Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Magična astrologija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
275 komentarjev na to temo

#76 AngelOfLight

AngelOfLight
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 24. november 2006, 20:08

Zivijo Gaia!
Tole kar pises se mi zdi strasno zanimivo. Lahko prosim pogledas se zame? Sem trenutno na neke vrste razpotju pa mi vsak nasvet prav pride :D
Ze vnaprej hvala!

30.3.1989
13:08, Ljubljana

#77 ribica:)

ribica:)
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 105

Objavljeno: 24. november 2006, 22:25

Mene tud firbec matra x:Ix , tko da se še jst pridruzujem prošnji ostalih.





3.3.1984 11.00 kranj

LP

#78 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 24. november 2006, 22:32

Hojla, Pinka!
Tudi ti si rojena v času polne lune, kar pomeni, da imaš ful energije. Zadnje dve leti si imela kar zoprno obdobje, vendar prav zdaj ti je vesolje lepo odprto. Zanimajo te skrite stvari, pa filozofija, pa kam gre duša po smrti- no, saj to je filozofija. V karieri boš izredno uspešna, zdajle srečuješ karmične osebe, ki ti pozitivno pomagajo. Vendar si ti ne zaupaš dovolj in vedno zamolčiš določene stvari, katere bi ti lahko pomagale še bolj navezati stik x?x Tako mi pokaže pr.merkur, ki je retro v strelcu. Merkur je povezan s severnim sečiščem, v 8.h., torej odpira tvojo dharmo. Kaj se ti torej zdaj dogaja. Šest let nazaj, kot da si doživela neko izgubo (merkur pr, kvadrat saturn) Vsekakor za uresničitev tvoje dharme moraš skrbno preučiti tega merkurja.

Drugače pa bi bila sijajna, če bi pomagala drugim pri transformiranju negativnih misli v pozitivne, saj je tale tvoj merkur v strelcu povezan prav s tem. Delo v odmiku, zaprtih ustanovah, zdravljenje z transformacijo misli, intuitivne sanje- neptun v 12. in pluton, ki iz 9. hiše podpira vse to.
Ti rečem, ti imaš neko zdraviteljsko moč v sebi.
Ali si že prešla svojo izvorno bolečino, ki si jo dobila od očeta, lahko tudi od mame, le da ti tega nikoli nisi izvedela. Morda le notranji občutek bolečine, kadar si sama s seboj doma v domu, ne zaupaš svoji notranji ženski.
Ja, to izvorno bolečino, povezano z venero moraš ozavestiti. Težko je, ker je venera retro, pa še v domu izgona. Vendar prav ta dva aspekta te bosta ponesla do prave kariere.
Ozdravi zdajle najprej princip svojega janga- tvoje akcije so dostikrat skrite in nesigurne. Zdaj, v štirih mesecih delaj na marsu, te bo čez eno dobro leto pripeljal do tiste prave kariere, katero boš resno in zvesto delala še dolgo, dolgo časa. Bolj boš izčistila marsa, boljša kariera se ti obeta. Torej luna v pr dela 150 st aspekt z tem pr marsom, ki kaže na mc, tvojo kariero in tudi na neko bolečino, povezano z mamo. S tem se boš ukvarjala naslednje 4 mesece. Tu se že čuti vpliv marsa, ki bo v enem letu menjal znamenje, prišel b v znamenje svoje višine. Torej uspešna, lepa, duhovna kariera je tik pred vrati- le čisti, rekapituliraj, uporabljaj marsov vilinski ključek in delaj gibe za invokacijo marsa.

Potem pride sprememba, postaneš bolj komunikativna, luna stopi v dvojčka. Postaneš bolj komunikativna, razigrana, zanimajo te otroci, učenje otrok omn podobne zadeve. Aha in delo na merkurjevi energiji x8Dx Merkurjevi gibi in merkurjev V.K.

Vsekakor pa si oseba, ki bi bila tudi zelo dobra v svetovanju kam vlagati denar, pomagati pri humanitarnih podvigih in nenazadnje tudi dober astrolog. Kaj le dela tisti uran tam v deseti hiši, na 17.st
Zanimivo :palec:


Pozdravljena Gaia.
Začniva kar od začetka. Oh ja smrt me blazno zanima ampak me hkrati tudi zelo plaši (pa verjetno nisem edina). Sem pravi filozof. x;)x
Kaj se mi pa trenutno dogaja...kaj pa vem...iščem se na poslovnem področju...kaj je tisto v čemer bi lahko uspela...res si ne zaupam dovolj vedno so vsi boljši :o|o: ....to transformiranje negativnim misli v pozitivne pa že od kar vem zase počnem pa do zdaj nisem še nič zaslužila x:Dx
Sanjam tudi na veliko in skoraj vedno se jih tudi spomnim.
Te izvorne bolečine sem se pa začela zavedat pred letom dni, ko mi je postalo vse bolj jasno od kje ta bolečina, ki jo nosim v sebi. Mama je na žalost ali na srečo (kakor pa gledamo na to) prenesla vse svoje travme iz otroštva na mene, zato sem se že kot otrok soočala z vsemi njenimi travmami, ki so postale moje. Zaradi tega me je tudi strah ustvariti družino. Vendar mislim, da počasi že kar napredujem in se s tem soočam predvsem ko o tem govorim in potem tudi lažje razumem sebe in svojo bolečino, ki v resnici sploh ni moja.

Nekaj bi te prosila, če mi lahko še razjasniš kako naj ozdravim princip svojega janga in kako naj delam na svoje marsu....tega res ne razumem...

Gaia sploh ne vem kako naj se ti zahvalim....res si zlata...kako lepo da si vzameš toliko časa za nas vse...kakor vidiš ti pa tudi zelo dobro uspeva prebranje naših kart....kar tako naprej... :palec: Hvala
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#79 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 24. november 2006, 22:38

Ja, v bistvu lej, zdaj zdaj bo gor ma forumu o vilinskih ključkih. Tebi bi izmenično pomagal v tem času nove rasti- marsov in lunin vilinski ključek. Učenje pa je tudi povezano z zadevami trme in jeze, to se vidi- posredno. Res pa je, da je življenjska usmeritev pri tebi povezana z kariero, torej očistiti moraš te stvario, da boš v miru počela svojo mistično in precej globoko kariero. Tu pa ti bo jupiter nudil veliko razumevanja. Najprej bo, ker je v tranzitu čez tvojo četrto hišo, pomagal zrihtati s predniki, potem pa bo nadaljeval s podporo progresiranemu merkurju in jupitru v levu.
Res se boš še veliko učila, tudi dokončala učenje in postala dober govornik in raziskovalec najbolj skritih kotičkov ljudi.
Bodi pazljiva v prometu od 25, pa do konca meseca. Merkur v tranzitu je v opoziciji z marsom. V bistvu se ti bo v tem času tudi nekaj razjasnilo, v povezavi z tem prednikom, pa bo.
Se slišiva, GAAI

Zlata si. xsrcx
Moram ti povedati, da sta tvoji sporočili sprožili kar nekaj dogodkov in slik v meni.
Hvala ti. xsrcx
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#80 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 24. november 2006, 22:46

Priznam, da tudi mene firbec matra, da bi podal Gaii moje podatke za vpogled. x:Ix
Possible—but highly unlikely.

#81 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 24. november 2006, 22:50

Kako pa to da si se premislu Alan New????
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#82 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 24. november 2006, 22:59

Priznam, da tudi mene firbec matra, da bi podal Gaii moje podatke za vpogled. x:Ix

Ni slaba, a?
Le naredi to.
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#83 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 24. november 2006, 23:02

Kako pa to da si se premislu Alan New????

Sej se nisem premislil. Motila me je samo uporaba pridevnika "magična" pa kot da je to nekaj drugega kot navadna astrologija. Tudi z "navadno" si lahko pomagamo, kajti to je namen astrologije: spoznat energije, ki vplivajo na nas, naše prednosti in slabosti in jih znati uporabiti v življenju. In zmotilo me je to, da se ponuja neke pripomočke za to, ko pa je dovolj zavest, torej poznavanje problema in hotenje spremembe. x^x

Nimam pa nič proti, če kdo mi kdo še kaj pove o energijah, ki naj bi delovale name.
Possible—but highly unlikely.

#84 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 24. november 2006, 23:05

In zmotilo me je to, da se ponuja neke pripomočke za to, ko pa je dovolj zavest, torej poznavanje problema in hotenje spremembe.

Ampak pripomočki velikokrat pomagajo zavest ojačati, usmeriti. Saj mogoče je tud placebo efekt. Jaz imam že od malega v vsakem obdobju kak 'amulet', ki si ga intuitivno izberem. Morda sploh ne dela, ampak jaz tako močno verjamem vanj, da v resnici dela.
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#85 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 24. november 2006, 23:10

Sej se nisem premislil. Motila me je samo uporaba pridevnika "magična" pa kot da je to nekaj drugega kot navadna astrologija. Tudi z "navadno" si lahko pomagamo, kajti to je namen astrologije: spoznat energije, ki vplivajo na nas, naše prednosti in slabosti in jih znati uporabiti v življenju. In zmotilo me je to, da se ponuja neke pripomočke za to, ko pa je dovolj zavest, torej poznavanje problema in hotenje spremembe. x^x

Nimam pa nič proti, če kdo mi kdo še kaj pove o energijah, ki naj bi delovale name.


Kaj je pa zate "navadna" astrologija?
zato ker obstaja več vrst astrologije...horarna...karmična....lokacijska itd... x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#86 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 25. november 2006, 08:08

Kaj je pa zate "navadna" astrologija?
zato ker obstaja več vrst astrologije...horarna...karmična....lokacijska itd... x;)x

Saj to je, da ni posebnih astrologij in ne navadne. Astrologija je astrologija, pridevnike se doda zaradi različnih interpretacij.
Possible—but highly unlikely.

#87 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 25. november 2006, 09:08

alan :palec: kar upaj si....še ful boš presenečen xsrcx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#88 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 25. november 2006, 09:21

Kaj pa naj bi si upal?! :eek:
Possible—but highly unlikely.

#89 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 25. november 2006, 11:59

Kaj pa naj bi si upal?! :eek:

Prosit Gaio za interpretacijo, morda? :inocent: x;)x

#90 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 25. november 2006, 12:09

mogoče tvegati, da tudi kaj drugi o tebi spoznajo tule gor ;)

#91 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 25. november 2006, 14:54

Pozdravljena Gaia.


Nekaj bi te prosila, če mi lahko še razjasniš kako naj ozdravim princip svojega janga in kako naj delam na svoje marsu....tega res ne razumem...

Gaia sploh ne vem kako naj se ti zahvalim....res si zlata...kako lepo da si vzameš toliko časa za nas vse...kakor vidiš ti pa tudi zelo dobro uspeva prebranje naših kart....kar tako naprej... :palec: Hvala

POGLEJ, draga Pinka!
Sama sem veliko raziskovala in se mi je astrologija brez praktičnega dela na sebi zdela brez smisla. Torej tu so vilinski ključki, ki vzpodbijaja energijo planetov. Preberi si o tem in poglej video na temi VILINSKI KLJUČKI.
Tako se dela, živi s planeti...
Več o tem me prašaj v temi V.K.

Že več kot leto dni jih preizkušajo in uporabljajo na maat forumu, link je na eni od prejšnjih strani.
Se slišiva xsrcx
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#92 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 25. november 2006, 15:07

Prosit Gaio za interpretacijo, morda? :inocent: x;)x


Jaz, recimo, ne vem če bi si..... x;)x
Je preveč natančna...... :vragec: x:Dx
Norost je vcasih najvecja modrost…

#93 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 25. november 2006, 15:20

Jaz, recimo, ne vem če bi si..... x;)x
Je preveč natančna...... :vragec: x:Dx

Pol si pa lahko še naprej zapiraš oči pred tem, kar te matra v življenju in pač odkloniš pomoč zaradi večnega strahu. x:Ix

#94 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 25. november 2006, 16:05

Pol si pa lahko še naprej zapiraš oči pred tem, kar te matra v življenju in pač odkloniš pomoč zaradi večnega strahu. x:Ix

Pred čim?..........kaj pa če vem kaj me matra? Pa če vem, da bi to tud bejba vidla?
Recimo, ti veš da rada kar tjavendan čvekaš, a ti kej koristi, če ti še jaz to povem?
Po moje ne........ x:Dx :vragec: x:Dx
Norost je vcasih najvecja modrost…

#95 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 25. november 2006, 16:22

Pred čim?..........kaj pa če vem kaj me matra? Pa če vem, da bi to tud bejba vidla?
Recimo, ti veš da rada kar tjavendan čvekaš, a ti kej koristi, če ti še jaz to povem?
Po moje ne........ x:Dx :vragec: x:Dx

:lol: :palec:

No, sej, če je pa tko, da nimaš problemov in si zadovoljen sam s sabo, ker te nič ne muči, lohk pa sam plosk, plosk nardim in ti zavidam. x;)x

Goflja d.o.o. x^x

#96 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 25. november 2006, 16:47

:lol: :palec:

No, sej, če je pa tko, da nimaš problemov in si zadovoljen sam s sabo, ker te nič ne muči, lohk pa sam plosk, plosk nardim in ti zavidam. x;)x

Goflja d.o.o. x^x

Sej sem samo reku da vem zanje, ne da jih nimam x;)x
Evo vidiš, včasih je dobr tut poslušat ne sam čvekat x:Dx
Pa zdi se mi, da loh prej jest teb kej zavidam.......ampak tole je resna magična tema, ne bova zdej čvek čvek.....
ajd..... xsrcbumx
Norost je vcasih najvecja modrost…

#97 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 26. november 2006, 11:00

Živjo Gaia!

Prav zanimivo je tole brati....da je še mene tole potegnilo xDDx
je kar veliko vrsta....no, če bo čas pa volja, bi te še jaz prosila da mal pokukaš v mojo karto.

02.12.1970 kraj rojstva Ljubljana; ura pa 18.43

Hvala.

Čav xsrcx

#98 pave

pave
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 26. november 2006, 13:17

Draga Gaia!

Pozdrav iz Hrvatske! Već dugo anonimno pratim Lunin Forum (danas sam se prijavila kao član xDDx ). Oduševljena sam Vašim radom. Budući se trenutačno nalazim pred velikim poslovnim izazovom, bolje rečeno borbom za opstanak, molim za savjet. Rođena sam 27.03.1963. u Karlovcu, gdje i danas živim (vrijeme rođenja oko 07 sati i 30 minuta). Unaprijed zahvalna

Pave

#99 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 26. november 2006, 17:16

Draga Gaia!

Pozdrav iz Hrvatske! Već dugo anonimno pratim Lunin Forum (danas sam se prijavila kao član xDDx ). Oduševljena sam Vašim radom. Budući se trenutačno nalazim pred velikim poslovnim izazovom, bolje rečeno borbom za opstanak, molim za savjet. Rođena sam 27.03.1963. u Karlovcu, gdje i danas živim (vrijeme rođenja oko 07 sati i 30 minuta). Unaprijed zahvalna

Pave

Pozdravljena, draga Pave!
Sem vesela, da ti je všeč magična astrologija. Ti odpišem kmalu, grem po vrstnem redu, da koga ne spustim xDDx
Pozdravček v Karlovac! xsrcx
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#100 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 26. november 2006, 17:22

RTRRT http://www.lulu.com/astrology tehnika omogocha instant magijo in je integrirana v 16/22 astro sistem. Lep pozdrav, Klaudio.

http://www.lulu.com/astrology

Tibetanski O5 in I ching so seveda integrirani.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0