Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Solarni horoskop


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
216 komentarjev na to temo

#126 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 27. december 2010, 10:45

Ne, ne...saj te ne vikam:))
Hvala za obe dve karti.
Bi me moral tale saturn v drugi skrbeti? Špar program in recesija očitno bo še naprej...in pa tale MC na ASC..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#127 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 27. december 2010, 13:30

Drugače pa pozdravček v astro temo. Bolj malo se zadnje čase zadržujem tu ... se bom popravila ... po novem letu, ko bo več časa. x:Xx

Miss you Misti xsrcx

#128 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 27. december 2010, 13:36

Ne, ne...saj te ne vikam:))
Hvala za obe dve karti.
Bi me moral tale saturn v drugi skrbeti? Špar program in recesija očitno bo še naprej...in pa tale MC na ASC..

V bistvu ne, Nat :palec: . Saturn sicer kjer se pojavi naredi bale (po primorsko - jajca :inocent: ), ampak poglej si ga- lepo v Vagi, kjer je ekzaltiran, torej močen in zato ne malefičen, družbo mu dela Venera, ki je v svojem domu in še vladarica druge hiše. Saturn ima krasen trigon z Luno, ki je lepo postavljena v hiši statusa- bodo spremembe. In prav tako ima tvoj solarni Satko lep sekstilček s solarnim Ascendentom. Torej naj te ne skrbijo tvoji osebni cekini. Bo denarja, ampak lastnega, verjetno od dela, ker imaš tudi vladarja 6. u lepem aspektu s Soncem, ki je v 3. Bolj slabo kaže s kešem oz imovino drugih. Vladar osme je slabo aspektiran, in ker je v 4. hiši bi na hitrco rekla, da bodo kakšne borbe okoli nepremičnin, kakšna dediščina, ki bo predmet sporov, kaj takega. Pazit na živčke (op.Luna Mars !!! in Merkur tudi, ker imaš po naravi (kot jaz tudi :o|o: predolg jezik), da se ne boš kregala celo leto.
Uživaj xsrcx

#129 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 27. december 2010, 17:27

Hvala Ruby - pa tudi Mantis hvala -se je punca že prej tudi zelo potrudila.
Opažam ja razliko med astro.com karto in Solar Fire - namreč ravno venera - je v astro - v 3.hiši. (sicer še vedno v tehtnici..pa vendar)

No - ravno danes sem dobila v roke novo kolektivno pogodbo - kjer so nam popravili malo bruto osnovno plačo. Gruntam, če bom sicer kaj na boljšem - je neka caka okrog stimulacije (katero sem ena izmed redkih srečnic imela -kar se mene tiče čisto zasluženo), zdaj pa, da je naj ne bi bilo. oz..v redkih primerih.
tako, da bom verjetno na istem...
Lahko pa bi kaj moja mozaična dejavnost proizvedla kaj keša...ne bi imela čisto nič proti. Čeprav tole resnično delam iz čistega veselja in radosti, (če boš Ruby kaj okrog Ajdovščine hodila, te povabim na ogled - nekaj mojih mozaičnih jajčk je še v avli Dvorane !1.slov.vlade - da naredim malo reklame:)))
In včeraj sem izrisala en tak fin motiv na steno (na velik šok gospodiča)
Dediščina - hm - tule se že zdaj tolčem po glavi - ampak ni kaj - škoda je že narejena. namreč - odpovedala sem se vsemu. Nekak si še vedno želim ene slike, ki nima neke umetniške vrednosti, vendar je pač bila mamina in meni zelo ljuba, pa njenega valjara - ki predtem pripadal tudi moji babici - skratka tole bolj čustvena naveza in zdaj po novem tole -okraskov za smrekico - eni taki čudoviti so...res stari in ful se moralo paziti nanje...pa nimam jajc, da bi zatežila za to. In težko gledam očetovo prijateljico, ko rokuje z meni ljubimi rečmi...
ah...verjetno se bom kregala ja..(bom bila huda in sem bom kregala -bi rekla moja stara mati)..
(no imam pa 40 let stare jaslice :)
ja - jazik pa hudirja vedno prehiti pamet. In ni to vedno dobro, niti folk tole ne vzame kot dobronamerno. Se trudim brzdati tole.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#130 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 28. december 2010, 16:37

Solara ne gledam, saj se mi zde tranziti dovolj mirodajni za prikaz dogodkov. Torej spremljam
izrecno tranzite in progresivno karto ( notranji razvoj )

Ko sem obiskovala Bernov tečaj smo se učili, da je solarna karta, samostojna karta in jo kot tako
obravnavamo tako, da ne razumem zakaj sploh solar na natal in obratno. x;)x

Mi lahko kdo razloži zakaj solar povezujete z natalom ?
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#131 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. december 2010, 17:24

Solara ne gledam, saj se mi zde tranziti dovolj mirodajni za prikaz dogodkov. Torej spremljam
izrecno tranzite in progresivno karto ( notranji razvoj )

Ko sem obiskovala Bernov tečaj smo se učili, da je solarna karta, samostojna karta in jo kot tako
obravnavamo tako, da ne razumem zakaj sploh solar na natal in obratno. Objavljena slika

Mi lahko kdo razloži zakaj solar povezujete z natalom ?


Se strinjam s tabo, solar je karta zase, tranziti so res prikaz dogodkov. Je pa solar kot samostojna karta pripomoček, da vidimo katero področje bo precej izpostavljeno.

#132 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 28. december 2010, 18:22




Lisbona, kje si, daj solarca za 2011, morda bi dobre duse pogledajo tudi zate, mi je krivo, da ti ne vem nic prav povedat, danes sem gledala, pa še zdaj ne vem, kaj izpostavit pri tebi.


Tako da ne vem, glede na Plutona v 7. hisi in Saturna v 5. hisi bi izpostavila partnerstvo kot najpomembnejse, ampak se pricakuje izguba,ker tud solarni Saturn v 5. lezi tocno na natalnem Plutonu.

In glede na konjunkcijo Sonce Mars, moski obstaja, Mars na Soncu pomeni fizicni moski, ne samo za sanje, ampak drugi vplivi pa ...

Ne znam presoditi, ali povedo vec hise ali aspekti v primeru, kadar si vplivi nasprotujejo kot tu...

Kaj rect, boljse da sem tiho. Tezek solarec x:Dx

Imas pa po moje srecno leto, ker so tocno ta prava hise skladne med sabo : 2. solarna se tocno pokriva s 6. natalno hiso, v sluzbi vse dobro, denar BO, delala bos, solarni DC se pokriva tocno z natalno 11. hiso - e bo kaj, izhaja iz prijateljskih krogov, sirse vecje skupine, solarni AC v prijetnih Dvojckih pa se pokriva tocno s 5. natalno hiso :eek: Pa ti ves, da je to ful dobro, kaze ti dobro. Vec pa ne vem.



mantis :palec:
hvala, čeprav me ne zanima več tako zelo kot me je takrat.

glavno, da bom imela ASC v dvojčkih, da bom bolj družabna, bolj komunikativna, bolj na izzy, pa bo. x;)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#133 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 28. december 2010, 18:36

Zato ker vpliva xnckrivx

Ampak sama pri razlagi upoštevam samo najmočnejše aspekte, konjunkcije. Npr. solarni Jupiter na natalnem MC, solarna Venera na natalnem Saturnu ipd :palec:

Kvadratov, sekstilov in 'hiše na hiše' , sploh ne upoštevam. Po mojem opazovanju ne povedo skor nič.



torej meniš, da solar ni samostojna karta oz. se ga ne interpretira kot samostojno (novo) natalno karto?
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#134 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 28. december 2010, 18:50

Se strinjam s tabo, solar je karta zase, tranziti so res prikaz dogodkov. Je pa solar kot samostojna karta pripomoček, da vidimo katero področje bo precej izpostavljeno.



o Lunca, živ!

Ja, saj ne rečem, da ne drži, vendar naj bi solar interpretirali, kot si tudi ti omenila, kot samostojno
karto in ne v povezavi z natalno.Vsekakor pa upoštevam tudi tranzite na solarno karto.
Astrologija, naj ne bi bila nekaj kompliciranega. Mislim da je prav, da jo poenostavimo.

Človek se pač spreminja. Vsako leto smo drugačni, čakajo nas novi izzivi in o tem govori solarna karta,
Kako se razvijamo navznoter pa pač progresije. Ostala tehnika se mi zdi popolnoma odveč.

Poznam sicer jo, upoštevam pa ne.Gre pač za 'navlako', v kateri se komod izgubiš(razen karmične in podobno, to pa je že druga tema)

(ko slišim kaj vse je potrebno upoštevati, mi pade megla na oči) x:Dx

Kot rečeno: tranziti na natal x;)x Kar se mene tiče, Zakon x:Ix
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#135 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. december 2010, 08:37

Najbolj delujejo tranziti na natal.

Smo enakega mnenja.


Objavljena slika

#136 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 29. december 2010, 09:01

Se strinjam, da je solarna karta zase, samostojna. Jaz nanjo dam tranzite in še najbolj funkcionira. Potem so še progresije, kot pravi Čveka in pa tranziti. Jaz osebno čutim vse tranzite Marsa, ki mi sproža vse dogajanje in strica Saturna, ki čisto vse oteži, zabremza, skratka, prisili te, da ne bluziš nekaj po inerciji :vragec: x;)x

#137 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 27. marec 2011, 15:49

Evo da malo obudimo to temo x:)x ...... ker se hitro bliža moj rojstni dan in s tem nov solarni povratek, bi bila zelo vesela če kdo pogleda malo v mojo karto in mi pove kakšne bodo kaj smernice za to leto, na čem bo poudarek in kaj naj bi se dogajalo glede na karto:

Solarni povratek: http://www.shrani.si.../just-solar.gif

Solarni + natalna karta: http://www.shrani.si...2bNjl/solar.gif

#138 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 5. junij 2011, 09:51

Več kot plovica solarnega leta je za mano in če smem:)) keša še ni..je pa res, da v izgubi tudi nisem. Živce mi parajo nenormalno, stanje v hiši podobno ledenici. (tole ob pomankanju dogajanja v 5 in 7 hiši skoraj za predvideti kaj:)).

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#139 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 18. junij 2011, 17:41

letos imas POLNO 9. HISO To pa je tradicionalni znak za študijski uspeh, tako da ne zivckat, ampak vztrajaj, morda bo vec uspeha letos

:palec:

Opozicija Saturna iz 3. hiše je šibka, poglej orbise.
Solarni ASC ti pade v 2. natalno hišo, hišo vrednosti, financ. Sonce je tudi lepo postavljeno. Pogumno! Boš videla, da bo šlo.



Mene muci Saturn... ta pezde me ze 4 leta tako blokira (studij), da nimam vec pojma, kaj naj sploh se naredim (vsakic me bolj zabije v tla)... pa ce se na pol prekolem, grem po polzje naprej ali pa nikamor Objavljena slika


Tranzitni uran, ki je zadnjih nekaj let poplesaval čez tvoje sonce v deveti hiši (višji študij), je glavni krivec za prekinitev študija. Uran je čez sonce precej naporen aspekt, ki prinaša precej notranjega nemira. Tranzit urana čez vrh horoskopa (MC) bo naredil prav kmalu velik zasuk in kvadrat med T uranom in natalnim neptunom v hiši posla bo sigurno čutiti. Saturn je zadnje leto pritiskal v opoziciji na tvoje sonce, zato tudi trud okrog študija, ker pa saturn vedno dela z zamudo, rezultata še ni. Pozabila si gledat tudi močno konjukcijo plutona na tvojega vladarja.


No, da malo pokomentiram to...
Kar se tice financ se je res vse uredilo, v bistvu sem po dolgem casu spet nekaj zasluzila x:)x
Kar se tice studija, sem naredila par izpitov, vendar niti slucajno ni pokrilo vsega truda (mogoce samo polovico), ki sem ga vlozila. In ja, zaradi vsega tega ucenja (tudi poletje sem prezivela za knjigami :xx!: ) sem bila precej izmozgana, zato sem se odlocila, da si vzamem zimski semester prosto... drugace bi se mi se zmesalo :vragec: No, ta cas sem potem izkoristila za cisto nasprotje ucenju (mozgane sem poslala na pocitnice)... sluzenje denarja s tem, ko sem pazila na otroke x:Dx x:Dx
Glede 9. hise se je poleg studija poklapala tudi tujina... tako dolgo kot sem bila izven Slovenije v mojem solarnem letu za 2010, pa se nisem bila v celem zivljenju prej. Doma (v Slo) sem prezivela slabe 3 mesece x^x

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#140 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 5. oktober 2011, 15:07

Zanimivo, da je moj naslednji solarc za leto 2012 po postaviti hiš skoraj identičen postavitvi v natalni karti. Odstopa samo eno stopinjo. S tem, da mi na natalnem Asc sedi tranzitni Pluton, v solarcu je pa v eksatni konjukciji s solarnim Asc. Na vrhu solarne 7. hiše je tudi solarna Luna v Raku, na vrhu 3. hiše je Uran v Ovnu, na vrhu 4. hiše je Jupiter v Biku in na vrhu 12. hiše je konjukcija natalnega Merkurja s solarnim Merkurjem, Venero in Severnim vozlom, konjukcija je v Strelcu. Pol je pa tukaj še en kup aspektov. Če bi kdo kej več komentiral lahko tud te napišem.
Zdej pa naj kdo reče, da mi bo dolgčas? Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#141 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 5. oktober 2011, 15:20

Pride tako v naših letih Objavljena slika
Moj naslednji je tud tak.


No glede na to, da bo moj prej ti bom lahko poročala kje se pazi in kaj izkoristi Objavljena slika Objavljena slika
Sam, da se ne bova ponovno rodili Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#142 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. oktober 2011, 07:21

...vsak 4. solarc je zelo podoben natalnem... to je posledica tega, da sončno leto dolgo 365,2527 itd. dni...

drugače pa moram reči, da sem malo spremenil mnenje o telih solarnih povratkih.. sploh o Bernovi tehniki... včasih sem imel občutek da je to bolj larifari in da vsaj pri meni ne deluje... zdaj pa opažam da deluje NORO... sploh ne področju službe... na ostalih področjih niti nisem tolko testiral...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#143 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 6. oktober 2011, 09:41

Spet novi solarc... Na ASC v ribah Kiron in Neptun, v 1.hiši Uran, v 7. pa Saturn.. Veliki T-kvadrat (1.hiša-Uran,4.hiša-Sonce,7.hiša-Saturn in 10.hiša-Pluton). A je to v resnici tako zanimivo, kot je meni ali se spet samo malo zavaravam (smeškoti, žal,ne delajo)?

27.06.1973
18'35 MB

#144 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 6. oktober 2011, 14:41

Objavljena slika Noup. Btw kaj bodo pa vajini Plutoni delali in kaj pravi 8. hiša? Objavljena slika



Plutko na vrhu 1. hiše oz. na Asc na 5 stopinji bo delal eksaktni trigon na os IC in sekstil na os MC. Za drugo se mi zdi, da so pa že preveliki orbisi.
V 8. hiši bo Mars na 1. stopinji Device. Vladar 8. Sonce bo v 10. hiši kakor v natalu. Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#145 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 7. oktober 2011, 12:38

Če iz tega vzamem samo vrhove hiš - Plutona, mislim, da po svoje ne bo slabo. Sekstil na MC ti lahko da ogromno energije in slonje kože na kariernem področju. Boš delala, ampak tudi speljala. Je pa to seveda tudi odvisno kake imaš predpostavke vztrajnosti in dela iz natala.



Pa doma verjetno tud glede na to, da mi dela tud trigon na vrh 4. hiše.
Problemček pr meni je na splošno vztrajnost (ne znam vztrajat), tko, da je možno, da se bom ravno tega v tem letu učila. Upam!!!! k to bi bilo res super Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#146 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 8. oktober 2011, 08:55

Evo da malo obudimo to temo x:)x ...... ker se hitro bliža moj rojstni dan in s tem nov solarni povratek, bi bila zelo vesela če kdo pogleda malo v mojo karto in mi pove kakšne bodo kaj smernice za to leto, na čem bo poudarek in kaj naj bi se dogajalo glede na karto:

Solarni povratek: http://www.shrani.si.../just-solar.gif

Solarni + natalna karta: http://www.shrani.si...2bNjl/solar.gif




Hi, Infatuation!

Najbolje, da zmeraj postaš ta drugo karto, tisto, ki ima oboje (Solarni povratek in natalno karto), saj tako se lahko vidi v katero osebno hišo pade solarni ascendent, ki je zelo pomemben.

Imaš solarni ascendent v 6. hiši zdravja, dela in vsakdanjosti. Obenem , imaš tudi 3 planete (tudi Sonce), v 6. solarni hiši. Torej, lahko rečem, da bo ta 6. hiša zelo povdarjena to solarno tvoje leto. Predvsem zdravje in delo bosta v ospredju, lahko tudi kakšne težavice, saj imaš Saturn v 12. hiši ki kar kliče na nujo reševanja določenih ovir. Ko boš pa to premostila, boš zmagovalka.

Mars med 5. in 6. hišo (odvisno kako je točna tvoja rojstna ura), govori tudi o izgubi določene energije, oziroma nihanjih. Lahko se bo povezovala predvsem s športom ali otroci (5. hiša) ali zopet z delom in zdravjem. V glavnem, Venera v 5. in Jupiter v 6. hiši ti posta močno v oporu glede sreče, torej, se nebi preveč sekirala.

Nekaj bo povezano tudi s prihodki denarja in boš imela kar srečo, saj bo ta prišel preko dela (sicer, se mi zdi, da si mlajša? Ne vem ker nisi napisala saj leto rojstva). To nakazuje Severni vozelj v 2. hiši pa v Strelcu in Jupiter v 6. hiši.

Morebiti boš tudi potovala, najverjetneje z letalom, saj imaš Luno v Raku v 9. hiši. Luna (skupaj z Uranom) so letala in ti jo imaš v 9. hiši daljših potovanj, pa tudi višjega študija (Univerze). Laho bo torej pozitivno vplivala na tvoj študij oziroma osebna, bolj filozofska ozibraževanja, če ne študiraš.

Torej, če povzamemo, letos prevladuje tvoja 6. hiša (Sonce v 6. in ascendent v 6. osebni hiši). Torej bosta v ospredju zdravje in delo. Pa pazi na Saturn v 12. hiši, ki kaže na ovire. Imaš pa pozitivno karto, saj te ščiti Jupiter v 6. Objavljena slika

#147 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 13. oktober 2011, 09:39

No vidiš, si kej dobrega izluščila. Objavljena slika


S tvojo pomočjo Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#148 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 21. oktober 2011, 09:06

Nič drugega, samo droben irc, z namenom, da dvignem temo...

P.S.: Če bo slučajno kaj Omar hodil tod mimo, ali morda Lunca... :)

http://www.astro.com...8YF-u1300128161

#149 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 21. oktober 2011, 11:07

Nič drugega, samo droben irc, z namenom, da dvignem temo...

P.S.: Če bo slučajno kaj Omar hodil tod mimo, ali morda Lunca... :)

http://www.astro.com...8YF-u1300128161


Mah.......po mojem Omarja ne bo nič kaj dost okoli, ker kot vem ma dns ful gužve. Objavljena slika

Sicer pa pomoje Venerca v četrti v inkonjunkciji z Merkurjem v peti, oboje na 22° pomeni tist žalosten dogodek, ki je že za tabo, zaradi separativnosti. Za naprej vse dost boljš. Sonček na 5° na vrhu pete v trigonu na ascendenta, Neptuna, Kirona, v sekstilu z Jupitom...... ti to nakazuje. Objavljena slika

Vse dobro. Objavljena slika

#150 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 22. oktober 2011, 09:19

Hvala, dragi Omar!

Tale jesen je res prežeta z žalostnimi dogodki... Nonstop odhajanja... V meni pa se trga nepredstavljiva želja po življenju, takem prvinskem in primarnem...in vse, kar mi pomeni, je le odnos življenja in smrti..

P.S.: Tistih 5° pa mi meša glavo in vsakdan že lep čas ;)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0