Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 24


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
3341 komentarjev na to temo

#3326 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 16. maj 2007, 11:49

deklico je strah da te izgubi, potolaži jo...
mogoče bi rabila jst tud kakšno tolažbo, haha, sam očitno jo ne bom dobila... to me jača



Kar nas ne ubije, nas krepi! In na koncu od silnih krepitev krepamo xrolleyesx :o|o:

Dež bo spral črne misli in malo ohladil razgrete glave xcrossfingx popoldan bo pa primernejši trenutek za pogovor, upam da se bo dekle naspala in, spočita in trezna, še enkrat premislila

Kaj pa je narobe s tem, če nekdo noče izzivati usode?A ni zadosti da mi je ena in edina, zdaj bi moral to še dokazovati vsakodnevno? Z dejanji, ne besedami!
Očitno samo besede ljubezni, nekaterim, niso zadosti xnckrivx

Z ničemer ji nisem niti namignil da bi hotel oditi od nje, celo obratno, da ob njej nisem niti čutil željo po kateri drugi.
Napaka je bila samo to, da sem dodal, da se raje izognem skušnjavi :inocent: in ravno ta (še nikoli prikazana, zgolj in samo možna) skušnjava je bila vzrok njenega odhoda xrolleyesx



Pojdi na remont x:Dx ti bodo vgradili stikalo(on/off).
Problem je samo,ko se izklopiš sam,za vklop moraš pa nekoga imeti. :inocent:


Po moje ga niti ne bi več hitel vklopiti x;)x

Živel sem pa le ...

Kot je to Kostja lepo narisal v '70tih v legendarnem (in kultnem) stripu Magna Purga :palec:
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#3327 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 16. maj 2007, 11:57

Jaz že zeelooo dolgo nisem nič napisala v dnevnik... :inocent:

KAr nekak ni časa veliko pista. Se toliko stvari dogaja in s tako naglico, da kar verjet ne morem.
Sem se odločila do 15. junija naredit še 4 izpite...no eden je za mano ( 10 itak)..torej še trije.
Zato se sprašujem, kaj me tako vleče naprej...zakaj vse tako hitro, niti minutke zabušavanja samo delo in novi izzivi...
Včasih res pretiravam.

Marsa, prav the best, da si se dober imela...pajki so pa za srečo xcivx

Onix...moški včasih kako prehitro ven zinete. Pa čeprav sploh ne mislite nič slabega....me ženske pa takoj vidimo vse najslabš, najhujš scenarij...potem če ne raziščemo in ne popedenamo vse takoj ....vedno ostane en mali črviček.....zato, daj ga takoj odstranit.. :palec:

Drugače pa...mejte se skrajno.
Grem študirat dalje...

Pa pa xsrcx

#3328 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 16. maj 2007, 12:38

Onix...moški včasih kako prehitro ven zinete. Pa čeprav sploh ne mislite nič slabega....me ženske pa takoj vidimo vse najslabš, najhujš scenarij...potem če ne raziščemo in ne popedenamo vse takoj ....vedno ostane en mali črviček.....zato, daj ga takoj odstranit.. :palec:



To je moj dolgoletni problem :inocent: mi je jezik hitrejši od možganov xnckrivx
Pa iskrenost in odkritost tudi nista ravno v pomoč v življenju xrolleyesx

Ampak tak pač sem :vragec: take it or leave it
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#3329 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 16. maj 2007, 12:57

:vragec:

morgen.... :xx!:
sm mislu, de bom kej spal, k je zuni tko fletno shkreblal po oknu.....pa nch... :xx!:
eno samo premetavanje po postli .... xrolleyesx
tko de sm she bl sfukan kokr deb delal... :eek:
dons she izica....svak ma v cankarju otvoritev razstave... x:)x x:)x
jutr pa zhe na polno.....spet rolam v jalla-jalli.... :vio: :vio: :vio:
pol je pa itaq vikend... xrolleyesx

zlomk....tralala
777 x:Xx -ou na oba nosa

ONIX....bemu stari....dej se ne dat.... x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#3330 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 16. maj 2007, 14:08

Saj bo bolje, ko alko izpuhti bo tudi xsrcx drugače premišljevala xcrossfingx zdaj mi prihajajo sporočila naj se JAZ odločim kaj hočem xrolleyesx zakaj jaz, če nimam nič s tem :inocent: ona odide od mene in jaz se moram odločiti če bom z njo xrolleyesx

Kdo vas bo razumel?

Ti ji povej (osebno ali po gsm, ali sms), da je teb z njo fino/fajn, da se po tvojem mnenju zastopita in da ne čutiš potrebe, da bi si iskal nadomestek/neko novo osebo v lajfu, ker se maš z njo tok fajn. In da ti ne bi nehal z njo, da maš pa pač pravico do svojega mnenja in včasih pridejo situacije, k tut tanartabolj zalubleni pari nimajo ISTEGA mnenja, nekateri imajo celo popolnoma drugačno mnenje, kar pa še ne pomeni, da morjo zarad enga samga (no, al pa mal več) vprašanaj kr nehat - to je nezrelo. Zdej, če pa njej ni (več) fino s tabo se naj pa ONA odloči (pa maš rešen vprašanje s pinkponk žogico).

Midva z dragijem mava to tko pošlihtan, ti pa nared po svoje :vio:

Blazno sm utrujena, pa še hrbet me spet boli - bemu res bom mogla začet spet s tibetančki&shiatsu; ma nikakvo se počutim :sori: staro kt zemla xcivx izžeto...tolažba mi je, da je mrbit tole zarad mlaja :inocent:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#3331 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 16. maj 2007, 14:11

Blazno sm utrujena, pa še hrbet me spet boli - bemu res bom mogla začet spet s tibetančki&shiatsu; ma nikakvo se počutim :sori: staro kt zemla xcivx izžeto...tolažba mi je, da je mrbit tole zarad mlaja :inocent:

Sem šla prav v tvoj profil starost čekirat, da vidim ... pa si res star k zemlja! x:Dx
Tibetančki so pa res super za hrbet ... se splača delat.
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#3332 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 16. maj 2007, 15:08

Sem šla prav v tvoj profil starost čekirat, da vidim ... pa si res star k zemlja! x:Dx
Tibetančki so pa res super za hrbet ... se splača delat.

Ah, današnja mladina xrolleyesx :o|o: brez vsakršnega spoštovanja do starejših :V:
V mojih časih je blo ...blabla x;)x x:Dx x:Dx

grem dam pa mal v horizontalo :vio:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#3333 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 16. maj 2007, 15:08

Itak da bo bolje in da se bova pogovorila :vio:

Ampak svoj žolč in razočaranje bom pa stresel na blond kokoški v BB :vragec: pa tudi če nabijem račune za telefon v nebeške višave :inocent:

Danes ob 16:20 jo bodo kazensko nominirali :onfire:

So pa pokazali da se znajo za žalitev opravičiti z novo žalitvijo xrolleyesx kaznovani bodo zaradi RASNE (in ne nacionalne) nestrpnosti :eek:

Če je kdo bil prepričan da so prebivalci drugih ex YU republik zgolj in samo druge nacionalnosti je živel v zmoti!!!

Po mnenju ProPlus d.o.o. (POP TV & KanalA) so oni druga rasa :eek:
Še dobro da jih (upam vsaj) uvrščajo med homosapiense xcrossfingx
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#3334 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 16. maj 2007, 15:10

Ok Onix, itaq, da nič ne štekam, a lah mal bolj obrazložiš :8): lah tut v uni temi BB-bi blo mrbit najbolj primerno x:)x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#3335 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 16. maj 2007, 15:51

Ok Onix, itaq, da nič ne štekam, a lah mal bolj obrazložiš :8): lah tut v uni temi BB-bi blo mrbit najbolj primerno x:)x


V temi BB je vse že razloženo x;)x

Grem ravno zdaj komentirati Tinino jokanje in stokanje, da o opravičevanju in izgovorih sploh ne pišem :vragec:
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#3336 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 16. maj 2007, 16:50

Bljak, pajki. :xx!:
Sm zanč prebrala, da vsak človek v svojem življenju med spanjem poje povprečno med 7 in 10 pajkov. :OO!:

Nagobčnik si bom kupla, majke mi. :eek:

Neki me hoče glava bolet. Drgač grem pa v kino čez 2 uri. Pa po leče. Sm mal huda nanje. Sm jih že v pondelk naročila, pa so rekl, da bojo mogoče v tork, da dons pa ziher in da me pokličejo. In valda NISO. Sm jst prej klicala in je bejba rekla, da me čez 15 min pokliče nazaj in sporoči. No, baje so tm, ampak vseen...SPOROČTE! :vragec: Fak, kok je folk len. :xx!:

Zdej sm pa pozabla, kaj sm hotla še napisat...neki čvekam vmes...eh, pol pa nč. xrolleyesx x:Dx

#3337 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 16. maj 2007, 16:56

Bljak, pajki. :xx!:
Sm zanč prebrala, da vsak človek v svojem življenju med spanjem poje povprečno med 7 in 10 pajkov. :OO!:


Ma glede na to, koliko ti spiš, si jih do zdaj že ziher enih 48 ... :vragec: x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#3338 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 16. maj 2007, 16:57

Ma glede na to, koliko ti spiš, si jih do zdaj že ziher enih 48 ... :vragec: x:Dx

:lol: Ta prava se je oglasla, ja. Tista, k vsak dan še naknadno par kitic odspi. :vragec: x:px

#3339 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 16. maj 2007, 17:06

Ja, samo jaz ne jem mesa, pa mi pajki ne lezejo v usta x;)x x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#3340 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. maj 2007, 01:47

Bljak, pajki. :xx!:
Sm zanč prebrala, da vsak človek v svojem življenju med spanjem poje povprečno med 7 in 10 pajkov. :OO!:

:OO!:
a dej!!! :sick:
(*ampak sej smo menda res ze govoril o tem, ena ovnica, petrca al pa kera je pisala)

k *moj* x:o)x je namrec zginil!!! sam se je spet pojavil (:switz:)
mater da tole cudo pozrem! gulp! x:o)x :sick:
fuj, sem morala kar nehat araside jest. x:o)x x:Dx

kok me nos pece! luftam k je tok dbest zrak... pol pa cist vnet nos.

joj..... no pajk je tle, se prav, da mi ne bo zlezel v usta. mater kaksen grozen podatek, sej ne mroem verjet da je res.
ma jaz jih ziher ne! x;)x x!x xyesx

nc, grem spat nazaj, ce mi bo ratal. se kar zbudim in sem budna. tko da se moram vcas kar prisilt, da nazaj zaspim.... k bi kar bluzila, mi je vsec noc.

ajd, 76 pajkov za pomoc
da b' vam v usta lezl celo noc!

xcivx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3341 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 17. maj 2007, 01:53

x:Dx x:Dx puno hvala na dobrim željama

i tebi seko x;)x x:Xx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#3342 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. maj 2007, 01:57

O glej, se ena nocna tica. x;)x
ajd, nocko x:Xx, sam link sem prisla dat:

Novi dnevnik (25) :palec: :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0