Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

MISC


  • Prijavi se, če želiš komentirati
1124 komentarjev na to temo

#1 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 16. februar 2007, 21:15

Evo... odpiram temo, kjer lahko postate kaj takšnega kar se vam dogodi pa bi radi delili svojo izkušnjo z vesoljnim svetom, a ni to dogodek da bi človek odprl temo in potem do nezavesti spesnil pšestnajst tisoč strani ampak se tematika menja čisto spontano... in ne potrebuje urednika. To kar mi zdejle leži na duši bi lahko postal med dnevnik pa se mi že sama beseda dnevnik upira x:px . Tko, če ste koga na gobec, vam je spustila guma, izgubli ključe itd. bla bla bla... here's the place to express it x;)x

No, dans pa mene tole jebe... dobivam ene SMS sporočila od TUŠA za njihove akcije in ne vem kaj še vse, pa je blo vse ok dokler mi kolega ne omeni, da si za te informacijske podvige plačujem sam. Cifra je kao 2929. Pa sem danes jih klical celi dan pa ni nobeden dvignil telefona... so kar vedel... ma, ke bi se zapelu s krampam u prtlažniki x:px x:Dx ... skratka, gre se za princip... no, itak nisem dobu nobenga tko, da sem zdej z dolgim nosom moral mejl napisal (kao... tut opcija)... No, če kdo kej ve, kaj se okol tega dogaja naj pove x;)x

Če pa nou mira... pol gremo pa pikat x:Dx x:Dx x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#2 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 16. februar 2007, 21:23

Ja, pa si se naroču na to... a veš, če se strinjaš itd. je kul

Jst ne sodelujem na nobenih teh nagradnih akcijah, cifro devam sam ljudem, nobenim avtomatskim bazam itd., mogoče jih mobitel prodaja naokol...

xrolleyesx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#3 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 16. februar 2007, 21:28

čistun x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#4 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 16. februar 2007, 21:35

:eek:

:o|o: eh če si sam to v času retro Merkuraja vun potegnil

stari pol si svetnik xangx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#5 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 16. februar 2007, 21:39

:eek:

:o|o: eh če si sam to v času retro Merkuraja vun potegnil

stari pol si svetnik xangx


x:Dx x:Dx x:Dx

dolg si rabla
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#6 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 16. februar 2007, 21:41

alzheimer pa kurja slepota xnckrivx pol pa ne vidiš, kar je očitno xzobkox
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#7 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 17. februar 2007, 19:00

Jaz pa danes po mobitelu ne dobivam čisto nič, kar mi tudi ni všeč. :o|o:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#8 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 17. februar 2007, 20:20

No, dans pa mene tole jebe... dobivam ene SMS sporočila od TUŠA za njihove akcije in ne vem kaj še vse, pa je blo vse ok dokler mi kolega ne omeni, da si za te informacijske podvige plačujem sam. Cifra je kao 2929. Pa sem danes jih klical celi dan pa ni nobeden dvignil telefona... so kar vedel... ma, ke bi se zapelu s krampam u prtlažniki x:px x:Dx ... skratka, gre se za princip... no, itak nisem dobu nobenga tko, da sem zdej z dolgim nosom moral mejl napisal (kao... tut opcija)... No, če kdo kej ve, kaj se okol tega dogaja naj pove x;)x

Če pa nou mira... pol gremo pa pikat x:Dx x:Dx x:Dx

ko sem mela še mobitelovo cifro, sem enkrat poslala sporočilo na 2929 za eno melodijo. melodijo dobila. in pol še par sporočil, za katera nisem prosila. xrolleyesx pa dobim naslednji mesec račun, pa vmes neke dodatne storitve 800 sit. pa tako še ene dva, tri mesca, kljub temu, da nisem dobivala več nobenih zaželjenih sporočil na telefon. ko sem šla pa vprašat na mobitel, za kojega klinca jaz plačujem teh 800 sit dodatnih storitev, so mi povedali, da dobivam raznorazna sporočila, tudi erotična med drugim, mi dali cifro operaterja, ki mi to pošilja in sem poklicala, pa jih nisem mogla pregovoriti, da sploh ne dobivam nobenih sporočil, pa da brezveze plačujem. ma ni se mi dalo kregati in sem napisala mail in od takrat je mir. pa tudi na misel mi ne pade več, da bi si želela dobiti kako melodijo z 2929 ali ozadje ali karkoli.

samo čudno, kako dobivaš od Tuša sporočila, če jim nisi posredoval svoje cifre. :o|o: da nisi član oz. maš Tuš klub kartico. morda si na letak, ki ga moraš izpolniti, če želiš dobiti tole kurčevo tuš klub kartico, napisal svojo cifro, oni si pa kar drznejo pošiljati sporočila vsem imetnikom tuš klub kartice? xnckrivx

#9 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 17. februar 2007, 21:14

Ja, sej za to se men gre... pa jo nisem dobil na telefon. Je prav cifra na neti od tuša in mejl od neke tipice. Ko sem nehal gobcati po tel. sem zamenjal naročnino za mobi kartico, šel v mobtel center, nabavil, še majčko sem moral stran vržt, k je bla premejhna, nisem izpolnil oni obrazec, da če jim poveš kdo si ti dajo še za jurja itd. Nič od nič. Cifre sem dau pa sam ljudem, ki jim ni do tega, da bi mojo cifro deval naprej za takšne pizdarije, al pa da bi me kdo prijavil... mislem... s takimi se ne družim x:Dx

Tko da... čist neuradno... to, da mamo telefone nonstop pri seb, pa da smo napol odvisni, če se ne slišmo vsakih pet minut, to sploh ni groza... večji deal je, da lahko nekdo te podatke zbira in točno ve kje hodimo, kakšne so naše navade, rutine, s kom se družimo, koga kličemo itd. to je fu***ing big brother. Pa so se neki bunl, ko je Microsoft sodeloval pri razvijanju Viste z Secret Service... in če pomislim, da je Mobitel hčerinski od Telekoma, le-ta pa državni, katerega head-director je postavljen politično... ajoj.

Bi pa tuš bil pripravljen plačati velike denarčke za to... tko, da neki mora bit zadi... skratka, zdej sm napisu mejl, pa upam da bo mir, ker se mi ne da s tem bavt... če pa ne bo, bo treba pa kopat naprej... ni druge x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#10 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 17. februar 2007, 21:49

Tko da... čist neuradno... to, da mamo telefone nonstop pri seb, pa da smo napol odvisni, če se ne slišmo vsakih pet minut, to sploh ni groza... večji deal je, da lahko nekdo te podatke zbira in točno ve kje hodimo, kakšne so naše navade, rutine, s kom se družimo, koga kličemo itd. to je fu***ing big brother. Pa so se neki bunl, ko je Microsoft sodeloval pri razvijanju Viste z Secret Service... in če pomislim, da je Mobitel hčerinski od Telekoma, le-ta pa državni, katerega head-director je postavljen politično... ajoj.


:palec: :sori: menda prvič da ne repliciram in oporekam tvojim postom, ampak samo kimam xyesx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#11 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 18. februar 2007, 06:16

Nimbus, če imaš tisto katrico Tuš (za nakupe) se mal spomni, če si takrat v naglici izpolnil tudi okence s tel. številko, če ne pa mal doma povpraši tiste, ki imajo to kartico, če se je kdo zmotil pa tvojo napisal ;)

#12 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 18. februar 2007, 09:33

Ni šans, nimam teh kartic, pa ne zbiram smrekc, pa štampiljk pa ne vem kaj... sem weirdo kar se teh trženjskih prijemov tiče... zato sem lep primer... te podatke med seboj kupujejo... Tuša za predsednika x:Dx

Ja, Lia, sem opazil, da se zadnje cajte neki buniš x:Dx x:px x;)x
sam a veš...
ga ni zdravila brez stranskih učinkov :P x:Dx x:Dx

viiijjjuuuuuuu xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#13 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 18. februar 2007, 13:15

no me prav zanima kaj boš ugotovil... si zaslišal domače x:Dx ?
ej ti sigurno veš - Koliko km je od mrzlice od tu?

#14 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 18. februar 2007, 15:53

Zdej si že itak nazaj... bi reku tam 9, 10 do zgornjih Trb. nekje okol Malgaja... pol pa zvizzz v klanček pa si gor x:Dx
Jst grem ponavad na podmejo mim bazena gor ker je fajn asfalt... pol pa nazaj čez Celje...
x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#15 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 18. februar 2007, 17:51

dečko, mrzlica pri meni odpade trenutno, trenutno sem v fazi gloncanja postelje.... tnx, rabim za izračun kilometrine - pol lahko štejem 13 v eno smer? ja vem kje greš...
čak a si ti mislil da sem jst tole peš nazaj :eek:

#16 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 19. februar 2007, 10:23

Najlažje težavo rešiš če pošlješ sms STOP na številko s katere ti pošiljajo neželjena sporočila x;)x
mami so vsak petek pošiljali fotke naravnih lepot Slovenije (na srečo samo obvestila, ne pa celih člankov in fotk) :o|o: po poslanem SMSu je pa mir, račun pa precej nižji x;)x
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#17 Gost_SheBoom_*

Gost_SheBoom_*
  • Gost

Objavljeno: 19. februar 2007, 19:03

hmm Onix. to pa ni res. ko začneš dobivat to sranje, si za zmerej zaznamovan.
Sanja se mi ne, kaj naj bi bil Cukr klub, a besedico stop so spregledali in tako
še vedno dobivam "Izberi naj smrkavca in smrkljo leta!, Si želiš melodije Game
over na svojem telefonu?, Si želiš zmenka s Sebastianom? ..."
skratka ... OMG!

#18 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 20. februar 2007, 10:08

Tle (zaenkrat še xcrossfingx ) dela x:)x

Nič več lepot Trente, vseh prelepih (in predragih) slapov in Slo vršacev :inocent:
So v živo precej lepši kot na telefonu x;)x
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#19 AashleY

AashleY
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 27. februar 2007, 14:04

tud jzt dobivam kar naprej neka sms sporočila iz 2929 ampak ko dobim sporočila ga ne morem odpret, ker zgleda da je neka slikca ki se je na mojem telefonu ne da ofnat. nisem pa vedla da moreeš to ubistvu ti sam plačevat. pa tudi enih par tuševih sms-ov sem že dobila!!! xnckrivx
Boys are Łike toys

#20 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 3. marec 2007, 21:39

Ammm... lunin mrk je danes folk... ob 22.30... sem si že izbral plac

Auuuu
Auuuuuuu
Auuuuuuuuuuuuuuuu

Tuli z volkovi x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#21 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 3. marec 2007, 21:45

Ooo... si me ustrašla zdejle... se mi je kar pulz dvignu x:Dx

Itak, vse se vidi x;)x

Mora bit tut pri vas pol x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#22 Liriel

Liriel
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 303

Objavljeno: 3. marec 2007, 22:11

Dober večer x:)x

http://www.3line.si/...vodila_2006.htm

Na tej strani je nekaj kod za odjaviti ta sranja :xx!: , pa če komu pomaga :palec: , če ne pa več sreče prihodnjič.. x:Dx

En čas nazaj, ko so meni pošiljali te bedarije, je še šlo s temi kodami, poskusiti ni greh :vio:

#23 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 4. marec 2007, 08:51

Zanimivo se mi zdi kako dandanes podajamo svoje misli preko blogov. I mean podajajo... Ammmm... Slučajno sem nekaj iskal od Jurasove punce, pa vidim, da tudi ona piše in mislim, da ona piše celo z razlogom. Je kao aktivistka za boj proti mučenju živali. Ampak uopče, koliko imajo ti to ljudje za povedat... in to moraš pisat skoraj vsak dan. Sam si sebe sploh ne pedstavljam... mislim... če bi hotel, da bi bilo to zanimivo, bi moral praktično obelodaniti svojo dušo ali si pa izmišljevati stvari, nič od tega me pa ne veseli x:px . Ampak estradniki pa to očitno počnejo z veseljem... in tam kliknem na goste... to so kao estradniki... pa takoj naletiš na atomik harmonik... mislem, pri najboljši volji, s pomočjo ugodne medzvedne konstelacije, veliko truda in pozitivnega razmišljanja... PA KDO BO TO BRAL x:Dx x:px x;)x

Ni pa vse za pošinfat x:px ... sem videl da tudi Vinko Moderndorfer piše tko, da... ammmmmm... :palec:

Sam Jadranka mi je pa še vseen babnca pa pol x;)x x8Dx ... ko bi le vedla x:Dx x:Dx x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#24 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 5. marec 2007, 19:01

Neki me zanima... če se prižigajo bele sveče pokojnim, ki so šli na boljše neporočeni a to pol pomeni, da bojo britofi bolj bel zgledal za 1. novembra čez ene par desetletij... tko, kot so zdej rdeč x?x Al pa npr. če dočakam 120 let in to neporočen a mi bojo pol bele prižigal x?x x:Dx x:Dx x:Dx
Smešn je... zato se smejim... ampak mislem pa resn... ker ne vem x:px x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#25 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 5. marec 2007, 19:02

jst ne vem če je to glih za neporočene?
a si mu šel svečko prižgat?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0