Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Operacija hrbtenice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
30 komentarjev na to temo

#26 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 8. marec 2007, 07:11

o modro zelena lepo da si se javila xsrcx

#27 modro zelena

modro zelena
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 8. marec 2007, 18:15

Še lepše se je javiti x:)x x;)x

#28 modro zelena

modro zelena
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 12. marec 2007, 23:36

Sunshine, še kar čakam in upam, da mi boš odpisala! xsrcx

#29 ¤SuNshłnE¤

¤SuNshłnE¤
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 20. marec 2007, 09:00

NOOOO, DRAGI MOJI, PA SEM NAZAJ! x:)x

Je minilo že skoraj eno leto od kar sem se vam javila in zdaj sporočam, da je "bav bav" od operacije mimo. Operirana sem bila konec oktobra, tako da je zdaj že dobre 4 mesece to za mano in lahko rečem, da mi je odleglo. Ne bom rekla, da je bilo lahko ali pa da bi ni nič posebnega. Rabila sem kar veliko dozo moči, poguma in predvsem tistih pravih optimistov ob sebi, ki so me držali pokonci, ko se sama več nisem zmogla.
Sunshine, kako to da si imela dve operaciji??- kaj je bila druga?
Jaz imam vstavljeni dve palici in vijake skoraj po celi hrbtenici in kar se brazgotine tiče je najmanjši problem. Itak je pa skoraj neopazna.
Imaš srečo, če te nič ne boli. Mene še vedno včasih boli, predvsem med in pod lopaticami in občasno me nese naprej... Verjetno se mora telo še vseeno navaditi na novega " sostanovalca" :)
Čez en teden imam kontrolo v Valdoltri in upam, da bo vse ok.
Koliko stopinj si imela rotacije? Koliko si bila stara ko si bila operirana? Kdo te je operiral? VSE ME ZANIMA! :)
Sem pa zelo navdušena nad določenimi sestrami in zelo razočarana nad drugimi. Nekateri s tabo delajo res kot s kupom dreka (pardon, drugače se ne morem izraziti). Favoriziram sestro Sašo in seveda z intenzivne nege Andreja ;) - sta ti znana?

No, dovolj!- že tako čebljam tja v tri dni. Vesela sem, da si se oglasila!

Lp


čaw čaw!

ooo,to pa lepo da si se na koncu le odločila da greš na operacijo. xDDx
letos bo že tri leta kar sem bila na operacijo...pri 13ih letih... x:)x sem vesela da je za mano...

obe operacijio sta bili povezani s skoliozo...samo da sem jaz imela skoliozo zgoraj in spodaj (zgoraj 75°,spodaj 54°...pribl.nekaj takega),plus še kifozo...
to pa je res,da te bo še malo matralo...mene je tudi nosilo naprej pa se bo kmalu zbolšalo...

operiral me je dr.boris pavlin. sestra saša je z oddelka ane? črna majhna pa ful prijazna:) pa še ena je pa se ne spomnim imena...z intenzivne se pa ne spominim kaj dosti sester,samo medicinca Simona pa Dejana...sem bila preveč zadeta da bi si zapomnila še vse sestre x:px

napiši mi msn ali mail pa se še tako kaj zmenimo x:)x

uživaj x:)x dijo dijo x:)x

#30 Eleanor

Eleanor
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 21. marec 2007, 11:38

modro zelena a mas ksn gips al pa steznik? js sm mela po taki operaciji se 9 mescov gips.

#31 Daniii

Daniii
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 29. junij 2010, 09:58

Haii!
Tudi jaz imam podobne probleme...hrbtenico sem decembra(ko so mi jo zadnjič slikali) imela zasukano za 67%. v pol leta se mi je zakrivila za 20%. Danes jo imemo po mojem mneju okoli 70% ali več, ker vidim kako napreduje. Operacijo imam po vsej verjetnosti v avgustu in tudi meni bodo dali v hrbet 2 palice. Zanimivo toda tudi meni niso popolnoma ničesar povedali. Kolikor sem se sama pozanimala(net, osebna zdravnica) operacija traja skoraj cel dan, že dan po tem poskušis vstati. Mislim da se bo življene po operaciji začelo na novo.Že pred operacijo naju bodo fiziterapevtke naučile vstajat. Ker vse se bo začelo znova.

Glede bolečin in vsega..meni niso prepovedali telovadbo so m jo pa predpisali za krepitev hrbtnih ter trebušnih mišic.imam tudi fiziterapiji FTH ki sem jo šele začela zato ti ne znam povedati ali unčinkuje.

Po operaciji bova šli na Sočo ali v toplice.

Želim ti vse dobro in veliko volje do življenja!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0