaz se ze resetiram od 22.2. dalje (od plutona)
xDDx

pomembno je, ker...
hm, saj nismo cist vsakic imel resetiranja... vsaj ne tkole javno al pa tko poudarjeno pa tko.. no zadnjic pa postekam, da kok pomembno bo zdaj tole, ker saj recimo prihod pomladi bo glih med mrkoma...
Res da mrki delujejo vecinoma bad, vendar zelo pogosto pa je to samo zato, ker mi tko jemljemo..
seveda, ni tko v primeru bolezni, ki te zahrbtno preseneti... po 2. strani pa tedaj sprejmes, ker pac ga, svoj del odgovornosti...
sam shit je, ker jemljes (morda) to kot nekaksno kazen al pa.. hm, kao, ja, saj, prav mi je.. recimo v primeru zdravja.. recimo ce si kadil al pa kaj jaz vem... ne steka pa folk, da NI to bistveno - je tud, da ne bo pomote...

... sam, skratka, res je bolj pomembno tisto, na kar se nastelas... pac tko je. xupx xyesx

in v ribah je to zlo pomembno.. xyesx xDDx

riba je resda vizualno al pa drugac *soft*, vendar spomnite se na morje.. in na to, ali je ogenj mocnejsi ali val, ki ga zalije - mislim o tem, o moci ali o soft varianti. xDDx
in treba je (in to je idealno in tud zato reset) IZKORISTIT ribji stos (in ne nasest drugi ribi, ta down - kajti sta dve in v TEM je point) se preklopit na ono ribo, ki je zdaj na vrsti, da daje smer...
kajti ribi nista samo v paru, kot sta recimo dvojcka, ki sta skupaj, niti ne kot tehtnica, ki oba pola uravnotezata, a imata skupno tezisce, ribi pa gresta v nasprotne smeri...
In - ali je to slabo? ali se ribe zato v vodi zaletavajo, neartikulirano? np, nic tacga.. plavajo, a tok so v stosu, da v HIPU spremenijo gibanje... in to NI neuravnoveseno ali kaj tacga, preprosto je naravno.
In zato lohk izkoristimo to tko, da preprosto zamenjamo smer...
xyesx
NICKOLIKOKRAT sem to v praksi preizkusla...

skratka - ja, lohk se tud zaplava, tud cist do globin, vendar - riba MORA plavat.. riba miga, plava...
ni pri miru. xyesx

In poanta je v tem, da je LOHK tezava sranje, LOHK je pa tko, da je tezava izziv in clo priloznost - za kar se odlocis...
To je riba.
in to bo poanta resetiranja, evo. xokx x:o)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. marec 2006, 23:39

kulsko :palec:

no, zdej me pa zanima-če je že govora o 12ih urah, kdaj se tale reset začne? tole vprašanje čist skladno z mojim asc.... x:Dx ...ko smo glih u astro štosu.... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. marec 2006, 11:07

:palec:

Preslica, koruzni laski, bezeg, zeleni caj, petersilj, zelena, sparglji, kumare....
Razstrupljanje organizma

Lahko streses v kotke mal soli, al pa das rozmarinove vejce..
Lohk si pa chekiras temo magicne rastline, cak sej bom sla najt pa bom dala link.
Magicne rastline
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. marec 2006, 11:23

*fajn bi blo tud v ponedeljek pa torek spucat flat pa taksno, fengshuja mal pa tega. xDDx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 12. marec 2006, 11:41

*fajn bi blo tud v ponedeljek pa torek spucat flat pa taksno, fengshuja mal pa tega. xDDx :palec:


Ej Marsa, a mi lahko daš kakšen link, če ste na tem forumu kje že imeli debato o fengshuju :flowers: pliiiis?
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. marec 2006, 11:47

Feng shui
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 12. marec 2006, 12:57

No moj plan pa tkole.....da nauste mislile, da sam kozorogi pa ribce planirajo.....znamo sco tud x^x ......no v ponedeljek bom pometala stran še tisto malo kar je za stran vržt, tko v flatu kot v psihi, pa naredila tudi temeljito kožno čiščenje, zvečer int.joga.....v torek zjutraj pred kofetom "psihično potapljanje" in preverba ali je še kej za stran vržt, ter se + naravnala,.....zvečer "krožek" z meni bližnjimi,......pred spanjem joga nidra ali avtohipnoza (ne vem še),.....v sredo zjutraj še pred vstajanjem mentalno uravnavanje na +,.....par jogijskih vaj,....in nato kofi sama s sabo..... xDDx
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. marec 2006, 15:57

Knjiga urokov - Marjetka Jeršek:
...


Ljubezenski uroki
Uroki in carobne formule za prijetno spreminjanje zivljenja
Uroki za otroke

***

Koristni linki:

Meditacija
Meditacija - sol in aroma zivljenja

Ohranjanje notranjega miru z molitvami in mantrami

Shiatsu vaje

Dihalne vaje - naravna pot do zdravja

Očistimo jetra

Lunin post
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. marec 2006, 16:27

pa se nekaj linkov, ki tud ne bodo odvec xDDx

Biorgonomija
Biosinergija

Miselna naravnanost je vse
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. marec 2006, 16:49

RESET pa med 14. 3., 12:00 in 15.3., 12:00

xyesx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 12. marec 2006, 16:53

Uh Marsa, neviđena si.....thanks!! :palec:
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. marec 2006, 17:01

no to sem v sekundi provajdala..
sam sem prej rabla se en dan za to. x:o)x

*anekdota*:

nek znan slikar je enmu premoznezu po narocilu izdeloval portret al kaj...
in je slikar naslikal, temu je blo sicer vsec, sam ga je tolk blazno zmotlo, da je slikar mel narisanga v pol ure, da ga je tozil, ces da tolk casha za tolk mal (cajta) dela.
Sodnik obravnava, vprasa slikarja:
Kolk cajta ste slikal to sliko?
Pravi slikar: 30 let... in pol ure...
in tozbo dobi. x;)x xDDx

***

no v glavnem.
Valkira, hvala ti, zarad tvojih sistemckov sem dons apdejtala VES LNM!!!! xokx
vec kot 15 strani tem osvezila, ker jim je potekel rok (pa sploh vedla/opazla nisem, ker smo pac nastavil recimo 2 let od datuma objave).
Tko da sem BLAZOTNO nardila dons (novega materiala na LNM blazota, no, starega, a vedno aktualnega, zdaj pac spet novega)..
in pol opazla ful stosev, ki bi sedlo v tole in pac podala linke...

ker zdaj je hec, ko je tolk objav s tem datumom (na LNM), no to zato, ker so od danes ponovno osvezene. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. marec 2006, 18:04

par afirmacijic si bomo se zmislil... xscratchx

(*si bomo 'sposodil' Louise Hay):
~
'Preteklost in vse pretekle dogodke puscam za sabo...
svoboden/svobodna sem...
zivim v sedanjem casu in vsak trenutek, ki ga dozivim, je dober.
Tocka/bistvo moci je v sedanjem trenutku.'
~

Izdih
Vdih

Dihanje
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 12. marec 2006, 20:06

bejbe...fenomenalne ste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...MARSA PA CARICA Z VSEM OPRAVLJENIM DELOM!!!

očiščevalni čaj pijem odkar sem prišla s toplic...tam je bilo za uverturo dva dni savnanja....pol v pon post in jutrišnji ponedeljek tudi...soki, čaji, sadje....nekaj opravkov mam sicer zjutraj, sam temu sledi nadaljevanje današnje čistilne akcije...kar ni kar tako, ker je v planu globinsko pospravljanje in ne sam čiščenje od zunaj (vse predale in police...pa vse smeti, ki se sčasoma tam naberejo)....jutri zjutraj čaj, pa thai chi vaje....zvečer pa musko na čarunalnik pa plesat...to bi mi pasalo za rekreacijo...

....torek naj bi bil cca podoben ponedeljku.....s tem, da me zvečer čaka max dobra družba.....v sredo zjutraj spim....organizem rabi tud počitek....pol pa čistilna akcija...

tle nekje vmes pa resetiranje po postopku iz teme.....pa za posladek bo v sredo zvečer še bobnanje...aja...sej res....bobne moram še vadit vmes.....uf...a bi se dan prosim lahko podaljšal za kakšne 3 ure...plisssss.... :inocent:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0