Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Aktivacija DNK


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
26 komentarjev na to temo

#1 karibi3

karibi3
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 15. avgust 2002, 01:00

Pozdravljeni!

Verjetno ste že vsi slišali za aktivacijo DNK. Imam možnost da grem na to aktivacijo pri G. Trojnarju v Mariboru, vendar se bojim posledic. Namreč ne vem točno za kaj gre. Vem da pride do sprememb v zapisu DNK, vendar ne vem točno kakšnih. Prosim udeležence tega foruma za pomoč. Če ima kdo izkušnje z tem, da mi jih malo opiše!
Prav tako me zanima če kdo pozna G. Trojnerja in nhjegovo delo.

HVALA ZA ODGOVOR!

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. avgust 2002, 01:00

po moje ti bodo tisti bolani´ gen odstranili ali urinili kaj novega:)koristnega ..
po moje ni boleče, ampak ta sprememba je razvidna čez čas.

drugače počakaj na odgovor moje seste, ko pride iz morja; dela mag. mikrobiolog.





pokowc

#3 gral

gral
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 22. avgust 2002, 01:00

Tukajle je Trojnarjeva stran, nekaj vec pise tudi o aktivaciji DNK
http://www.trojnarconsulting-ft.si

#4 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 22. avgust 2002, 01:00

quote:

Tukajle je Trojnarjeva stran, nekaj vec pise tudi o aktivaciji DNK
http://www.trojnarconsulting-ft.si




Preletel stran. Ustvaril si negativno mnenje! Posebno traparije o DNK in celicah. Reikarnacijo gladko spodbijem. Vendar za to ne obtožujem nikogar. Tudi hoja po žerjavici je zlahka razumljiva s fiziološkega vidika. Če komu to koristi in mu pomaga iz težav, nimam nič proti.
Hudo nevarno pa je priklanjanje absolutnemu zlu - vede ali nevede! Spet stara zgodba o slepem vodniku in izgubljenih ovcah.

lp



Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#5 Talita

Talita
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 23. april 2007, 13:07

Pred osemnajstimi leti sem bila v Trojnarjevem društvu. Kmalu sem ugotovila, da je društvo vede ali nevede vadilo duhovne vaje pod vplivom satanskih duhov. Na srečo sem odnesla celo kožo, nekaj pa jih je psihično zbolelo. Tudi hoja po žerjavici ima vezo s satanskimi duhovi, ki preprečijo opekline, vendar človek potem lahko pride pod oblast demonov. Nimajo vsi sreče, da bi se po taki seansi potem vsi dobro počutili. Mnogi zabredejo tudi v resne težave.

#6 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 23. april 2007, 13:20

Pred osemnajstimi leti sem bila v Trojnarjevem društvu. Kmalu sem ugotovila, da je društvo vede ali nevede vadilo duhovne vaje pod vplivom satanskih duhov. Na srečo sem odnesla celo kožo, nekaj pa jih je psihično zbolelo. Tudi hoja po žerjavici ima vezo s satanskimi duhovi, ki preprečijo opekline, vendar človek potem lahko pride pod oblast demonov. Nimajo vsi sreče, da bi se po taki seansi potem vsi dobro počutili. Mnogi zabredejo tudi v resne težave.

Ma imaš pa res srečo, da si se rešila :palec:

No, pa oni jo majo tut x^x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#7 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 23. april 2007, 15:03

Pozdravljeni!
Verjetno ste že vsi slišali za aktivacijo DNK. Imam možnost da grem na to aktivacijo pri G. Trojnarju v Mariboru, vendar se bojim posledic. Namreč ne vem točno za kaj gre. Vem da pride do sprememb v zapisu DNK, vendar ne vem točno kakšnih. Prosim udeležence tega foruma za pomoč. Če ima kdo izkušnje z tem, da mi jih malo opiše!
Prav tako me zanima če kdo pozna G. Trojnerja in nhjegovo delo.
HVALA ZA ODGOVOR!<font color=purple></font id=purple>



vse lepo in prav kar se tiče Trojnarja. samo, da kar lepo kasira...to mi ne gre skup z njegovo teorijo.
x:Dx
v DNK so zapisane informacije....na DNK kot DNK ne more vplivat čisto nič in nihče. se ne bom spuščala v karcinogene avtoimune spremembe genske zasnove (po domače rakava obolenja)...ker tudi rak je posledica "spremenjene miselnosti"...pač moje mnenje. ni nujno, da se strinjate. x;)x

pri "spremembi DNK" se
gre se za spremembo miselnosti. za to pa ne potrebuješ nič več in nič manj, kot da se malo sam poglobiš vase. malo vedno bolj! x:)x recimo v svojo DNK. pa še plačat ti ne bo treba...pozneje ti z veseljem napišem kaj več, trenutno so tudi moji adenini, gvanini, citozini, timini in uracili zmedeni... x;)x
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#8 Nejc-N

Nejc-N
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 135

Objavljeno: 23. april 2007, 16:27

vse lepo in prav kar se tiče Trojnarja. samo, da kar lepo kasira...to mi ne gre skup z njegovo teorijo.
x:Dx
v DNK so zapisane informacije....na DNK kot DNK ne more vplivat čisto nič in nihče. se ne bom spuščala v karcinogene avtoimune spremembe genske zasnove (po domače rakava obolenja)...ker tudi rak je posledica "spremenjene miselnosti"...pač moje mnenje. ni nujno, da se strinjate. x;)x

pri "spremembi DNK" se
gre se za spremembo miselnosti. za to pa ne potrebuješ nič več in nič manj, kot da se malo sam poglobiš vase. malo vedno bolj! x:)x recimo v svojo DNK. pa še plačat ti ne bo treba...pozneje ti z veseljem napišem kaj več, trenutno so tudi moji adenini, gvanini, citozini, timini in uracili zmedeni... x;)x


čuj uracilov pa ni v DNK :D

pa tist s satanskimi duhovi pa hoja po žerjavici ... ne me zajebavat, to je vse v glavi, misli so velik stvari sposobne nardit in ni treba kr neke satanske duhove vpletat
ka pa ko so delal en preizkus, pa so enmu dal hladn kovanc na roko pa ga hipnotiziral pa rekl da ma na roki razžarjen kovanc, se je zbudil iz hipnoze in mel mehur od "opekline", to so tud satanski duhovi mu mehur nardil na koži?
misli so zmožne stvari ki si jih še zamislit ne mormo, ni pa treba kr neke satanske duhove ipd. vmešavat če točno ne razumemo česa ne xrolleyesx

moje mnenje
LP, nejc

#9 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 23. april 2007, 18:44

Pred osemnajstimi leti sem bila v Trojnarjevem društvu. Kmalu sem ugotovila, da je društvo vede ali nevede vadilo duhovne vaje pod vplivom satanskih duhov. Na srečo sem odnesla celo kožo, nekaj pa jih je psihično zbolelo. Tudi hoja po žerjavici ima vezo s satanskimi duhovi, ki preprečijo opekline, vendar človek potem lahko pride pod oblast demonov. Nimajo vsi sreče, da bi se po taki seansi potem vsi dobro počutili. Mnogi zabredejo tudi v resne težave.


A say what xrolleyesx

od kje teb da hoja po žerjavc ma veze z duhovu.Kva pa poj k čevape pečeš? Al to tut.Dej mal razlož nm nevednim

#10 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 23. april 2007, 18:46

Pozdravljeni!
Verjetno ste že vsi slišali za aktivacijo DNK. Imam možnost da grem na to aktivacijo pri G. Trojnarju v Mariboru, vendar se bojim posledic. Namreč ne vem točno za kaj gre. Vem da pride do sprememb v zapisu DNK, vendar ne vem točno kakšnih. Prosim udeležence tega foruma za pomoč. Če ima kdo izkušnje z tem, da mi jih malo opiše!
Prav tako me zanima če kdo pozna G. Trojnerja in nhjegovo delo.
HVALA ZA ODGOVOR!<font color=purple></font id=purple>


Kva pa vem.Jest bi ti svetovov da probej.Sej nimaš kej izgubit, pa tut kej pridobit.Edin če navš skos na to mislu po tej terapiji in na podlagi tega to manifestirov.Kapiš x;)x

Sorry, ker ircam, ampak: xsmx


Ja pizda če je pa žerjavca x:Dx

...ej ne morm bit tih pr takih debilnih izjavah enga labilnga,naivnga folka xrolleyesx

#11 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 23. april 2007, 19:47

ok, no. uracil je baza v RNK. x:)x saj pravim, zmeda. x:Ix
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#12 numnum

numnum
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 25. april 2007, 19:15

Tudi hoja po žerjavici ima vezo s satanskimi duhovi, ki preprečijo opekline, vendar človek potem lahko pride pod oblast demonov. Nimajo vsi sreče, da bi se po taki seansi potem vsi dobro počutili. Mnogi zabredejo tudi v resne težave.


V vsakem izmed nas je tako temna kot svetla plat. Stanje lastne pozicije je najboljši pokazatelj, kam smo povezani. Kadar smo umirjeni, sveži, ljubeči, smo povezani z višjimi predeli Nevidnega sveta, astrala ali kakor koli to imenujemo. Kadar smo npr. jezni, razburjeni, samovšečni in tako naprej, pa smo povezani navzdol. Seveda je trenutna zmeda lahko samo posledica globjega čiščenja... Če nekdo hodi po žerjavici zato, da bi se pokazal drugim, ima v tem neugodno povezavo. Če to dela kot test vere, preseganja strahov, pa ima odlično povezavo. Navsezadnje tudi starozavezna Biblija opisuje zgodbo o Danielu v peči.

#13 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 25. april 2007, 19:30

[quote name='Talita' date='23. Apr 2007, 14:08' post='835123']
Pred osemnajstimi leti sem bila v Trojnarjevem društvu. Kmalu sem ugotovila, da je društvo vede ali nevede vadilo duhovne vaje pod vplivom satanskih duhov. Na srečo sem odnesla celo kožo, nekaj pa jih je psihično zbolelo. Tudi hoja po žerjavici ima vezo s satanskimi duhovi, ki preprečijo opekline, vendar človek potem lahko pride pod oblast demonov. Nimajo vsi sreče, da bi se po taki seansi potem vsi dobro počutili. Mnogi zabredejo tudi v resne težave.
[/quote]

Nekdo te je dobro "prepariral". Veliko let sem vodil rituale hoje po žerjavici in nem, da sta sii, ki nam omogočata, da gremo preko neopečeni, predvsem zaupanje in ljubezen. Zaupanje in vera naredita čudeže - v času inkvizicije je bil eden od preizkusov nedolžnosti za tiste, ki so bili obtoženi čarovništva tudi to, da so morali dati roke v vrelo olje - če so nedolžni, jih bo "varoval Bog". In dejansko so nekateri to storili s takšnim zaupanjem in vero, da so preizkus prestali neopečeni.

[quote name='Aarwen' date='23. Apr 2007, 16:04' post='835169']
na DNK kot DNK ne more vplivat čisto nič in nihče.
gre se za spremembo miselnosti. za to pa ne potrebuješ nič več in nič manj, kot da se malo sam poglobiš vase. [/quote]

Načeloma imaš sicer prav, ne pa povsem. Prepričan sem, da imamo največ možnosti za "preprogramiranje" sami, da to težko kdo naredi namesto nas, vendar obstajajo načini, da se to naredi - npr. s sugestijami, pri katerih uporabljamo glas ustrezne frekvence (o tem sem pred nekaj dnevi pisal v temi tretje oko, ko sem razlagal morfogenetska polja). Dejstvo pa je, da so v obtoku terapevti, ki takšno preprogramiranje obljubljajo, a ga pravzaprav niti ne znajo izvesti. Na kak način pa to počne ali "počne" Trojnar pa konkretno ne vem.
[/quote]

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#14 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 25. april 2007, 21:04

kar se hoje tiče se strinjam z nosorogom

Pri DNK j pa mal drgač, odvisno katere podatke hočeš prebrati......tudi naš življenski program (usoda) je vDNK zapisu, vendar še ne znamo razbrati tega programa. Prepričan sem, da samega namena programa ne moremo spreminjati, lahko ga pa plemenitimo in dograjujemo, kar naj bi bilo tudi namen in bistvo nadgradnje skupne zavesti. Prav gotovo pa drži, da nekdo od zunaj mimo naše voolje ne more nič spremeniti, vse kar dograjujemo to počnemo sami z našim notranjim jazom in na osnovi rasti našega jaza....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#15 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 25. april 2007, 22:05

kar se hoje tiče se strinjam z nosorogom

Pri DNK j pa mal drgač, odvisno katere podatke hočeš prebrati......tudi naš življenski program (usoda) je vDNK zapisu, vendar še ne znamo razbrati tega programa. Prepričan sem, da samega namena programa ne moremo spreminjati, lahko ga pa plemenitimo in dograjujemo, kar naj bi bilo tudi namen in bistvo nadgradnje skupne zavesti. Prav gotovo pa drži, da nekdo od zunaj mimo naše voolje ne more nič spremeniti, vse kar dograjujemo to počnemo sami z našim notranjim jazom in na osnovi rasti našega jaza....


lahko plemenitimo in dograjujemo program ali namen?....ni mi čisto jasno na kaj si mislil... xnckrivx
Norost je vcasih najvecja modrost…

#16 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 25. april 2007, 22:12

lahko plemenitimo in dograjujemo program ali namen?....ni mi čisto jasno na kaj si mislil... xnckrivx

na tem svetu smo z enim samim namenom, namenom, da bogatimo skupno intiligenco, največkrat na padcih, ko se pobiramo rastemo in pri tem tudi zorimo in to naše zorenje in pogled na svet tudi lahko doda nekaj k našemu osnovnemu programu....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#17 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 25. april 2007, 22:22

na tem svetu smo z enim samim namenom, namenom, da bogatimo skupno intiligenco, največkrat na padcih, ko se pobiramo rastemo in pri tem tudi zorimo in to naše zorenje in pogled na svet tudi lahko doda nekaj k našemu osnovnemu programu....


aha, torej plemenitimo program, namen je jasen..... x;)x
možno, kaj pa vem.....
samo jaz zase nisem čisto prepričan, da je moj namen bogatenje neke skupne inteligence, vsaj
do zdaj nič ne kaže na to x:Dx ...raje se grem preseganje samega sebe skozi zavedanje....
morda pa me še čaka kakšno presenečenje, kdo ve....
Norost je vcasih najvecja modrost…

#18 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 25. april 2007, 22:34

aha, torej plemenitimo program, namen je jasen..... x;)x
možno, kaj pa vem.....
samo jaz zase nisem čisto prepričan, da je moj namen bogatenje neke skupne inteligence, vsaj
do zdaj nič ne kaže na to x:Dx ...raje se grem preseganje samega sebe skozi zavedanje....
morda pa me še čaka kakšno presenečenje, kdo ve....

prav vsak od nas ima svojo nalogo in namen, če nekaj ne opraviš, pač ponavljaš toliko časa dokler ne stopiš stopničko višje, pa naj bodo to bolezni, ljubezni, razočaranja, zlorabe, prizadetosti in še cel kup tega, kar nas potem grize in nam da misliti. S tem dodajamo nekaj svojega tudi v skupno pamet, saj edino tako gre lahko evolucija dalje. Seveda zelo dolgo ali pa sploh ne spoznamo, kaj je v bistvu naša naloga, ker bi potem nič ne naredili, če bi že v naprej vedeli kje padamo, a ko enkrat ugotovimo pač na tem ne pademo več, takrat je tudi nivo svojega jaza višje, zato tudi lahko zopet nekaj drugega drugače zastavimo in zopet nadgrajujemo. Marsikaj drugače razumemo, kar smo nekoč mislili da je najbolj prav, kasneje vidimo, da je nekaj drugega najbolj prav, tisto od takrat pa ni več prav in tako naprej. Na tej naši poti nas pa spremlja cel kup naključij, za katere tudi kasneje, ko smo višje in drugače vidimo za nazaj, tudi ugotovimo, da niso bila naključja, ampak, da je moralo biti tako.
Cel kup bi lahko napisal okol tega, a brez veze utrujat tiste, k jih ne zanima...taka je pač moja izkušnja, nekoga drugega je lahko drugačna...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#19 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 25. april 2007, 22:46

prav vsak od nas ima svojo nalogo in namen, če nekaj ne opraviš, pač ponavljaš toliko časa dokler ne stopiš stopničko višje, pa naj bodo to bolezni, ljubezni, razočaranja, zlorabe, prizadetosti in še cel kup tega, kar nas potem grize in nam da misliti. S tem dodajamo nekaj svojega tudi v skupno pamet, saj edino tako gre lahko evolucija dalje. Seveda zelo dolgo ali pa sploh ne spoznamo, kaj je v bistvu naša naloga, ker bi potem nič ne naredili, če bi že v naprej vedeli kje padamo, a ko enkrat ugotovimo pač na tem ne pademo več, takrat je tudi nivo svojega jaza višje, zato tudi lahko zopet nekaj drugega drugače zastavimo in zopet nadgrajujemo. Marsikaj drugače razumemo, kar smo nekoč mislili da je najbolj prav, kasneje vidimo, da je nekaj drugega najbolj prav, tisto od takrat pa ni več prav in tako naprej. Na tej naši poti nas pa spremlja cel kup naključij, za katere tudi kasneje, ko smo višje in drugače vidimo za nazaj, tudi ugotovimo, da niso bila naključja, ampak, da je moralo biti tako.
Cel kup bi lahko napisal okol tega, a brez veze utrujat tiste, k jih ne zanima...taka je pač moja izkušnja, nekoga drugega je lahko drugačna...


To je vse res, samo ne vem, če je ravno pamet tista ki je osnovno vodilo evolucije. Saj morda
misliva na isto a to drugače imenujeva. Meni se dozdeva, da lahko človeštvo inteligenco razvije do neke končne
stopnje, kolikor jo ustroj možganov pač dopušča, dalje pa ne bo šlo. Ampak evolucija zavedanja bo pa še vedno
tekla...morda na področjih, ki presegajo pamet x:Dx
Norost je vcasih najvecja modrost…

#20 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 26. april 2007, 09:01

To je vse res, samo ne vem, če je ravno pamet tista ki je osnovno vodilo evolucije. Saj morda
misliva na isto a to drugače imenujeva. Meni se dozdeva, da lahko človeštvo inteligenco razvije do neke končne
stopnje, kolikor jo ustroj možganov pač dopušča, dalje pa ne bo šlo. Ampak evolucija zavedanja bo pa še vedno
tekla...morda na področjih, ki presegajo pamet x:Dx


Saj smo mi v bistvu del skupne zavesti, ki pač v materialno časovni obliki opravljamo neko nalogo, nismo mi nekje, univerzalna zavest pa drugje v skupnem prostoru. Mi predalčkamo in si na svoj način razlagamo, ker vključujemo komponento časa, sama informacija nima učinka, dokler ji mi ne dodamo komponento časa, dokler jo ne pretvorimo. Čeprav se informacije v nalogah prav vseskozi primerjajo med sabo, v naše zavedno pride le tisto, kar moramo predelati in obdelati. Saj tko tud telepatija lavfa, enostavno iz banke podatkov vzameš zase tist k se s tvojimi vzorci pokriva, in v resnici sam dodaš čas. Ali naprimer neka informacija, ki se v našem času sploh še ni zgodila, se ti ozavesti, a zgodilo se bo "jutri", ker se je na nek tvoj vzorec primerjala in si ji pač dodal čas.........

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#21 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 26. april 2007, 10:16

Pred osemnajstimi leti sem bila v Trojnarjevem društvu. Kmalu sem ugotovila, da je društvo vede ali nevede vadilo duhovne vaje pod vplivom satanskih duhov. Na srečo sem odnesla celo kožo, nekaj pa jih je psihično zbolelo. Tudi hoja po žerjavici ima vezo s satanskimi duhovi, ki preprečijo opekline, vendar človek potem lahko pride pod oblast demonov. Nimajo vsi sreče, da bi se po taki seansi potem vsi dobro počutili. Mnogi zabredejo tudi v resne težave.



Ojoj, oprosti sam tako razmišljanje spada v srednji vek. Če nekaj deluje zlovešče, razdiralno, kaotično to nikakor ne pomeni, da ima ta sila kakeršno koli povezavo z zlom ali s temo, črmo magijo. Človek v svoji majhnosti, zmedenosti, nevednosti v strahu proži negativno energijo in misli proti povsem Življenskim faktorjem Univerzuma. Delovati proti sebi na tak način. Delovati s crno magijo na tak način ? ne vem...

Res pa se je bolje umakniti, če ne razumeš, ker se lahko dobesedno zaserješ. Drugače pa človek lahko zboli tudi zaradi nerazumevanja delovanja pozitivnih sil nanj. Začne slišati glasove, pogovore in ker nima predstave o dogajanju in ker mu glas ''okolja'' močno šepeta pomisli, da se mu je zmešalo...
Brez podpisa

#22 arthur

arthur
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 26. april 2007, 10:21

jaz bi predvsem svetoval karibi3 in podobnim, da naj se pozanimajo glede osnovnih stvari, ki jim jih razni fejk duhovni vodje skušajo prodati. Če ti kdo reče, da bo t.i. aktivacija DNK spremenila tvojo DNK, si daj pogledat ali je to mogoče in hitro lahko ugotoviš, da je sprememba DNK mutacija ali pa rak in tega najbrž nočeš. Hkrati ti je tudi lahko hitro jasno, da je nekdo, ki ti kaj takega obljublja blefer in to celo slab blefer.

Osebno zmeraj zastrižem z ušesi, če nekdo omenja stvari, ki večini ljudi niso jasne (vključno z mano) kot nekaj najbolj samoumevnega in zmeraj hočem ugotoviti zakaj točno gre. Nekako tako kot pri politikih, ki obljubljajo, da bodo denimo zgradili nove študentske domove, pa ne vedo povedati niti primernih lokacij, niti stroškov takih posegov, kaj šele števila postelj in rokov.
dissapear here

#23 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 26. april 2007, 10:52

jaz bi predvsem svetoval karibi3 in podobnim, da naj se pozanimajo glede osnovnih stvari, ki jim jih razni fejk duhovni vodje skušajo prodati. Če ti kdo reče, da bo t.i. aktivacija DNK spremenila tvojo DNK, si daj pogledat ali je to mogoče in hitro lahko ugotoviš, da je sprememba DNK mutacija ali pa rak in tega najbrž nočeš. Hkrati ti je tudi lahko hitro jasno, da je nekdo, ki ti kaj takega obljublja blefer in to celo slab blefer.

Osebno zmeraj zastrižem z ušesi, če nekdo omenja stvari, ki večini ljudi niso jasne (vključno z mano) kot nekaj najbolj samoumevnega in zmeraj hočem ugotoviti zakaj točno gre. Nekako tako kot pri politikih, ki obljubljajo, da bodo denimo zgradili nove študentske domove, pa ne vedo povedati niti primernih lokacij, niti stroškov takih posegov, kaj šele števila postelj in rokov.


Zelo enostransko gledaš na tole. Pejva od začetka:

Genom je celotni fond genov živega bitja. Nahaja se v vsaki celici našega organizma. Deli se na kromosome, kromosome pa sestavlja DNK. Vsaka celica telesa vsebuje DNK, ki jo kontrolira. Le 10% DNK sodeluje pri izgradnji beljakovin in znanost je do sedaj bolj ali manj proučevala le teh 10%; ostalih 90% je veljalo za »odpadni dnk. Sedaj ugotavljajo, da teh 90% sodeluje za sprejemanje podatkov in komunikacijo. Informacije, ki jih vsebuje genom, nanašajo pa se na prednike, barvo oči, telesno višino ..., pa se prenašajo preko morfogenetskih polj. Vendar pa ne gre le za tovrstne informacije. Človeška DNK ki vibrira s frekvenco 52 do 78 GHz, je dinamična - vsak telesni organ ima svojo lastno značilno vibracijo, prav tako pa tudi vsaka bolezen. Travmatične izkušnje, nekatera prepričanja, odnos do lažnih simbolov moči (denar, seks, zunanja avtoriteta) ipd. vplivajo na informacijsko komunikacijo, ki poteka preko DNK in s tem na spremembo vibracij celic in uravnoteženost našega energijskega polja. Čustveni in duhovni stresi in bolezni so vzrok vsem telesnim boleznim, posamezna vrsta čustvenih ali duhovnih kriz pa se celo zrcali na točno določenih delih telesa – vsak del telesa vpija in predeluje točno določen spekter psiholoških(občutki, zaznavanje, misli, čustva, volja ...) in čustvenih energij.
Na informacijsko aktivnost DNK, ki neposredno vpliva na celo telo, torej vplivamo predvsem s svojim napačnim čustvenim in mentalnim doživljanjem sveta, del tega (napačnih prepričanj) pa se prenaša iz staršev na otroke tudi preko morfogenetskih polj. In o teh stvareh govorimo, ko se menimo o preprogramiranju DNK - o spremembi odnosa do sveta, o kreaciji drugačnih vedenjskih vzorcev ki se bolj pozitivno odražajo na naše psihično in fizično zdravje. Pri tem pa nismo vsemogočni - naredimo lahko toliko, kot nam je dopuščeno v območju božanskega načrta, v katerem brcamo.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#24 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 26. april 2007, 12:20

Zelo enostransko gledaš na tole. Pejva od začetka:

Genom je celotni fond genov živega bitja. Nahaja se v vsaki celici našega organizma. Deli se na kromosome, kromosome pa sestavlja DNK. Vsaka celica telesa vsebuje DNK, ki jo kontrolira. Le 10% DNK sodeluje pri izgradnji beljakovin in znanost je do sedaj bolj ali manj proučevala le teh 10%; ostalih 90% je veljalo za »odpadni dnk. Sedaj ugotavljajo, da teh 90% sodeluje za sprejemanje podatkov in komunikacijo. Informacije, ki jih vsebuje genom, nanašajo pa se na prednike, barvo oči, telesno višino ..., pa se prenašajo preko morfogenetskih polj. Vendar pa ne gre le za tovrstne informacije. Človeška DNK ki vibrira s frekvenco 52 do 78 GHz, je dinamična - vsak telesni organ ima svojo lastno značilno vibracijo, prav tako pa tudi vsaka bolezen. Travmatične izkušnje, nekatera prepričanja, odnos do lažnih simbolov moči (denar, seks, zunanja avtoriteta) ipd. vplivajo na informacijsko komunikacijo, ki poteka preko DNK in s tem na spremembo vibracij celic in uravnoteženost našega energijskega polja. Čustveni in duhovni stresi in bolezni so vzrok vsem telesnim boleznim, posamezna vrsta čustvenih ali duhovnih kriz pa se celo zrcali na točno določenih delih telesa – vsak del telesa vpija in predeluje točno določen spekter psiholoških(občutki, zaznavanje, misli, čustva, volja ...) in čustvenih energij.
Na informacijsko aktivnost DNK, ki neposredno vpliva na celo telo, torej vplivamo predvsem s svojim napačnim čustvenim in mentalnim doživljanjem sveta, del tega (napačnih prepričanj) pa se prenaša iz staršev na otroke tudi preko morfogenetskih polj. In o teh stvareh govorimo, ko se menimo o preprogramiranju DNK - o spremembi odnosa do sveta, o kreaciji drugačnih vedenjskih vzorcev ki se bolj pozitivno odražajo na naše psihično in fizično zdravje. Pri tem pa nismo vsemogočni - naredimo lahko toliko, kot nam je dopuščeno v območju božanskega načrta, v katerem brcamo.

lalala


Nosko :palec:

Sam sem dal te aktivacije čez, ne sicer pri temu človeku, pa sem še vedno živ x:)x in poln energije, za nejevernike pa pravim, da moramo imeti najprej radi sami sebe, da mamo lahko radi druge, saj je že Tomaz pisal o tem, jst sem mal bolj lene sorte xnckrivx za kakšne daljše tekste x;)x
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#25 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 26. april 2007, 14:09

Zelo enostransko gledaš na tole. Pejva od začetka:

Genom je celotni fond genov živega bitja. Nahaja se v vsaki celici našega organizma. Deli se na kromosome, kromosome pa sestavlja DNK. Vsaka celica telesa vsebuje DNK, ki jo kontrolira. Le 10% DNK sodeluje pri izgradnji beljakovin in znanost je do sedaj bolj ali manj proučevala le teh 10%; ostalih 90% je veljalo za »odpadni dnk. Sedaj ugotavljajo, da teh 90% sodeluje za sprejemanje podatkov in komunikacijo. Informacije, ki jih vsebuje genom, nanašajo pa se na prednike, barvo oči, telesno višino ..., pa se prenašajo preko morfogenetskih polj. Vendar pa ne gre le za tovrstne informacije. Človeška DNK ki vibrira s frekvenco 52 do 78 GHz, je dinamična - vsak telesni organ ima svojo lastno značilno vibracijo, prav tako pa tudi vsaka bolezen. Travmatične izkušnje, nekatera prepričanja, odnos do lažnih simbolov moči (denar, seks, zunanja avtoriteta) ipd. vplivajo na informacijsko komunikacijo, ki poteka preko DNK in s tem na spremembo vibracij celic in uravnoteženost našega energijskega polja. Čustveni in duhovni stresi in bolezni so vzrok vsem telesnim boleznim, posamezna vrsta čustvenih ali duhovnih kriz pa se celo zrcali na točno določenih delih telesa – vsak del telesa vpija in predeluje točno določen spekter psiholoških(občutki, zaznavanje, misli, čustva, volja ...) in čustvenih energij.
Na informacijsko aktivnost DNK, ki neposredno vpliva na celo telo, torej vplivamo predvsem s svojim napačnim čustvenim in mentalnim doživljanjem sveta, del tega (napačnih prepričanj) pa se prenaša iz staršev na otroke tudi preko morfogenetskih polj. In o teh stvareh govorimo, ko se menimo o preprogramiranju DNK - o spremembi odnosa do sveta, o kreaciji drugačnih vedenjskih vzorcev ki se bolj pozitivno odražajo na naše psihično in fizično zdravje. Pri tem pa nismo vsemogočni - naredimo lahko toliko, kot nam je dopuščeno v območju božanskega načrta, v katerem brcamo.

lalala

cudovito...si to "razlozil" :palec: :palec:

jeap... genom je popoln set informacij..., za sintezo vseh proteinov, ki jih organizem izdela...
in dolocene celice (vse bolj pogosto) zgubijo svojo sposobnost delati tisto, za kar so in zacnejo organi pocas "propadat/umirat"... lahko nastane (ze veckrat tle omenjen) rak, zolcni kamni..... ....ma vse kr se bolezni tice, clo paraliza... :o|o: in skozi vso zgodovino so cloveska telesa mutirala in po moje tud vpliv vseh energij sega v same dedne zasnove, se prav genom...bolj natancno DNK... in za samo spremembno kode v tem DNK-ju so potrebne velike kolicine energije (in casa), za ponovno "ozdravitev"... Ironicno k pol ludeki nekak na prefinjen nacin "ucijo", kako bremena "povecat" in ne kako jih "odlozit"....
In s tem tud vecina folka res misl, da so "zdravi", ce jih menda nic ne boli oz. ce njihovo telo ni bolno..., zdravje pa nekak pomen VEC! pomen, da ne obstajajo "skrbi" zrd katerih bi "zgubljal" energijo, da ni preteklosti, ki neb bla razciscena in ne prihodnosti, ki bi se jo "morali bati"...
xsrcx
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0