Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

seks s prostitutko


  • Prijavi se, če želiš komentirati
388 komentarjev na to temo

#126 lubenica

lubenica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 58

Objavljeno: 7. oktober 2006, 08:54

trudi,the best...mam rada take načelne ljudi....ko bi jih blo vsaj še nekaj...

#127 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 7. oktober 2006, 08:55

trudi,the best...mam rada take načelne ljudi....ko bi jih blo vsaj še nekaj...

x:Dx x:Xx x;)x

#128 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. oktober 2006, 10:20

če češ, se teleportiram tja, čeprav se bom zdaj glih zvalila v pojstlo.

Nekam dolgo se valjaš tam, kjer si x:Dx

#129 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 7. oktober 2006, 11:22

večina moških seksa s prostitutkami, pa se ne zavedajo tega :vragec: sej ka je pa to drujga, k je treba bejbiko na večerje in pijačke vozit, jim darilca nost in rožce, kako cunjico kdaj kupit.......pol pa da noge narazn k se že spdob da jih :xx!: pa tud u dalj cajta trajajočih zvezah si ponavadi morte deci kupovat seks....z lepim obnašanjem, pomivanjem posode........svašata :xx!: k da je to kej drujga, ona vsak direkt pove dej mi deset jurju pa bo in ne traumira in ni čustvenga in onakega izsiljevanja in podobnih solat......tko da tist k prav da jih ne spoštuje al biloka, naj pr seb tud mal preštudira :o|o:

babe fuj :xx!: včas mi je kr nerodno da spadam v to vrsto :o|o:

haha Todi, smešno/žalostno :inocent: Ampak resnično. Je nekdo enkrat pribil: Kakšna je razlika med seksom zastonj in seksom za denar? Seks za denar te pride nekoliko ceneje.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#130 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 7. oktober 2006, 13:48

za seks brez denarja moraš bistveno več truda vložit...obe strani vesta kaj lahko pričakujeta in basta... jebiga tko pač je... a za vas je odnos sam seks - seks da nekaj dobiš,seks da se zahvališ, seks da se odkupiš, seks iz navade, popestritveni seks... seks za lahko noč in dobro jutro... hm, neki men tule manjka...
pa še to, če bi bilo življenje od moje male odvisno od tega, da prodam svoje telo, bi ga., sicer verjetno ne vsakemu, tolk dostojanstva bi še vedno premogla.. zadnja možnost katere se si sploh predstavljat ne morem, ampak možnost...

#131 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 7. oktober 2006, 13:55

Ja itak tipi, danes ne moreš dobit dobrega in v redu tipa, pa če prepotuješ pol sveta. Pač resnica. Vsi bi samo instant seks. Tko kot je padala kakovost skoraj vsem stvarem je tudi seksu, ljubezni, vezam,.. pač dejstvo. Kvantiteta na račun kvalitete,...

:vragec:

ochitno she ena, k ni bohvetkej dobra za pogledat... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#132 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. oktober 2006, 16:14

haha Todi, smešno/žalostno :inocent: Ampak resnično. Je nekdo enkrat pribil: Kakšna je razlika med seksom zastonj in seksom za denar? Seks za denar te pride nekoliko ceneje.

Torej je najcenejši sex tisti, ki ga ni xrolleyesx xcivx x:Dx

:vragec:

ochitno she ena, k ni bohvetkej dobra za pogledat... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk...tralala

Ni podatka :sori: :o|o:

#133 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 7. oktober 2006, 16:15

:vragec:

v konchni fazi....che me recimo odvetnica (jezichna dohtarca) oralno zadovolji; in glede na to da prodaja svoje intelektualne sposobnosti; je to sex s prostitutko... x:Dx x:Dx x:Dx
she dobr, de mi mick-eni ni ushech x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#134 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. oktober 2006, 16:57

sam a si ni bolše najdt kako babo za fuk, kukr pa da plačuješ prostitutkam?

Odvisno kakšnega spola si x:Dx

#135 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 7. oktober 2006, 16:59

:vragec:

v konchni fazi....che me recimo odvetnica (jezichna dohtarca) oralno zadovolji; in glede na to da prodaja svoje intelektualne sposobnosti; je to sex s prostitutko... x:Dx x:Dx x:Dx
zlomk....tralala

x:Dx x:Dx :palec:

Odvisno kakšnega spola si x:Dx

he he he x:Dx

#136 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 7. oktober 2006, 17:00

sam a si ni bolše najdt kako babo za fuk, kukr pa da plačuješ prostitutkam?

:vragec:

dnar mora krozhit... x:Dx x:Dx x:Dx
sej res....a gresh fukat.... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#137 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 7. oktober 2006, 17:09

Me je zmer zanimal- a računajo na uro al na učink?

:inocent:
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#138 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 7. oktober 2006, 17:12

Me je zmer zanimal- a računajo na uro al na učink?

:inocent:


Kakor se zmeniš...sej bi ti še kaj več napisal, pa bo večina drugače razumela x;)x že tako bo samo ob tem stavku xrolleyesx x;)x

#139 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 7. oktober 2006, 17:14

x;)x
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#140 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. oktober 2006, 17:16

Me je zmer zanimal- a računajo na uro al na učink?

:inocent:

Menda na prste x:Dx

#141 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 7. oktober 2006, 18:11

Menda na prste x:Dx


x:Dx x:Dx x:Dx

manj jih imaš, več plačaš x:Dx :vragec:

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#142 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. oktober 2006, 19:07

x:Dx x:Dx x:Dx

manj jih imaš, več plačaš x:Dx :vragec:

Zdaj si pa predstavljal, kako je bilo takrat, ko so bili soldi še sol x:Dx

#143 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 7. oktober 2006, 19:16

če je tip osamljen in se hoče met fajn, pa nima pravega pristopa do bejbik, da bi spoznal kako po "normalni" poti, zakaj pa ne. osamljeni majo ponavadi itak preveč denarja in si z denarjem kupujejo zabavo, človeško bližino ... pa čeprav za par urc ... bolje išta nego ništa.
in če je dečva v finančni stiski, zakaj pa ne. in če si uzavesti, da s tem ne prodaja sebe in proba uživat v seksu, why not, toliko bolje zanjo.


mačona sploh ni tko, vem iz lastne prakse...Todika je bližje

Če imaš nek urejen čustven odnos in si najdeta partnerja vedno nekaj novega, da ne postane enolično in navada, potem seksa s prostitutko ni....

Drugače je pa tkole...če te nosi, da moraš seksat in tu ni čustvenih navez ampak prevladuje v glavnem samo telesna potreba, je prav gotovo seks s prostitutko najcenejša oblika zadobvoljitve, ni potrebno na večerje vozit, ni se potrebno truditi in si omejevati svoje svobode, enostavno tko k sem že enkrat napisal, kot sendvič...k s lačen greš in kupiš, poješ in dkler nisi zopet lačen, ti ne pride več na misel, pa tud nobenih obremenitev, stroškov in odrekanj nimaš vmes med dvema sendvičema...to je najmanj obremenjujoče in velikokrat tudi najceneje

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#144 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 7. oktober 2006, 19:23

mačona sploh ni tko, vem iz lastne prakse...Todika je bližje

Če imaš nek urejen čustven odnos in si najdeta partnerja vedno nekaj novega, da ne postane enolično in navada, potem seksa s prostitutko ni....

Drugače je pa tkole...če te nosi, da moraš seksat in tu ni čustvenih navez ampak prevladuje v glavnem samo telesna potreba, je prav gotovo seks s prostitutko najcenejša oblika zadobvoljitve, ni potrebno na večerje vozit, ni se potrebno truditi in si omejevati svoje svobode, enostavno tko k sem že enkrat napisal, kot sendvič...k s lačen greš in kupiš, poješ in dkler nisi zopet lačen, ti ne pride več na misel, pa tud nobenih obremenitev, stroškov in odrekanj nimaš vmes med dvema sendvičema...to je najmanj obremenjujoče in velikokrat tudi najceneje

mislila sem tipe, ki so samski in že tako ali tako ne znajo, kako pristopiti k neki ženski. :sori:

se pa strinjam, da ja, če v odnosu vse štima po čustveni plati in je medsebojno spoštovanje ter vlaganje truda v odnos in s tem tudi oz. med drugim prizadevanje za pestro spolnost (pa tudi drugače pester odnos v raznih drugih pogledih), potem ni potrebe po intimnosti s kom tretjim.

pa tudi zadnji odstavek ... x:Dx x:Dx :palec:

#145 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 7. oktober 2006, 19:30

mislila sem tipe, ki so samski in že tako ali tako ne znajo, kako pristopiti k neki ženski. :sori:


sej taki tipi pa k prostitutkam tud ne upajo...preje se nagnejo v istospolne zadovoljitve, dokler k seb ne pridejo...enkrat je tu pri nas en zdravnik anketo delal, čez sto jih je imel na spisku, a večina se jih je pozneje normalno usmerila in so bile tiste izkušnje samo začetne nerodnosti....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#146 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. oktober 2006, 19:30

mislila sem tipe, ki so samski in že tako ali tako ne znajo, kako pristopiti k neki ženski. :sori:

Ne lomi ga, tisti ki ne zna, ne zna niti za denar x:)x

#147 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 7. oktober 2006, 19:34

sej taki tipi pa k prostitutkam tud ne upajo...preje se nagnejo v istospolne zadovoljitve, dokler k seb ne pridejo...enkrat je tu pri nas en zdravnik anketo delal, čez sto jih je imel na spisku, a večina se jih je pozneje normalno usmerila in so bile tiste izkušnje samo začetne nerodnosti....



Ne lomi ga, tisti ki ne zna, ne zna niti za denar x:)x

jao, tako hudo da je? :sori: kaj čmo, saj v bistvu mam enga bratranca ... 30 let ... skoz se drži maminega krila, nikamor ne gre, zadržan v vseh možnih odnosih ... nekdo od mojih sorodnikov meni, da ga v bistvu mama ne pusti od sebe ... :o|o: :xx!: :sori:

#148 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 7. oktober 2006, 20:40

sam a si ni bolše najdt kako babo za fuk, kukr pa da plačuješ prostitutkam?


Preden pride do fuka je v igri še drink, večerja, kino, koncert ali gledališče, .... skratka, če je samo fuk v igri je še vedno lažje, hitreje in ceneje poklicat in se zmenit za obisk pri profesionalki :inocent: en "kao" hotel ob Celovški jih je poln :eek: večja izbira kot v diskotekah, in to obeh spolov + vmesne stopnje x;)x od 5000 - 12 000 na uro (odvisno od "posebnih" želja)
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#149 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 7. oktober 2006, 20:46

Preden pride do fuka je v igri še drink, večerja, kino, koncert ali gledališče, .... skratka, če je samo fuk v igri je še vedno lažje, hitreje in ceneje poklicat in se zmenit za obisk pri profesionalki :inocent: en "kao" hotel ob Celovški jih je poln :eek: večja izbira kot v diskotekah, in to obeh spolov + vmesne stopnje x;)x od 5000 - 12 000 na uro (odvisno od "posebnih" želja)


maš zlo slabe informacije, v Lipi je sam podn...pa tud cene niso take...normalna tarifa je 10 čukov za pol ure in petnajst za uro, jih je pa kar nekaj dobrih na drugih lokacijah

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#150 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 7. oktober 2006, 21:13

Poznavalci x:Dx

da dodam še nekaj z one strani...
Mam frenda, no, ne frenda, znanca bi rekla, ki je žigolo. Z visoko tarifo, okol 500 eur za noč. Ful sem bila radovedna, kakšna vrsta žensk ga najema. Pravi, dobre ženske, izobražene, na položajih, negovane...najamejo ga preprosto zato, ker so samske in ne želijo seksati s poslovnimi partnerji ali pa tipi, ki bi se okoli hvalili, koga vse so dali dol...

Pravi, da ima vse vrste oblek, da govori tuje jezike, lahko jih spremlja kamorkoli.Do njih je pozoren, jih posluša, razvaja.Da je seksualna usluga samo del večera, niti ne najbolj pomemben...

Astra
Per aspera ad astra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0