Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Desna roka


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
14 komentarjev na to temo

#1 Ita(q)rina

Ita(q)rina
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 6. oktober 2007, 09:15

Imam vprašanje. Velikokrat se mi zgodi, da imam izredno hladno desno roko, medtem ko je leva normalno topla?! Se mogoče komu sanja čemu to pripisati? Sem desničarka, kar pomeni, da desno uporabljam več kot levo.
' "Remember when..." is the lowest form of conversation.' T. Soprano

#2 iztok 132

iztok 132
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 558

Objavljeno: 6. oktober 2007, 14:41

na žalost ne bi vedel...

iztok :wOOt:

#3 bungee-

bungee-
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 6. oktober 2007, 17:18

Imam vprašanje. Velikokrat se mi zgodi, da imam izredno hladno desno roko, medtem ko je leva normalno topla?! Se mogoče komu sanja čemu to pripisati? Sem desničarka, kar pomeni, da desno uporabljam več kot levo.

Večina časa je tvoja desna roka na miški in zaradi tega v nenormalnem položaju. Zamenjaj roki in z levo furaj miško sem ter tja pa primerjaj x;)x

#4 iztok 132

iztok 132
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 558

Objavljeno: 6. oktober 2007, 18:05

Večina časa je tvoja desna roka na miški in zaradi tega v nenormalnem položaju. Zamenjaj roki in z levo furaj miško sem ter tja pa primerjaj x;)x



ej Bungee verjetno bi delovalo ampak glede mojih izkušenj je meni osebno težko vrtet miško z levo roko,
kako je pa z Ita(q)rina pa ne vem xnckrivx xnckrivx xnckrivx

#5 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 6. oktober 2007, 18:30

Večina časa je tvoja desna roka na miški in zaradi tega v nenormalnem položaju. Zamenjaj roki in z levo furaj miško sem ter tja pa primerjaj x;)x

Ja, saj to bo. Brez dolgovezenja verjetno. :palec: x:o)x

#6 Ita(q)rina

Ita(q)rina
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 10. oktober 2007, 11:19

Ja, zna bit ... to z miško in desno roko. x:)x Z levo miško upravljat pa tud meni ne gre .. čuden filing.
' "Remember when..." is the lowest form of conversation.' T. Soprano

#7 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 10. oktober 2007, 11:38

Se navadiš. Hitro. LP

#8 Prabha

Prabha
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 722

Objavljeno: 10. oktober 2007, 11:51

Večina časa je tvoja desna roka na miški in zaradi tega v nenormalnem položaju. Zamenjaj roki in z levo furaj miško sem ter tja pa primerjaj x;)x


Ja miško bi morala segrevat. da potem ni roki mrzlo:)Wau ke ideja, a?

#9 Ita(q)rina

Ita(q)rina
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 11. oktober 2007, 14:30

Ja miško bi morala segrevat. da potem ni roki mrzlo:)Wau ke ideja, a?



:palec: huda
' "Remember when..." is the lowest form of conversation.' T. Soprano

#10 NVK

NVK
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 509

Objavljeno: 13. avgust 2008, 15:51

Probi manj drkat.
Let it be a bee.

#11 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 13. avgust 2008, 17:38

lol xDDx , dogaja

drgač pa ne vem. no iz glave mislim, da je desna stran telesa bolj pogojena z mislimi, namenom moči, spoznanjem skrivnosti tišine tajnosti. leva pa z čustvi, namenom ljubezni, spoznanjem o vesoljnem namenu.

roke veljajo, torej dlani tudi za dober energijski kanal. to je mal duhovne teorije. drgač pa bi to lahko blo povezano s slabo prekrvavitvijo v desni roki ? ka pa če takrat levo in desno dlan drgneš ena ob drugo ? al ap, če razgibaš zgornji del telesa z rokami ? kaj se zgodi...
Brez podpisa

#12 ratamahata

ratamahata
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 96

Objavljeno: 13. avgust 2008, 18:22

..., spoznanjem skrivnosti tišine tajnosti

hmmm, zanimivo :eek:

#13 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 13. avgust 2008, 18:31

ok, no - skrivnosti tišine in tajnosti, kjer se tišina in tajnost povezuje s tajnicami takimi z velikimi joški, ok ? x:Dx
Brez podpisa

#14 pikanai

pikanai
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 19. avgust 2008, 07:35

Tudi meni se je to dogajalo pri intenzivnem delu na računaniku, ko za par ur obsedim :). Enkrat sem imela čisto trdo roko, da sem jo komaj premaknila.
Sedaj pa sem se navadila, da vsake toliko časa malo "potelovadim", naredim nekaj krogov z desno dlanjo, malo spremenim položaj, iztegnem roko s prsti navzgor... pa se mi zadnji dve leti ni več ponovilo. Poskusi, pa boš videla. Kaj že pravijo - nekaj ponavljaj 21 dni, pa ti postane navada.

#15 doorwoman.p

doorwoman.p
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 729

Objavljeno: 19. avgust 2008, 14:40

Imam vprašanje. Velikokrat se mi zgodi, da imam izredno hladno desno roko, medtem ko je leva normalno topla?! Se mogoče komu sanja čemu to pripisati? Sem desničarka, kar pomeni, da desno uporabljam več kot levo.


Ali ne pomeni desna roka v duhovnosti tudi neko dajanje? dajaš energijo, prejemaš jo z levo. Mogoče neprekrvavljenost v desni kaže na neko blokado v dajanju?

verjetno pomeni, da nekaj delaš narobe.. možno pa je tudi pokazatelj, da moraš nekaj narediti




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0