Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Saturn kvadrat Pluton


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
62 komentarjev na to temo

#1 FURIA

FURIA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 17. avgust 2002, 01:00

Od avgusta dalje, pa nekje do marca 2003, bo Saturn tranzitiral na Pluotn, ki se v moji karti nahaja v 3 hiši.
Glede na to, da sem že skoraj eno leto brez službe, se sprašujem, kaj mi prinaša ta aspekt? Mi lahko kaj poveste?
Moj Saturn je sicer v 10 hiši.

#2 DR.G

DR.G
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 18. avgust 2002, 01:00

Ta tranzit,še posebej če nimaš službe te bo silil v neko dodatno izobraževanje,spoprijemala se boš z strahovi (saturn ti bo tranzitiru 12 hišo). Tu se boš zopet začela sestavljati, vse kar imaš nedorečenega v življenju te bo sililo v akcijo (intelektualna akcija).
Za kej več pa bi rabil kakšen podatek več.

DR.G

#3 FURIA

FURIA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 18. avgust 2002, 01:00

quote:

Za kej več pa bi rabil kakšen podatek več.


ne vem kak podatek bi še rabil.
Trenutno je Saturn še v 11. hiši, ki se zaključi na 29 stopinji Dvojčka. Letos ne bo prešel v 12. Konec maja drugo leto, pa bo in julija bo Saturn prečkal progresirano Luno v Raku.

Izobraževanje? Ja, morda skupaj s službo. Jupiter nič kaj ne pomaga, čeprav zdele tranzitira čez ascendent.

#4 DR.G

DR.G
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 19. avgust 2002, 01:00

Iz celote se lahko približaš celoti.
Kaj ti bo prinesel kvadrat saturna na pluton je odvisno tudi od vladarja 3 hiše, pomembna je tudi luna in sonce in aspekti plutona iz 3 h.
Bolj natančen je horoskop, bolj natančno lahko razlagam, tranzite.

DR.G

#5 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 19. avgust 2002, 01:00

Ta je hudi aspekt. Radovedna zhenska lahko povzrochi lochitve.
Dokaj zashtiteni ste. Religija in templi so dobro aspektirani.
Zelo lahko dobite delo v tujini! http://207.88.74.110/pucklist

Claudio Valentin Solis

#6 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 19. avgust 2002, 01:00

Zdaj zanima tudi mene! Morda ni lepo 'posegati' v tuje teme...ampak vseeno, tudi meni se obeta do marca 2003 tranzit Saturna preko Plutona (Pluton - četrta hiša - devica, Pluton - opozicija Venera?! in MC (oboje v ribah), konjunkcija z Uranom, trikotnik s soncem in sekstil z Neptunom, Saturn, 10 hiša - oven, kvadrat z ascententom in sekstil z Merkurjem.
Zanima me izobraževanje!! in seveda tudi ljubezen

#7 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 19. avgust 2002, 01:00

Oche rabi komunikacijo. Oche bi bil vesel che bi punca ali pa
fant naredil kaj za sploshno in familijarno dobro karmo. Kar
se tiche dela, lahko za Republiko Slovenijo delate ali kar
Shvico. Cres o.k. Velik dela in tudi denarnih tezhav. Zdravlje
delat na zdravlju. Tezhave v hishi. Oche, hmmm, zdravlje?

Tako na hitar in sploshno. Pravzaprav DIREKCIJE so bistvene,
tranzitchki pomagajo. Je pa 250 tipov direkcij, tudi tranziti
so ene enostavne direkcije.

Ljubezen. Gre se tudi za poshteni zasluzhek. Lahko bi bila
konkubina za enkrat. Pa je vse v redu. Vladar petega polja
(hishe) naj bi bil za ljubezen, enajstega za ta pravo ljubezen.
Ko se srechata z vladarjem ascendenta v direkciji nastane dogodek.

http://207.88.74.110/pucklist

P.S. Dogodke si seveda lahko (dis)kreirate z tehniko O5:
http://ghettobox.dhs...rd/UP/10-O5.TXT


Claudio Valentin Solis

#8 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 19. avgust 2002, 01:00

http://puck.dhs.org/...saturn180pluto/ Pluto GA.GA (shumeranski)
je bil satelit Saturna. Sploh ni planet, obnasha se kot transneptun
in je http://puck.dhs.org pogosto blizhji kot Neptun! Na Chopovi
lahko (upam) najdesh celo knjigo Saturn Pluton aspektov! Claudio

Claudio Valentin Solis

#9 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 19. avgust 2002, 01:00

Sicer se tranziti dogajajo _natanchno_ (tudi na
minuto). To pravim jaz, pa kolega Bill Meridian
(Johndro - Jayne). http://207.88.74.110/pucklist

Claudio Valentin Solis

#10 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 19. avgust 2002, 01:00

Uf, kako bliskovito!!
Če je bilo namenjeno meni, najdem se že notri..
Očeta nimam več (že kakšno leto), bila sva zelo povezana, zame je bil velik šok, so se pa stvari začele sedaj odvijati. Z mamo stalno tekmujeva...
Kakšno delo in kje? Cres? Sorry ne razumem....Ogromno energije za delat, pa ne vem kam se usmerit...
Moje zdravje, živci, jeza, slabo...
Ljubezen, občutek imam, da sem žrtvovana in prekleta...

#11 FURIA

FURIA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 19. avgust 2002, 01:00

quote:

Bolj natančen je horoskop, bolj natančno lahko razlagam, tranzite.



Najprej hvala, da mi pomagaš pri interpretaciji..

Pluton je v Devici v tretji hiši, torej je gospodar Merkur..., a ne? Moj Merkur pa je skupaj z Venero in Soncem - stelij, v šesti hiši v Kozorogu. Pluotn sicer tvori v moji karti trigon s tem stelijem .

Luna in Saturn, sta v konjunkciji v deseti hiši (ni cnj z MC). S tem, da je luna v Ovnu, saturn v biku.
Luna tvori kvadrati s stelijem (Sonce, Venera, Merkur), Mars pa sextil s tem stelijem.
Saturn je v opoziciji s točko sreče in Jupitrom, ki sta v konjunkciji, v škorpjonu, v četrti hiši.

Aja, moj Pluton je retrograden. Enako Uran (tehtnica), ki je ravnotako v tretji hiši. Nista pa v konjunkciji. Uran tvori cnj z IC.
Naj povem, da sem brez službe... že zelo dolgo, skoraj eno leto.

#12 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 19. avgust 2002, 01:00

Ja, oprosti Furia! Sem se malo grdo vsilila...
no, prosim brez zamere

#13 FURIA

FURIA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 22. avgust 2002, 01:00

Verjetno je najbolje, da napišem podatke. Če mi lahko odgovorite, bom zelo vesela. Nekako se me drži smola. Pa še Kiron kvadrat Kiron.
Kdaj bo bolje? podatki: 14.01.1970. ob 17.16 LJ

Cat, no problem.
Pozdrav vsem.

#14 DR.G

DR.G
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 23. avgust 2002, 01:00

Spračuješ glede službe; nujno boš morala zamenjati specijalizacijo (izobraževanje za drugi poklic), skratka vložiti boš morala napor, da se boš naučila neki novega(mogoče neki v zvezi z računalniiki).
Drugače konec leta te čaka nova služba, ki ne bo imela dosti zveze z delom ki si ga vajena sedaj.
(Gledal sem tvoje tranzite in solar)
Veliko uspeha

DR.G

#15 FURIA

FURIA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 23. avgust 2002, 01:00

quote:

Veliko uspeha DR.G


Hvala, DR.G, srečo pa bi res že rabila... pa ne samo glede službe. ;)

#16 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 23. avgust 2002, 01:00

Intruder, malo sem pregledala linke, ki jih pošiljaš - tranziti saturna in plutona, so kar grozljivi...

Ja, in Deedee je Dexterjeva sestrica..

#17 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 9. september 2002, 01:00

Sem je srechal in sva se digitalizirala od spodi trnovskega mosta.
Tjah. Saturn in Pluton so baje (Zacharia Sitchin) b'li kar Planet
in satelit (v I Ching-u in enuma elish je 'ministar' kar satelit;).
Nimajo se radi. To je zelo zelo tezhek aspekt. Res je da bolj morbidnega teshko najdemo (verjami mi, pa ih poznam eno kolpico).

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. september 2002, 01:00

Sploh še nisem opazila tele teme.
Sicer vidim, da ste itak vsi že povedali "vse" ;) - a moram še jaz pristaviti:
Res - to je eden najtežjih aspektov.
Ampak če vsak s kakšne strani tvorita kakšen trikotnik ali vsaj sekstil, lahko prinese celo kaj dobrega.
Mislim, da gre za zelo ambiciozno obdobje - kot da se nekako naveličaš svoje prejšnje osebnosti in zastaviš ful odločneje.
To je okej (*samo pazi, da v tem ne boš preagresivna).

Morda pa se boš preselila ali dobila službo v drugem kraju oz. boš morala na ta račun kaj spreminjati v lajfu.

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 9. september 2002, 01:00

Obchasih so imeli knjigo o 'Pluto Saturn aspects' na Chopovi...
Osebno sem (Saturn 15 sag) pod vplivom tega aspekta v tranzitu.
Pa je hudo. Velik tega odpade! http://puck.dhs.org/reports1/claudio

#20 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 10. september 2002, 01:00

Ne skrbi, najkasnej ko bo saturn preckal tvoj Ac bo zivljenje popolnoma drugacno kot danes in tudi nacin zivljenja.
lep Pozdrav Jupi

#21 FURIA

FURIA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 10. september 2002, 01:00

[quote]
Res - to je eden najtežjih aspektov.
Ampak če vsak s kakšne strani tvorita kakšen trikotnik ali vsaj sekstil, lahko prinese celo kaj dobrega.

Morda pa se boš preselila ali dobila službo v drugem kraju oz. boš morala na ta račun kaj spreminjati v lajfu.

Marsa
[blue]

Marsa, sem pogledala... in, ja... Saturn že sedaj tvori trigon s točko sreče in Jupitrom, ki sta v konjunkciji, v četrti hiši. Ko pa se Saturn premakne naprej, ne bo verč tega trigona... smrk.

Hvala vsem.

#22 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 10. september 2002, 01:00

Draga Furja
Tale tvoj posting tukaj mi je pritegnila pozornost. To kar sem ti pred tem napisala je ok in bo drzalo vsekakor 100%, vendar tako enostavni ni in tudi nebo.
Verjetno s tem tukaj in na kratko nebom mogla vsega razloziti, kajti za tem kar se ti je v zadnjem letu in pol dogajala, ni ravno lahko.
OK najprej kar se tvojih strahov tice okoli saturna v konjukciji s plutom.
Transit Saturn potrebuje za obkrozenje celotnega kroga 29, 46 let, kar pomeni da potrebuje za preckanje enega znamenja 1000 dni to je 2 leti in 9 mesecev. No sedaj je v dvojcku se eno letu potem v raku potem v levu in nato v devici ( Računajva kdaj bo konjukcija => 1leto dvojcek + 3 krat 2,9 let ( rakec, lev in malo device = okrog 9,7 let)
In ti se sedaj ze bojis? No ja zakaj je tudi jasno,od kod prihaja tvoja bojazen - imas ga v kot transit v kvadratu k plutom vzelo se sibkem nacetnem orbitu - zato se pojavijo prvi znaki pojazen.

Vsa te hude strahove o tem transitu se vendar ni treba bati. Saturn je planet ki zahteva trdno delo, disciplino in rad stoji na bremsi. To kar bos v naslednjih dveh letih dozivlajala ne bo lahko, morda bos velikokrat obupana nad sabo in ob enem pri tem sama sebe spoznavala – kdo si zares, katero masko nosis od otrostva in kam zares hocem? Iz otrostva ti je ostala neka problematika, ki jo sedaj saturn zahteva da jo razresis. To dela pocasi ima veeeelikooooo potrplenja s teboj,!!!!!! Ampak najlepse je to da je saturn vedno zelo pravicen in tudi nagrajajuje delo,ki ga od tebe zahteva. Verjami v mojem zivljenju sem tolmacila ze nad 2000 horoskop, zato vem kaj se dogaja in da ljudje na zacetku tega ne verjamejo, leta kasnej pa najdejo to kar sem jim napisala in takrat vedo, in tudi razumejo da je moglo tako biti inda je bilo to obdobje izredno dobro za njihov razvoj.
No pa poglejva kaj ja zahteva tale saturn ki se sedaj nahaja v tvoji enajsti hisi. Momentalno si po- vsej verjetnosti zelo osamljena, kaj ne , le malo priateljev je ostalo, in se se ze nekomu zaupas so to starejsi ludje. No morda za nekatere to ni nevem kako hudo, pri tebi pa je malce slabo za tvojo razpolozenje, vecinoma so tvoje kolegica in friendice bile tiste ki si jih poznala na delu. Delo tije veliko pomenilo. Pri tebi delo imeti biti samozavesten, komunikacija pri delu, ti izenaci nekako to kar v privatnem primankuje, no tega sedaj ni, temvec se sprasujes, ali kaj ne stima z menoj.
Menjanje prijateljev v tej dobi, bo ti prineslo nove in te ti bodo dolgo ustali. Naslednja faza bo, trajala priblizno 2 let in pol v katerem se bos sama sebe spoznala in odpustila vse tisto kar je odvec. Fino !
Res zate sem vesela, ker te videm od takrat naprej velikoboljodloceno zensko kot si sedaj in ceo nasmejano. Draga Furjica, zadnjih 7 let ti res nibilo lahko, nekako je slo gor in dol z denarjem, grozno obdobje vem, cez eno leto bo to minilo in ti boslo veliko Bolje Tio mi mores verjet. Vzrok za to grozno obdobje je bil tranit uranus kije prinesel vse te male sitnosti.
No sedaj ko si po- vec tezav vendar pred kratkim ( v avgustiU ) prisla do tvojega denarja, katerega si
Izgleda dolgo cakala, se bo sedaj za naslednjih 13 mesecev malo spremenilo. Vzrok zakaj si izgubila sluzba je bil verjetno kriv delodajalec ki je sel bankrott, ali zasel v hudo financno krizo. To je tudi razvidno od tvoje hise partnerstva (kjer se vidi odnos do sefa) Torej nisi TI kriva in nima veze stem da se bi sedaj morda pocutila zapostavljena ali slaba, kjer nisi!! In pika. Sicer pa bos v nasledenji rundi ko bo treba izpolniti davno napoved dobila kup denarja nazaj JUHUUUU! Sicer so ti banke momentalno naklonjene ampak dam ti nasvet, da je sedaj bolje biti bolj sparoven, in da placuijes nazaj kredit,ki si ga vzela, ce bos si sposodila ne vzami vec kolikor rabis.
Ker zadnjo ponudbo konec avgusta nisi sprejela, bodi pripravljena na hitro odlocitev zacetek oktobra.
Nekaj cas bo sicer trajala vendar bo od januarja ko bo jupiter vstopil tvojo drugo hise stanje fino.
Kasneje si bos rekla - da ti je tvoj stari sef naredil uslugoi z tem ker te je ven vrgel. Kaksenkrat se skrivajo za delovnem ponudbam velik zaklad ki ga v prvem momentu nevidis. Ampak tale v oktobriu izgelda da je en tak, ce se bos ga hotel prijeti, in izpolnila vse, bo na koncu rezultat tudi tem primerno zate odlicen. Tistemu tvojemu znancu pa ki ti je prejsen mesec posodil denar, pa le povabi ven, na en kofi : )))
Sicer pa se bom se enkrat oglasila glede tvoje osebnosti, ampak sedaj zopet letim na en sestanek
Ker me caka dobra stara znanka, ki jo nisem vidla ze 3 leta.
PS. Ne poprimi se nobene sluzbe do zacetka oktobra, ne bo slo dobro, same tezave bos imela, izmisli si nekaj, saj govoriti znas. No drugace pa ti toplo priporocam poklic v okolici drzavne ustanove,sole, pri gradbeniku ali pa v zvezi z agronomijo, tukaj bos najbolj zadovoljena
lp
jupi

#23 FURIA

FURIA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 10. september 2002, 01:00

Jupi, hehe, ja, hvala za tole napoved in analizo. Hvala, da si se odločila pogledati v to moje čudno obdobje.
Brez službe sem ostala oktobra lani, ker je neposredni šef tako odločil - kot maščevanje, ker mu nisem bila na razpolago tudi v privatnem življenju.
Sicer v zadnjih letih, se ves čas selim zaradi joba.
Gradbeništvo je bilo do sedaj aktualno. Trenutno res kmetijstvo in pa državna uprava. Ampak, vse to je v zraku. Le možnosti. Aja, pa možnost dela z psihiatričnimi bolniki. Kar mi pa ne diši preveč.
Razgovor za službo imam 12.9., 16.9. Konec avgusta sem pa res zavrnila službo (bivši delodajalec), ker je šlo le za določen čas - do decembra... in to za delo, ki me je v preteklosti izčrpalo.
Denarja si nisem sposojala. Mi je pa kolegica ponudila možnost (avgusta), da bi delala v državni upravi. Do sedaj ni odgovora.
Kredit sem res vzela, aprila letos. Za pet let. Ampak, je tak mali kredit (varčevanje), tako, da ga bom zlahka odplačevala. Žal pa v avgustu nisem dobila nobenega denarja.
Glede ambicij... čeprav sem Kozoroginja, moram reči, da se šele učim biti disciplinirana. Rada delam. Ampak, sem tudi rada dobro plačana. Drugače se mi zdi brez zveze hoditi na delo. No, lev v ascendentu opravi svojo lenobno noto.
Luna v 10 hiši... iščem sodelavce in šefa, s katerimi bi bili povezani. Najraje bi delala s svojim partnerjem (ki ga itak tudi nimam - Jupiter čez ascendent se je izneveril, smrk). Progresirana Luna v Raku v 12 hiši, me vabi v umik, tišino, iskanje varnosti, introvertiranost. To bo menda kar dve leti trajalo, a ne?
Si pa res želim preoblikovati sebe na način, da bom osvobojena svojih preteklih vzorcev- samouničevalnih.

Glede prijateljev. Prekinila sem dolgoletno prijateljstvo, ker sem odkrila, da je bila oseba preračunljiva in lažnjiva. Tega pa ne toleriram. Imam pa kar nekaj dobrih prijateljev. Ki imajo svoje življenje pač.



#24 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 10. september 2002, 01:00

luna v deseti hise ima drugacen pomen, kakor si ti opisala - bom se oglasila kasnej
zdela me moja zlata tarica (kuza) piha za usesa - naj grem z njo papa.
:)) se slisiva kasneje bolj zvecer
lp
Jupi

#25 FURIA

FURIA
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 11. september 2002, 01:00

Jupi, opažam, da iščem delovno mesto, kjer bi lahko čutila pripadnost, to be emotional involved...da je delovno mesto domače. Ne hladnokrvno.
Interpratacija lune v 10 h me pa seveda vseeno zanima.

Pozdravček




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0