Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zakaj je(skoraj) vedno zemlja v igri...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
5 komentarjev na to temo

#1 linea

linea
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 10. oktober 2007, 16:04

Lep pozdrav vsem x:)x

Z današnjim dnem sem tudi sama postala "članica" tega foruma. Astrologija me zanima, vendar še ne vem kaj dosti o njej, ....bom si pa v prihodnosti, ko dokončam študij, gotovo vzela čas, za tečaj, a celo študij....


Pa pojdimo k mojim vprašanjem oz. problemom....upam da bo astrološka karta vrgla kak odgovor...
V glavnem temo sem odprla zato, ker imam pri predstavnikih nasprotnega spola kar precej smole :xx!: Zdi se kot da privabljam/izbiram napačne partnerje. Zanimivo se mi zdi, da so večinoma vsi zemlje-v soncu (biki ali device!) ...in vedno precej ljubosumni...

Zanima me kaj pove moja astrološka karta o tem, zakaj se vedno zapletem z zemljo.... saj imam v soncu vodnarja, v ascendentu strelca in v luni ovna, torej veliko ognja in seveda zrak. Verjetno bo držalo, da se nasprotja privlačijo, a kaj ko začutim posesijo in ljubosumje kar zbežim...

aja pa še podatki:
31.1.82 ob 2:50, Jesenice

#2 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 10. oktober 2007, 16:08

sicer čisto neastrološko...ampak, tak odnos kot imaš do sebe, takšno energijo sevaš....in na tvojo energijo se lepijo točno takšni ljudje, ki jih rabiš, da osvojiš lekcijo....ko boš dojela, kar pač moraš, boš šla en korak naprej..nič prej
tak kot vsi mi ;)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#3 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 11. oktober 2007, 08:11

[quote name='linea' date='10. Oct 2007, 17:05' post='899077']


aja pa še podatki:
31.1.82 ob 2:50, Jesenice

S tem, kar se ti dogaja, je mogoče potrebno pogledat tudi tvojo solarno karto, zato sem najprej pokukala tja. Tvoja solarna peta hiša se prične v biku, zato tudi v tem letu letajo bolj zemeljski tipi. Sedmo hišo, ki nakazuje tvoja partnerstva je v natalu, kot letošnjem solarju v zračnih dvojčkih, zato sem prepričana, da bo več partnerskih vez in mogoče tudi vsaj dve poroki. Tvoj natalni uran skoraj na ASC, je le tudi tvoj vladar sonca, kaže, da si precej spremenljiva in to občuti tudi nasprotna stran. Enostavno ne preneseš dolgočasja, želiš drugačnost, ne maraš pa sigurno posesivnosti. Tvoja natalna luna je precej ognjena, ovnovska.
TRanzit saturna, ki precej vpliva in blokira trenutno tvoj ASC in hkrati DESC ti je dal zrelo misliti ravno o teh dveh področjih, o sebi in o tvojem odnosu do drugih in posredno drugih do tebe.
Najbolj verjetno, da boš partnerja dobila preko službe, tvoj mars- moški v 10 hiši bo kmalu zelo lepo aspektiran z jupitrom, zato bodi pozorna še ves mesec oktober. Lahko bi tranzit ugodno vplival na službo, kariero.
Novembra bo jupiter v lepem aspektu na luno, kar ti poveča pozitivna čustva, mogoče želja za materinstvom.
Kar nekaj aspektov je, ki ti bodo v naslednjih dveh leti prinašali precej dobrega.

#4 linea

linea
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 12. oktober 2007, 17:53

sicer čisto neastrološko...ampak, tak odnos kot imaš do sebe, takšno energijo sevaš....in na tvojo energijo se lepijo točno takšni ljudje, ki jih rabiš, da osvojiš lekcijo....ko boš dojela, kar pač moraš, boš šla en korak naprej..nič prej
tak kot vsi mi ;)


klarus..kar si napisal je res in to vem.sem pač človek, ki išče odgovore tudi v zvezdah, vendar ne samo v zvezdah! Takšni ljudje, ki se lepijo name niso slabi ljudje, ker ne sevam take energije...so ljudje s katerimi dobro fukcioniram na prijateljskem področju, na ljubezenskem pa žal ne...vendar to ugotovim šele kasneje.

#5 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 13. oktober 2007, 19:28

klarus..kar si napisal je res in to vem.sem pač človek, ki išče odgovore tudi v zvezdah, vendar ne samo v zvezdah! Takšni ljudje, ki se lepijo name niso slabi ljudje, ker ne sevam take energije...so ljudje s katerimi dobro fukcioniram na prijateljskem področju, na ljubezenskem pa žal ne...vendar to ugotovim šele kasneje.

ma sej ne govorim o slabih ljudjeh....pač malo razćisti svojo notranjost..naredi povzetek, kar sei se naučila
boš videla, da se ti bo posvetilo ;)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#6 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 16. oktober 2007, 07:17

In ker sem jaz ognjen človek imam ognjenega partnerja.
Ker imam sco venero, jo ima tudi on. Ker imam zračnega marsa, ga ima tudi on. Ker imam zemeljsko luno, jo ima tudi on.
Edino asc imava različne - jaz vodnega on zračnega. Ampak asc itak nima nič kaj dosti s tem.

Fajn tole.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0