Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

istospolna zaljubljenost?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
200 komentarjev na to temo

#51 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 28. september 2009, 11:19

ima. in je fajn da se razsiri, do berljive mere z istocnico.


hehe... saj v to temo konec koncev paše res vse mogoče...
zatorej, še moj skromni prispevek:



:palec: x:Dx

#52 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 28. september 2009, 12:28

alef, amber: glejta Duhovnost in homoseksualnost.


Pogledal.
In kaj naj bi tam videl?
Razsvetli me, prosim?

a ni 'smešno', da je v t.i. duhovnih skupinah problem sexualna usmerjenost?


En citat iz te teme.
Zanimivo, ja... :o|o:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#53 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 28. september 2009, 12:45

alef, amber: glejta Duhovnost in homoseksualnost.

Sem prečekiral to stran.O vzrokih za homoseksualnost ni bilo pa nič omenjano,oziroma je bila smer samo dvoumno nakazana.Sem mislil da bodo kao duhovnjaki to razložili ali pa vsaj nakazal smer.Dlje od genetike in okolja pa nisem prišel,ampak to so samo predpozicije.Ne mislim na dolgo komentirat,ampak grem kar na bistvo.

Kdor ne verjame v reinkarnacijo mu ni treba več dalje čitat.Iz prejšnjih življenj prinesemo s sabo določena nagnjenja,čustva,miselnost,itd. Nekdo,ki je v prejšnjem življenju bil ženska in je bil zelo zaljubljen v moškega je mogoče to nagnjenje prenesel tudi v ta life.In v tem življenju se je inkarniral kot moški in pač čuti večjo ljubezen do moških.Pri lezbijkah pa obstaja podoben scenarij.V bistvu bi tisti ,ki pravijo da je vzrok v podzavesti imeli še kar prav.Kajti podzavest vključuje tudi pretekla življenja.Kaj si pa kdo predstavlja pod pojmom "podzavest" je pa drugo vprašanje.

Seveda je to moj pogled na te stvari,glede na izkušnje, učenje in meditacijo. Zato pa tapravi duhovni učitelji pravijo, da tisti ki hodi po duhovni poti, naj ne obsoja drugih,ker ne pozna vzrokov. Toleranca in neobsojanje sta pa še dve stvari,po katerih lahko nekoga oceniš koliko se je nekdo naučil in na kakšni stopnji naj bi bil. In včasih se je nekomu ali neki skupini bolje izognit dokler notranje nisi dovolj močan,da se soočiš z njimi. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#54 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 28. september 2009, 13:21

Kdor ne verjame v reinkarnacijo mu ni treba več dalje čitat.Iz prejšnjih življenj prinesemo s sabo določena nagnjenja,čustva,miselnost,itd. Nekdo,ki je v prejšnjem življenju bil ženska in je bil zelo zaljubljen v moškega je mogoče to nagnjenje prenesel tudi v ta life.In v tem življenju se je inkarniral kot moški in pač čuti večjo ljubezen do moških.Pri lezbijkah pa obstaja podoben scenarij.V bistvu bi tisti ,ki pravijo da je vzrok v podzavesti imeli še kar prav.Kajti podzavest vključuje tudi pretekla življenja.Kaj si pa kdo predstavlja pod pojmom "podzavest" je pa drugo vprašanje.

Seveda je to moj pogled na te stvari,glede na izkušnje, učenje in meditacijo. Zato pa tapravi duhovni učitelji pravijo, da tisti ki hodi po duhovni poti, naj ne obsoja drugih,ker ne pozna vzrokov. Toleranca in neobsojanje sta pa še dve stvari,po katerih lahko nekoga oceniš koliko se je nekdo naučil in na kakšni stopnji naj bi bil. In včasih se je nekomu ali neki skupini bolje izognit dokler notranje nisi dovolj močan,da se soočiš z njimi. xDDx


Zanimivo razmišljanje.
Predvsem drugi odsatvek, tisto o toleranci in neobsojanju.

V bistvu mi je vseeno kaj si kdo o tematiki tu noter omenjani misli.
Moti me pa zgrizeno prizadevanje določenih osebkov ki bi to... xrolleyesx ..."motnjo" zdravili, usmerjali zablodele istospolne ovčice na "pravo" pot... :vragec:
Kot da oni vedo kaj je prava pot.
Kot da to sploh kdo ve... xsrcx

Obstaja moja pot in obstaja tvoja.
Tako je zame, tako jaz vidim.
In zame je veliko več vreden človek ki gre pogumno po poti ki si jo je sam izbral, naj bo hetero, homo, bi, karkoli že, kot pa neki kvaziduhovnež ki sledi nekemu iskanju pravilnosti ali popolnosti.

Posebej za take še enkrat Objavljena slika

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#55 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 28. september 2009, 14:32

Kdor ne verjame v reinkarnacijo mu ni treba več dalje čitat.Iz prejšnjih življenj prinesemo s sabo določena nagnjenja,čustva,miselnost,itd. Nekdo,ki je v prejšnjem življenju bil ženska in je bil zelo zaljubljen v moškega je mogoče to nagnjenje prenesel tudi v ta life.In v tem življenju se je inkarniral kot moški in pač čuti večjo ljubezen do moških.Pri lezbijkah pa obstaja podoben scenarij.V bistvu bi tisti ,ki pravijo da je vzrok v podzavesti imeli še kar prav.Kajti podzavest vključuje tudi pretekla življenja.Kaj si pa kdo predstavlja pod pojmom "podzavest" je pa drugo vprašanje.

Seveda je to moj pogled na te stvari,glede na izkušnje, učenje in meditacijo. Zato pa tapravi duhovni učitelji pravijo, da tisti ki hodi po duhovni poti, naj ne obsoja drugih,ker ne pozna vzrokov. Toleranca in neobsojanje sta pa še dve stvari,po katerih lahko nekoga oceniš koliko se je nekdo naučil in na kakšni stopnji naj bi bil. In včasih se je nekomu ali neki skupini bolje izognit dokler notranje nisi dovolj močan,da se soočiš z njimi. xDDx

Lepo napisano. Sicer ne čisto enako, ampak podobno razmišljam sama.
Pri svoji punci imam občutek da jo poznam že od nekdaj. In ona zame isto. Čim sva se zagledali sva to začutili.
Sem se pa morala najprej osvobodit vseh predsodkov, sramu, nesprejemanja in samoobtoževanja, da sem najprej sprejela sebe takšno kot sem, da sem bila pripravljena na "ponovno" srečanje z njo. Verjamem, da me (bolj) privlači ženska energija (pa spet ne od vseh žensk) zato, da nama je bilo omogočeno srečanje. Verjamem v duše dvojčice. Verjamem da nas k nekomu privlači energija, ker se imava nekaj za naučit eden od drugega. Pa čeprav je to prijateljski odnos. Celo od ljudi, ki sem jih imela za sovražnike, sem se ogromno naučila. In ne, ne sovražim več nikogar.

Verjamem tudi, da sva se z mojo punco našle točno v pravem trenutku, ko sva določene stvari razčistile pri sebi, in sva bile obe pripravljene na skupno življenje. Ker verjamem, da se vse zgodi v pravem trenutku in točno tisto, kar je naboljše za našo rast. Ful mi je zanimivo, da so v njej združene lastnosti, ki mi najbolj odgovarjajo in ki sem si jih vedno želela pri svojemu življenjskemu sopotniku. Lastnosti, ki sem si jih nekako želela v mislih, nikoli pa pričakovala da bodo združene v eni osebi. In zdaj so. In z njo sem spoznala, kaj pomeni Ljubezen.

Sem pa šla skozi pekel, da lahko zdaj uživam sadove svojega dela na sebi. Pa vem da pot še ni zaključena.
Objavljena slika

#56 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 28. september 2009, 15:31

Zadeva ni CB! kot mnogo tega v nasih zivljenjih.
Ni prou postavljat okvirjev da so eni boljsi od drugih. Naravno naj bi bilo da ima otrok ob sebi oba principa (zenskega in moskega). A dejansko temu ni vedno tako. Ne moremo govoriti o dobri ali slabi druzini, ce nekdo potrebuje izkusnjo "slabe" druzine za svoje spoznanje.
A nakljucij ni. Vedno je ucenje. Ucimo se vsi: geji, lezbijke, hetero, homo,nima veze .... ziveti osebnost je ziveti v svoji kroznici, kjer smo mi sami center; a ziveti notranje bitje pomeni ziveti elipticno obliko. Ta zajema tudi svet izven nas.
Vsak clovek podarja svetu nekatere kvalitete, nekatere pa je dobro da osvoji in zazivi.

Tudi osebno mislim, da je primerneje v kolikor ima otrok mater in oceta in znajo ziveti v ljubezni. a Verjamem da ljubezen lahko obstaja tudi med istospolnimi osebami.

Se zelo strinjam! :palec:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#57 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 28. september 2009, 20:06

Pogledal.
In kaj naj bi tam videl?

Mogoče odgovore na vprašanja, ki si mi jih postavil?
Possible—but highly unlikely.

#58 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 28. september 2009, 22:04

Moti me pa zgrizeno prizadevanje določenih osebkov ki bi to... xrolleyesx ..."motnjo" zdravili, usmerjali zablodele istospolne ovčice na "pravo" pot... :vragec:
Kot da oni vedo kaj je prava pot.
Kot da to sploh kdo ve... xsrcx

Obstaja moja pot in obstaja tvoja.
Tako je zame, tako jaz vidim.

Tukaj bi se pa v veliki meri strinjal s tabo.

Spreminjanje ljudi na silo je vedno uspešno samo na kratek rok.Ljudje se bodo slej ko prej uprli,ko bo ugoden trenutek in takrat so možni vsi scenariji.Od mirnega preobrata do totalne vojne.In kaj je vzrok temu? Strah. Strah pred drugačnimi,strah pred izgubo oblasti,moči in še drugi strahci. In strah je tudi glavni vzrok za vojne,ki so danes po svetu.

Vsak človek je unikaten-poseben,niti dva nista enaka.Zato pa ne obstaja ista pot za vse,ampak gre vsak po svoji potki,cilj je pa isti.Lahko se gre večji del poti skupaj,ampak slej ko prej bo vsak posameznik zabluzil po svoje.Kot turisti,ki pridejo v neko mesto in se razgledujejo.Vsakega zanima pač druga stvar.Zato se ločijo,šetajo po svoje ali v skupincah,ob določeni uri se pa zopet zberejo na določenem mestu.In potem grejo turistično spet v drug kraj.

Kaj je prava pot pa lahko vidi samo tisti, ki je razsvetljen oziroma tisti,ki se je naučil vse lekcije,ki se jih lahko na Zemljici. Takšen človek tudi ve kaj je za določenega posameznika najbolje in česa je dobro da se izogiba. In budisti takemu človečku pravijo Buda---razsvetljeni,prebujeni. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#59 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 28. september 2009, 22:34

Lepo napisano. Sicer ne čisto enako, ampak podobno razmišljam sama.
Pri svoji punci imam občutek da jo poznam že od nekdaj. In ona zame isto. Čim sva se zagledali sva to začutili.
Sem se pa morala najprej osvobodit vseh predsodkov, sramu, nesprejemanja in samoobtoževanja, da sem najprej sprejela sebe takšno kot sem, da sem bila pripravljena na "ponovno" srečanje z njo. Verjamem, da me (bolj) privlači ženska energija (pa spet ne od vseh žensk) zato, da nama je bilo omogočeno srečanje. Verjamem v duše dvojčice. Verjamem da nas k nekomu privlači energija, ker se imava nekaj za naučit eden od drugega. Pa čeprav je to prijateljski odnos. Celo od ljudi, ki sem jih imela za sovražnike, sem se ogromno naučila. In ne, ne sovražim več nikogar.

Verjamem tudi, da sva se z mojo punco našle točno v pravem trenutku, ko sva določene stvari razčistile pri sebi, in sva bile obe pripravljene na skupno življenje. Ker verjamem, da se vse zgodi v pravem trenutku in točno tisto, kar je naboljše za našo rast. Ful mi je zanimivo, da so v njej združene lastnosti, ki mi najbolj odgovarjajo in ki sem si jih vedno želela pri svojemu življenjskemu sopotniku. Lastnosti, ki sem si jih nekako želela v mislih, nikoli pa pričakovala da bodo združene v eni osebi. In zdaj so. In z njo sem spoznala, kaj pomeni Ljubezen.

Sem pa šla skozi pekel, da lahko zdaj uživam sadove svojega dela na sebi. Pa vem da pot še ni zaključena.


Točno tako.Dobro razmišljaš. Cilj je da se naučiš ljubezni,kako pa prideš do tega je pa drugo vprašanje. Najprej se naučiš ljubezni do sebe,partnerja,družine,svojih bližnjih in na koncu še ljubezni do vseh živih bitij.

Zato pa je na koncu raznih manter ali molitvic stavek LOKA SAMASTA SUKHINO BHAVANTU---bitja vseh svetov so zdaj vsa presrečna---naj bodo bitja vseh svetov srečna. Ali po naše skrajšana verzija---Amen.To se pa nanaša na rastline,minerale,živali,človeško in nečloveške rase in nefizična bitja.
To sem omenil že pri neki drugi temi,ampak tista tema je kar nestala, oziroma jo je avtor umaknil. Zato mi ne zamerit,če sem še enkrat napisal podobno. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#60 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 29. september 2009, 04:43

Zate je torej ozkoglednost raziskovanje človeške psihe, iskanje vzrokov za razna čustvena, duševna stanja v človeku in odprava takih stanj, ki zavirajo človekov razvoj?


Lepo pozdravljen Alan -ali torej homoseksualnost zavira človekov razvoj- vsaj, če sem dobro dojel...vsekakor so v moji miselnosti lahko istospolno usmerjeni ljudje povsem dostojno "razviti" glede na njihove naloge in namene. Je pa / zame vsaj/ prisotna energijska deviacija, kar pa v mnogo primerih pomeni tudi določeno izkušnjo v tem lajfu. Nekaj povsem drugega pa je, če se tak človek počuti slabo v tem stanju, če njegova duša ni zadovoljna , potem ima seveda smisel spreminjanja energijske strukture- torej lahko tudi podzavednih vzorce, vendar le, če tako tak človek to želi. V bistvu si otrok / beri duša/ ne izbere svojih bioloških staršev in tudi ne okolja v katerem živi psihofizično življenje .....In izbira- ali jo ima...mislim da- kasneje, ko lahko nekako priplava na površje svobodna volja izbire...Včasih / poznam kar nekaj primerov/ so ljudje istospolno usmerjeni, vendar živijo v hetero odnosu, pač izberejo od partnerja natanko tisto kar potrebujejo....In so nekateri tudi srečni -torej vse lepo in prav...
Ma ne vem- sprejemati moramo tako vse in potem pride tudi razumevanje, vsakršno obratno delovanje-npr.- zakaj je tako ali tako..hoteti razumeti, da boš sprejel- je povsem zmotno, kar navadno potem ne sprejmeš nikogar takšnega kot je, temveč bi ga kar takoj malce spremenil po svojih dojemanjih in kalupih...To pa se mi nekako ne vklaplja v namen biti...S tem sem se veliko ukvarjal, ko sem bil đše zelo mlad in sem se v tujini / pri nas je bilo dokaj zakrito/ srečeval z homoseksualnostjo...in sem težko sprejemal....človek tako in tako gre določeno pot, nekje pa spozna kaj pomeni sprejemati...Da sprejmeš v sebi homoseksualca , še ne pomeni, da moraš tudi sam to biti..vsak ima pravico izbire v tisti meri, kolikor mu je namenjeno ....tamle je brezo se mi sdozdeva, napisal nekaj o toleranci... :palec: :palec: Lepa reč- toleranca in sprejemanje brez sodbe in kritike ..samo večinoma v praksi slabo populativno razširjena...Tole ni bilo povsem namenjeno tvojemu linku - je bolj na splošno...moram pa priznati, da nisem prebral vsega...

lepo bodite xvrtcx

Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#61 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 29. september 2009, 04:52

Zato pa je na koncu raznih manter ali molitvic stavek LOKA SAMASTA SUKHINO BHAVANTU---bitja vseh svetov so zdaj vsa presrečna---naj bodo bitja vseh svetov srečna. Ali po naše skrajšana verzija---Amen.To se pa nanaša na rastline,minerale,živali,človeško in nečloveške rase in nefizična bitja.


Lepo napisano -tudi tisto o ljubezni, :palec: hotel sem le reči, da hebrejska beseda /krščanstvo si jo je kasneje prilastilo / amen ali amin pomeni - tako naj bo...je potrditev vsega kar si prej izmolil itd...Bliže bi že bil morda v jap. ezoteriki on, yu itd....

lepo bodi xvrtcx

Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#62 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 29. september 2009, 07:08

LOKA SAMASTA SUKHINO BHAVANTU --- naj bodo bitja vseh svetov srečna


xsrcx
Objavljena slika

#63 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 29. september 2009, 09:41

tamejnš pa ta švhnejš bo šu na govorilne. pa un k puca po tleh pa kuha.

mah, istospolna zaljubljenost. js mam to že od mehnga. n'kol nisem hotu bit deklica. x:Dx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#64 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 29. september 2009, 09:53

bogi revčki...ti istospolneži...kolk se morejo obremenjevat...z obremenjevanjem okol samih sebe....ki se ga nalezejo od nas...čeprav si tako kot vsi želijo le pure love x:Dx

#65 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 29. september 2009, 10:21

"Mama naj pride v šolo".
Kaj bo naredil otrok, dveh gejev v tem primeru?


Rekel bo enemu očetu. Pri meni je šel vedno oče, tudi če so rekli, da naj pride mama.
Mimogrede, kaj pa če imam samo očeta (ki ni homoseksualen)?

Čuden učitelj, da se "omeji" na mamo, ker nikoli ne ve kakšno stanje je doma (bolezen, službena odsotnost, smrt, tragedija)...

Kaj pa če rečt? Prav.

No, če je včeraj kdo gledal Studio City, je lahko izvedel, da homoseksualne družine obstajajo in bodo (pa če bo zakon sprejet ali pa ne). Od nas je odvisno, če jih bomo sprejeli (v primeru, da bodo v vrtec hodili s takimi otroci). Od naše vzgoje je odvisno, kako se bodo počutili.

Mene ZDA nasplošno ne zanimajo in jih nimam za nekaj naprednega oz. bolj razvitega na tem področju, tako da me to niti slučajno ne zanima.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#66 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 29. september 2009, 10:29

A je to una teta, ki je rekla da je treba vse cigane iztrebit' :inocent:
pa ki je rekla, da te bo razdedinila, če se boš poročila z nekom s končano samo srednjo šolo? x:px x^x


tvoja običajna reakcija .... In si si spet vse izmislil, kot ponavadi. Tega se še nisi znebil.

Noben ni rekel tega, tolko da se ve. To o romih še posebej.



#67 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 29. september 2009, 10:37

Mislim, da si zadnja ki lahko razpreda o zrelosti in nezrelosti. jaz se zavedam svoje nezrelosti, ti pa nimaš razvitih mehanizmov, da bi se lahko česarkoli zavedala, seveda najlažje je druge sodit sebe pa ne pogledat.


xDDx si me razglasil za opravilno nesposobno?!

se ne mislim prerekat po forumu s teboj, saj veš tako reagirajo modrejši in zrelejši x;)x



#68 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 29. september 2009, 10:45

homoseksualne družine obstajajo in bodo (pa če bo zakon sprejet ali pa ne). Od nas je odvisno, če jih bomo sprejeli (v primeru, da bodo v vrtec hodili s takimi otroci). Od naše vzgoje je odvisno, kako se bodo počutili.


:palec:
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#69 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 29. september 2009, 10:53

"Mama naj pride v šolo".
Kaj bo naredil otrok, dveh gejev v tem primeru?

Pripelje očeta. xrolleyesx
A je problem x?x
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#70 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 29. september 2009, 12:47

Institucije praviloma zahtevajo enega od staršev ali oba starša, tako da - problema NI.

#71 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 29. september 2009, 13:42

če si je kdo to izmislil si si to izmislila ti.
Okej dost o tem, ne vleči me za jezik.


Ne bom se prerekala s teboj po forumu, to sem že povedala. In ne bom o tem kakšen si. Saj je vidno in jasno vsem, ki te berejo.

Drugače imam sorodnike, ki živijo v Zda in poznajo tud homoseksualce in kakšno njihovo družino. Saj jih je veliko :palec:



#72 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 29. september 2009, 14:32

tle je tema o istospolni zaljubljenosti.

mogoče bi se že na začetku mogli vprašat...kaj ima različnost ali enakost spola veze z zaljubljenostjo...individualnim čustvom vsakega posameznika...ki si ga deli z drugim posameznikom...spol je spol...in čustvo je čustvo...ne vem zakaj bi to morali mešati...in povrhu vsega še ocenjevat x:Dx

#73 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 29. september 2009, 14:37

Dej ne smeti teme, če nimaš kej pametnega za povedat, bod raj tiho, dovolj se smešiš s popolnim nerazumevanjem tistega kar ti odrasli ljudje poskušajo dopovedat.
In tudi jaz ne bom o tem kaj je vidno, ko se tebe bere, ker ne želim z nesmiselnimi primerjavami žalit bistrih pernatih živalic, ki jajca nosijo.

tle je tema o istospolni zaljubljenosti.


Nič ne smetim teme.

Jo ti s provokacijami in žalitvami. In ne bom šla na tvoj nivo, toliko da veš.

In sem prispevala kar nekaj v to temo, tud z linki...



#74 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 29. september 2009, 14:51

bogi revčki...ti istospolneži...kolk se morejo obremenjevat...z obremenjevanjem okol samih sebe....ki se ga nalezejo od nas...čeprav si tako kot vsi želijo le pure love x:Dx


no ja, zadeva je pač v poteku... tradicija so navade, navade pa nastanejo skozi ponavljanje.

Otroci so zelo pogosto hudobni, sploh, če jih k temu ščuvajo lastni starši.
in da je nekaj narobe z mamo od Liu Channel Versace bodo hitro pogruntal.
Poglejte kako se vedejo do romskih otrok,
do drugačnih otrok(zadnjič gledal kako maltretirajo fanta z avtizmom)
Poglejte kakšen odnos se uspostavi do otrok iz socialno ogroženih družin, do Busancev...
Družba je takšna in ti otroci vsekakor ne bodo šli brez težav skozi.
Da ne omenjam homofobijo, ki je še kako prisotna v naši družbi.
vse to mora najprej dozoret in se spremenit, da bi lahko te moške posvojitve otrok šle skozi.


saj je dovolj, da izhaja otrok iz razmeroma zadovoljne družine... v tem primeru je povod za nadlegovanje zavist.

#75 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 29. september 2009, 14:51

Nič ne smetim teme.

Jo ti s provokacijami in žalitvami. In ne bom šla na tvoj nivo, toliko da veš.

In sem prispevala kar nekaj v to temo, tud z linki...

Jeeeeeeeeeeeee :palec:
Tko naprej. Pametne razlage so vedno dobrodošle :palec: :palec:
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0