Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

vodnarka in rakec !?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
19 komentarjev na to temo

#1 sunnygirl

sunnygirl
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 21. avgust 2006, 10:12

Čaw!


Glede na to, da sem zasledila, da vodnar in rak astrološko ne gresta preveč skupi, me vseen zanima, ali se iz tega lahka razvije kaj dobrga x?x

JAZ
Sonce: vodnar
Luna: rak
ASC: dvojček


ON
Sonce: rak
Luna: kozorog
ASC: strelec



Hvala!




PS: Sem tafrišna še tuki, pa upam, da je dovolj podatkov da se kaj vid iz tega, ali morm napisat datume, uro in kraj rojstva.

To temo je popravil/a sunnygirl: 21. avgust 2006, 10:16

Think positive, ignore bad thoughts & you'll get what you really want!

#2 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 22. avgust 2006, 15:50

Menda se statistično vežejo pari, ki imajo skupni Asc. ali Luno. Drugače za kaj več pa rabiš točno uro rojstva in kraj!

Lahko pa da imata povezavo med marsom in venero. :2src: xrolleyesx

ps.
vsaka veza je za nekaj dobr, tko da kr pogumno. Kdor izbira, izbirk dobi! x:Dx
Always outnumbered - never outgunned!

#3 lenčka

lenčka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 23. avgust 2006, 16:16

Oj!
Jst sm se pa glihkar prijavla na ta forum, se pravi, da sm še čist frišna tuki:)))
Pritegnila me je tema vodnarka-rakec. Iz svojih izkušenj lahko povem, da je ta kombinacija lahko zelo strastna, za kar pa je sicer najbolj važno če imasta venero in marsa v skladnih znamenjih. Sicer pa bi rekla, da v življenju oba preveč bluzita in se težko spopadata z vsakdanjimi banalnostmi (razne obveznosti in podobno). Ampak, če si zaljubljen se vse premaga....

#4 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 24. avgust 2006, 06:03

[quote name='zEn' date='22. Aug 2006, 16:51' post='682059']
Menda se statistično vežejo pari, ki imajo skupni Asc. ali Luno. Drugače za kaj več pa rabiš točno uro rojstva in kraj!

Lahko pa da imata povezavo med marsom in venero. :2src: xrolleyesx

:palec: :palec: Če imata para vezo ASC in lune potem je to že takoj vidna karmična veza, tisto med marsom in venero pa je bolj za uživancijo. x;)x

#5 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 25. avgust 2006, 00:46

Lunca, tu ni vidit karmične povezave, al to misliš aspekt Lune opozicija al trigon na Asc.?!

Direktor, dobr si govoril x:Dx !

Lenčka, brez marsa pa vener pa itaq ne gre B)
Always outnumbered - never outgunned!

#6 lenčka

lenčka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 25. avgust 2006, 10:23

z En, vem, da ne gre xrolleyesx , ampak teb pa verjetn glih tale mars nagaja, da ne morš spat x;)x

#7 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 25. avgust 2006, 13:54

Seveda ne morm spat, če ima moj Mars trigon na njeno Venero x:Dx x;)x
Always outnumbered - never outgunned!

#8 sunnygirl

sunnygirl
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 24. oktober 2006, 13:29

Pozdravček še enkrat. Nism glih najbolj vešča kako se gleda karte, sam sem na astru razbrala, da baje tale kombinacija astrološko nima nobene večje perspektive. Ampak vseeno prosim za vaš komentar.

Podatki so sledeči:
Jaz: 15.feb.1981 ob 12:10 v Novem mestu
On: 1.jul.1977 nekaj min čez 19, kraja pa žal ne vem
Think positive, ignore bad thoughts & you'll get what you really want!

#9 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 25. oktober 2006, 07:13

[quote name='sunnygirl' date='24. Oct 2006, 14:30' post='730375']
Pozdravček še enkrat. Nism glih najbolj vešča kako se gleda karte, sam sem na astru razbrala, da baje tale kombinacija astrološko nima nobene večje perspektive. Ampak vseeno prosim za vaš komentar.

Podatki so sledeči:
Jaz: 15.feb.1981 ob 12:10 v Novem mestu
On: 1.jul.1977 nekaj min čez 19, kraja pa žal ne vem


xrolleyesx No tako na pamet kombinacij ne gledamo več. Recimo on kot rakec je sigurno čisto drug tič, kot ti vodnarka. On naredi en korak naprej in dva nazaj, zato ga verjetno ne štekaš vedno najboljše. Ti kot uranovec si človek pred časom, razumeš stvari drugače, si precej bolj prijateljsko odprta in nekonvencionalna kot on. Vendar kaže njegov mars v biku, ki je s tvojo venero v vodnarju v kvadratu, da vaju mogoče vleče skup bolj telesno. Vsak aspekt med tema dvema planetoma je boljši, kot če si nista v aspektu, čeprav pride do nesoglasij pri takem kvadratu. Tvoja venera je tudi precej bolj " moderna", kot njegova bikova stabilna venera. On je kot nežen rakec kdaj pa kdaj v sporu sam s sabo, kajti luna v hladnem kozorogu kaže, da čustva skriva, je pa res, da je tudi njegova mama verjetno precej hladna ženska.

Tvoja luna v raku je mehka in verjetno vaju veže prav ta bližina tvoje lune z njegovim soncem. Veliko karmičnih vez ima tak položaj sonca in lune. x;)x

#10 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 25. oktober 2006, 08:41

Lunca, kako bi ti na kratko najbolj enostavno po domače razlozila izraz "karmično vez"? ...

Nekdo je mene vprašal za razlago, pa nisem lih znala jasno razlozit... Moj odgovor je bil v smislu, da je to vez, katero nam zivljenje postreze z namenom, da se nekaj naučimo... mah neki sem mu sbluzila x:Dx

x;)x

#11 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 25. oktober 2006, 09:05

[quote name='konj' date='25. Oct 2006, 09:42' post='730794']
Lunca, kako bi ti na kratko najbolj enostavno po domače razlozila izraz "karmično vez"? ...

x:)x Jaz bi to po domače povedala, da se dva najdeta v vezi pač zato, ker ima eden v tej vezi karmični dolg do druge osebe in to iz prejšnjega življenja. V tem življenju se najdeta v nekem razmerju zato, ker ni bila naloga pač speljana tako, kot bi morala bit, zato se odnos ponovi in dolg poplača. Seveda ni nujno, da se to odraža samo na partnerskem podroju. Imamo tudi dolg do otroka, brata, strica, prijateljev in podobno.

Sploh se to krasno vidi, če nekomu severna lunina zanka sedi na soncu, luni, ASC ali kakšni drugi senzitivni točki kot je IC, MC, ASC ali DESC. Veliko karmičnih vez ima sonce in luno v konjukciji.

#12 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 25. oktober 2006, 09:21

ajej,... :wOOt: svašta......šla preverjat,....njegova S zanka na mojem MC-ju......no, tole si bom spet po svoje razložila,....karmični dolg,....prav,...njegov jasno,.....kar se mene tiče,...naloga opravljena negativno,....torej padec na izpitu,.....in kje je tle poštenost?!,.....torej ga bom v naslednjem lajfu spet "kasirala",....in tako naprej,....dokler ne bo blagovolu testa narest,.....hm,... :ermm:
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#13 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 25. oktober 2006, 09:28

ajej,... :wOOt: svašta......šla preverjat,....njegova S zanka na mojem MC-ju......no, tole si bom spet po svoje razložila,....karmični dolg,....prav,...njegov jasno,.....kar se mene tiče,...naloga opravljena negativno,....torej padec na izpitu,.....in kje je tle poštenost?!,.....torej ga bom v naslednjem lajfu spet "kasirala",....in tako naprej,....dokler ne bo blagovolu testa narest,.....hm,... :ermm:




x:Dx x;)x Točno Silki, zato pa pridemo spet skup, mogoče se samo vloge obrnejo in če potem mi delamo napake, je to jara kača, pikel povž.
Jaz točno vem, ko sem prvič videla svojega moža na ulici, da ga poznam od prej, zdaj mi je jasno zakaj. x;)x

#14 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 25. oktober 2006, 10:36

:lol: :lol:

.....sam tile občutki poznanstva bodo čedalje bolj boglobljeni se mi zdi,.......vsaj pr men,......da ne omenjam, da tudi številčno narasli,... xDDx .....ja sej,....a od tu izrek "kako je svet majhen"... x;)x :palec:
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#15 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 25. oktober 2006, 10:41

[quote name='silki' date='25. Oct 2006, 11:37' post='730882']
a od tu izrek "kako je svet majhen"... x;)x :palec:

x;)x Po moje se vsi tle tud poznamo od prej??? Verjetno nam nasproti v tem lajfu pridejo samo znane duše. x;)x

#16 xXemaXx

xXemaXx
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 25. oktober 2006, 18:19

zdravo! jest pa mislim da se rakci in vodnarke ujemajo.. ker so rakci prilagodljivi.. usaj moj rakec.. sva že 9 mescu skupaj in se zelo lepo ujameva in ni nikakršnih problemov.. res je da je kar dosti sterejši od mene samo se štekava.. moj komentar x:Ix x:Dx x:Dx x:Dx
xXemaXx

#17 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 26. oktober 2006, 09:12

zdravo! jest pa mislim da se rakci in vodnarke ujemajo.. ker so rakci prilagodljivi.. usaj moj rakec.. sva že 9 mescu skupaj in se zelo lepo ujameva in ni nikakršnih problemov.. res je da je kar dosti sterejši od mene samo se štekava.. moj komentar x:Ix x:Dx x:Dx x:Dx


:palec: Verjamem, da se štekata, ampak to ni odvisno od tega da je eden rakec, drug vodnar, mora bit še kej več, mogoče glej njegov mars in tvojo venero, tvojo luno in tko naprej. Verjetno je treba pogledat, če je kaj prijetnega njegovega na tvojem ASC in tko naprej. Bog ne daj, da bi se ujemanje videlo samo po sončnih znakih.

#18 sunnygirl

sunnygirl
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 27. oktober 2006, 08:26

Ja pri vsakem je drugač....drugačna povezava...
Vem, da se z mojim ne štekava glih najboljš...ampak me nekaj tko močno vleče k njemu xsrcx ...kljub temu, da me hkrati odriva od njega stran :C: ...sam je tisto prvo zelo močno....najbrž je drugo posledica položaja njegovega marsa in moje venere ali pa kot že prej povedano kozorogova hladnost...prvo pa ne znam razložit...morda karmična vez, kaj pa vem? Vem samo, da še nikdar nisem čutila kaj podobnega in imava oba občutek, že od samega začetka, da se že ful dolgo poznava...
Think positive, ignore bad thoughts & you'll get what you really want!

#19 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. oktober 2006, 10:21

[quote name='sunnygirl' date='27. Oct 2006, 09:27' post='731780']
že od samega začetka, da se že ful dolgo poznava...


:palec: x:Dx Verjetno imata res še kakšen puf za poplačat. x;)x x:Dx

#20 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 27. oktober 2006, 19:51

hvala lunca za razlago x:)x ...

primerjala sedaj mojo karto s prijateljevo, gledala najini severni zanki,... x;)x najina severna vozla ne delujeta nič kaj karmično, ugotovila pa, da je:

njegov Kiron (9h) na moj IC ...
njegov Mars (5h) blizu mojga ASC
moje SOnce (10h) na njegovi IC ... (tale je, predvidevam, zelo ugodna zanj x;)x )
moj Jupiter (8h) na njegov ASC

Prosim za pomoč pri razlagi prvega, si ga ne znam razložiti: ali njegov Kiron odpira mojo rano ali jo zdravi? :o|o: ... (Ker moj Kiron je pa čisto na koncu 4h, v retro položaju)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0