Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sladoled


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
190 komentarjev na to temo

#101 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 26. junij 2004, 13:00

danes sem lizala tiste "palčke" sadnega soka ki jih daš v zamrzovalnik in ratajo sadne sladoledne palčke :yumy:

#102 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. junij 2004, 13:19

danes sem lizala tiste "palčke" sadnega soka ki jih daš v zamrzovalnik in ratajo sadne sladoledne palčke :yumy:

Ne grizi raje ga liži x:px x:Dx

#103 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 26. junij 2004, 13:34

Ne grizi raje ga liži x:px  x:Dx

ooo- simpatični stane.... x;)x

#104 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 27. junij 2004, 08:27

Sladoled ja, včeraj sem videl "ice cream truck" kar hudo... :D se ni nič ustavil pr nas... :( hja nevm nevem če bi blo mal bol vroče bi šel dol v zmrzovalnik pa si mal privoščil tko pa ne paše ... :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#105 LeilaniA

LeilaniA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 353

Objavljeno: 28. junij 2004, 13:02

Zame je vazno, da je cokoladno...cim vec cokolade, tem bolje...Sladoleda na kepice pojem zelo malo...ce je fejst polit s cokolado x;)x Drugac pa sta mi najslastnejsa trenutno Snickers(na palcki) in Magnum s trojno cokolado x:o)x
Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good

#106 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 28. junij 2004, 13:04

joj, nam ga je ravno prej sodelavec častil....hi-hi...

kornet...vinšnjev...ful dobr :palec: x:px
Če hočeš biti srečen....BODI!

#107 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 28. junij 2004, 13:22

:eek: mene tut Žaža x:Dx x:Dx x:Dx

#108 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 28. junij 2004, 13:41

Jaz bom pa zvečer jedla sladoled, sem ga naredila sama z jagodami in jogurtom :yumy: se mi že cedijo sline, samo da se spomnim! x:px x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#109 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 28. junij 2004, 14:00

Kako se to naredi, imamo poln vrt jagod :8):

#110 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 28. junij 2004, 14:08

Contesa ja, kako si naredila, pa da ne kristalizira :eek: x?x ?
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#111 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 28. junij 2004, 14:36

Kolikor imaš jagod toliko daš tudi jogurta in sladke smetane, sladkor po okusu,fino je, da ne presladko, ker potem fino osveži! x:px jagode jaz grobo spasiram, da je potem več koščkov notri, je bolše kot če vse zmiksaš! vse lepo daš v posodo za sladoled(prej mora biti vsaj devet ur v skrinji) potem lepo vklopiš strojček in mešaš približno pol ure. daš v zmrzovalnik in vsako uro fino premešaš, da ostane lepo kremast in gladek. Naslednji dan, se pa oblizuješ! :yumy:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#112 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 28. junij 2004, 14:47

Mmmm, bere se fino, ne vem pa, če imamo ta strojček :8):
Bom pa kar na roke mešal x:Dx :palec:

#113 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 28. junij 2004, 14:54

O.k. Sstane sporoči, če je uspelo? Na tak način še nisem poskusila! x;)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#114 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 28. junij 2004, 15:03

Kakšen strojček? Da ti vseskozi sladoled meša tudi v skrinji x?x .
Hm... bom čakala na Sstanetove rezultate x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#115 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 28. junij 2004, 16:45

naj sladoled je da uzameš...pol piškotkov pa pol čokolade...mmmmmmmmmmmm... x:px
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#116 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 28. junij 2004, 16:48

Kakšen strojček? Da ti vseskozi sladoled meša tudi v skrinji  x?x .

Ne,ne Janja x:Dx izven skrinje, potem daš pa v skrinjo, ko je razmešano! x;)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#117 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 14. julij 2004, 13:43

Aha, jaz sem pa bolj negospodinjski tip x:Ix

Nas je sodelavec počastil z lučkami x:px pa minutko za tem še sodelavka uleti z njimi :eek: . Njamsi, od tehle imam še vedno najraj navadno lučko. Glih prav velika, pa vanilija x:px x:px x:px .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#118 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 14. julij 2004, 15:53

Naredila breskov sladoled(prvič)sem zadovoljna, ker mi je tako dobro uspel! x:px
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#119 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 14. julij 2004, 17:15

Naredila breskov sladoled(prvič)sem zadovoljna, ker mi je tako dobro uspel! x:px

Si koščice ven pobrala, prvič x:Dx x^x x:px

#120 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 14. julij 2004, 17:22

Ne sem jih pustila noter, če pride kakšen jeti na moj sladoled!(bo to zanj kot mandeljni) x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#121 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. julij 2004, 17:35

x:Dx x:Dx

#122 little butterfly

little butterfly
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 14. julij 2004, 18:59

Ja tut moja teta dela božanski jagodni sladoled, da se ti zrola :rolleyes:
Zdej ste mi lušte naredli jo bom mogla spet obiskat x;)x

#123 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. julij 2004, 19:17

O, Madonca, Contesa, to se pa se meni sline cedijo! x:px

Ojla, dobrodosla, little buterfly! :palec: x:)x

Njami, mi je nekaj sladoled zadisal, sam je ful mraz. xrolleyesx :sick:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#124 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. julij 2004, 21:47

Hm, ma ne, ampak ce me zazebava (xDDx), mi ni do sladoleda, ko sem vsa premrazena, zdaj led. :eek:
ja, juho poleti maram, ampak mi pa v bistvu vroca ne dene dobro - komaj zivim, kap me bo glihkar zadela. xDDx xrolleyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#125 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 15. julij 2004, 09:29

xcivx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0