Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mi Vsi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
634 komentarjev na to temo

#551 planšar

planšar
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 23. marec 2005, 20:52

A zato mam torej tako štalo :eek: Kar se pa vegetarijanstva tiče mam pa žal meso preveč rad
Kaj je mišljeno s tem, da bi lahko bil svetel?

Lp planšar

#552 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. marec 2005, 08:40

svetlih las in polti..
Cudno, da si mesen. ;)
Morda te kdaj v bodoce pici.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#553 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 24. marec 2005, 09:40

Še jaz, še jaz........ :wOOt:

Sonce : SCO
Luna : Vodnar
Asc. : Dvojček
Venera : Strelec
Mars : Devica
Merkur : Tehtnica

Scio mi nihil scire

#554 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. marec 2005, 09:46

ti si pa dost bolj dinamicna in nemirna kot bi sklepali zgolj po Soncu, zelo mocen merkur - ti bi morala imet kdaj kaksno gostilno al kaj tacga, al kaksno firmo, da bi upravljala, vendar ne tud, da bi not ti delala, ti mors okol letat. ;)
Pa pridna si tud, zelo, za delo in vse, pa tud pozrtvovalna, sam imas pa cist ene svoje sisteme in stose, se ti ni dobro zamerit (pa ceprav na 1. pogled nisi zamerljive sorte in morda sama o sebi sploh ne menis tko, a pomembne zadeve si zapomnis in ce je kaj tacga, ne odpustis).
Prevec se ukvarjas z drugimi, imas skrb za druge, to je ok, sam ne smes prevec.
Drugace pa dost razumes, se da s tabo dost zmenit.
Tvoja mama je v druzini morda 'mocnejsa' al vsaj na nek nacin, oce je bolj delaven, bolj zase, mama pa je najbrz moderna, druzabna in energicna oseba.
Si navezana na oba, bila mroda ockova hcerkica. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#555 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 24. marec 2005, 10:11

jzt tudi, če lahko x:Ix x:Xx x:Dx

Sonce Dvojcka 22°02`37 4

Luna Dvojcka 22°41`00 4

Merkur Rak 16°24`53 6

Venera Dvojcka 25°49`31 5

Mars Devica 15°30`58 7

Jupiter Devica 03°26`49 7

Saturn Devica 20°35`06 7

Uran Skorpijon 22°23`26 9

Neptun Strelec 21°16`52 10

Pluton Tehtnica 19°02`23 8

tole je prišlo vn xsrcx

Lp, S x:)x
Objavljena slika

#556 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 24. marec 2005, 10:19

oziroma takole...

sonce: Dvojček
Luna: Dvojček
ASC: Vodnar
Venera:Dvojčka
Mars:Devica
Merkur:Rak

Lp, S x:)x
Objavljena slika

#557 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 24. marec 2005, 12:27

a lahko še jaz kaj izvem, prosim :inocent:
Sonce:bik
Luna:kozorog
Ascendent:oven
Merkur:bik
Mars:dvojčka

xrosex Lp
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#558 planšar

planšar
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 24. marec 2005, 15:21

Marsa, neverjetno! Iz katerega položaja pa razbereš to ali ma nekdo svetlo oz. temno polt in lase?
Aja, da zaključim nekako:
mars: OVEN
venera: RAK
merkur: DEVICA

LP planšar

#559 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. marec 2005, 15:26

Vis jaz pa ji Luno v vodnarju.

** punce (in Plansar), polno glavo mam zdajle, a lohk drugic? :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#560 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 24. marec 2005, 15:31

x;)x xsrcx

itak da lahko x:)x
Objavljena slika

#561 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 24. marec 2005, 18:45

Seveda. xDDx xsrcx
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#562 planšar

planšar
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 25. marec 2005, 21:17

Marsa, ti samo počasi, saj se nikamor ne mudi...

#563 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 25. marec 2005, 21:29

<{POST_SNAPBACK}>Tinal, sem ti že rekla, da ti meni predstavljaš tipičnega Strelca, kar se videza tiče. Mogoče tukaj nisem najbolj intuitivna, ampak jaz vidim samo tvojo Venero in Škorpijon je zadnje, kar bi ti prisodila. Dvojčka še mogoče

Hja, sej res... Sam k pa se SCO pri meni prkaže, pol pa bolj da ni nobenga okrog mene..... trma, jok, nepopustljivost...... Groza!
Scio mi nihil scire

#564 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. marec 2005, 14:06

A je tle naokrog kdo ki bi mal pogledal en horoskopec (moj) pa mal povedal svoje mnenje... v zameno za povratne informacije :) anyone?

15.4.1984. 20.55 LJ
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#565 sunny girl

sunny girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 143

Objavljeno: 28. marec 2005, 15:45

<{POST_SNAPBACK}>A je tle naokrog kdo ki bi mal pogledal en horoskopec (moj) pa mal povedal svoje mnenje... v  zameno za povratne informacije :) anyone?

15.4.1984. 20.55 LJ



hojla, evo ti:
imas sonce v ovnu
luna v tehtnici
ascedent v skorpijonu
merkur v biku
venero v ovnu
mars v skorpijonu
jupiter kozorog
saturn skorpijon
uran v strelcu
neptun kozorog in
pluton v skorpijonu

pa lep dan se naprej!!!

#566 sunny girl

sunny girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 143

Objavljeno: 28. marec 2005, 15:53

hellou!!! :flower:

a lahk se mene:

sonce v levu
luna v ovnu
ascedent v tehtnici
merkur je v levu
venera & mars v tehtnici
jupiter rak
saturna imam v devici
uran v skorpijonu
neptun v strelcu in
pluton v tehtnici..

IV hiso imam v kozorogu
VII v ovnu
X pa v raku

prosim da se mene malo ''obdelate'', ko bo cas, seveda x;)x

pa pa :love:

#567 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. marec 2005, 18:30

Ouyea... sicer že napamet vem kje mam kaj :D sem imel v mislih bolj kšno mnenje ala u lej zanimivo mars maš pa tam pa tam to je pa to pa to :D ;) kšn tak touch
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#568 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 28. marec 2005, 23:39

Se absolutno strinjam stemle, El Nino! Tud jaz znam že skoraj svoj chart na pamet, le tolmačit ne znam tako dobro. zelo me skrbi uran in pluton v moji 7. bajti. To bo še štale in enih dedcev v lajfu... Al kako naj si tole razlagam?

#569 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 29. marec 2005, 00:04

<{POST_SNAPBACK}>A je tle naokrog kdo ki bi mal pogledal en horoskopec (moj) pa mal povedal svoje mnenje... v  zameno za povratne informacije :) anyone?

15.4.1984. 20.55 LJ

Če je urca točna, bo tvoja najdražja - tujka. x:Ix Mogoče samo iz Varaždina, lahko pa Nemka... pa ena huda love story v času študija in to je zdaj... :2src: Več se mi pa dans ne da gledat!
Dum spiro, spero.

#570 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 29. marec 2005, 08:02

<{POST_SNAPBACK}>A je tle naokrog kdo ki bi mal pogledal en horoskopec (moj) pa mal povedal svoje mnenje... v  zameno za povratne informacije :) anyone?

15.4.1984. 20.55 LJ

Uf, eden od tistih horoskopov, ko še po petih minutah gledanja astrolog ne ve točno, kaj je ta oseba takole na kratko povedano - ali Oven ali Riba ali Škorpijon ali Kozorog ali Devica ...

Kakorkoli že, v začetku precej zahteven oče (ki ga ni bilo ves čas doma, ker je bil stalno odsoten - službeno, verjetno), poleg njega pa pridna mama z zelo slabimi živci. Ločena. Ali pa bi bilo bolje, če bi bila ...

Dve jasni skupini planetov vsak k sebi - še nekaj Dvojčka k tistemu naboru zgoraj! Vsekakor tehtanje med dvema možnostima - vedno in vsepovsod.

Oven brez rogov. Bi ali ne bi. "Pravzaprav moram, a ne upam (ali pa ne morem)."

V drugi polovici življenja prilično bolj podobno Ovnu - če le vmes ne izgubiš kompasa. Ker se boš potem spraševal, zakaj se je sploh šlo oziroma kam je šel tisti "ElNino", ki si ga bil ves čas navajen, da je tu nekje. Ali si pa vsaj mislil, da je tu nekje.

Temu Ovnu se zna vtrgat ali pa kak kompleks prihrumi iz kake pozabe pa uf. Vtrgat na nekako vulkanski način. Nič pa nič pa par taužent stopinj.

Kar nekaj dela na sebi. Pa na živce pazi, ke si kar fejst fant drgač ...

:palec:

#571 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 29. marec 2005, 15:24

Contesa živjo,

upam,da bo na tole odgovoril Bern.Me zanima kako interpretira Merkurja,Saturna in Plutona v prvi hiši (znamenje Vaga).

Sedaj je tamle notri Jupiter s svojimi ekspanzijami ali pomočjo.Odvisno od osebe same.

Sonce v 12.hiši dostikrat nakazuje hladnega očeta oz.kot,da očeta ni .Morda ga rešuje Sonce sekstil Mars,da tega niti preveč ne občuti.Z ozirom na Marsa v 2.hiši čisto možno,da ga je oče finančno precej podpiral. Skrita je tudi Venera...verjetno ne
pokaže ,po čustveni plati tistega,kar bi rad pokazal.Človek z Venero v tej hiši težko izpove svojo ljubezen. Vendar pa če pogledam,da je v konj.z MC-jem ,sva zopet pri denarnem plusu.Venera je lahko tudi sign.za denar.
Verjetno ima,kar se denarja tiče, srečo.Se zna zagrebsti ob pravem času in tozadevnih problemov ne bi smelo biti .Me pa moti Mars,ki se nahaja tudi v tej hiši, saj obstaja nevarnost,da bo denar kot je prišel tudi odšel. Takorekoč ,naenkrat,spolzel med prsti.

Pri odločitvah,v zvezi s tem, želi imeti proste roke.Potrebuje tudi poklic kjer ne bo omejen na določeno lokacijo. Denar zasluži,(možnost),na hitro .V poštev pridejo tudi igre na srečo. Naj proba če še ni :) Drugače pa so tile planeti(2.hiša) prima za poklic odvetnika.

Z Neptunom v tretji hiši pa:ne verjemi vsega kar pove x:Dx Človek z Neptunom v tretji hiši naj bi tudi malce popazil,da ne zapade v objem omam in iluzij v zvezi s tem :o|o: lepemu sekstilu s Plutonom navkljub.Me zanima kako mu je šlo v osnovni šoli?Če lahko podaš, povratni ,info bom vesela.

Trenutno ima ,kot sem omenila,Jupitra v prvi hiši kar je pozitivno(imel ga je celo na ascendentu) in Saturna nekje okoli MC-ja. Saturn ga verjetno precej' bremza' pri njegovih poizkusih v povezavi si kariero.Ni pa nujno.V primeru,da ima kakšne načrte,Saturna pa še vedno v deseti hiši naj jih realizira do junija meseca sicer zna Saturn poskrbeti,da se ne bodo stvari zavlekle.


Tole izredno na kratko....kot rečeno za prvo hišo bi zares rada brala Berna . Z ozirom na to,da je precej odvisno na kateri stopinji se nahaja Pluton(vsaj po Imširagiću) bi bilo prima,da napišeš stopinje tehle planetov...Važno je tudi na kateri stopinji,kako blizu asc.se nahaja Saturn ,saj Saturn na ascendentu človeka precej upočasni .Ker pa ima Merkur v konj.s Saturnom naj malce popazi na svoje odločitve.Merkur ima slabo aspektiran in mu zna prinesti napačne odločitve.

Bova videli.Do takrat pa :palec:


Srečno!
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#572 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 29. marec 2005, 16:50

se pravi,da je na faksu..Seveda Pluton na tej stopinji leta 1982.:( Prima tole v zvezi z OŠ...ker navadno Neptun v tretji hiši ni najbolj zaželjen.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#573 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 29. marec 2005, 16:56

<{POST_SNAPBACK}>Podiplomski! x;)x



x:Dx

Kakorkoli.Ostali podatku mu bodo še prav prišli x:Ix
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#574 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. marec 2005, 21:22

:D hihi ojejej :P Oona pa Bern :D kako sweet moja ljuba da bo tujka, in hude love vezice med faksom hm no eno tujko pa res poznam tako luškano dvojčico ;) dol čist blizu meje ;) hihi :P no pustmo to :D Bern stric :D huddo ;) hihi :P viš js še po par letih ne vem kero pravzaprav ;) :D sem od teh par znamenj hja hja opis pa dober :palec:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#575 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 7. april 2005, 19:35

To sem pa jaz. No zdaj bi pa kaksnega poznavalca prosil, e bi znal svetovati kaj naj v zivljenju pocnem da mi bo na dolgi rok zanimivo, ker mam velike tezave s tem da na dolgi rok ohranim zanimanje za karkoli.
Hvala

born on 18 June 1980 local time 04:50 pm
in Ljubljana, SI U.T. 15:50
14e31, 46n03 sid. time 10:36:13

--------------------------------------------------------------------------------

Planetary positions
planet sign degree house motion
Sun Gemini 27°32'12 08 direct
Moon Virgo 07°05'50 09/10 direct
Moon is technically near the end of house 9 and is interpreted in house 10.
Mercury Cancer 21°31'28 08 direct
Venus Gemini 22°15'54 08 retrograde
Mars Virgo 18°19'19 10 direct
Jupiter Virgo 04°12'18 09 direct
Saturn Virgo 20°49'03 10 direct
Uranus Scorpio 22°11'59 01 retrograde
Neptune Sagittarius 21°07'31 01/2 retrograde
Neptune is technically near the end of house 1 and is interpreted in house 2.
Pluto Libra 18°59'50 11 retrograde
True Node Leo 21°35'15 09 direct


House positions (Placidus)
Ascendant Scorpio 21°35'00
2nd House Sagittarius 22°08'39
3rd House Capricorn 29°23'02
Imum Coeli Pisces 07°21'07
5th House Aries 08°34'23
6th House Taurus 02°30'03
Descendant Taurus 21°35'00
8th House Gemini 22°08'39
9th House Cancer 29°23'02
Medium Coeli Virgo 07°21'07
11th House Libra 08°34'23
12th House Scorpio 02°30'03

Major aspects
Sun Conjunction Venus 5°16
Sun Sextile Jupiter 6°40
Sun Square Saturn 6°43
Sun Opposition Neptune 6°25
Moon Conjunction Jupiter 2°54
Mercury Sextile Mars 3°12
Mercury Sextile Saturn 0°42
Mercury Trine Uranus 0°41
Mercury Quincunx Neptune 0°24
Mercury Square Pluto 2°32
Mercury Trine Ascendant 0°04
Venus Square Mars 3°57
Venus Square Saturn 1°27
Venus Quincunx Uranus 0°04
Venus Opposition Neptune 1°08
Venus Trine Pluto 3°16
Venus Quincunx Ascendant 0°41
Mars Conjunction Saturn 2°30
Mars Sextile Uranus 3°53
Mars Square Neptune 2°48
Mars Sextile Ascendant 3°16
Saturn Sextile Uranus 1°23
Saturn Square Neptune 0°18
Saturn Sextile Ascendant 0°46
Uranus Conjunction Ascendant 0°37
Neptune Sextile Pluto 2°08
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0