Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dobri jasnovidci


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
84 komentarjev na to temo

#1 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 18. januar 2017, 16:35

Mene pa zanima kateri so dobri jasnovidci?
Pa da niso preveč dragi?

 

Tko mi vsega manjka v življenju, pa rabim vsaj malo upanja....



#2 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 18. januar 2017, 16:54

oh ... luba duša

 

želi si tisto kar si lahko

 

odvisno kakšne dobrine ti manjkajo

 

za nekatere ne rabiš veliko truda ... ugibaj nemembnost wink.png 



#3 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 18. januar 2017, 23:06

Mene pa zanima kateri so dobri jasnovidci?
Pa da niso preveč dragi?

 

Tko mi vsega manjka v življenju, pa rabim vsaj malo upanja....

 

Edini, ki vse vidi in vse ve je Bog. Zastonj je. Vedno prebudi upanje. Najboljš je da se obrneš Nanj. 



#4 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 19. januar 2017, 09:08

jaz sem si naredila v črnih dnevih vilinski simbol upanje, potem pa še pogum. in sta moja...

ti si ju lahko narišeš.


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#5 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 19. januar 2017, 10:26

Edini, ki vse vidi in vse ve je Bog. Zastonj je. Vedno prebudi upanje. Najboljš je da se obrneš Nanj. 

 

Ja res je ja. Imela sem čudovito vizijo :) moje življenje je nekoliko mistično, vendar pa prihodnosti nekako ne vidim.



#6 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 19. januar 2017, 10:46

Mene pa zanima kateri so dobri jasnovidci?
Pa da niso preveč dragi?

 

Tko mi vsega manjka v življenju, pa rabim vsaj malo upanja....

Kdo pravi, da dobiš upanje...kaj če dobiš črno napoved? Bolje da se ne igraš s tem. Sicer pa življenje tako lahko kreiramo sami...



#7 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 19. januar 2017, 10:56

Ja res je ja. Imela sem čudovito vizijo smile.png moje življenje je nekoliko mistično, vendar pa prihodnosti nekako ne vidim.

 

V kakšnem smislu da ne vidiš prihodnosti? Da v tej viziji sploh nisi vidla kaj te čaka v prihodnosti... ali da ne vidiš dobre/obetavne prihodnosti?



#8 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 19. januar 2017, 13:46

Ja res je ja. Imela sem čudovito vizijo smile.png moje življenje je nekoliko mistično, vendar pa prihodnosti nekako ne vidim.

prihodnost je vedno,taka ali drugačna,ko zapreš za sabo vrata imaš možnost odpreti naslednja ,kajti na prehodu življenja oziroma hodniku so še vedno troje vrata -samo odpreti jih moraš in se prepustiš usodi taki ali drugačni, jaz se vedno odločim za vrata na moji levi.



#9 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 20. januar 2017, 07:43

Jasnovidci ti edino pomagajo na način, da si kupiš svojo pamet...tongue.png


~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#10 sakatumi

sakatumi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 489

Objavljeno: 20. januar 2017, 19:15

no, toliko komentarjev, prazna slama bi lahko rekli, pa vendar ni nihče odgovoril na vprašanje, katero je light zastavil/a. kot vednoWhatever_anim.gif


To the mind that is still, the whole universe surrenders. (Lao Tzu)


#11 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 22. januar 2017, 16:25

Ja res je. Jest mislim, da mi nihče noče nič povedati samo zato, ker imam tako ušivo življenje, ker ni nič za povedati.



#12 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 23. januar 2017, 12:40

Ja res je. Jest mislim, da mi nihče noče nič povedati samo zato, ker imam tako ušivo življenje, ker ni nič za povedati.

Light noben nima ušivega življenja ;) so le lekcije, ki jih vsak dobiva po svoje. (Odvisno kaj se moraš naučit). Pomembno je le kako jih interpretiraš. Predlagam, da začneš tako, da prvo najdeš ljubezen do sebe. Počasi z majhnimi koraki. Lahko tudi z hvaležnostjo.

Imaš opcijo tud it na kakšno intuitivno svetovanje, kjer dobiš točno tiste informacije, ki jih potrebuješ. Vendar konc koncev premike v glavi oziroma srčku moraš naresti sama. heartpump.gif


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#13 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 23. januar 2017, 12:48

Nihče ti konkretno ne odgovori, ker je težko smiselno odgovorit, kot je že Shamannamo napisal - in izbrisal.

 

Zakaj ni konkretnih odgovorov?

 

Ker je to stvar vere... Jaz sem bila 100% včasih, da jasnovidni obstajajo, sedaj pa pač nisem. Kajti nihalo zmeraj zaniha iz enega konca na drugega in moraš kakor svetlobo sprejeti tudi temo... In če iščeš dobre, lepe, prijazne odgovore, spodbudo, upanje, potem v resnici ne želiš resnice... Oziroma, če vse to želiš od nekoga drugega, da ti pove, kakšno vrednost ima, če nisi sama spoznala in raziskala.

 

Jaz ti lahko rečem: "Vse bo se dobro izteklo...", tako kot vidim da rada poreče tale Elena Sofia Seničar... Izgleda prijazna gospa...jo hvalijo... preveri fb...no, nekatere (npr. astrologinja Ema Kurent je ne prenese...:-))

 

Sem tudi v preteklosti iskala odgovore pri nekaterih... Nobenega ti sedaj ne bi mogla priporočiti, ker se ni napovedi niso uresničile... Noben mi ni znal povedati, kaj je z mojo mamo, ki je ne poznam. Kao, naj pustim to, da ne morejo odpreti... Torej, preostali pametnjakoviči bodo rekli, stvar karme...Nič mi ni preostalo drugega kot da se sprijaznim, s tem dalje živim, čeprav imam občutek, da tega nikoli ne bom mogla razrešiti... Bolj bom rinila v to, bolj bom sama postajala Ona, le tako "si" lahko odpuščam, z razumevanjem....

 

(Sakatumi, btw, tud sam nisi zmanjšal količine mlatenja prazne slame pri tej temi).


~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#14 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 23. januar 2017, 14:59

Ja res je. Jest mislim, da mi nihče noče nič povedati samo zato, ker imam tako ušivo življenje, ker ni nič za povedati.

 

Povedala ti bom nekaj podobnega, kar je že Mayan. Veliko nas nima nobenega mnenja ali vedenja o jasnovidcih ali pa je to negativno. Ne vem, ali ti iskanje upanja pri jasnovidcih lahko pomaga. Ne vem niti tega, kakšno življenje v resnici imaš, ne verjamem pa v ušiva življenja, kot je že podobno rekla Pinka. Vsakdo od nas ima tudi kakšne probleme, nihče ni brez njih (no, mogoče tisti blizu stopnje Bude wink.png) in delit neke nasvete ali tolažbe kar tja v tri dni je res mlatenje prazne slame. Pa še kakšnega izkoriščevalca lahko trofiš, kot je nekako rekla Silvija. Mislim, da zato ni nekih takih odgovorov, kot bi jih želela. Mogoče bo pa to vzpodbuda, da najdeš odgovore v sebi. 



#15 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 23. januar 2017, 15:11

Najprej se je treba vprašati kaj kdo razume pod pojmom jasnovidnost in jasnovidec...kot drugo pa pričakovanja (s kakšnim namenom), ki jih ima nekdo, ko išče tako osebo...tongue.png

 

Jasnovidec, ki bi javno deloval in kao videl vse od A do Ž (vse kar jasnovidnost dejansko pomeni), takega na tem svetu skorajda ni...Danes se pod pojmom jasnovidec bolj smatra ljudi, ki napovedujejo prihodnost in se jih meče v isti koš z vedeževalci. Kdor vsaj malo razume osnove duhovnosti, jasnovidca ne bo glih iskal s tem namenom...

 

Kot drugo pa informacija o nečemu, še ne pomeni tudi instant rešitve o nečemu, ampak šele sproži kolesje celega procesa. Če jasnovidec nekomu reče, da ima probleme s tem in tem, da so delni vzroki za to to in to, da se to lahko izrazi v prihodnosti kot to in to, če oseba ne bo naredila nič na sebi...Skratka če jasnovidec reče, da ima nekdo ta in ta vzorec- recimo agresija do moških/ žensk, se bo to lahko pokazalo kot rak na debelem črevesju...Že samo informacija začne spravljati te vzorce na površje potem je pa vse odvisno koliko človečk dela na sebi...in če sploh zna to sprocesirati, tako kot je treba. Pri tej fazi se največ ljudi zaplete oz. se gibljejo na istem mestu še pa još časa...

 

Pri chi gongu se to omenja kot črni chi...kaj več informacij pa tudi pri kitajčkih ni za dobiti...kdor ve kaj je v ozadju, se temu sploh ne čudi...Skratka fora pri kitajčkih je, da imajo malo morje energijskih vaj za ohranjanje in izboljšanje energije in s tem kao počutja. Zelo malo se pa govori o vzrokih za črni chi in kako to sploh odpravit (vzroke)...tongue.png biggrin.png

 

 

Sem tudi v preteklosti iskala odgovore pri nekaterih... Nobenega ti sedaj ne bi mogla priporočiti, ker se ni napovedi niso uresničile... Noben mi ni znal povedati, kaj je z mojo mamo, ki je ne poznam. Kao, naj pustim to, da ne morejo odpreti... Torej, preostali pametnjakoviči bodo rekli, stvar karme...Nič mi ni preostalo drugega kot da se sprijaznim, s tem dalje živim, čeprav imam občutek, da tega nikoli ne bom mogla razrešiti... Bolj bom rinila v to, bolj bom sama postajala Ona, le tako "si" lahko odpuščam, z razumevanjem....

 

To je zelo dober primer "napake", ki jo delajo ljudi oz. stvari na katere je treba zelo paziti...tanka je linija med belim in črnim, med dobrim in slabim. Ko oseba A sprašuje osebo B (jasnovidec) o osebi C, se med B in C tvori energijska povezava...Samo od "fines", ki jih ne bom omenjal kaj šele razlagal je razlika ali se gre kao za kršenje svobodne volje ali ne. Še večji kiks pa je lahko če B dela karkoli na C- tudi če je z dobrim namenom in brez vedenja C...in zato tudi jasnovidci kasirajo na sebe in lahko tudi umirajo podobno kot zdravilci...

 

Če vzamem ta citat kot primer...Samo od "fines" je odvisno koliko informacij bi dobil res tapravi jasnovidec...Če je pa jasnovidec slučajno dovolj visoko, bi pa lahko dobil veliko informacij, ampak spet je od "fines" odvisno kaj bi povedal...Skratka na kratko povedano, vse je odvisno od namena, zakaj nekdo sprašuje...

 

Po drugi strani pa tudi nekateri jasnovidci delajo z raznoraznimi bitjeci med katerimni so lahko tudi "hudički"..,skratka oni sploh niso jasnovidni, znajo pa na nek način pdobivat informacije od raznoraznih bitjec..In potem gre to bitjece tja, se malo razgleda, pride nazaj in poroča....in hudički so zelo ustrežljivi z določenimi informacijami...če se ne zlažejo...za dobro "plačilo" (za njih) seveda...In kaj je še večja fora, nekateri od najbolj znanih jasnovidcev na področju bivše juge spadajo v ta kontekst...In spet smo pri začetnih vprašanjih...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#16 Simon Whitechapel

Simon Whitechapel
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 61

Objavljeno: 23. januar 2017, 17:08

Jaz (o jej, spet bom neki narobe rekuohmy.png ) sicer ne poznam nobenega DOBREGA vedeževalca, poznam pa cel kup takih, ki znajo iz stiske ljudi zelo hitro izvleči kak dinar. No ja, če se po seansi človek počuti kaj bolje, tudi to nekaj šteje…

Ampak kako to, da se ljudje tako obupno oklepamo nekih odrešilnih bilk zunaj nas?

Saj ne rečem, dobronamerni nasvet je vedno dobrodošel (lahko nam odstre vpogled v nekaj, kar sami morda nismo opazili), ampak računati na to, da bo kdorkoli lahko razrešil stisko našega življenja bolje kot mi sami – pa od kod to izvira?

A smo ljudje res tako ničvredne kreature, da moramo nenehno stegovati ročice tja nekam v nebo v upanju na to, da se nas kdo – neko bitje – usmili? Je to edina alternativa za preživetje človeške rase (moj odgovor je pravzaprav vprašanje)?

Življenje je pač tako (kolo sreče!) enkrat smo zgoraj, drugič smo spodaj. Ne glede na situacijo, pa škarje in platno držimo sami (in - to pa že ni kritika no - če hočemo, zmoremo: večja kot je stiska, večja je tudi zmaga).

 


"It's All in Your Head ... You Just Have No Idea How Big Your Head Is..." Lon Milo DuQuette

 

 


#17 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 23. januar 2017, 17:20

Mene pa zanima kateri so dobri jasnovidci?
Pa da niso preveč dragi?

 

Tko mi vsega manjka v življenju, pa rabim vsaj malo upanja....

 

Vsega ti manjka?

 

Imaš streho nad glavo?

Imaš za oblečt, za jest, za pit?

Si kolikor toliko zdrava, prisebna, da lahko delaš, razmišljaš, se učiš, karkoli že?

 

Če ja, potem resda še nimaš vsega, kar potrebuješ in kar bi rada, a imaš dovolj, da obrneš stvari na bolje. Ko boš to enkrat res hotela.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#18 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. januar 2017, 17:43

Ja res je. Jest mislim, da mi nihče noče nič povedati samo zato, ker imam tako ušivo življenje, ker ni nič za povedati.

 

Če ti Bog ni hotu povedat, pol je en dober razlog za tem. Si ga vprašala tudi kaj je zdej zate najboljš da nardiš? Ker od tega je odvisna tvoja prihodnost. 



#19 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 23. januar 2017, 20:48

heeeh jasnovidci ... kot mula sem enkrat poklicala enega človečka, da vidim kaj mi bo reku, pa mu začnem razlagat kaj me muči, pa reče ... vem zakaj se ti določene stvari dogajajo in ti bom tudi povedal, sam moraš bit popolnoma odkrita, a boš? ... pa rečem, jaaa in začne govorit ... mhm, jaz poslušam in čez minuto fuknem slušalko dol od straha, ker je vse zadel v nulo.

 

nekateri res znajo, nekateri te pa sam orenk finančno ožamejo.  

 



#20 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 23. januar 2017, 20:57

Ja res je. Jest mislim, da mi nihče noče nič povedati samo zato, ker imam tako ušivo življenje, ker ni nič za povedati.

 

Kaj boš z jasnovidci, če že sama veš da imaš eno tako pravo ušivo življenje..  A potem dvomiš vase ali zakaj bi iskala še drugo mnenje?  smile.png

 

 

Če ti Bog ni hotu povedat, pol je en dober razlog za tem. Si ga vprašala tudi kaj je zdej zate najboljš da nardiš? Ker od tega je odvisna tvoja prihodnost. 

 

Če bi oseba imela že jasen stik z "bogom", menda nebi potem jasnovidcev iskala..   smile.png

Ali primer: če bi imel komunikacijo z samim majorjem, ne bi potem vsega kar zveš od majorja, za vsak slučaj preverjal še pri desetniku..   scratchchin.gif


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#21 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 23. januar 2017, 21:57

Light, kaj ti ne pomaga astrologija, da se poglobiš sama vase? Če se ne motim jo, kar dobro obvladaš.

Tvoj chart je ogledalo tvoje duše. smile.png  

 

 


#22 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 23. januar 2017, 23:27

Če bi oseba imela že jasen stik z "bogom", menda nebi potem jasnovidcev iskala..   smile.png

Ali primer: če bi imel komunikacijo z samim majorjem, ne bi potem vsega kar zveš od majorja, za vsak slučaj preverjal še pri desetniku..   scratchchin.gif

 

Če bi bral temo od začetka, bi videl, da sem ji predlagal naj se namesto na jasnovidce raje obrne na vsevednega Boga. Je upoštevala in odgovorila da se je in dobila čudovito vizijo ampak ne glede njene prihodnosti in da misli, da ji noče noben povedat, ker naj bi bila ušiva. Na to je prišel moj naslednji odgovor.



#23 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 24. januar 2017, 07:36

Zanimive stvari sem sprebral o Meti Pintar.

Probaj če te pritegne.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#24 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 24. januar 2017, 10:25

pomeni, da se giblješ v krogu ...

Če si kot človek desničar ,oziroma so tvoja desna roka in noga rahlo bolj razvita in malenkostno večja od druge strani ,tvoji možgani pa dajejo prednost desni strani ,pomeni ,da ,ko hodiš po sahari z mislijo ,da hodiš naravnost ,delaš v bistvu krog ,kjer se vrneš na prvotno mesto.

Zato moraš to hojo prilagoditi na vsakih 200 metrov s tem ,da narediš zamik.

In ta vrata v levo so zamik,da se ne vrneš v isto bedo ,ki se ji hočeš izogniti.



#25 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 24. januar 2017, 13:05

Light, glede na to kaj si počela prej, sedaj žanješ in nekaj pa imaš še za dobit v prihodnosti (in to je največ kar ti lahko pove jasnovidec, če je res dober). Ampak to sedanje in to v prihodnosti lahko s specifično sedanjo akcijo tudi spremeniš, zato tista prihodnost ni nekaj kar je že nujno fiksnega (kar jasnovidci ne morejo vedeti) in Bog ti zarad tega te prihodnosti ni povedal, ker je odprta in ker ti lahko ta informacija preusmerja pozornost od te specifične akcije sedaj. Ta specifična akcija sedaj, s katero lahko v najboljše spremeniš svojo sedanjost in tudi prihodnost je služenje Boga. Če boš to naredila boš dosegla svetlo sedanjost in tudi prihodnost, ne skrbi.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0