Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

MOČ MISLI


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
219 komentarjev na to temo

#76 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 11. april 2007, 20:59

Mi smo pa sami svoji, lahko pa od tistega, kateremu se predamo, kar zopet kaže, da smo se odločali po svoji volji...vendar vsakdo nima sreče, da bi se odločal po svoji volji, marsikdo je brez odločitev, kajti v kali bi bil zatrt že sam namen njihovega udejanjenja...

Naše misli so pa tudi naše, tudi, če so privzete ali kopirane so vendarle naše, mi smo torej individualisti z lastno sposobnostjo razmišljanja - človek x:)x



xrainbowx :palec: x:)x

naše misli so naše....mi smo pa od tistega, kateremu se predamo. ODLOČITVE. se strinjam...vedno se lahko odločimo po svoji volji. VEDNO.
...čeprav se nam kdaj zgodijo žalostne in mistično kriviče stvari....se lahko odločimo, spet. lahko se odločimo, da bomo v težavi videli samo negativnost in pogubo..lahko pa se odločimo, da nanjo gledamo kot izziv, kot nova priložnost! seveda, naš pogled ne bo spremnil dejanskega objektivnega stanja; žalost bo še zmeraj žalost in problem problem..vendar MOČ MISLI spremeni nas.

če je misel močna, je tisti ki jo misli, tudi močan. xsrcx

meni ljub rek pravi:.....če ti gori hiša, se pogrej ob ognju.. xsrcx :flower: xsrcbumx xrainbowx



Vse tisto, kar si lastimo je naše pa tudi tisto, kar nam je podarjeno, je tudi naše, ni pa naše tisto, kar povzamemo, kopiramo in kar si lastimo kot naše pa v resnici ni...

Čisto naše v resnici ni nič, razen nas, prazne posode, potem je pa odvisno, s čim jo napolnemo in tisto je naš proizvod in je naše, če komu to kaj pomeni, seveda...


mi bereš misli. :detelca:

No ja, saj morda boš pogruntal kako enosmerno deluješ ...tamle sem jaz podal komentar tvojih nasvetov -komentarja in tvoj odgovor je obramba sebe, nikjer ne vidim zagovarjanja svojih / tvojih /stališč- ves čas poudarjaš besedo debata itd..., sam očitno , ko se nekdo ne strinja s teboj -potem je to napad nate..vsaj tako reagiraš in debate ni več...Osrejša debata..vidim, da te zanima...verjetno te ,dokler je enosmerna in se počutiš v ofenzivi, ko pa nekdo ni tvojih misli, potem začneš razčlembo forumske filozofije o svobodi pisanja in izražanja, pa o svobodi sprejemanja..vse to drži, dokler se odvija po tvojih notah, ..tamle sem opazil v temi energije, kako si eborju opisal, kako se TI ZASIGURNO na hipotetični brvi ne umikaš...morda boš kdaj dojel, da je tudi umik v določenih pogojih ZMAGA...vsaj v samemu sebi , kar bi moralo zadostoovati. Govoril si tudi o blefiranju - možnosti le treh besed, ker potem je blefer razkrit...obstoja še način 3000 besed, ker s količino kvantitete, pač preseže oseba obzorje, tko ,da je splošno nerazvidno o čem govori in nihče ne razmišlja ob količini o smislu...Oprosti, to je vzeto iz une teme, se opravičujem, sam sem tko mislil tam napisat, pa raje kar naenkrat, saj boš vedel o čem govorim. ..
Sem pogruntal, da ljudje ne moremo biti vse...nekje si cool, ker si tak, drugje ne moreš, ker nisi cool za tam, samo nekateri očitno nosijo v sebi moč enga, k z bulerji nekomu pušča odtis na obrazu in obenem razglablja o izbranem izražanju ..vse je mogoče, mnogokrat se motim , morda se tudi tokrat...sam moje mnenje, da ne boš mislil, da je sugestija...moje skromno razmišljanje...seveda z veliko možnostjo zmot...
xegox :palec:


ojjoj.....tole pa me je zbodlo.
praviš, da je tvoje razmišljanje skromno. a je res???



skromno????
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#77 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 11. april 2007, 21:12

V resnici ni skromno, hehehe, običajna praksa je ta, da se takrat, ko se človek samega sebe povzdigne nekam gor in misli, da je nekje gor, četudi tega ni opaziti, takrat se malce skloni, se skromnega naredi, da bi ne imeli kompleksa pred nenadno višino, kakor cesarjeva nova oblačila, katerih ni nihče videl, a so vseeno sodelovali v njegovi igri...

Skromno ne obstaja - je ali pa ni in takrat, ko ni pač ni, ko pa je pač je in, kadar ni v pričakovani meri pride do izraza fantastična skromnost, katera pa to ne bi bila, če bi bilo drugače...

#78 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 11. april 2007, 21:18

ko se povzdignemo....je baje prav oz. vsaj priporočljivo, da si postavimo lestvico. namreč, ni tako težko se povdvignit tja gor med naj naj...ampak, je treba tud kdaj dol prit. zato je dobra ideja si lestvico postavit, x^x drugače strmoglavi Ego. če pa gre korak po korak dol, se spotoma uči...in izgublja na moči samohvale. ostane samo realna unikatnost. x:Dx
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#79 lora

lora
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 11. april 2007, 21:22

Aarwen: če je misel močna, je tisti ki jo misli, tudi močan

jooj, kako xrolleyesx
kako je misel močna ali ni močna, ni to odvisno od mene? če nekje zunaj zmrzujem ker je pod ničlo in si mislim uh, kako je mrzlo ali uh kako me zebe, kaj je zdaj tu močno. A misel je močna, ker mene pač močno zebe. No edino na jogije se spomnim, ki lahko tako naredijo, da jim je v takem mrazu vroče, pa ne vem če to res tako naredijo, da si samo dopovedujejo: meni je vroče, meni je vroče, meni je vroče.... to menda ni dovolj. Ker, če si bom to jaz dopovedovala, ki nisem jogi, bo se mi le zdelo da me manj zebe mogoče, ampak realno pa me bo še vedno zeblo, hočem reči, čisto fizično na telesu se bo mraz poznal. Jogi pa tako naredi, da njegovo telo dejansko ne zmrzuje.

Pa spomni me to na tisto zgodbico, nekako tako, da bo tisto rastlo, kar boš hranil, negoval. Ampak to je nekaj drugega... močna misel, hm čudno, le kaj je sploh to :inocent:
hvala
bla... glp

#80 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 11. april 2007, 21:28

Aarwen: če je misel močna, je tisti ki jo misli, tudi močan

jooj, kako xrolleyesx
kako je misel močna ali ni močna, ni to odvisno od mene? če nekje zunaj zmrzujem ker je pod ničlo in si mislim uh, kako je mrzlo ali uh kako me zebe, kaj je zdaj tu močno. A misel je močna, ker mene pač močno zebe. No edino na jogije se spomnim, ki lahko tako naredijo, da jim je v takem mrazu vroče, pa ne vem če to res tako naredijo, da si samo dopovedujejo: meni je vroče, meni je vroče, meni je vroče.... to menda ni dovolj. Ker, če si bom to jaz dopovedovala, ki nisem jogi, bo se mi le zdelo da me manj zebe mogoče, ampak realno pa me bo še vedno zeblo, hočem reči, čisto fizično na telesu se bo mraz poznal. Jogi pa tako naredi, da njegovo telo dejansko ne zmrzuje.

Pa spomni me to na tisto zgodbico, nekako tako, da bo tisto rastlo, kar boš hranil, negoval. Ampak to je nekaj drugega... močna misel, hm čudno, le kaj je sploh to :inocent:
hvala



pozdravljena! x:)x

ja no, je bilo mišljeno bolj metaforično. x;)x
pojem MOČ MISLI je zelo širok....pa recimo, da res zmrzuješ....ker je zunaj mrzlo. si boš mislila, da greš na toplo. pa je misel dovolj močna in te segreva na poti do toplejšega. da te nogice čim hitreje nesejo tja. jaj, a je mimo? x;)x

jogiji...zanimovo, kajne? znajo zavestno uravnavat termoregulacijo in tudi srčni utrip. :palec:
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#81 lora

lora
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 11. april 2007, 21:34

x:)x Živjo!

Ja, no, saj, sem na to možnost tudi pomislila, da te moč misli ponese v bolj tople kraje.
ja, je mimo ... hvala
jogiji, res zanimivo, če ne kdo drug pa vsaj oni svetu pokažejo, česa vse je človek zmožen
hvala
bla... glp

#82 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 11. april 2007, 21:44

Aarwen: če je misel močna, je tisti ki jo misli, tudi močan

jooj, kako xrolleyesx
kako je misel močna ali ni močna, ni to odvisno od mene? če nekje zunaj zmrzujem ker je pod ničlo in si mislim uh, kako je mrzlo ali uh kako me zebe, kaj je zdaj tu močno. A misel je močna, ker mene pač močno zebe. No edino na jogije se spomnim, ki lahko tako naredijo, da jim je v takem mrazu vroče, pa ne vem če to res tako naredijo, da si samo dopovedujejo: meni je vroče, meni je vroče, meni je vroče.... to menda ni dovolj. Ker, če si bom to jaz dopovedovala, ki nisem jogi, bo se mi le zdelo da me manj zebe mogoče, ampak realno pa me bo še vedno zeblo, hočem reči, čisto fizično na telesu se bo mraz poznal. Jogi pa tako naredi, da njegovo telo dejansko ne zmrzuje.

Pa spomni me to na tisto zgodbico, nekako tako, da bo tisto rastlo, kar boš hranil, negoval. Ampak to je nekaj drugega... močna misel, hm čudno, le kaj je sploh to :inocent:
hvala


Misel ni čarovnija in tudi jogiji to vedo, ne vedo pa opazovalci in sam jogi ve, kaj je resnica v tistem trenutku, hehehe
Če te zunaj zebe pa ja ne misliš kolk je mrzlo, saj ne bo nič bolje, ane...z mislijo ne moreš vplivati na telo, mislim v tem smislu kot praviš...

Lohk pa zmrzuješ pa se smejiš, v mislih si pa na toplem, to pa ja in potem, ko zmrzneš, se še vedno smejiš...
Mah, ne da se mi...bom naslednjič morda kaj o tem...
Ti pa jačaj svoje misli xDDx

x:)x Živjo!

Ja, no, saj, sem na to možnost tudi pomislila, da te moč misli ponese v bolj tople kraje.
ja, je mimo ... hvala
jogiji, res zanimivo, če ne kdo drug pa vsaj oni svetu pokažejo, česa vse je človek zmožen
hvala


Jogiji so v takšnem trenutku neobremenjeni z zunanjimi vplivi, mistično dovršeni, nam ta možnost ni dana, veš...
Zelo zanimivo...če te zanima, katera je točka Nič, preberi kaj o abstraktni mistiki ( napiši to in se ti bo pokazalo )

Zdaj grem pa na jogi in v sanjsko deželo, hehehe

#83 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 11. april 2007, 22:24

Ardent...
ti mi kar misli bereš, ravno sem premišljevala o točki NIČ. od tam, iz Nje izhaja vse....a ni abstraktno: iz točke NIČ izhaja VSE. če misliva na isto točko nič...? x:Ix


:kiss: :sleeping: lahko noč.
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#84 Borijan

Borijan
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 11. april 2007, 23:56

Pozdravček,

nisem šla brat vseh predhodnih postov, le to stran...

Misel ni čarovnija in tudi jogiji to vedo, ne vedo pa opazovalci in sam jogi ve, kaj je resnica v tistem trenutku, hehehe
Če te zunaj zebe pa ja ne misliš kolk je mrzlo, saj ne bo nič bolje, ane...z mislijo ne moreš vplivati na telo, mislim v tem smislu kot praviš...

Lohk pa zmrzuješ pa se smejiš, v mislih si pa na toplem, to pa ja in potem, ko zmrzneš, se še vedno smejiš...


Sem slišala za dva tipa, ki sta se pomotoma čez noč (vikend?) zaprla v hladilnico, ki ni bila vklopljena (torej ni hladila), ampak tega nista vedela. Naslednje jutro (ponedeljek?) so ju našli mrtva, ker sta zmrznila. Torej sta umrla ker sta mislila da bosta...

Kvantna fizika dokazuje, da naše misli ustvarjajo našo resničnost. Priporočam film "What the Bleep Do We Know".

Jogiji so v takšnem trenutku neobremenjeni z zunanjimi vplivi, mistično dovršeni, nam ta možnost ni dana, veš...


Mistično dovršeni, ne vem no... mislim, da nam je vsem to dostopno, se pač ne odločimo. In seveda je izjemno težko preseči globoko zakoreninjena prepričanja o sebi in svetu. Osebno mislim, da nam preveč 'dol visi' da bi se potrudili. Energijo razsipavamo na vse možne načine, in užitkarimo, in nam je lepo, pa četudi kdaj pojamramo kako bi svet lahko bil boljši.

Vsakemu zajčku svoj korenček, a ne? x;)x

#85 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. april 2007, 05:06

Ardent...
ti mi kar misli bereš, ravno sem premišljevala o točki NIČ. od tam, iz Nje izhaja vse....a ni abstraktno: iz točke NIČ izhaja VSE. če misliva na isto točko nič...? x:Ix
:kiss: :sleeping: lahko noč.

zlo abstraktno...kdo bi razumel x:Dx

#86 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 12. april 2007, 05:39

V resnici ni skromno, hehehe, običajna praksa je ta, da se takrat, ko se človek samega sebe povzdigne nekam gor in misli, da je nekje gor, četudi tega ni opaziti, takrat se malce skloni, se skromnega naredi, da bi ne imeli kompleksa pred nenadno višino, kakor cesarjeva nova oblačila, katerih ni nihče videl, a so vseeno sodelovali v njegovi igri...

Skromno ne obstaja - je ali pa ni in takrat, ko ni pač ni, ko pa je pač je in, kadar ni v pričakovani meri pride do izraza fantastična skromnost, katera pa to ne bi bila, če bi bilo drugače...



A vedno sodiš vse okoli sebe po svojem delovanju- sprejemanju in odzivu ??Moje misli so skromne , ker so misli le enega od kar nekaj miljard posameznikov, pa če pogledam če bolj globalno, je moja misel mikro drobec prahu v univerzumu .Jaz se pač tega zavedam....tvoj life je očitno ena sama manipulacija, igra asocijacij med individualisti, to me niti ne motei, zdi se mi pa vsekakor malce bedasto, da tako na veliko sodiš okoli sebe povsem na podlagi tvojih principov razmišlanja.A nikakor ne moreš doumet, da smo lahko različni, da moja misel ni tvoja, da moje zavedanje ni tako kot tvoje, da moja energija in moja čustva ter občutenja nimajo nikakršne povezave s teboj...vsaj s tem kar kažeš navzven...Res, lepo si rekel -forum je za to in to...samo ti ne preskočiš ene same besede, v tvojih razmišljanjih je stalna sodba vse poprek...in to me pri tebi moti, če me sploh moti/ izraz pač/ ,ker enostavno ne dopustiš nikomur biti drugačen od tebe...že ko si se pojavil na forumu pred cca tremi tedni, si začel -mi in oni drugi, kao plevel...Zdaj- jaz sem se pred leti spraševal, kam pašem in kdo je sploh moje pleme...v bistvu smo res individualisti, toda pripadamo eni veliki celoti in sistemu razumevanja, ljubezni , dopuščanja in sprejemanja pa dajajnja...Sploh ne gledam nate tako..čemu pa si drugačen, zame v bistvu nisi, le deluješ individualno...povsem..samo včasih se vprašam, kajte žene , da sodiš in podiraš povsem vse, kar ne sovpada v tvoje kalupiranje pravilnosti...kako se tvoje lastno zavedanje spreminja, je razvidno v tvojih komentarjih...na dan ene parkrat ovržeš tisto, kar si pred pol ure povdarjal, kot pravilno..Ne vem ..tele vsesplošne sodbe karakterjev bi lahko zadržal zase, kljub vsej tvoji svobodi...ker tudi s takimle- manipulativnim prefinjenim načinom žališ in prizadevaš-unisov način je zate očitno preveč grob in vulgaren, tvoj naj bi bil lepši, ker je prefinjen??...pa saj je krivda tistih, ki to tako občutijo , boš dejal...ja , prav imaš -je, toda tvoja želja po tem, da to narediš ...kaže iz katerih virov hraniš svoj ego...ego je fina reč...verjetno te je strah, da bi ga izgubil ...no ja, saj najbrž si v redu fant...pač deluješ tam, kjer seže tvoja zavest...pot zavedanja pa je tko večna...sam problem je tu , ko se ne zavedaš tega procesa..in občutiš veličino v sebi, ki je navsezadnje le utvara...toliko o skromnosti, čemu so moje misli povsem skromne ..so odraz mijega zavedanja kdo in kaj in kje sem, ne pa manipulacij, ki jih ti resnično obladaš...meni so pa , da ti po pravici povem...povsem tuje.
fajn bodi
xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#87 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 12. april 2007, 06:56

Misli so dejansko močne. Poglejte samo, kako zasužnjijo človeka s prepričanji, idejami, da ubija zanje in še marsikaj drugega. Kako zapolnijo glavo, da se tako lahko identificiramo z njimi, in se jih oklepamo, ker je to vse, kar poznamo.
Possible—but highly unlikely.

#88 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 12. april 2007, 08:58

zlo abstraktno...kdo bi razumel x:Dx



tu ni kaj za razumeti. x:)x to je šele abstraktno. x;)x
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#89 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 12. april 2007, 09:07

A vedno sodiš vse okoli sebe po svojem delovanju- sprejemanju in odzivu ??Moje misli so skromne , ker so misli le enega od kar nekaj miljard posameznikov, pa če pogledam če bolj globalno, je moja misel mikro drobec prahu v univerzumu .Jaz se pač tega zavedam....tvoj life je očitno ena sama manipulacija, igra asocijacij med individualisti, to me niti ne motei, zdi se mi pa vsekakor malce bedasto, da tako na veliko sodiš okoli sebe povsem na podlagi tvojih principov razmišlanja.A nikakor ne moreš doumet, da smo lahko različni, da moja misel ni tvoja, da moje zavedanje ni tako kot tvoje, da moja energija in moja čustva ter občutenja nimajo nikakršne povezave s teboj...vsaj s tem kar kažeš navzven...Res, lepo si rekel -forum je za to in to...samo ti ne preskočiš ene same besede, v tvojih razmišljanjih je stalna sodba vse poprek...in to me pri tebi moti, če me sploh moti/ izraz pač/ ,ker enostavno ne dopustiš nikomur biti drugačen od tebe...že ko si se pojavil na forumu pred cca tremi tedni, si začel -mi in oni drugi, kao plevel...Zdaj- jaz sem se pred leti spraševal, kam pašem in kdo je sploh moje pleme...v bistvu smo res individualisti, toda pripadamo eni veliki celoti in sistemu razumevanja, ljubezni , dopuščanja in sprejemanja pa dajajnja...Sploh ne gledam nate tako..čemu pa si drugačen, zame v bistvu nisi, le deluješ individualno...povsem..samo včasih se vprašam, kajte žene , da sodiš in podiraš povsem vse, kar ne sovpada v tvoje kalupiranje pravilnosti...kako se tvoje lastno zavedanje spreminja, je razvidno v tvojih komentarjih...na dan ene parkrat ovržeš tisto, kar si pred pol ure povdarjal, kot pravilno..Ne vem ..tele vsesplošne sodbe karakterjev bi lahko zadržal zase, kljub vsej tvoji svobodi...ker tudi s takimle- manipulativnim prefinjenim načinom žališ in prizadevaš-unisov način je zate očitno preveč grob in vulgaren, tvoj naj bi bil lepši, ker je prefinjen??...pa saj je krivda tistih, ki to tako občutijo , boš dejal...ja , prav imaš -je, toda tvoja želja po tem, da to narediš ...kaže iz katerih virov hraniš svoj ego...ego je fina reč...verjetno te je strah, da bi ga izgubil ...no ja, saj najbrž si v redu fant...pač deluješ tam, kjer seže tvoja zavest...pot zavedanja pa je tko večna...sam problem je tu , ko se ne zavedaš tega procesa..in občutiš veličino v sebi, ki je navsezadnje le utvara...toliko o skromnosti, čemu so moje misli povsem skromne ..so odraz mijega zavedanja kdo in kaj in kje sem, ne pa manipulacij, ki jih ti resnično obladaš...meni so pa , da ti po pravici povem...povsem tuje.
fajn bodi
xegox :palec:


se opravičujem, da se sploh vtikam v to "montiranje"....

po tem postu sodeč, Matjaž Bogdan, ti Ardenta poznaš bolj kot on sebe. PA GA RES??? sorry, tako zasede meni. pa saj sploh ni pomemebno, kaj jaz mislim....
me pa moti....oz. me boli, ja boli me, uporabljamo besedo MANIPULACIJA. lej, če se ti zdi, da on manipulira, je to zanj pohvala. vsak ne zna manipulirat. po tvojem pisanju sodeč, pa si postal žrtev njegove manipulacije. torej premisli.....KDO MANIPULIRA?

....če te njegov "prefinjen način", kot praviš moti, se nasmej in pač pusti za sabo ta "boj". zmoreš, če te tvoj Ego ne zavira in vzpodbuja, da evo, kar dalje vračaj...sodi, vedi, vidi...beri misli.

če prav vidim, Ardent NI v svojem postu o skromnosti omenil tvojega imena.....morda je napisal splošno. vprašaj svojega Ega, zakaj se je spotaknil v njegovih besedah.


brezpogojno ljubezen ti pošiljam. xsrcx
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#90 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 12. april 2007, 09:19

se opravičujem, da se sploh vtikam v to "montiranje"....

po tem postu sodeč, Matjaž Bogdan, ti Ardenta poznaš bolj kot on sebe. PA GA RES??? sorry, tako zasede meni. pa saj sploh ni pomemebno, kaj jaz mislim....
me pa moti....oz. me boli, ja boli me, uporabljamo besedo MANIPULACIJA. lej, če se ti zdi, da on manipulira, je to zanj pohvala. vsak ne zna manipulirat. po tvojem pisanju sodeč, pa si postal žrtev njegove manipulacije. torej premisli.....KDO MANIPULIRA?

....če te njegov "prefinjen način", kot praviš moti, se nasmej in pač pusti za sabo ta "boj". zmoreš, če te tvoj Ego ne zavira in vzpodbuja, da evo, kar dalje vračaj...sodi, vedi, vidi...beri misli.

če prav vidim, Ardent NI v svojem postu o skromnosti omenil tvojega imena.....morda je napisal splošno. vprašaj svojega Ega, zakaj se je spotaknil v njegovih besedah.
brezpogojno ljubezen ti pošiljam. xsrcx


moj komentar je bil povsem namenjen njemu ,kot odgovor na njegov komentar , ki se je zelo točno nanašal name...
Ardenta poznam iz njegovih postov in tlele sem strnil moje razmišlanje o njem...Kaj si pa ti sploh predstavljaš pod izrazi kot so manipulacija, ego, kdo je žrtev itd...mi ni iz tega tvojega pisanja jasno..je pa nepomembno -potrebuješ nekakšno naklonjenost in zato se pač angažiraš..zelo pohvalno...Ampak moj nasmeh v meni je pač moj nasmeh..in moja razmišljanja so pač kot so...In tvoje dojemanje smisla- resničnega smisla mojih komentarjev , je pač zame nerešljiva enigma ..in s tem sem povsem zadovoljen..obremenjujem se natanko toliko, kolikor se mi zazdi...torej prebavim tole obremenjenost, ne skrbi...nisem preobremenjen ...niti s teboj, niti z Ardentom, tle sta premalo časa in preveč pišeta ,da bi se preobremenil s tem...je pa res, da imam slabosti, kot verjetno vsi, da me določene stvari motijo...veš, nikoli nisem bil nikogaršnji advokat, sam ga nisem rabil, sebi pa nekako sem ...in to je tudi ena od mojih slabosti...ko jo bom presegel, bom pa VELIK, veš ...Pa ob branju je vačsih treba poleg jezikoslovja poznati še kaj...včasih je dobrodošlo...
Tudi tebi vso ljubezen, dekle..
xegox
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#91 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. april 2007, 10:00

tu ni kaj za razumeti. x:)x to je šele abstraktno. x;)x

vidim...da abstraktnost...dobro razumeš...čeprav ni kaj za razumet x:Dx

#92 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 12. april 2007, 12:27

moj komentar je bil povsem namenjen njemu ,kot odgovor na njegov komentar , ki se je zelo točno nanašal name...
Ardenta poznam iz njegovih postov in tlele sem strnil moje razmišlanje o njem...Kaj si pa ti sploh predstavljaš pod izrazi kot so manipulacija, ego, kdo je žrtev itd...mi ni iz tega tvojega pisanja jasno..je pa nepomembno -potrebuješ nekakšno naklonjenost in zato se pač angažiraš..zelo pohvalno...Ampak moj nasmeh v meni je pač moj nasmeh..in moja razmišljanja so pač kot so...In tvoje dojemanje smisla- resničnega smisla mojih komentarjev , je pač zame nerešljiva enigma ..in s tem sem povsem zadovoljen..obremenjujem se natanko toliko, kolikor se mi zazdi...torej prebavim tole obremenjenost, ne skrbi...nisem preobremenjen ...niti s teboj, niti z Ardentom, tle sta premalo časa in preveč pišeta ,da bi se preobremenil s tem...je pa res, da imam slabosti, kot verjetno vsi, da me določene stvari motijo...veš, nikoli nisem bil nikogaršnji advokat, sam ga nisem rabil, sebi pa nekako sem ...in to je tudi ena od mojih slabosti...ko jo bom presegel, bom pa VELIK, veš ...Pa ob branju je vačsih treba poleg jezikoslovja poznati še kaj...včasih je dobrodošlo...
Tudi tebi vso ljubezen, dekle..
xegox



Matjaž. vem, poleg jezikoslovja je treba poznati kaj več...in ti spet bereš moje misli, ker si zaključil, da prelestna Aarwen slednjega nima. xsrcx xsrcx takoj udariš nekam. zakaj, če smem vprašat? xsrcx kdo pa potrebuje naklonjenosti? če je ti ne, me PROSIM NAUČI, kako ti to uspe. naklonjenost ni isto kot potrditev, samo da veš. sicer pa to že veš...xsrcx

iskreno, povej...a ti uživaš, ko se tu tako bijejo neke bitke v postih? jaz se le nasmehnem.
sicer pa je tvoje razmišljanje in mišljenje pohvale vredno. ti in Ardent, pa Unis pa vsi tukaj (tudi moja butasta malenkost), pa smo sposobni (tisto dobrodošlo x;)x ) globokih razmišljanj in debat....raje ostanimo na tem. si za?

si le dovolim povedat svoje mnenje, čeprav nobenega ne zanima: NI MI VŠEČ, ČE SE TEKMUJE....ne na takšen način.

tako, jaz sem s tem zaključila svoj prispevek advokata. x;)x mimogrede, si že VELIK! če dvomiš, si preberi ta Svoj stavek, citiram: "Tudi tebi vso ljubezen, dekle.." ...hvala enako, še enkrat.


dekle. x:Ix


vidim...da abstraktnost...dobro razumeš...čeprav ni kaj za razumet x:Dx



ah, bil je hec. x:Ix
piškotek. xsrcx
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#93 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. april 2007, 12:35

ah, bil je hec. x:Ix
piškotek. xsrcx

da se ne bom zredil....senzualno čutno...in občutno...v srcu...ki je rahlo podhranjeno...hm...škodilo mi ne bi x:Dx

#94 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 12. april 2007, 15:25

da se ne bom zredil....senzualno čutno...in občutno...v srcu...ki je rahlo podhranjeno...hm...škodilo mi ne bi x:Dx



aj jaj...piškotek x:Dx ;)
rahlo podhranjeno srce. samo da ni od ljubezni izstradalo! x;)x
PIŠKOTEK zate...od zunaj čokoladna misel, ki obdaja senzualno noto občutnega....zaigra na melodijo rahlo podrhranjenega srca..ga nedolžno, sladkostno nasiti, čeprav je le misel: DA JE SAMO ZATE!

w:Iw :inlove: xflirtx xvrtcx :detelca:
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#95 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 12. april 2007, 16:04

A vedno sodiš vse okoli sebe po svojem delovanju- sprejemanju in odzivu ??Moje misli so skromne , ker so misli le enega od kar nekaj miljard posameznikov, pa če pogledam če bolj globalno, je moja misel mikro drobec prahu v univerzumu .Jaz se pač tega zavedam....tvoj life je očitno ena sama manipulacija, igra asocijacij med individualisti, to me niti ne motei, zdi se mi pa vsekakor malce bedasto, da tako na veliko sodiš okoli sebe povsem na podlagi tvojih principov razmišlanja.A nikakor ne moreš doumet, da smo lahko različni, da moja misel ni tvoja, da moje zavedanje ni tako kot tvoje, da moja energija in moja čustva ter občutenja nimajo nikakršne povezave s teboj...vsaj s tem kar kažeš navzven...Res, lepo si rekel -forum je za to in to...samo ti ne preskočiš ene same besede, v tvojih razmišljanjih je stalna sodba vse poprek...in to me pri tebi moti, če me sploh moti/ izraz pač/ ,ker enostavno ne dopustiš nikomur biti drugačen od tebe...že ko si se pojavil na forumu pred cca tremi tedni, si začel -mi in oni drugi, kao plevel...Zdaj- jaz sem se pred leti spraševal, kam pašem in kdo je sploh moje pleme...v bistvu smo res individualisti, toda pripadamo eni veliki celoti in sistemu razumevanja, ljubezni , dopuščanja in sprejemanja pa dajajnja...Sploh ne gledam nate tako..čemu pa si drugačen, zame v bistvu nisi, le deluješ individualno...povsem..samo včasih se vprašam, kajte žene , da sodiš in podiraš povsem vse, kar ne sovpada v tvoje kalupiranje pravilnosti...kako se tvoje lastno zavedanje spreminja, je razvidno v tvojih komentarjih...na dan ene parkrat ovržeš tisto, kar si pred pol ure povdarjal, kot pravilno..Ne vem ..tele vsesplošne sodbe karakterjev bi lahko zadržal zase, kljub vsej tvoji svobodi...ker tudi s takimle- manipulativnim prefinjenim načinom žališ in prizadevaš-unisov način je zate očitno preveč grob in vulgaren, tvoj naj bi bil lepši, ker je prefinjen??...pa saj je krivda tistih, ki to tako občutijo , boš dejal...ja , prav imaš -je, toda tvoja želja po tem, da to narediš ...kaže iz katerih virov hraniš svoj ego...ego je fina reč...verjetno te je strah, da bi ga izgubil ...no ja, saj najbrž si v redu fant...pač deluješ tam, kjer seže tvoja zavest...pot zavedanja pa je tko večna...sam problem je tu , ko se ne zavedaš tega procesa..in občutiš veličino v sebi, ki je navsezadnje le utvara...toliko o skromnosti, čemu so moje misli povsem skromne ..so odraz mijega zavedanja kdo in kaj in kje sem, ne pa manipulacij, ki jih ti resnično obladaš...meni so pa , da ti po pravici povem...povsem tuje.
fajn bodi
xegox :palec:


Glej, tega posta nisem prebral, ker me niti ne zanima, sem le opazil tisto o skromnosti, kar naj bi se baje nanašalo nate?

Javno povem, da sem videl besedo skromno in, ker sva že toliko besed izmenjala nisem čutil potrebe, da bi nadaljeval v tem stilu, besedo skromno sem vzel, ker mi je bila praktična za tisto, kar sem napisal IN, VERJEMI, TVOJEGA IMENA NI NOTRI, četudi bi še toliko kdo iskal, je post o skromnosti čisto mimo tebe in se čudim, da si se videl v njem...
Ja, verjetno sem bil prehiter in sem narobe uporabil besedo, bi bilo bolj praktično, če bi jo izvzel in samostojno uporabil...
Kar je, to je in glede na dejstvo, da so zaznana skoraj sovražna stališča posameznikov do mojega pisanja, pazi, zopet nisem omenil tebe, razen, če tako misliš, torej, bom poste tistih, katerim pač nisem všeč, le prebiral, odgovartjal pa ne bom nanje, ker se ne mislim spuščati v nekoristne konflikte, niti nisem zato prišel na forum, da bi negativne vibracije širil, ane...
Pač nisem pravilno razumljen, vendar nisem noben bavbav in besedni boji, če tako rečemo, so zame odraz spoštovanja do sogovornika, ker smatram, da lahko debata jemlje smeri v vse smeri, ne glede na vse, vendar sem se očitno zmotil, vendar mi je forum všeč in všeč so mi ljudje tu gor, torej se bom distanciral od tovrstnih nekoristnih dialogov, čeprav se mi zdi škoda, ker sem se rad pogovarjal s teboj pa tudi z Unisom, vendar v takšnem smislu pa res ne, sory...
Tvoja razmišljanja bom pa še naprej prebiral, ker cenim inteligenco...
Bodi lepo


Sej sm samo en unis, tko da od tega nč ne vem, morebiti me celo v tem trenutk lastna misel k tlom veže, a vendar,
ko si dejal, "misli zasužnjijo človeka s prepričanji, idejami", sem se spomnil na tisto "drugo".
Veliko je takih človekov (ne ljudi, človekov-individualisti v skupni množici individualnih al kko že ponavljamo tisto vse je isto vse je eno?) v glavnem. Tudi ta forum ni izjema in veliko (nas) je takih, ki si glavo napolnijo s plemenitimi cilji in se okoli lastne glave nadeno zanko iz katere ne morejo pobegniti.
Zanka pa je najvčekrat sestavljena iz tistih (naših) prepričanj, ki ga lahko prebereš v vsakem posamezniku, ko se loti govoriti o svoji omejenosti(in ne razgledanosti, kot si včasih rade volje domišljamo) npr..Moje mnenje je... mislim, da... tukaj se pa motiš, ker vsi vemo, da..
Med toliko gordijskimi vozli, kot jih je človek sam sebi zmožen splesti (menim.. haha:) menim, da jim ni ne konca ne kraja) je najbolj prituhnjen in zatajen tisti vozel, ko mislimo, da ne mislimo.
Občutek stanja, ki je le misel za nas na pravem mestu, siva meglica spoznanja, ko stojimo na robu med našim tistim, ki ga opisati ne moremo in tistim, ki smrdi po zlaganosti.
In kako je močni močni aleksander razvozljal vozel?Z razvozlavanjem že ne, prav tako se z mislimi nad samimi sabo ne moremo spraviti in "odvezljati" vsega "hudega". Kaj pa ti drugega preostane, ko drugega ne poznaš?
In ti lastni vozel ne pusti, da bi sprejemal drugačna stališča, ker si že "toliko in toliko" truda vložil v vase, v vzorčke in različne vozličke, da bi bilo pretrganje z mečem, NOROST!.
z ljudmi, ki pa mislijo, da so houdini in so se rešili vozlov, se pa ne da menit.
Iluzija v iluzija, dvojna resničnost je še vedno le slepilo.
Prosim tistega pajacota, ki se prebere v tem postu, d naj me lepo ignorira.Nism mislu nate, ok?


xokx

#96 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. april 2007, 19:25

aj jaj...piškotek x:Dx ;)
rahlo podhranjeno srce. samo da ni od ljubezni izstradalo! x;)x
PIŠKOTEK zate...od zunaj čokoladna misel, ki obdaja senzualno noto občutnega....zaigra na melodijo rahlo podrhranjenega srca..ga nedolžno, sladkostno nasiti, čeprav je le misel: DA JE SAMO ZATE!

w:Iw :inlove: xflirtx xvrtcx :detelca:

srce včasih...boli...zapira dveri....a vsakič na novo...se razžari...in zaiskri...posebej ko ti nekdo takšne piškotke servira...še tople od ljubezni x:Ix

#97 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 12. april 2007, 19:55

srce včasih...boli...zapira dveri....a vsakič na novo...se razžari...in zaiskri...posebej ko ti nekdo takšne piškotke servira...še tople od ljubezni x:Ix



joj piškotek...kako lepo. :wub:
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#98 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 12. april 2007, 20:06

...če je Ljubezen toplota, naj srce se s Soncem prebuja...naj obda ga nežna toplota....da razpre se kot roža... in se v njem val nežne ljubezni v morju čutnosti zlije... v ENO. x:Ix
............pssssssssssst.....just relax with me..:)

#99 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 12. april 2007, 20:07

joj piškotek...kako lepo. :wub:

ups...sem pozabil ga z medenimi sanjami oblit...in zvezdicami sreče...okrasit x:)x

#100 Aarwen

Aarwen
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 299

Objavljeno: 12. april 2007, 20:15

.....če bi znala....če bi smela....bi ti takoj spekla prav takega piškotka. x:Ix in ti še toplega prinesla. če bi bila tvoja pravljična princesa. če... :detelca:
...ko bi ga okusil, bi okusil večnost. bi bile kot medene sanje...realne. z zvezdicami sreče okrašene, ki bi še podveni z vso močjo žarele...
............pssssssssssst.....just relax with me..:)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0