Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

UJEMANJE LEVINJA+KOZOROG


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
4 komentarjev na to temo

#1 SAJKA

SAJKA
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 29. februar 2008, 11:22

HELLO!
SEM NOVA NA FORUMU.PROSIM CE MI KDO LAHKO RAZLOZI UJEMANJE MED NAMA.NJEGOVE ROJSTNE URE ZAL NE VEM.BO SLO VSEENO?

JAZ*20-8-1979**ROJENA 9.00

ON*26-12-1975**ROJEN ENKRAT DOPOLDNE


HVALA,HVALA VSEM KI SE BOSTE POTRUDILI ODGOVORITI.IZPOLNILI MI BOSTE MOJO VELIKO ZELJO :wOOt: :hepko:

#2 luna82

luna82
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 22. maj 2008, 22:26

Ola, Sajka!

bom pa jaz odgovorila, če noben drug ne..hehe..

Namreč, tudi sama sem levinja (isti dan, le 3 lete sem mlajša) in imam bodočega moža - kozoroga;D


Kozorogi se ustalijo nekje tam po 27 letu, ponavadi. Pomembno je, da se "znorijo" in spoznajo kaj želijo v življenju imeti&doseči, da se lahko potem ustalijo - seveda ko so pripravljeni (nič prej)!

Obe znamenji sta trmasti - potrebno je kar nekaj kompromisov, oba se morata naučiti popuščati - to je dejstvo!

Kozorogi so zelo družinski ljudje, kar je mene zelo pritegnilo. Ta znamenja ne smeš siliti v nekaj kar njemu ni, saj drugače ravno to delajo, le zato, da ti pokažejo, da prav ne ravnaš in to

spoznaš! Čustva izrazijo na takšen način, da ti to pokažejo z dejanji in ne le z besedami!;) kar veliko več pomeni! Ne marajo ukazovanja in da na njih pritiskaš! Rabijo malo svobode - v tem

smislu, da grejo v svoj svet iluzij&domišljije in takrat rabijo "mir", da vso odvečno energijo dajo iz sebe. Levčki smo pa umetniške dušice, tako, da takrat se pa mi zamotimo z igranjem kitare ali

slikanjem kakšne slike.

Zelo radi pomagajo ljudem v stiski, tudi neznanim. Na te osebe se lahko zaneseš! Niso materialisti (oz. redke izjeme) in si radi kakšno razvajanje privoščijo!;) Levi smo pa tud takšni, da se

razvajanja ne branimo!

V poslu so res predani, se res trudijo---dokler jih veseli in imajo dobre razmere..Ko tega ni, se vržejo v naslednjo ponujeno ponudbo, ki jih veseli. Skratka ne prenesejo, da jim nekdo kar naprej

"soli pamet" - nekdo, ki nima pojma.

Ko najde kozorog žensko za vse življenje, ji bo nudil vse in jo razvajal - če bo le znala kdaj popustiti;) in mu "dala mir", ko ga bo rabil! Za to ji bo hvaležen, ter ji tudi pokazal v takšni ali

drugačni obliki;) hehe..Skratka kozorogi niso težavni, le važno je da se "najdejo"!

No, upam, da sem ti malo pomagala....


P.S. Možna so tudi razhajanja glede tega, ker je v prvi vrsti odvisno tudi, kakšen je človek po karakterju.

#3 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. maj 2008, 07:47

P.S. Možna so tudi razhajanja glede tega, ker je v prvi vrsti odvisno tudi, kakšen je človek po karakterju.


Precej razhajanj pri opisu določenih znakov je lahko precej drugačno zaradi različnih ASC (podznak), postavitve lune v različnih znakih in seveda na različnih stopinjah in seveda vseh različnih aspektov v karti. Marsikdo pri opisu svojega sonca v levu čuti nekaj podobnosti naštetit zgoraj, marsikdo, odvisno kako je to njegovo sonce aspektirano, lahko čuti sebe povsem drugače. Na pamet opis znako kot ga opisuje horoskopi v časopisih, žal ne zadoščajo več.

#4 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 23. maj 2008, 11:09

Ola, Sajka!

bom pa jaz odgovorila, če noben drug ne..hehe..

Namreč, tudi sama sem levinja (isti dan, le 3 lete sem mlajša) in imam bodočega moža - kozoroga;D


Kozorogi se ustalijo nekje tam po 27 letu, ponavadi. Pomembno je, da se "znorijo" in spoznajo kaj želijo v življenju imeti&doseči, da se lahko potem ustalijo - seveda ko so pripravljeni (nič prej)!

Obe znamenji sta trmasti - potrebno je kar nekaj kompromisov, oba se morata naučiti popuščati - to je dejstvo!

Kozorogi so zelo družinski ljudje, kar je mene zelo pritegnilo. Ta znamenja ne smeš siliti v nekaj kar njemu ni, saj drugače ravno to delajo, le zato, da ti pokažejo, da prav ne ravnaš in to

spoznaš! Čustva izrazijo na takšen način, da ti to pokažejo z dejanji in ne le z besedami!;) kar veliko več pomeni! Ne marajo ukazovanja in da na njih pritiskaš! Rabijo malo svobode - v tem

smislu, da grejo v svoj svet iluzij&domišljije in takrat rabijo "mir", da vso odvečno energijo dajo iz sebe. Levčki smo pa umetniške dušice, tako, da takrat se pa mi zamotimo z igranjem kitare ali

slikanjem kakšne slike.

Zelo radi pomagajo ljudem v stiski, tudi neznanim. Na te osebe se lahko zaneseš! Niso materialisti (oz. redke izjeme) in si radi kakšno razvajanje privoščijo!;) Levi smo pa tud takšni, da se

razvajanja ne branimo!

V poslu so res predani, se res trudijo---dokler jih veseli in imajo dobre razmere..Ko tega ni, se vržejo v naslednjo ponujeno ponudbo, ki jih veseli. Skratka ne prenesejo, da jim nekdo kar naprej

"soli pamet" - nekdo, ki nima pojma.

Ko najde kozorog žensko za vse življenje, ji bo nudil vse in jo razvajal - če bo le znala kdaj popustiti;) in mu "dala mir", ko ga bo rabil! Za to ji bo hvaležen, ter ji tudi pokazal v takšni ali

drugačni obliki;) hehe..Skratka kozorogi niso težavni, le važno je da se "najdejo"!

No, upam, da sem ti malo pomagala....


P.S. Možna so tudi razhajanja glede tega, ker je v prvi vrsti odvisno tudi, kakšen je človek po karakterju.



ta opis kozoroga mi je pa ful všeč...sploh zato, ker se najdem v vsem napisanem x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#5 luna82

luna82
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 23. maj 2008, 12:50

Me veseli Pinka, da se tudi ti najdeš v tem opisu! :onfire:

To temo je popravil/a luna82: 23. maj 2008, 12:53





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0