Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

piknikkkkkk!


  • Prijavi se, če želiš komentirati
975 komentarjev na to temo

#1 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 18. april 2007, 09:07

spet bom tezila da gremo na piknik ....
da se ne bi dobivali ob tako lepem vremenu po gostilnah ipd.....bi bilo kul it lepo
na piknik,pa kej spect a ne ,pa mal spit,pa lahko zoge prnesemo...odbojka,fuzbal,badbinton...ipd.
pa instrumente....karkoli sam da ni una varjanta sam sedet pa pit pa jest v ostariji...
kaj pravte?cakam prijave,pa ideje kje pa kdaj pa tko....
dejmo riti ,zmigajte se in prezhivite dan v naravi ,ob kaki rekici na zraku.
pa she z mano se lahko druzhte :inocent: x:Dx x:Dx x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#2 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 18. april 2007, 09:37

Tista varianta lansko leto na Bledu je bila super, samo tebe ni bilo ane :inocent:
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#3 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 18. april 2007, 10:28

jst sm za :palec:
sam jst sm itaq zmeri za...razen kadar nism :o|o:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#4 Antigona

Antigona
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 661

Objavljeno: 18. april 2007, 11:14

Me vzamete zraven?
Prav pogrešam naravo x:)x
Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.

#5 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. april 2007, 11:50

uf ja x:px bi sedu piknik x:o)x sam js bi umrla verjetno, če bi mogla čez celo slo se vlačit s temu bauhu :o|o: x;)x zna pa tud bit, da bom rodila prej, predn se bi nam uspelo zmenit kej x:Dx

ja bled je bil zakon x^x :2src:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#6 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 18. april 2007, 14:19

Kdaj? x:px Kje? :o|o:

Odkar sem vegi, piknik nima ta pravga pomena :sori: x;)x x:Dx ... bi pa šla zarad družbe xcivx ... če bo, a me lahko kakšna dobra duša po-os-a?... zadne cajte sem bolj slab lunatik :8):

In kaj te moti, če si vegi? x:px Bučke na žaru, jaooo, jih ne menjam za nobene čevape.... x:px x:Dx
Scio mi nihil scire

#7 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 18. april 2007, 14:29

Jaz tudi pridem..... x:Dx

#8 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. april 2007, 15:26

Tema: Lunin Party

#9 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 18. april 2007, 15:33

Bi prišel... x:px x:Dx
Ko bo kaj več jasno kdaj pa kje... :eek: x?x x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#10 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 18. april 2007, 15:43

no pa poskusimo datum nekak dolocit najprej mogoce....pa pol dalje.. x:)x
kaj pravite na sredino maja nekje?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#11 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 18. april 2007, 15:47

Kaj pa če bi kar Cashy za tisti plac pri Bledu vprašal :inocent: tam je blo fajn ker je bilo vse na kupu x:)x elektrika, voda, žar dovolj velik za vegije in mesojedce x:px, klopi, beach volley, travnik za izležavat, gugalnice za Valkirinega Batmana x:Dx itd itd :palec:

Mu SMS pošljem za vsak slučaj da se sploh ve če je frej ali ne :vio:

Sicer pa glede lokacije verjetno ne bo problem, Slovenija je ja tako velika in obenem tako mejhna da si povsod v dveh uricah x:px če si kdo upa z mano peljat pa po tanovem tut ni problem za koga iz Ljubljane x;)x


A se sploh spomnete, kdaj smo šli lansko leto?
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#12 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 18. april 2007, 17:20

tudi bled lahko ...no panic....jst nimam pojma kje ste bili lani... x:)x
a je tam mozhnost tud sotorit na tistem placu?
kdo je lani organiziral na bledu?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#13 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 18. april 2007, 17:23

uf ja x:px bi sedu piknik x:o)x sam js bi umrla verjetno, če bi mogla čez celo slo se vlačit s temu bauhu :o|o: x;)x zna pa tud bit, da bom rodila prej, predn se bi nam uspelo zmenit kej x:Dx

ja bled je bil zakon x^x :2src:

x:Dx x:Dx x:Dx Ziher boš prej rodila. Po mojem bom še jaz, preden se uspejo kaj zmeniti.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#14 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 18. april 2007, 18:17

Meni je bil všeč predlanskim, na solinah pri Ribiču! :palec: Stane je dobro organiziral. x^x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#15 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 18. april 2007, 18:28

Pizda če neb še jest pršu pogledat :inocent:

če sev te zmenil valda x:Dx

#16 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 18. april 2007, 18:35

Pizda če neb še jest pršu pogledat :inocent:

če sev te zmenil valda x:Dx


x:Dx :palec:
Če pa ti prideš, pridem jaz 100%... x:Dx
Da vidim enga Indijanca... x:Dx ...pardon, Indiga v živo... x:px x:Dx :vragec: x:o)x :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#17 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 18. april 2007, 18:50

x:Dx :palec:
Če pa ti prideš, pridem jaz 100%... x:Dx
Da vidim enga Indijanca... x:Dx ...pardon, Indiga v živo... x:px x:Dx :vragec: x:o)x :palec:



x:Dx x:Dx x:Dx zmenen

#18 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 18. april 2007, 19:06

Meni je bil všeč predlanskim, na solinah pri Ribiču! :palec: Stane je dobro organiziral. x^x

:palec: meni tudi je blo lepo takrat pri ribicu.....smo se fajn meli.
zdej bi pa kr raje bila odzuni na zrakcu .....de neb slucajno vinchek prevech v glavo stopu :vio: x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#19 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 18. april 2007, 19:08

Povsod že strežejo zunaj, glede na lepo vreme! x;)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#20 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 18. april 2007, 19:42

x:Dx
ja ja sam ni to to ...rit prlimana na stol,kozarc pa na gobec :vio: x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#21 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. april 2007, 20:33

no, sredina maja, to bo kmal, x:px na bledu smo bli men se zdi julija :inocent: al junija :8): menli smo se pa tud celga boga cajta x;)x
bi pršla ful ja, sam najraj bi se nekomu prštekala k bi se kle mim nekje pelau.....k mi je grozn se vozit, sem totalno neokretna in brez refleksov :OoO:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#22 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 18. april 2007, 23:05

jst sm za :palec:
sam jst sm itaq zmeri za...razen kadar nism :o|o:



jst tud...če prideš ti z rutko x:px ....razen če me nau


pa ena dva s kitaro, pa ona z bobni, pa če nas edn čez žerjavco pele....madona to bi pa blo neki x:px

no tud prod odbojki nimam nič, pa če sem čista odkrita se polke tui nea branim...no če bi prišo še oni s harmoniko....

pa tam na Pokljuki pod Viševnikom so lepi placi, se lahko greste še s kamni zdravt, če pride še oni s kamni....pa na vrh lahko zlezemo če nas vodi oni pikasti hribolazec, ko bomo doj stigli pa lahko vse one ajurvedske masaže praktički pokažejo bejbe k to obvladajo...

madona, pa če pride še nadšefica prepevat....te bo mogoče prišo še oni prinašalec luči iz one kleti, pa če nas bo teko, lahko potlej še zvezanemu toti gordijski vozel odvežemo, če ne bo šlo drugač , bodo pa inkvizitorji pomagal...

****

nu gajbo pira naj vsak sam prnese, oni ko se hvalijo kaki dobr kruh pečejo, naj prnesejo bomo naredli tekmovanje za najboljši hlebec....

mamicu vam vidim tote vaše strojčke za peko kruha, bom prnesla unga v slamarci vzhajanga pa po domače pečenga vam v konkurenco, pa čemažev namaz...

ta slani je pa itak že nekega davnega dne mi eno kitaro od pršuta obljubljal...pol lahko pride še oni s teveja posnet,fotografov je itak nekaj fantastičnih tu gor tak da bo za lep spomin, manekenov pa manekenk pa tui....


se prpeljete na Pokljuko, greste naravnost gor do šport hotela, pol pa še malo naprej do vojašnice pol je pa taka mala brunarca


kar je kuj, je kuj x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#23 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 19. april 2007, 05:29

hja, bobozne sanje... :sori: takele sem jst hotu met ze pred leti... pol pa je blo srecanje, pa so bli fsi tolk sramezljivi da so rabl 2 al pa 3 piknike da so sploh kako rekli x:o)x kaj sele da bi kaj 'vecjega' organizirali.
sicer pa upanje vedno ostaja! :palec:

#24 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 19. april 2007, 07:52

:inocent:

no sej tak se začne, s prebujanjem sanj x8Dx

dream builder xcivx :wOOt: :OoO:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#25 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. april 2007, 08:10

Presenečenje, mene nau.
Sem nedružabna in debela. To je pogojeno. Kadar sem debela, sem tudi nedružabna. Edino če ne bo piknik čez kaka 2 meseca, ko udarim par "dekic" dol x:o)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0