Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Liga prvakov v nogometu


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
134 komentarjev na to temo

#101 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 18. november 2009, 23:05

Hi guys. I am nika, from georgia. 90 % of Georgians hate russians and we are very happy to hear that you were to able to beat russsian national team. Best regards from Georgia :palec: :palec: :palec:


Hi georgian,..I believe slovenians are all really really happy to have beaten the russians and qualified to the WC. But we don't hate the russians. This is just sports. x;)x

#102 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 18. november 2009, 23:05

:huh:
tnx georgian
x!x

#103 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. november 2009, 23:15

Hi guys. I am nika, from georgia. 90 % of Georgians hate russians and we are very happy to hear that you were to able to beat russsian national team. Best regards from Georgia :palec: :palec: :palec:

O, hy Georgian - Nika, welcome! :palec:
very nice to have you here! x8Dx
Thanx! xDDx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#104 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. november 2009, 23:22

Hi Nika
Obviously you do understand slovenian language? :inocent:

Hi guys. I am nika, from georgia. 90 % of Georgians hate russians and we are very happy to hear that you were to able to beat russsian national team. Best regards from Georgia :palec: :palec: :palec:



#105 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 19. november 2009, 00:30

Kakšen fuzbal :hepko: :switz: :switz: in te zadnje štiri minute so bile ubitačne. Imam še dobro srce, da tole zdržalo.
ful privoščim in ful vesela.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#106 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 19. november 2009, 07:00

naši so res dobr igral. se vid, da so še mladi in bolj igrajo za igro, kot pa za denar in špekulacije kako se bojo potem prodali po klubih. če v katerokoli delo vložiš svoje srce, ne more bit napačno, pa če nobenemu ni všeč. ampak to je vseeno le fusbal in pri tem športu ne morem nikol spregledat tistih pijanih množic in debilnega obnašanja, ko je sram mene pred tv-jem, ki to trezno gledam in tega nisem počel. zato bo zame fusbal vedno šport, ki po večini privlači debile in primitivce... iz česar pa izzvemam fusbalerje same. oni so pač novodobni gladiatorji.

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#107 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. november 2009, 07:44

YEEEEESSSSSSSS.....kera noro dobra tekma....kaj tazga še v ligi prvakov letos ni blo....... :onfire:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#108 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. november 2009, 08:29

...in poslušanje muzike oblika igranja na inštrument.....?.....hja..... :o|o:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#109 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 19. november 2009, 10:46

x:Dx x:Dx x:Dx

:palec:

Zanimiv članek iz hrvaškega jutranjega lista bodite pozorni na konec članka x:o)x
Rusi su pokušavali sve ali su NAŠI zatvorili prilaz golu.

http://sportske.juta...clanak_id=15590


Opa, kvalificirali ste se na SP. Čestitke od mene... x:)x

#110 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. november 2009, 10:52

Rusi su pokušavali sve ali su NAŠI zatvorili prilaz golu.

pa res!
simpaticno! x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#111 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 19. november 2009, 11:13

Hehe, a ni hecno, ko je Slovenija v čem zmagovalka, potem seveda SMO zmagali, ko bi pa blo treba met rad Slovence najbolj, kadar odslikavajo kakšno našo šibkost pa seveda SO Slovenceljni, Slovenčki, Slovenuharji... Pah, I guess, that's the way Love goes... xflowx
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#112 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 19. november 2009, 11:15

Ena redkih tekem ki sem jo gledala... igra je bila napeta od začetka do konca, ko so naši zabili gol pa še veliko bolj... do zadnje sekunde sem upala da ostane pri izidu 1:0 za SLO. No in JE USPELO! :wOOt: :onfire:
ČESTITKE NAŠIM!!! :flower: xsuperx xcheersx


Žalostno edino to, da ni bil ruski trener sposoben čestitat Keku in slovenski reprezentanci za zmago, ampak se je enostavno pobral stran. :o|o:
Objavljena slika

#113 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. november 2009, 11:27

Žalostno edino to, da ni bil ruski trener sposoben čestitat Keku in slovenski reprezentanci za zmago, ampak se je enostavno pobral stran. :o|o:

a res? to sem pa spregledala (sem ujela ko je en komentator dejal v smislu: skoda, skoda... - pa nisem vedela, o cem govori).
Ja, zalostno. :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#114 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 19. november 2009, 11:30

Žalostno edino to, da ni bil ruski trener sposoben čestitat Keku in slovenski reprezentanci za zmago, ampak se je enostavno pobral stran. :o|o:


Je vprašanje kaj je tukaj zares pravilo lepega vedenja in športno. Sposoben, ne sposoben bit roko dat, to si je spet en novinar zmislil.. Lahko rečemo tud, da je le pač izbral svoje čustvo, npr. žalost.. Sprejel poraz. Imam pač raje, da je človek resničen, kot pa da je moralen, kadar v duši ne čuti tako.... Lahko je to v bistvu večja ponižnost in skromnost kot pa nekaj pol dokazovat velikega duha in bla bla.
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#115 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. november 2009, 11:41

Je vprašanje kaj je tukaj zares pravilo lepega vedenja in športno. Sposoben, ne sposoben bit roko dat, to si je spet en novinar zmislil.. Lahko rečemo tud, da je le pač izbral svoje čustvo, npr. žalost.. Sprejel poraz. Imam pač raje, da je človek resničen, kot pa da je moralen, kadar v duši ne čuti tako.... Lahko je to v bistvu večja ponižnost in skromnost kot pa nekaj pol dokazovat velikega duha in bla bla.

jah, naceloma bi se lohk strinjala tu s tabo, a vseeno.
Kam bi pa prisli, ce bi "vsi izbrali svoja custva" - najbrz bi se ze vsi pobil (sploh pa na fuzbal tekmah) - ce ne bi imel vsaj mal moralnih zadrzkov.
Tako da to je pogojno opravicljivo za xy solsko ligo, ne pa za tekme za svetovno prvenstvo.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#116 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 19. november 2009, 11:41

Danes je navijaštvo za nekatere oblika športa.

Sej je, včasih je to prav soliden trening borilnih veščin x:Dx
Da ne govorimo o skoku v višino! (kdor ne skače, ni slovenc)

#117 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 19. november 2009, 11:43

Zame je nogomet kljub množičnemu navdušenju in velikim denarnim vložkom še vedno samo IGRA. In pri igri poraženec čestita zmagovalcu, pa al je z izidom sprijaznjen al ne. Svojo veličino se lahko pokaže tudi s tem, da se častno sprejme poraz, z dvignjeno glavo.
Objavljena slika

#118 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 19. november 2009, 11:43

jah, naceloma bi se lohk strinjala tu s tabo, a vseeno.
Kam bi pa prisli, ce bi "vsi izbrali svoja custva" - najbrz bi se ze vsi pobil (sploh pa na fuzbal tekmah) - ce ne bi imel vsaj mal moralnih zadrzkov.
Tako da to je pogojno opravicljivo za xy solsko ligo, ne pa za tekme za svetovno prvenstvo.


Hehe, ja bog ne daj, da bi se strinjala kdaj z mano x;)x

(btw, sem predvidevala podoben reply..). Ja, maš point v tem - pomemben. Ampak vseeno.. (Saj je izbral miroljubno pot..)
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#119 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 19. november 2009, 12:41

Seveda, sploh pa je zanimivo, k se vsi poistovetijo z uspehi drugih ljudi in to na podorčju do katerega smo sicer povsem ravnodušni.



Si siguren? Sport je en način promocije države. Novinski članek je napisal Hrvat, in kod tega trebaš vzeti v ozir da Hrvaška ne gre ne SP, a do zdaj verjetno ni bilo prvenstva da Hrvaška ni bila na njemu.

#120 Knez

Knez
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 198

Objavljeno: 19. november 2009, 15:24

No, jaz sem čisti Slovenec, pa mi za hribolazenje, smučanje in podobne športe dol visi. Nogomet pa imam zelo rad in zato sem izjemno vesel uspeha naših fantov.

naši so res dobr igral. se vid, da so še mladi in bolj igrajo za igro, kot pa za denar in špekulacije kako se bojo potem prodali po klubih. če v katerokoli delo vložiš svoje srce, ne more bit napačno, pa če nobenemu ni všeč. ampak to je vseeno le fusbal in pri tem športu ne morem nikol spregledat tistih pijanih množic in debilnega obnašanja, ko je sram mene pred tv-jem, ki to trezno gledam in tega nisem počel. zato bo zame fusbal vedno šport, ki po večini privlači debile in primitivce... iz česar pa izzvemam fusbalerje same. oni so pač novodobni gladiatorji.

xrainbowx


Ti bi se rad j...l in bil nedolžen. he he, to ne gre. sam priznavaš, da si gledal tekmo in bil vesel zmage, torej si en od "primitivcev", ki jih po tvojih besedah privlači nogomet, kar lepo tudi ti sam. ne bodi dvoličen zdaj in ne furaj nekega večvrednostnega egotripa.

To temo je popravil/a Knez: 19. november 2009, 15:24


#121 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 19. november 2009, 18:31

jst tekme nisem gledal, tako da povsem iz distance gledam tale video (dogajanje po tekmi) x:Dx in ja... strinjam glede nagona ali kakorkoli pac to imenujemo. lahko tudi izrazanje veselja na pac tak bolj otrocji nacin, recimo. x:o)x
torej da, ocitno smo v vecini se "tam". kakorkoli to razumemo.
pozitivno se mi zdi, da se vsaj tako povezujemo.
Se mi je pa tudi osebno zgodilo da sem bil enkrat v life na luzbal tekmi na lj. stadionu olimpija, kjer sem se pozorno opazoval, kaj se z mano dogaja, ce se prepustim energiji mnozice ali skupinski energiji. No, dolgo se nisem prepuscal. Je pa res, da sem se takrat mentalno preprical, da mi to nezavedno ne ustreza, kljub temu, da je skupinska energija enetgetsko bila mamljiva nekak. Tako nekako mi je bilo, da sem nekaj dal in hkrati nekaj prejel. Pomoje gre za izmenjavo energij. Das kar imas viska ali vec kot drugi in dobis kjer ali kar potrebujes.
Predvidevam, da se ljudje s tem ne ukvarjajo, temvec rajsi uzivajo trenutek.

enkrat sem ze pisal kle, da ce bi milijarda ljudi ki gleda recimo finalno tekmo svetovnega prvenstva usmerilo energijo v neko zdravljenje ali miselno naravnanost, molitev, ipd.. bi bili verjetno ucinki izjemni.
samo da si milijarda dvigne energijo s tem voljo in entuziazem, je sedaj mogoce zgolj nogometu in zal ne misli, da bomo recimo zdravili zemljo.
se pa tudi to spreminja. svetovne pobude ob dnvih ko se ugasa luci, globalni lifeaid koncerti, take ali drugace akcije.
te stvari puscajo sledi v zavesti ljudi in tudi tako se spreminja svet. :vio:

Recimo krepitev nasionalnosti z petjem himne ipd. Prav tako smo lahko videli v kaksnem filmu kako recimo cel stadion ljudi moli za pokojnega igralca ipd.
Jasno nikogar ne moremo prisliti da moli za nekoga s srcem, toda lahko damo temu moznost.
Verjetno bodo v prihodnosti te zadeve bolj utecene in sporti bolj vsestranski v smislu vec razlicnega dogajanja na enem mestu.

Seveda, sploh pa je zanimivo, k se vsi poistovetijo z uspehi drugih ljudi in to na podorčju do katerega smo sicer povsem ravnodušni.

To je očitno problem pri vseh narodih.

Kolektivna histerija + čredni nagon
Vseeno mislim, da je bolje, da se jo zganja na fusbal tekmah kot pa na političnih shodih



#122 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 19. november 2009, 20:00

Danes je navijaštvo za nekatere oblika športa.


to me spominja na one s podbradkom in prešvicano spodnjo majico, ko se s pivom v roki in požrtimi štirimi čipsi v predebelem želodcu s kavča nevrotično dere v televizijo:"Dej že zlet za tisto frdamano žogo prmejnduš."

x:)x

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#123 Knez

Knez
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 198

Objavljeno: 20. november 2009, 11:11

A tu zdaj tekmujete, kdo bo bolj "pameten" in filozofski?

Če ne marate kaj dost nogometa, ne vem kaj sploh komentirate. Jaz tud ne grem na temo o alpinizmu pisarit, kako sploh ne razumem čudakov, ki tam nekaj lazijo gor (res jih ne).

#124 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 20. november 2009, 12:03

Malo sem šla pogledat,da kaj pravijo hrvatje na naš račun glede nato,da gremo na SP in moram reč,da sem pozitiuno presenečena!! x:)x
Tukaj nekaj njihovih komentarjeu....

SPAWNK4MPER

Slovencima svaka čast, i dao bog da se ponovi utakmica Irska- Francuska iako su šanse minimalne.Ono JE bila prevara. Strašno.

Nautilus

Da vam budem iskren,sumnjam i da bi Slovenija prosla dalje da su kojim slucajem naletili na Portugal tj.Ronalda.

Zlo

Cestitke Sloveniji, veliki uspjeh, cestitke i Irskoj, nadigrali su Francusku

i_rambo_plache


Ja sam pratio dio SLO - RUS na SLO2. I mogu reći da, kao što su i komentatori na SLO2 govorili, Slovenija je jučer bila bolja momčad od Rusije. Ne znam kako su igrali prije pogotka, ali nakon pogotka Slovenaca sam prebacio s BiH - POR na SLO - RUS. Nakon pogotka su igrali defenzivno i začudo im je super išlo iako su pri kraju imali propusta u obrani i Rusi su skoro izjednačili.

Slovenci su igrali izvrsno tehnički, lako bi se snašli i u malo prostora i pod pritiskom, i bili su izvrsno pozicionirani (i obrana i napad), a jedina mana su bila dodavanja. Kratka su još uspjevala, ali ubacivanja nikako.

Ali najbolji segment je definitivno bila obrana. Nisu uzimali lopte tako da bi presjekli dodavanja. Likovi su lopte uzimali direktno iz noga Rusa. Koliko su samo puta Aršavinu s lakoćom uzeli loptu. I zato Rusi nisu mogli izjednačiti, zato što se nisu mogli približiti u zadnjih 20 metara Slovenaca. Rusi bi kombinirali na 30 metara i pokušali ubaciti, ali bezuspješno. Imali su dobru priliku da izjednače na kraju, ali su se Slovenci uspjeli obraniti. No ne treba zaboraviti da su i Slovenci imali izvrsne šanse da povećaju vodstvo, ali su do njih dolazili iz protu-napada.

Jučer je Slovenija zaslužila da ide na SP; ne znam jesu li zaslužili u prijašnjim kvalifikacijama, ali jučer su igrali na razini.

Benito


nemam pojma kako je Slovenija uspjela Rusiju proći, al eto prošla je

Maximus

Meni nije jasno kako je ta Slovenija izbacila Rusiju jer sam mislio da je Rusija daleko kvalitetnija momcad ... Cini mi se da je ta Slovenija jedan klasican primjer radne momcadi, maksimalna disciplina, svako zna sta mu je radit, ali jako oskudna tehnicki i kreativno. Grcka=Slovenija. Bas bi volio() vidjeti utakmicu između te dvije ekipe. Međutim, danas je disciplina i taktika u nogometu svetinja. Iako smo mi u ovim kvalifikacijama imali ponesto peha, prvenstveno s ozlijedama, apsurdno je ispriku traziti u tome. A one dvije utakmice protiv Engleske su jedan debakl nogometne taktike i nogometne discipline s nase strane. Mislim da se to vise nikada ne smije ponoviti i nadam se da je i Bilic shvatio neke stvari. Da zakljucim, mislim da smo daleko talentiraniji od jedne Slovenije i Grcke, kao i od dosta drugih koji su na SP-u, ali kostao nas je nas mentalitet i visoki let ...

Bichanich sri

Biliću pokrij se ušima (još jednom)... I Slovenija ide na Svjetsko.

i_rambo_plache sub


Mislim da će danas cijela Hrvatska biti uz Bosnu!

Ja navijam i za Sloveniju (igraju s Rusima). Pa ako već mi ne možemo, neka nas susjedi zamjene na SP-u. Bratstvo i jedinstvo!

Naklo: ...
Iskrene čestitke Slovencima a pokazalo se da su i u sportu isti kao i u životu vrijedni i disciplinirani.

ciko: ...
cestitke slovencima..

Samy: ...
JA SAM VEĆUPUTI ČESTITKE SLOVENCIMA NA OVOM PORTALU I BODRIT ĆU IH NA S.P.

city: ...
Satisfakcja svima malima je upravo pobjeda male Slovenije nad gigantom Rusijom. Rusija ima 150 mil. a Slovenija 2 mil. stanovnika. Ne treba tumačiti koja lova se okreće od reklama i prijenosa, plus lova koja se odbiva samim plasmanom. Zato mali nemaju šanse da se plasiraju. Veliki jednostavno drže svoju šapu na lovi i prava je rijetkost da se neki miš provuče slonu korz noge. Iz ex Juge su ipak dvije repke uspjele otići. Sveukupno gledano ex Juga je prosperirala. Ove male koje smatraju autsajedrima stavljaju u istu jakosnu skupinu zato da sebi lakše namjeste prolaz, jer autsajdere se smije pokratsi bez posljedica.

Kroate: ...
Cestitke Sloveniji

new_king


Rusija - Slovenija 2:1

Da nisu Slovenci zabili u 88 min, dobar dio priče bio bi gotov...ipak janezi su ga uvalili(mogli čak i izjednačiti), i zakomplicirali priću, u Mariboru će biti zanimljivo,...I ako ne prođu Slovenci su jedno od najugodnih izneđanja kvalifikacija, te su dokazali kako se "gine" za svoju zemlju, odu li u Afriku, onda su definitivno senzacija...

Ipak malu prednost dajem Rusiji, na iskustvo i izbornika... prognoza 60-40 % za Rusiju...

Slovenija - Rusija 1:0

Največa senzacija u cjelokupnom ciklusu kvalifikacija...Rusija najneugodnije iznenađenje, Slovenija senzacija kvalifikacija, malo se tko tome nadao...Nakon igara Rusije na proteklom EP malo se tko nadao da će SP gledati preko malih ekrana...Rusi su imali sve, igru prošetali do dodatnih kvalifikacija(8 pobjeda u grupi!!!), objektivno prolaznog protivnika...imali su 2:0 u Moskvi do 88 minute, a onda se sve prokrenulo, Slovenija je još jednom dokazala kako se bori za svoju zemlju, te kako se srcem pobjeđuju puno veči protivnici...Rusi, koliko su imali sreće u plasmanu za EP, toliko im je sreća okrenula leđa u ovom ciklusu, teško je svatljivo da takva ekipa, sa tolikim potencijalom, tolikim ulaganjem u nogomet, sa takvim stručnjakom na klupi, neće igrati na SP...

hrvat


toooooooooooooo ooo bravooooooooooo slovenvjiji vie ste ekipa nacionalna tako
treba idemo slovenijaaaaaaa aaaaaaaaa

drogba 11

..svaka čast slovencima...dr ago mi je zbog njih...spasio ih je gol u
gostima...još jednom svaka čast..sretno

pipo444

Slove nija gre naprej!!!!!

Cottagers


Bravo Slovenci,tako se igra,disciplino vano,pametno,be z lažne euforije prije
vremena i sa pobjedničkim a ne luzerskim mentalitetom.Po treći put na velikom
takmičenju.Odli čno i sve najbolje na SP!

armin_drenthe - drenthe


bravo slovenci

mahir_bavarac

Bravoo za sloveniju,svaka cast na pametnoj igri.

baggio

bravo za sloveniju

Andro - d

S-l-o-v-n-i-j-a

lexs

stvarno mi je zao Rusa,steta sto oni ne idu dalje...

murdoc


Prodose slovenci...svaka cast

#125 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. november 2009, 12:32

Ti bi se rad j...l in bil nedolžen. he he, to ne gre. sam priznavaš, da si gledal tekmo in bil vesel zmage, torej si en od "primitivcev", ki jih po tvojih besedah privlači nogomet, kar lepo tudi ti sam. ne bodi dvoličen zdaj in ne furaj nekega večvrednostnega egotripa.

x:Dx :palec:

Malo sem šla pogledat,da kaj pravijo hrvatje na naš račun glede nato,da gremo na SP in moram reč,da sem pozitiuno presenečena!! x:)x
Tukaj nekaj njihovih komentarjeu....

xokx
Wow, me je razveselilo in kar ganilo, res lepo da so dal take komentarje! x^x

____________

aja, na 24ur sem vidla da naj bi se Rusi usajali okol sodniskih odlocitev in hoteli razveljavitev tekme, menda naj bi celo noz priletel na igrisce (ki pa naj bi bil po omenjanju komentatorjev vzigalnik).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0