Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Različna-podobna


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
20 komentarjev na to temo

#1 Katja999

Katja999
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 15. januar 2008, 16:39

Jasno je,da so zveze zmerom v izziv dotičnih oseb.
In,če prvemu zelo leži na srcu osrečiti sebe in drugo osebo,se je pripravljen
spopasti tudi z najviharnejšo in najtemnejšo platjo.
Kje so skupne točke?
Kje razhajanja?
S katerim namenom oz.kaj je sploh razlog za nastanek zveze?
A zna kdo povedati kaj več?


#2 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 15. januar 2008, 21:57

O Katja999

Zdej, jst sem samo en butl in se na astrologijo čist nč ne spoznam, se mi pa mrbit mal sanja, kako dva skupej prideta /al pa se mi ne/.

Na prvi dve vprašanji ti sploh ne bi znal povedat karkol, ker ne vem, na kaj se nanašata, na ta tretje bi ti pa reku tole.

Človek se rodi nag in brez prtljage; no ja, ene stvari prinese s seboj, recimo različno močne potrebe po, kaj vem, pripadnosti in ljubezni, po moči, po preživetju, po igri. Eni temu rečejo tud karakter al pa dedno pogojene značilnosti, spet drugi, tisti, ki verjamejo v reinkarnacijo, pa temu rečejo dogovorjene preddispozicije za načrtovano nalogo. Al nekej tacga.
Ampak, če to zanemarim /ne posvečam glih dost pozornosti/, se otrok res rodi kt nepopisan list papirja, po katerem pol okolje riše. Najblj starša seveda, onadva zarišeta osnovne konture, ker sta najpomembnejša, ostali blj ali manj pomembni pa ostale detajle, tko da je slika do odraslosti že popolna /pravzaprav je skor popolna že tja nek do šestga, sedmga leta, pa pol fest popravljiva med puberteto al pa tud ne/.
No, v tej sliki je tud slika idealnega partnerja in ta je skupek dobrih in slabih lastnosti najpomembnejših ljudi v njegovem življenju, to je staršev al pa tistih, ki so ga vzgajali in travmatičnih pretresov iz tistga cajta. In k se zdej ta otrok odloč iskat partnerja, se dogaja kemija pr tistih, ki so tej sliki najbliže, se prav, naš nabor mogočih partnerjev sploh ni neomejen ampak zelo omejen s sliko, ki jo imamo.

Zakaj pa je to dobr? Zakaj se odloč zdej ta otrok izbrat glih točno določenega partnerja al pa pač enga iz tega nabora? Zato, ker je ravno ta idealen, da z njim poravna račune iz preteklosti, to je iz otroštva. To pomen, da pozdrav sebe in svoje rane. In tko spremeni sliko. Če jih ne, gre z isto sliko v nov odnos... z enakim partnerjem.

Sej veš tist a ne "jebenti, na tole se limajo sami pjanci" al pa "un jo je mlatu, ta jo pa pobija", pa tko.

Ampak še zmerej mi ni jasn, kva si hotla zvedet s prvima vprašanjema, oziroma, na kaj se sploh nanašata.

Ni astrološk odgovor, a ne. Sej sem ti reku, da se na astrologijo ne spoznam.

Mej se fest, Katja999.

butl xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#3 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 15. januar 2008, 22:16

butl :2src:

kako pri tem razložiš 'ljubezen na prvi pogled' oziroma kako na primer jaz na fantu, ki ga srečam recimo na žurki in spregovoriva 5 besed, ujamem lastnosti, ki jih 'iščem' in rečem ja, ko me povabi na dejt?
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#4 Katja999

Katja999
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 15. januar 2008, 22:30

Ja seveda...sem trapasta...pozabila sem dodati rojstne podatke:
jaz:25.01.1980 v Mariboru
On :10.04.1976,na Jesenicah

Se opravičujem!

"Butl"fajn si se potrudil...vsak ima svoje izkušnje...Veliko sreče želim!

#5 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 15. januar 2008, 22:45

butl :2src:

kako pri tem razložiš 'ljubezen na prvi pogled' oziroma kako na primer jaz na fantu, ki ga srečam recimo na žurki in spregovoriva 5 besed, ujamem lastnosti, ki jih 'iščem' in rečem ja, ko me povabi na dejt?


O Aliana

Temu eni rečejo kemija. Kaj ta kemija sploh je? Je del te tvoje slike in je lahko ena specifična kretnja, barva glasu, specifičen vonj, način, kako izgovori določene besede, oblika nasmeha, drža telesa, rok, način, kako sedi, karkol...ampak definitivno tako pomemben del slike, da te pritegne.

Kasneje se sicer lahko izkaže, da se pa ostali deli sploh ne ujemajo in od tiste prve zaljubljenosti al pa simpatije ne ostane nč več in se že po prvem pogovoru al pa po parih dneh vprašaš, kje si imela oči, kva ti je blo, kva si sploh vidla na njem. Če pa se tud ostali deli blj ali manj ujemajo, pol je to ljubezen tud še na drug pogled al pa na pogled after, recimo zjutraj, ko se zbudiš ob njem.

xsrcx




Ja seveda...sem trapasta...pozabila sem dodati rojstne podatke:
jaz:25.01.1980 v Mariboru
On :10.04.1976,na Jesenicah

Se opravičujem!

"Butl"fajn si se potrudil...vsak ima svoje izkušnje...Veliko sreče želim!


x:o)x
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#6 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 15. januar 2008, 22:58

Butl, xokx xwizardx

#7 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 15. januar 2008, 23:01

EJ, butl...
butl je un, k je teb reku da si butl.
po jankotou vsaj x^x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#8 Katja999

Katja999
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 16. januar 2008, 00:01

"Butl"zelo lepo in realno si to opisal.Tudi sama mislim,da vsi oddajamo na določeni frekvenci in seveda to tudi najbolj prepoznamo ter sprejemamo.Tvoja izjava čist drži.

Kaj pa če sam sebe imenuješ imenuješ za "butla"...kdo je potem butel xyesx xyesx xyesx

#9 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. januar 2008, 09:14

[quote name='Katja999' date='15. Jan 2008, 22:31' post='934311']
Ja seveda...sem trapasta...pozabila sem dodati rojstne podatke:
jaz:25.01.1980 v Mariboru
On :10.04.1976,na Jesenicah

pozabila si tudi na uro , ki je zelo pomembna.

#10 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 16. januar 2008, 10:18

O Aliana

Temu eni rečejo kemija. Kaj ta kemija sploh je? Je del te tvoje slike in je lahko ena specifična kretnja, barva glasu, specifičen vonj, način, kako izgovori določene besede, oblika nasmeha, drža telesa, rok, način, kako sedi, karkol...ampak definitivno tako pomemben del slike, da te pritegne.

Kasneje se sicer lahko izkaže, da se pa ostali deli sploh ne ujemajo in od tiste prve zaljubljenosti al pa simpatije ne ostane nč več in se že po prvem pogovoru al pa po parih dneh vprašaš, kje si imela oči, kva ti je blo, kva si sploh vidla na njem. Če pa se tud ostali deli blj ali manj ujemajo, pol je to ljubezen tud še na drug pogled al pa na pogled after, recimo zjutraj, ko se zbudiš ob njem.

xsrcx
x:o)x

ja... saj bo res držalo.. lepo si povedal x:)x
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#11 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 16. januar 2008, 10:43

Kaj pa če sam sebe imenuješ imenuješ za "butla"...kdo je potem butel xyesx xyesx xyesx
[/quote]
ja kdo le?
ata pa mama, pa polcaji, pa usi desci, pa drnoušek pa use babe, pa usi forumi... ja usi pa use, razn tebe :palec:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#12 Katja999

Katja999
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 16. januar 2008, 11:44

Kaj je možno,da je ta zmedenost prirojena?!?Prej so se mi dogajale tovrstne finte tu pa tam,sedaj pa kar po tekočem traku...katastrofa...

Lunca hvala...
jaz:25.01.1980 v Mariboru,ob 01.30 h
On :10.04.1976,na Jesenicah 07.45 h

#13 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 16. januar 2008, 11:52

Kaj je možno,da je ta zmedenost prirojena?!?

..seveda je mozno... v stilu Cimeta:"On ima prirojeno vzdrzljivost, ker je dolga leta igral na mestu osemke."... :vragec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#14 Katja999

Katja999
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 16. januar 2008, 12:06

Še eno!Še eno! xg:Dx

#15 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 16. januar 2008, 12:12

Še eno!Še eno! xg:Dx

...novinar: Kaj vas najbolj moti v Sloveniji??
...Cime: Ma folk nima pojma o modi. Jaz nosim Dolce Gabbana, sploh ne vejo kaj je to. Zraven pa se skor vsi nosijo bele štumfe. :inocent:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#16 Katja999

Katja999
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 16. januar 2008, 12:21

Kakšnega bolj mastnega...za dobro jutro?!?
Meni za jutro,mislim. :hepko:

#17 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. januar 2008, 12:28

Kaj je možno,da je ta zmedenost prirojena?!?Prej so se mi dogajale tovrstne finte tu pa tam,sedaj pa kar po tekočem traku...katastrofa...

Lunca hvala...
jaz:25.01.1980 v Mariboru,ob 01.30 h
On :10.04.1976,na Jesenicah 07.45 h


Če je ura točna, potem kot navajša v enem postu, ni tvoj jupiter na koncu device, pač pa je na 8 stopinji device že v 10 hiši, kar povsem spremeni naravo jupitra na drugem področju. Jupiter je v opoziciji z venero v ribah. Poglej, tvojo karto, po ASC po teh podatkih je na 12 stopinji škorpijona.
Potem pa bomo gledali naprej.
V tem času je tranzitni satun po 10 hiši, kar pomeni težave zaradi kariere, službe, mogoče celo z enim od staršev. Tranzitni saturn v opoziciji z venero prinaša nekaj čustvenih ohladitev, mogoče celo prekinitev, če veza ni zadosti trdna (avgust 08). Precej sprememb se dodaja tudi na področju doma, precej močna opozicija med uranom (4.hiša) in marsom v 10 hiši (služba, eden od staršev) bi bilo možno tudi precej nesoglasij ali težav med očetom in mamo, oz. tvojo lastno vrednostjo v zvezi s tem.

#18 Katja999

Katja999
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 16. januar 2008, 12:42

Kolikor vem je točna...
Aha,Jupiter v 10.
AC imam na 23 st. 10 min. SCO

To temo je popravil/a Katja999: 16. januar 2008, 12:44


#19 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. januar 2008, 12:54

Kolikor vem je točna...
Aha,Jupiter v 10.
AC imam na 23 st. 10 min. SCO


Če je datum in ura točna 25.1.1980 ob 1.30 am Maribor, potem je ASC na 12 stopinji škorpijona, kar premakne hiše za nekaj stopinj, zato je tebi prišel saturn v 9 hišo in ti ni bilo jasno, ko sem napisala, da imaš oz. bi imela težave s tujino, kar pa v primeru saturna v 10 hiši absolutno ne drži. Res pa je, da tako tako pogovarjanje na pamet večkrat pripelje do napačnega tolmačenja, zato je potrebno res napraviti pravilno karto.

#20 Katja999

Katja999
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 16. januar 2008, 15:42

Mi ni najbolj jasno...sem narobe izbrala karto oz.naredila napako pri vnašanju podatkov za izdelavo karte?
Karto sem ti poslala,Lunca,če boš hotela preveriti...
Me prav zanima kje sem vsekala mimo xnckrivx

To temo je popravil/a Katja999: 16. januar 2008, 15:43


#21 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. januar 2008, 07:48

Mi ni najbolj jasno...sem narobe izbrala karto oz.naredila napako pri vnašanju podatkov za izdelavo karte?
Karto sem ti poslala,Lunca,če boš hotela preveriti...
Me prav zanima kje sem vsekala mimo xnckrivx


Hoj Katja999 nisem dobila nobene karte do tebe. Saj ni problem narediti karto, če imaš popolne podatke in dober progrem. Ža na astro.com lahko vneseš podatke, vendar pazi pri uri p.m. a.m. in seveda kraju rojstva, kajti geografska širina je tudi precej pomembna pri izračunu siderlanega časa.

Tvojo karto sem naredila, zato vem, da je pravilna, ASC na ribji stopinji škorpijona, luna na 9 stopinji bila, precej zasedena 10.hiša, lepa 4 hiša, precej nepredvidljiva prva hiša (Ti), malo nejasna slika lastne vrednosti (enkrat ful zadovoljna sama s seboj, drugič popolnoma nič). To so samo obrisi.
Za samo intepretacijo pa je potrebno narediti še solarno karto (od letošnjega rojstnega dne do naslednjega, spremeni se ASC, hiše in položaj planetov), progresije (luna se spremeni vsaki dve leti in pol) primarne direkcije (premikamo planete stopinjo za leto), tranziti za naprej in šele potem je možno sestaviti tvoj mozaik.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0