Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nespečnost in horoskop


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
32 komentarjev na to temo

#26 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 16. april 2007, 14:11

sam mam pa odstekan ritem (jasno, ce jaz dol padem ob 22h, k sem sesuta, sem ob 3h pokonc! x:o)x takrat pa ne mros omar prestavljat x;)x xDDx)

xcivx

x:Dx :palec: , jaz pa se tudi če sem utrujena sploh ne spravim spat pred enajsto, enostavno iz principa. Sem pa bila v preteklosti še bolj nočni tip, ampak tudi zdaj, če se da, zjutraj rada potegnem s spanjem, pozno zvečer pa rada rogovilim kot mačke. x:o)x x:Dx

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. april 2007, 14:15

ja, sej.. zato sem se pa najbrz tko nastimala. xDDx
k mam rada noc in mir, k ga nudi pa to.. sam rada mam pa tud dan, pol pa to ne gre skup, ce ponoc haras, razen ce ne skenslas necesa. sem pol spanc. nekaj uric gor al pa dol, spal bomo *POL*. :vragec: x:o)x x;)x xcivx

saj glavn je, da najdes svoj ritem oz. da si mu *upas* sledit.
ker kaj pol, koga briga recimo, ce sem jaz ponoc pokonc (razen ce omar ne prestavljam x:o)x x:Dx)...
a ves..
"kako naj bi bilo"... pa to..
tega jaz ze zdavnaj vec ne sljivim. xsingx :vragec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 16. april 2007, 14:20

marsa takoj zamenjam s tabo.....rabim veeeeeeeeeeeeeelik spanca
sploh ko so kaki psihični napori, al pa ko ma moja sodelavka obdobje ko se hoče kregat...js pa se sam obrnem in grem na drug konc..takrat kak dan spim tud po 12 ur....kot da bi me ker odrezal xrolleyesx in tud če grem na picikla al peš domov(3km) da se ja preluftam nč ne pomaga xrolleyesx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#29 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 16. april 2007, 15:08

Vcasih nespecna, ce do vecera ne predelam kaksnega šoka. Ze v vrtcu z mano problemi, ker sem rabla za zaspat kaksne pol ure.
Danes tud okrog uro rabim, skoraj. Tezko mi je zaspat, tezko se zbudit. Sanosani vcasih na vecernem jedilniku. (Neptun v 1.)
Rabim okrog 8 ur.

Ljubim jutra- vzhod, veselje, upanje, svetlobo, sem VEDNO dobre volje zjutraj. Ne maram noci in zahoda in konca ! (Saturn v 8. hisi v Raku, vrinjenem znamenju v tej hisi. Nic cudnega...
In še Uran na vrhu 12. hise)

zanimivo....js ponavadi takoj zaspim, z vstajanjem mam probleme, ker bi še rada spala....in sem nočni ptič..sam kaj ko mi služba tega ne dopušča xrolleyesx

mam pa tud neptuna in saturna v enaki bajti in znamenju kot ti x:)x uran je pa v 11. bajti xnckrivx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#30 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 16. april 2007, 15:24

Ljubim jutra- vzhod, veselje, upanje, svetlobo, sem VEDNO dobre volje zjutraj. Ne maram noci in zahoda in konca ! (Saturn v 8. hisi v Raku, vrinjenem znamenju v tej hisi. Nic cudnega...
In še Uran na vrhu 12. hise)



Jz pa sovražim jutra...uff..kako sva si različni.. xsingx
Jz baje tk grdo gledam zjutri,da me pol doben nič ne upa vprašat... x:Dx Sam men se pa xnckrivx ne zdi...
Je pa res ,da sem tečna ,....pa full počasna,vglavnem po 8h začnem normalno funkcinirat,prej sem pa še v transu...... x:)x
Sam zbudim se pa takoj ,ko ura zazvoni..Takoj skočim iz posle...ne rada zavlačujem in odlašam..
:palec: Kar je treba je pač treba..
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#31 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. maj 2007, 14:24

..za tezave s spanjem gledas 12. hiso, in stanje vladarja 12. in neptuna... sam spim zelo slabo... neptun v karti slab... kvadrat mars, kvadrat saturn... vladar 12. pluton kvadriran z merkurjem... prevec razmisljam in kompliciram...
...ce gre za prehodne tezave glej prognostiko na vladarja 12. in neptuna...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#32 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 1. junij 2007, 12:06

Dobra tema!
sem že zadnjič hotela komentirat, a se mi je zbrisalo
imam slab spanec in če gledam 12 ali 8 ali Neptuna... se to kaže,
zanimivo mi je kako marsa objasni 8 za spanje
in ko sem to prebrala, se čisto strinjam- kot preobrazba-prepuščanje-sprostitev-mala smrt
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#33 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 1. junij 2007, 12:57

[quote name='stankaa' date='1. Jun 2007, 13:07' post='849532']

imam slab spanec in če gledam 12 ali 8 ali Neptuna... se to kaže,


Jaz zdaj opazuje štiri karte s tranzitnim neptunom v različnih hišah na natano luno. Lahko rečem, da smo vsi zaspani, čeprav spimo dovolj, včasih zgleda tud čez dan tko, kot eno hipnotično stanje. x;)x
Sigurno pa je dvanajsta hiša in zasednost v njej precejšnji pokazatelj, kakšen je naš spanec.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0