Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Theta Healing


  • Prijavi se, če želiš komentirati
22 komentarjev na to temo

#1 E.C.

E.C.
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 7. december 2007, 11:21

Pozdravljeni vsi :)


Theta Healing, začetek

Leta 1995 se je mati treh otrok soočala z najtežjim izzivom njenega življenja.
Povedali so ji, da ima redko obliko raka in da se ji zato življenje izteka.
Situacija je bila še toliko hujša, ker so bili v tistem času njeni otroci v poplnosti
odvisni samo od nje. Uradna medicija ni poznala zdravila za to redko obliko
raka, zato je vedela, da mora vzeti situacijo v svoje roke, vedela je, da neka rešitev obstaja.

Dolge noči je preživela v notranjih bojih, soočanju, čiščenju, uporabljala je domačo savno,
odprta na rešitev situacije. Ko so stvari postale nevzdržne, ji je bilo pokazano, kako si
lahko raka pozdravi v trenutku. V zameno naj bi to metodo trenutnega zdravljenja
podelila z drugimi in svetu pokazala, kako doseči trenutne ozdravitve s pomočjo
brezpogojne ljubezni. Pokazana ji je bila metoda zniževanja možganskih valov
na frekvenco 4-7 nihajev na sekundo s pomočjo Neosebne Absolutne Zavesti, Boga.

To obliko zdravljenja je uporabila za ozdravitev mnogih ljudi in sčasoma razvila
natančen skupek tehnik pod imenom ThetaHealing™. Kmalu se je pokazalo, da
je to tehniko, poleg psiho-fizičnega zdravljenja, moč uporabiti tudi za kreiranje pozitivnih sprememb v življenju.

Ta ženska nadaljuje svoj del dogovora in še vedno poučuje to tehniko po vsem svetu.
Ime ji je Ga. Vianna Stibal
(njena uradna spletna stran >>).


Več informacij o Theta Helingu v slovenskem jeziku lahko najdete na novi spletni strani Theta Healer Portal: www.theta-healer.eu


Nudim vam pomoč in podporo na sledečih področjih:
- Theta Clearing Therapy® - Psihoterapija - poglobljeno delo na vzorcih (t.i. programih) vedenja
- Theta Healing zdravljenje bolezni, bolečin, težav
- Odpravljanje vzrokov za katere koli težave
- Čiščenje čustvenih travm
- Delo s čustvenimi stanji
- Odpravljanje depresivnih občutkov
- Razrešitev (energijske) navezanosti do česar koli
- Čiščenje, optimiziranje in uravnovešenje čaker
- Pomoč pri premagovanju odvisnosti od česar koli
- Aktivacija DNK
- Razrešitev urokov, psihičnih ter čustvenih napadov
- Odstranitev negativnih entitet in bitij, na vas navezanih duš umrlih itd...
- Odpiranje tretjega očesa
- Delo na izboljšanju ZČZ - zunaj čutne zaznave (jasnovidnost, jasnoslišnost, jasnovednost, jasnočutnost, oddaljeno gledanje...)
- Zdravljenje, čiščenje in delo na napredku na drugih področjih.
Podrobnosti >>


Eden od pogledov na Theta Healing je, da je integracija moderne znanosti in duhovnosti.
Več o tem v daljšem besedilu "Theta Healing - integracija moderne znanosti in duhovnosti" >>


Dodatne informacije:

* Na seanse Theta Healinga se lahko prijavite tukaj >>
* Več o Theta Clearing Therapy ® >>
* Več informacij o Theta Healingu >>
* Več o Portalu in o meni >>
* Kontaktne informacije >>
* Pogosta vprašanja in odgovori Theta Healing >>
* Pogosta vprašanja in odgovori Theta Clearing Therapy® >>

Vabljeni!

LP
e.

#2 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 7. december 2007, 11:35

Hm, eeee, a za cenik morš bit pa registriran, ja?

:eek:

Hojla E.C.

Jst tega sistema ne poznam.

Poznam pa en sistem zdravljenja z Bogom. Zanj velja "naj se zgodi Tvoja volja".


Ker se v tem sistemu tud pojavlja Njegovo ime, me zanima, a za ta sistem pol ta izrek ne velja?

Hvala xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#3 E.C.

E.C.
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 7. december 2007, 12:00

Ker se v tem sistemu tud pojavlja Njegovo ime, me zanima, a za ta sistem pol ta izrek ne velja?


Če mi pokažeš vsaj tri res dobro ini profesionalno urejene splente strani, forume, portale, ki NE zahtevajo registracije za polno uporabo, ti plačam kosilo.
:)

LP
e.

#4 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 7. december 2007, 12:04

Alpha, Theta, Delta, Gama... relaxation, meditation, "selfhealing", ...:

Jeffrey Thompson

http://www.amazon.co...9...p;x=15&y=16


http://www.monroeinstitute.com/

http://www.centerpointe.com/

_________

Download

http://torrents.to/#

http://torrents.to/s...brainwaves.html

#5 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 7. december 2007, 12:20

Če mi pokažeš vsaj tri res dobro ini profesionalno urejene splente strani, forume, portale, ki NE zahtevajo registracije za polno uporabo, ti plačam kosilo.
:)

LP
e.


Ne se jezit no. Samo cena me je zanimala, pa spet ne tolk, da bi se registriral. Sej vem, pol tud cene ne bom zvedu a ne /al ja/.

Vse dobr E.C.
xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#6 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 7. december 2007, 12:24

Vse v zvezi s tem se dobi zastonj na netu.

Oz. kupi na amazon.com

Pomagaj si sam in dobro ti bo. :)


No evo x:Dx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#7 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 7. december 2007, 12:46

Theta, Delta... Binaural Sounds for Selfhealing, Meditation, ...


! For repeat music files:

setup repeat function in the player.



! Binaural sounds music files

for full effect use stereo headphones.



! VLC (VideoLAN Client)

Player for the flac, ogg, avi, flv, ... format:

http://www.free-code...ad/VideoLAN.htm


Codecs, players, ...

http://www.free-codecs.com/

_________

Dol potegi:


Zvok OM drone (binaural sounds) - 5 Minute Mantra - soft zvok OM frekvence brez mantranja

Meditation Technique for Stress Relief - Theta

http://rapidshare.co...ress_Relief.mp3



Theta Schumann Resonance - 7.83 Hz (binaural sounds,
flac format)

http://rapidshare.co...ce_7.83_Hz.flac



Lower Level Deltawaves (binaural sounds, flac format)

http://rapidshare.co...Deltawaves.flac

#8 E.C.

E.C.
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 7. december 2007, 15:04

tantra, to kar si objavil nima ravno direktne veze z metodo theta healinga, veš. Ima pa seveda veze s theta možganskim valovanjem, da.


No, kakor koli že, uradna stran metode theta healinga je:
www.thetahealing.com


butl, cene so od 45 EUR na seanso oz. konsultacijo. Seanse trajajo eno uro (60 min) oz. eno uro in pol (90 min).
Več o meni in o Portalu Theta Healer >>
Osebna pričevanja mojih strank >>

Hvala obema.

LP
e.

#9 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 7. december 2007, 16:07

Off

DNA Activation

http://www.amazon.co...6...amp;x=0&y=0


Se dobi brezplačno... z bitrate 320 kbp/s

Za link pm.

#10 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 8. december 2007, 00:27

ena moja frendica je čisto navdušena nad tem ... me je pa zanimalo kako ve, kdaj je v theta stanju oz tud ona je vprašala to osebo, ki je vodila tovrstno meditacijo ... pa ji je ta odgovorila: 'ne veš ... jaz sem vprašala in odgovor je bil, da ste vsi (prisotni)v tem stanju'

... pa me zanima, če ti E.C. veš oz kako bi ti razložil kdaj pa veš, da si preklopil na to valovanje oz v čem je razlika med npr neko klasično meditacijo in tem x:)x


#11 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 8. december 2007, 09:29

Ne veš.

Razen, da se meri v laboratoriju (EEG - elektroencefalograf).

Edino čutim, koliko sem zrelaksiran, miren, globoko umirjen, odprt in sproščen, notranje globoko uravnovešen...

! Brez Zavedanja: "Vipassana koncepta" tudi tu na dolgi rok ne gre.

Vse navedeno zavisi od osebe do osebe...


Sprostitev je lahko alpha, theta, delta, low delta, celo nižje, globje še: epsilon.

_________

Delta... od Hemi-Sync brez glasbe v ozadju (only "pink noise" sound)

"...Sleep well as Super Sleep gently eases you into Delta sleep patterns and assists your brain in producing the natural brain wave rhythms for this state. Listeners hear only a gentle swishing sound called "pink noise", an audio bed that enhances your perception of the Hemi-Sync sound patterns..."
_________

Odvisno, kaj se posluša.

Zgoraj v prejšnjih postih so linki...

NE se obremenjevat s tem. Sprobaš, probavaš večkrat in vidiš sam/sama. )


Glasbene datoteke se posluša s stereo slušalkam.

Drugače NI učinka. Od 20 minut do kake ure.

Učinek se čuti. Skozi nekaj mesecev bolj ali manj ponotranji, ponotranjuje...

Bitrate njihov mora biti vsaj 192 kbp/s, če že ne 256 kbp/s in več; na 44 kHz.

V stereo; z ločenima levim in desnim kanaloma. Formati so lahko wav, flac, mp3, ogg,...


Zame deluje. Poslušam samo low delta posnetek z valovanjem morja za background.


Types of BrainWaves

http://www.hypnosis-...brain-wave.html


Debata iz slo - tech:

Fenomen binauralnih tonov

http://slo-tech.com/...m...297&mesto=0


Še kaj Ti pove, kdo drug.


Tisto, kar sem uril z Avtogenim treningom, Yogo Nidra, ... veliko let (20 in več) se tu lahko "doseže" od nekaj mesecev naprej...

Najboljši rezultat dasta Binaural tehnologija skupaj z meditativno, ali sprostitveno prakso. Katero se sicer izvaja.

LP

#12 E.C.

E.C.
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 8. december 2007, 10:19

ena moja frendica je čisto navdušena nad tem ... me je pa zanimalo kako ve, kdaj je v theta stanju oz tud ona je vprašala to osebo, ki je vodila tovrstno meditacijo ... pa ji je ta odgovorila: 'ne veš ... jaz sem vprašala in odgovor je bil, da ste vsi (prisotni)v tem stanju'

... pa me zanima, če ti E.C. veš oz kako bi ti razložil kdaj pa veš, da si preklopil na to valovanje oz v čem je razlika med npr neko klasično meditacijo in tem x:)x


crna puma, zelo dobro vprašanje.

V bistvu sta dva zelo fizična znaka, ki kažeta na to, da je oseba v theta stanju možganskih valov:
1. REM (repid eye movement), se pravi, za zaprtimi vekami se oči premikajo, kot med sanjanjem
2. blago in enakomerno ščemenje na vrhu glave (sahasrara chakra) in blag pritisk na sinuse spredaj.

Drugače pa je theta stanje praviloma globje od povprečne meditacije, ki se praviloma dogaja v alfa stanju (alfa stanje je malce počasnejše valovanje od beta, to je od budnega stanja).

Sam v theta stanju hitro izkusim višja, transpersonalna stanja zavesti. Spremljajoči občutki so popolna umirjenost, deidentifikacija od vseh treh teles, spokoj, ljubezen...

Če povzamem, Theta stanje JE fizično opredeljivo, in glavna razlika med klasično meditacijo (tisto ne preveč globoko) je v tem, da je theta stanje globje. Še globje seveda sega delta stanje, ampak to je že druga zgodba.

Več o možganskih valovih in stanjih zavesti na Theta Healing Portalu:
- Znanost možganskih valovanj >>

LP
e.
Theta Healing Portal
www.theta-healing.si

Off

DNA Activation

http://www.amazon.co...6...amp;x=0&y=0
Se dobi brezplačno... z bitrate 320 kbp/s

Za link pm.



tantra, sorry, ker bom to spet izpostavil, ampak to, kar ti zgoraj predlagaš s Thetahealing™ metodo nima nobene veze. (kar seveda ne pomeni, da je s tem kaj narobe)

Pri Thetahealing™ metodi se ne uporabljajo zvočni signali, temveč zavesten stik z višjimi, transpersonalnimi stanji zavesti.

Več o tem v besedilu:
"Theta Healing - integracija moderne znanosti in duhovnosti" tukaj >>

LP
E.
ThetaHealing Portal

#13 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 8. december 2007, 10:39

Zato sem dal post v zvezi z " DNA Activation ..." na

"off"

Mišljeno kot informacija...

LP

#14 E.C.

E.C.
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 8. december 2007, 11:04

Zato sem dal post v zvezi z " DNA Activation ..." na

"off"

Mišljeno kot informacija...

LP


Ja, saj razumem.

Je pa zanimiva ta avdio stimulacija, da. Sam imam sicer omejene izkušnje s tem, vem pa, da deljuje.
Mora biti zanimivo kombinirati ta pristop z yoga nidro, recimo.

Morda pa se kdaj pomeniva o tem bolj podrobno... :)

LP
e.
Theta Healing Portal

#15 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 8. december 2007, 11:46

The Answer and

"OFF" the Topic:


Zvok " DNA Activation ..." je meni všečen.

Uporabljam ga drugače ne.


Zase uporabljam samo

Lower Level Deltawaves (binaural sounds, flac format):

http://rapidshare.co...Deltawaves.flac

Z morskimi valovi v ozadju.


! For repeat binaural sound music file:

setup repeat function in the player.


! Binaural sounds music files

for full effect use stereo headphones.

_________

Delta 0.5 - 4Hz

Deep sleep, human growth hormone release, low blood pressure, low respiration, low body temperature. No muscle movement - Reticular Activating System (RAS) shuts this down.


! "Some people ask me sometime what is beyond the delta brainwave, well, beyond delta are the Epsilon brainwaves they are below 0,5 hz and they have same effect than the the HyperGamma and Lambda brainwaves."

http://www.louisyage...nwave-patterns/


Hyper Gamma ~100Hz

Lamda ~200Hz

Self awareness, higher levels of insight and information. Tibetan monks that walk barely clothed for days through the snow have exhibited high levels of these. They are difficult to measure and little is known about them. They are carried on the very slow moving Epsilon Waves (<0.5Hz).

_________

Binaural; Maya II - 1.5 Hz, Eternity 5.5 Hz, etc

Epsilon - binaural datoteka na spodnjem linku je zgolj ime le - te,

drugače je to frekvenca 75 Hz, datoteki Drone 40 Hz in Space Drone 40 Hz sta enaki:

http://www.savefile....projects/712695


Types of BrainWaves (za osvežitev spomina)

http://www.hypnosis-...brain-wave.html

LP

#16 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 9. december 2007, 15:57

V bistvu sta dva zelo fizična znaka, ki kažeta na to, da je oseba v theta stanju možganskih valov:
1. REM (repid eye movement), se pravi, za zaprtimi vekami se oči premikajo, kot med sanjanjem
2. blago in enakomerno ščemenje na vrhu glave (sahasrara chakra) in blag pritisk na sinuse spredaj.

Drugače pa je theta stanje praviloma globje od povprečne meditacije, ki se praviloma dogaja v alfa stanju (alfa stanje je malce počasnejše valovanje od beta, to je od budnega stanja).

Sam v theta stanju hitro izkusim višja, transpersonalna stanja zavesti. Spremljajoči občutki so popolna umirjenost, deidentifikacija od vseh treh teles, spokoj, ljubezen...

Če povzamem, Theta stanje JE fizično opredeljivo, in glavna razlika med klasično meditacijo (tisto ne preveč globoko) je v tem, da je theta stanje globje. Še globje seveda sega delta stanje, ampak to je že druga zgodba.


potem takem meni v 'klasični' obliki meditacije očitno preklopi na theta stanje, saj vse to kar si opisal doživljam ...

#17 E.C.

E.C.
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 9. december 2007, 21:07

potem takem meni v 'klasični' obliki meditacije očitno preklopi na theta stanje, saj vse to kar si opisal doživljam ...


Da.

Sam se spominjam, da sem povsem isto doživljal leta in leta, še preden sem spoznal thetahealing in vse tehnike, katere ta prostop vsebuje.

Menim, da je to stanje (povezanosti z višjimi, transpersonalnimi, stanji zavesti) nam vsem precej bolj poznano in lažje dosegljivo, kot pa si sploh mislimo.

Vprašanje je le, kaj in kako si s temi stanji pomagamo.

LP
e.

#18 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 18. januar 2010, 16:53

x:)x
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#19 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. januar 2010, 19:18

A vi mene zaj.....Se mi zdi pa zanimivo postavljeno vprašanje zgoraj. kaj je razlika med obično meditacijo in theta. Sorry, ampak jaz s tistim odgovorom nisem zadovoljen. x:Dx Obstaja pa razlika med meditacijo, sproščanjem, vizualizacijo,......

Me pa zanima nekaj drugega pri theta healingu. Torej tisti ki se ukvarjate s tem, a mi lahko poveste par zadevic glede karme.Kako veš kaj se je nekdo naučil in lahko spremeniš programček in kaj ne in moraš še zmeraj pustit star programček, tudi če človeček trpi ne vem kakšne bolečine. Sicer pa teh programčkov ne moreš kar tako spreminjat če nimaš dovoljenja od zgoraj. Probaš lahko, ampak potem sledi karmični odziv.

Zdaj bom pa še malo preštudiral linke, ampak zaenkrat še nisem našel nič podobnega, ki bi te stvari opisoval. In dokler mi ne znate tega zadovoljivo pojasnit, tega ne šljivim preveč, pa naj bo ne vem kakšen healer. Sem pač zahtevna stranka, ki točno ve kaj hoče in ne kupujem mačka v žaklju. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#20 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 19. januar 2010, 23:24

Sicer pa teh programčkov ne moreš kar tako spreminjat če nimaš dovoljenja od zgoraj. Probaš lahko, ampak potem sledi karmični odziv.


Sicer se ne ukvarjam s Theta healingom, nekaj pa o tem vseeno vem.
V življenju vsak skasira tisto, kar mu gre,..tiste lekcije, ki jih potrebuješ, pridejo. Če pa kaj ozavestiš in spremeniš ali spustiš, pa tudi če ti pri tem kdo pomaga..zakaj bi to blo kaj slabega? Kaj te skrbi glede karme? Programčke itak nenehno preprogramiramo,..a se tega pri sebi ne zavedaš? Če česa nisi popolnoma razrešil, dobiš pa še nove šanse. itak. x;)x

#21 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. januar 2010, 15:19

Sicer se ne ukvarjam s Theta healingom, nekaj pa o tem vseeno vem.
V življenju vsak skasira tisto, kar mu gre,..tiste lekcije, ki jih potrebuješ, pridejo. Če pa kaj ozavestiš in spremeniš ali spustiš, pa tudi če ti pri tem kdo pomaga..zakaj bi to blo kaj slabega? Kaj te skrbi glede karme? Programčke itak nenehno preprogramiramo,..a se tega pri sebi ne zavedaš? Če česa nisi popolnoma razrešil, dobiš pa še nove šanse. itak. x;)x


S tem se čist strinjam. Mislil sem bolj na to da ti nekdo kao sugerira oz. da določene ukaze ali pa spremeni programčke v podzavesti brez da bi ti kaj naredil pri temu. Če ti pa pomaga pri ozaveščanju in razčlenjevanju je pa to čist OK. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#22 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 24. januar 2010, 11:41

Brezo

In kaj se je tebi v otroštvu dogajalo, da sedaj ko imaš pravico svobodnega izražanja, zajebavaš vsakega ki dela nekaj, kar ni točo tako, kot si se ti zamislil, se ti sliši nemogoče, imaš program da je to absosmrkno brezveze in za lase privlečeno..............
Ma sekajo vzorci iz tebe, Se čudim da (ko si tko pameten) jih ne prepoznaš.
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#23 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. januar 2010, 12:30

In kaj se je tebi v otroštvu dogajalo, da sedaj ko imaš pravico svobodnega izražanja, zajebavaš vsakega ki dela nekaj, kar ni točo tako, kot si se ti zamislil, se ti sliši nemogoče, imaš program da je to absosmrkno brezveze in za lase privlečeno..............
Ma sekajo vzorci iz tebe, Se čudim da (ko si tko pameten) jih ne prepoznaš.

Po čem pa sklepaš, da zajebavam folk??? Vsak človeček ima pač svoj slog izražanja in jaz imam pač malo čudnega. Jaz nisem pameten, še daleč od tega. Stavek glede moje pameti bi bil- vem, da nič ne vem. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0