Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Palačinke


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
123 komentarjev na to temo

#76 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 3. november 2006, 22:56

Prosim lepo smo pri palačinkah in tukaj se ne govorijo fuj :vragec: x;)x, nutello jem že od malih nog, pa še vedno jo xnckrivx x:px,
pa še vedno je dobra , je pa res da je ne jem vsak dan, dobre stvari se morajo jest z občutkom x;)x
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#77 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. november 2006, 22:56

zato so bolš naturlih

Glih prav slana je ena dovolj, ne tri x:px

#78 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 3. november 2006, 22:58

zanimivo, jaz jih že leta in leta nisem z nutelo...se izogibam takih namazom, ker se mi takoj akne pojavijo :sori:


Cashy, men so se tut delal mozolji, še zmer se kakšen naredi xnckrivx, sam se ne pustim motit x:px, čez dobro
hrano je ni, palačinke ali štrudelj :inocent:, pri meni zmagajo palačinke x^x, testo je boljše x;)x
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#79 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 3. november 2006, 23:00

Glih prav slana je ena dovolj, ne tri x:px





raj enkrat pojem tri malo manj slane pa pri tem uživam ne pa da solim in komaj eno pojem hvala ne......
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#80 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. november 2006, 23:03

raj enkrat pojem tri malo manj slane pa pri tem uživam ne pa da solim in komaj eno pojem hvala ne......

Koliko kil pa kaj imaš :8):

#81 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 3. november 2006, 23:10

ej stane okoli 75-78 zakaj
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#82 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. november 2006, 23:16

ej stane okoli 75-78 zakaj

Za moškega moje višine kar ok :palec:

#83 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 3. november 2006, 23:22

Za moškega moje višine kar ok :palec:


Ce ti tko rečes da je pol je ok x:Dx
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#84 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 4. november 2006, 06:30

Prosim lepo smo pri palačinkah in tukaj se ne govorijo fuj :vragec: x;)x, nutello jem že od malih nog, pa še vedno jo xnckrivx x:px,
pa še vedno je dobra , je pa res da je ne jem vsak dan, dobre stvari se morajo jest z občutkom x;)x



:palec: se strinjam. :palec:

jaz jo sicer konzumiram v kar nezanemarljivih količinah, približno eno "stekleničko" na mesec. samo v palačinkah. x:Dx x:px

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#85 Melodie

Melodie
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 823

Objavljeno: 4. november 2006, 10:21

obvezno x!x nož zraven... kok mi gre pa na živce, ko mi v gostilni vedno žlico in vilico prinesejo xrolleyesx

Neeee, palačinke se je z roko. Doma seveda, zunaj se moraš delat kulturnega x:Dx


Palačinke s kako navadno marmelado al pa s čokoladnim namazom so kar dobre. Ampak meni žal vedno obležijo v želodcu, tako da jih bolj redko jem.

#86 Teyka

Teyka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 711

Objavljeno: 4. november 2006, 21:36

mmmm...palačinke...jest sem enostavno nora na njih x:px

rada jih jem z nutelo, ali pa napolnjene s sirom in salamo, pred pratkim pa sem odkrila še en način, ki mi je všeč, in sicer da palačinko namažen z navadnim sirovim namazom (najraje "rama, creme bonjour") potem pa po vrhu (na namaz) dam eno vrsto paradižnika in vse malo posolim, pol pa palačinko zvijem skupi in jem...res je dobro :palec:
Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!

#87 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 5. november 2006, 19:14

pa probajte v palačinke dati kake druge sestavine naprimer smetanova skutina krema ali pavanilijevo skutno kremo ali pa...
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#88 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 5. november 2006, 19:16

pa probajte v palačinke dati kake druge sestavine naprimer smetanova skutina krema ali pavanilijevo skutno kremo ali pa...
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#89 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 5. november 2006, 19:27

Lahko rečem da prisegam na marmelado ko pride do palačink, rada imam tut topljeno čokolado in orehov nadev sploh če jih jem zuni, morm pa povedat da so skutine z rozinami in zagratinirane v pečici naravnost fantastične! Najbolj pašejo pozimi za kako hitro kosilo ob gobovi juhci :yumy:


Aja pa od kolegice mami jih dela tko da stepe sneg in ga vmeša kasneje namesto klasično kar jajčk kuj not - pridejo mal debelejše in pri njih jih jejo s topljenim sirom. Sem probala enkrat, ni slabo :palec:
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#90 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 5. november 2006, 20:40

caw


Tud take so vredu z jacem prima
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#91 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 18. november 2006, 18:05

Mene pa zanima, če si je kdo palačinke (brez nadeva) kdaj že shranil v zmrzovalniku.

Kako dolgo so v tem primeru užitne?

xnckrivx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#92 Gost_sheboom_*

Gost_sheboom_*
  • Gost

Objavljeno: 18. november 2006, 20:06

predlagam palačinke s sladoledom in različnim sadjem ... (jedla v škofji loki)njam..njam..

#93 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. november 2006, 20:37

pa probajte v palačinke dati kake druge sestavine naprimer smetanova skutina krema ali pavanilijevo skutno kremo ali pa...

Kaj mi predlagaš za prikaz na TV PIKA :8):

#94 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 19. november 2006, 20:34

Kaj mi predlagaš za prikaz na TV PIKA :8):



caw stane


ce mislis glede palačink naredi jih z vanilijevo kremo ali pa z stopljeno cokolado in orehi ali pa ce jih naredis s skuto in jih gratineras odloči se sam vse so odlične izbera pa je tvoja.

P.m.Vsak ima svoj okus zato je vedno tezko izbrati kaj ima nekdo rad. :palec:
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#95 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 19. november 2006, 20:54

caw stane
ce mislis glede palačink naredi jih z vanilijevo kremo ali pa z stopljeno cokolado in orehi ali pa ce jih naredis s skuto in jih gratineras odloči se sam vse so odlične izbera pa je tvoja.

P.m.Vsak ima svoj okus zato je vedno tezko izbrati kaj ima nekdo rad. :palec:

Lahko enkrat pridemo posnet tvoje palačinke na moj način :8):

#96 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 19. november 2006, 21:44

caw stane



Zaredi mene lahko, sam ce se boste lahko zmenili z vodilnimi sem res radoveden kaksne so tvoje palačinke.
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#97 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 19. november 2006, 22:12

caw stane
Zaredi mene lahko, sam ce se boste lahko zmenili z vodilnimi sem res radoveden kaksne so tvoje palačinke.

Takoj jutri bom sugeriral TV PIKI, da se pogovorijo s tvojimi za eno snemanje :palec:

#98 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 19. november 2006, 22:37

Takoj jutri bom sugeriral TV PIKI, da se pogovorijo s tvojimi za eno snemanje :palec:



ok :palec:
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#99 eternity

eternity
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 114

Objavljeno: 19. november 2006, 22:38

Waw x:)x Odlična tema. Ravno včeraj sem nekaj eksperimentirala z novimi nadevi za palačinke. Toplo priporočam kombinacijo Nutella + kisla smetana ali pa Nutella + crunchy arašidovo maslo(če ga nimate so tut zdrobljeni arašidi čist ok), zraven fino paše tut kisla smetana ali pa jagodni preliv, pa ne kakšen kupljen, ampak narejen iz svežih jagod. Sicer jih mam zlo rada z marelično, slivovo, malinovo marmelado, z limono. Skutine gratinirane pa sploh obožujem, sam jih že res doooooolg nism jedla. Slanih kombinacij se doma še nisem lotila, bom pa enkrat v bližnji prihodnosti. Pa še to... Zraven palačink meni ful paše breskov al pa mareličen kompot.
Pa dober tek vsem x;)x

To temo je popravil/a eternity: 19. november 2006, 22:39

Kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti sanje uresničile. Coelho

Če ljubezen nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš. Gustave Chevallier

#100 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 19. november 2006, 22:43

Waw x:)x Odlična tema. Ravno včeraj sem nekaj eksperimentirala z novimi nadevi za palačinke. Toplo priporočam kombinacijo Nutella + kisla smetana ali pa Nutella + crunchy arašidovo maslo(če ga nimate so tut zdrobljeni arašidi čist ok), zraven fino paše tut kisla smetana ali pa jagodni preliv, pa ne kakšen kupljen, ampak narejen iz svežih jagod. Sicer jih mam zlo rada z marelično, slivovo, malinovo marmelado, z limono. Skutine gratinirane pa sploh obožujem, sam jih že res doooooolg nism jedla. Slanih kombinacij se doma še nisem lotila, bom pa enkrat v bližnji prihodnosti. Pa še to... Zraven palačink meni ful paše breskov al pa mareličen kompot.
Pa dober tek vsem x;)x


:palec: :palec:
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0