Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tehtnica in Oven


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
7 komentarjev na to temo

#1 Teych

Teych
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 28. september 2006, 02:52

Torej, zagledala sem se v nekega fanta, vse super, se štekava, hodva na pijačke, skupi žurat, parkrat bila pri njemu doma, vikend varianta, a kr naenkrat se človek umakne! Če ga pokličem se ne javi, ignorira na celi črti, mi v obraz (no, slušalko) reče da z mano ne gre nikol več nikamor, etc. In to traja en mesec! Jaz iz neznanega razloga ne izgubim upanja. In v soboto sva se po mesecu dni "ignorance" in po dveh ne ravno prijetnih tel. pogovorih spet videla, v družbi sicer, a dovolj, da se je jasno pokazalo, da je človeku več kot očitno mar zame in da se umika iz povsem drugih razlogov kot sem mislila (pač, mislila sem da sem mu povsem odveč, a izkazalo se je za nasprotno). 12 ur sva preživela skupaj, se smejala, crkljala, ko sva se poslovila mi je dal celo lupčka. In mimogrede, dlje od občasnega lupčkanja ni nikoli šlo.

No, podatki pa so takšni.
On je oven, rojen 11. 4. 1982 v Ljubljani (al pa morda Domžalah) ob enih ponoči,
sama pa sm tehtnica, rojena 22. 10. 1981 v Prizrenu, ure rojstva žal ne vem.

Kaj menite, se splača vztrajat, pa nekak probat splezat čez to ogrado, ki jo je naredil okoli sebe (mimogrede, človek je totalno asocialen in baje je v moji družbi povsem drugačna oseba), al je že v osnovi popolnoma zgrešeno?

Za čas in odgovore se res iskreno zahvaljujem...

#2 Teych

Teych
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 28. september 2006, 04:34

Hm, pa nekaj sm pozabila, a žal ne najdem opcije "edit"... xrolleyesx Po sobotnem srečanju se je človek spet zaprl vase in od njega ponovno nobenega glasu... v bistvu sem zarad tega najbolj zmedena... kontradiktornosti še pa še... aja, pa Prizren baje spada pod Srbijo in ČG... x:)x

Zdej pa res konc! x:Dx

#3 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 23. oktober 2006, 12:13

. In mimogrede, dlje od občasnega lupčkanja ni nikoli šlo.


ha, ha.. imaš pa srečo, jaz sem z ovni (sem isto tehtnica) doživela čisto drugo vsto reagiranja. ..

Kaj menite, se splača vztrajat, pa nekak probat splezat čez to ogrado, ki jo je naredil okoli sebe (mimogrede, človek je totalno asocialen in baje je v moji družbi povsem drugačna oseba), al je že v osnovi popolnoma zgrešeno?


itak da se splača vztrajat. že zaradi sebi. lahko se veliko naučiš in se več dojameš. ampak nežno, ne ga silit. in ne bodi neučakana (kar je zelo očitno pri tebi) in nestrpna če ne gre nekaj po tvojem planu!

Za čas in odgovore se res iskreno zahvaljujem...

me je veselilo. ovni so čudovita bitja, ko jih poštekaš..(čeprav jaz v tem "horoskopska znanja" najbolj ne verujem..). osebnost človeka PO MOJE določajo v osnovi druge stvari (minimalno vpliv planetov).



pozdravček


Objavljena slika

#4 soncnica

soncnica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 262

Objavljeno: 23. oktober 2006, 21:43

jest se trenutno tud ubadam z enim trdim ovnom...zlo podobna zgodba, najprej vse kul, pol se pa decko kr naenkrat umakne....
zacela sm se obnasat zlo podobno kot on oz. sem ga pustila popolnoma na miru in ga zignorirala...verjetno je postekal, da se tako pac ne obnasa (ce ti je seveda do druzbe/zveze) in je zdaj cisto druga zgodba...
Jest sm po horoskopu riba in kombinacija riba+oven tudi ni ravno obetajoca...
Vztrajaj, ce vidis smisel v vsem skupaj oz. ga imas rada :)
Veliko srece :)

#5 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 24. oktober 2006, 06:45

[quote name='soncnica' date='23. Oct 2006, 22:44' post='729968']

Jest sm po horoskopu riba in kombinacija riba+oven tudi ni ravno obetajoca...


xrolleyesx xrolleyesx No boljše je, če je ženska riba in on oven. Iz lastnih izkušenj, kjer je bilo obratno, on riba in jaz oven, je šlo sicer 18 let, vendar, ko sva se naučila eden od drugega tistega, kar prej nisva imela, potem je šla pot narazen. x;)x On je postal komandant, jaz pa bolj softy. x;)x

#6 soncnica

soncnica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 262

Objavljeno: 24. oktober 2006, 07:17

so se vloge mal zamnejale?...ponavad smo ribice bl softy, ceprov zase to tezko recem, se mi zdi da sm kr dominantna oz. tista ki uci :)

#7 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 24. oktober 2006, 07:20

[quote name='soncnica' date='24. Oct 2006, 08:18' post='730090']
so se vloge mal zamnejale?...ponavad smo ribice bl softy, ceprov zase to tezko recem, se mi zdi da sm kr dominantna oz. tista ki uci :)

:palec: x:Dx Točno, zdaj sem sigurna, da smo z nekom, samo toliko časa, da se naučimo tistega, kar ne znamo, zato nam je dano, da dobimo takega parntnerja. Ko je lekcija naučena, gremo dalje. x;)x

#8 soncnica

soncnica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 262

Objavljeno: 24. oktober 2006, 07:23

sej jest tud tko nekak razmisljam, pa na koncu lohk recem samo HVALA, pa kakorkoli se ze stvari obrnejo :)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0