Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

SEX - kdo najboljše?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
416 komentarjev na to temo

#1 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 21. julij 2002, 01:00

Ko sem potoval po bivši SSSR sem srečal veliko kurb. Ne človeških, ampak žensk, ki so nudile spolne usluge. Nikoli jih nisem jemal kot kurbe, ampak spoštovanja vredne ženske. Ob Vodki ali Šampanjski ali obojem skupaj, je stekel pogovor tudi "KDO NAJBOLJŠE?"(narodi). Moram povedati, da je bilo z njimi zelo veselo. V razdalji cca. 5000 km je bil odgovor vedno enak. Presenetljivo se je to skoraj popolnoma pokrivalo s tistim kar sam vem. Povejte mi, kak je bil odgovor. KDO NAJBOLJŠE?

Lep pozdrav!

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#2 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. julij 2002, 01:00

quote:

jas! :)



#3 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 21. julij 2002, 01:00

Da Kljuka prav imas se strinjam s tabo kar se tice prostitutk. Ne razumem od kod ljudem toliko predsodkov do njih. Vsi vemo, da se to pojavi predvsem med zenskami, ki nimajo druge izbire in kjer vlada ogromna revscina in beda. Nekako je treba druzino nahraniti. Imel sem cast da sem v Amsterdamu spoznal Rusinjo Katarino. Ko se mi je izkasljala v zvezi s tem, kaj dela v Amsterdamu mi je pokazala slikce otrok in njenega moza. Vsak teden jim posilja denar, da lahko njena druzina prezivi. Prihaja iz Krasnojarska in je po poklicu diplomirana ekonomistka. Njen moz je nizji castnik Ruske vojske. Njen moz le z najvecjimi mukami prenasa njeno sluzbo v Amsterdamu. Celo je bil pred tem da se loci od nje. Pa se je vseeno premislil. Nekdo mora skrbeti za otroke. Za sincka in hcerkico.
Ja sam ka mali pao s lipe

#4 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

Ko že govorite o prostitutkah. Mislim da jih je vsaj dveh vrst. Tiste, ki jim pravim poslovne ženske, ki imajo neko mnenje o sebi, o svojem tekesu in jim je to posel. Imajo samospoštovanje oz. vsaj razdelane stvati v glavi. In tiste, ki so v to prisiljene. Ali ugrabljene ali brez samospoštovanja in ujete v te mreže pod prisilo.

Kdo najboljše, pa le ni stvar narodov ampak osebnih izkušenj in posameznikov.Pa tudi mogoče je zame najboljše, ti pa imaš drugačne želje, potrebe, pa zate ni najboljše.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

Meni so všeč KAKŠNE k.
Ampak prave dobre stare, ko je še bilo stila in dostojanstva, tudi tukaj, na "tem področju". :)
To so bile nekakšne psihologinje, terapevtke - ne samo zaradi spolnosti. To so bile navadno čuteče ženske z ogromnim razumevanjem.
Toliko temačnega in neverjetnega, kar je v ljudeh, so razen duhovnikov in policajev in vojakov in psihiatrov..., spoznale samo še one.
Namesto da bi se jim ljudje zagabili spričo tolikšne pokvarjenosti in sprevrženosti, so razvile razumevanje do človeka - kot posameznika.

Da opa me ne bi kdo lovil za besedo, da podpiram kar VSE, pa naj navedem, kakšen lik k... sem npr. imela v mislih.
To je lik Belle (mislim, da se je tako imenovala) v romanu "V vrtincu".
Čeprav ne maram in se mi celo upirajo osladnosti, me ta knjiga (in tudi film - dbest izbor igralcev, fantastična scena, kostumografija, dramatičnost, silovitost...) zelo gane.
Ta lik te Belle pa je to, kar sem imela v mislih, ko sem napisala tele vrstice zgoraj.

Sem jih pa seveda tudi sama videla v Amsterdamu, Berlinu in Parizu, kjer sva z očetom oba občudovala neko visokoraslo črnolaso lepotico s stilom, ko ni niti povohala moškega, če ji ni bil všeč ali se ji ni zdel primeren. Kar verejel ne bi, da je to k... .

Aja - ne vem, kdo bi to bil, a mislim, da ne Latinoti (Španci etc.) - prej vzhodnjaki ali Balkanci. ;))

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

a veste kaj pa jest pravim o njih to, da so Pogumne in to z velikim P.
one se namreč to Upajo, jest si ne, zato so bolj Močne kot pa moj skrbni videz:)

pokowc

#7 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 22. julij 2002, 01:00

quote:

Juliet Justine - Roman MarkizDeSada (al neki tazga)
Poucen in grozen roman, kontrast med krepostjo in obratnim...



#8 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

Prosil bi vas, držite se teme. KDO NAJBOLJŠE? (narod)

Lp

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#9 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

Slovenke so gajstne´, ampak prikrite, ker se sramujejo, namreč
Treba jih je Dvignit´ in pokazat jim njihovo ´svoje´ sexualno znanje

pokowc

#10 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

Filipinke, Brazilke, Jamajcanke.
Ja sam ka mali pao s lipe

#11 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

Jaz menim da Slovenci, močno pa dvomim da tako misli Evropa, nas je premalo in premalo jih je imelo to srečo zato verjetno v svetu velja kaj drugega, kaj pa vem rečmo Skandinavci

andrej

#12 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

ja
jaz tut menim, da so skandinavci res bolj sexualno odprti.
samo poglejte njihove dokumentarne oddaje o njihovem širokem spolnem teku.


pokowc

#13 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

dobro, dobro,

fantje in dekleta. Čakam, da jih do še več povedalo svoje mnenje. Odgovor, kaj so mi povedala vesela dekleta bo zelo zanimiv.

Volk K.L., hvala za mnenje. Probaj se omejiti na narode, ne državljane.

Lep pozdrav!



Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#14 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. julij 2002, 01:00

quote:

nasi nasi nasi tatata :))
'valjda' sej se ve!!!
1:0 zame :) jas sem se pofockav prvi!
kakopak slovenci!



#15 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 24. julij 2002, 01:00

Hej,Kljuka ali si jih vprašal pred ali po akciji?
Glej naprej, če se le da,...

#16 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 24. julij 2002, 01:00

Z kurbami ni bilo akcije, saj veš, cela Evropa!

lp

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#17 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 24. julij 2002, 01:00

Rusinje niso od muh,pa po vodki in šampanjskaji,si kar težko predstavljam brzdanje,ampak OK,kateri narod,valjda navijam za naše.
Glej naprej, če se le da,...

#18 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 24. julij 2002, 01:00

V bivši SSSR je v nekaterih mestih tudi do 8x več žensk kot moških. Pa moški so v glavnem vsi pijani. Pri 34 letih je z njimi večinoma konec(Vodka.)Zakaj pa bi rabil plačevati? V sami Rusiji je tudi cca. 20.000.000 več žensk kot moških.

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#19 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 29. julij 2002, 01:00

Ajde Kljuka izdaj to skrivnost.
Glej naprej, če se le da,...

#20 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 29. julij 2002, 01:00

Dragi vsi sodelujoči!

Odgovor, ki je bil vedno enak se glasi: SLOVENCI, ČEHI. Za Slovence sem vedel iz lastnih izkušenj pa tudi iz pripovedovanj neslovenske ženske populacije ali Slovenk, ki so storile napako z neslovensko populacijo. Pa tudi Slovencev, ki so porivali neslovensko populacijo. Za Čehe pa res nisem vedel.

Ko sem vprašal kako Italijani, je bil odgovor:"SLABO!"
Ko sem vprašal kako Nemci, je bil odgovor:"SLABO!"
Ko sem vprašal kako Balkani, je bil odgovor:"NJIM SE SPLOH NE VZDIGNE!"

Ker pa vemo, da narod sestavljata oba spola, se za Slovenke lahko reče:"OJ, VE PRELEPE ŽLAHTNE ROŽICE. BOG VAS ŽIVI!!!"

Lep pozdrav!

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. julij 2002, 01:00

Hecno... :)
Namreč... moj oče - Črnogorec - se je često pritoževal čez Slovence in čez Čehe (kako "brez jajc" pravzaprav da so, brez hrbtenice etc..)..
Je pa zanimivo - je imel 3 žene - 2 Slovenki in 1 Čehinjo...
;)))

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 29. julij 2002, 01:00

quote:

Hecno... :)
Namreč... moj oče - Črnogorec - se je često pritoževal čez Slovence in čez Čehe (kako "brez jajc" pravzaprav da so, brez hrbtenice etc..)..
Je pa zanimivo - je imel 3 žene - 2 Slovenki in 1 Čehinjo...
;)))


za vspodbudo moskim slovencem:
izjeme potrjujejo pravilo!! ;)

sicer pa menim, da tisto 'brez jajc', je morda razlog!?
zakaj: z zaprtjem-neodprtostjo nekaterih nivojev se lahko
energija nabira in uporabi v pravem trenutku?!
-morda bi o tem se kdo kaj vec povedav??!!

#23 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 30. julij 2002, 01:00

Pes, ki laja ne grize.

andrej

#24 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. julij 2002, 01:00

Težko je reči kdo je najboljši pri sexu.Mislim,da so najbolj odprti skandinavci, saj pri sexu kot sexu samem.Kako pa ga podoživljajo, res samo kot sex, verjetno.Južnjaki ga verjetno mal popoprajo še čustveno.
Super sex je verjetno skupek obojega.

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. julij 2002, 01:00

Veš, kaj se mi zdi hecno... zakaj morajo to ravno Rusinje povedat, npr.. Aja - ker kao prostituke, največ oz. pač veliko izkušenj - tudi mednarodnih.
Morda.
Morda pa je še kaj - npr. malo poistovetenje s slovanskimi narodi, podobni "tipi" ljudi, zato več čustvenosti, pa prec boljši ljubimci.
Težko bi namreč rekla, da so Slovenci boljši ljubimci kot npr. južni bratje (Srbi, Črnogorci, Bosanci) - pravzaprav ne bi mogla tega reči.
Strinjam se tudi, da so Skandinavci zelo odprti in dojemljivi in voljni in precej avanturistični - ampak to še ne pomeni, da so tudi dobri ljubimci.
Odprtost in pripravljenost namreč tega še ne zagotavljata.

Tako da sama za tale izsledek analize ne bi dala roke v ogenj...

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0