Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Astrologija in droge


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
62 komentarjev na to temo

#1 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 1. september 2008, 13:22

ja, morala sem iti odpret novo temo, čeprav že imamo nekaj tem o drogah na forumu. tiste so o odvisnosti, uporabi (mi) - da/ne, zdavilnih učinkih marihuane ipd.

mene pa predvsem zanima, kako močno so posamezna znamenja nagnjena k uporabi drog oz. njihov odnos do uporabe.

sicer sem nekje enkrat brala, verjetno v kakem časopisnem članku, kjer je bilo lepo na kratko za vsa znamenja razloženo, točno kakšen odnos imajo in kaj jih lahko privede v uporabo drog.

se pa spomnim in jasno je, da bodo bolj naklonjena znamenja oz. bolj prijateljska do drog: Vodnar, Ribi, Tehtnica, Strelec. in med zadnjimi, ki si jih jaz osebno zamišljam kot prijateljske do drog, Biki, Kozorogi, Device.

in en bo bežal iz realnosti, drugi bo hotel pač vse preizkusiti, tretji razbiti meje svojega ega, en bo želel dober trip in ga doživel, en bo v stresu se ga "nažrl" ...

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. september 2008, 13:26

hudo, dobra tema.

prva asociacija jasno luna (alko) in neptun (trave, hasisi, tudi tripi...), tud jupiter (alko, trave, gobe, tripi, cukri,.... vse *droge*, predvsem na hedonisticno foro in mal na razvrat), uran (kemije razne, hard drugs)..... potem seveda se pluton (V S E, za meje raztegvat + sprobat x;)x) itd.

takole na prvo zogo. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 1. september 2008, 13:35

aha, tole sem hotela, približno, ja .. sem prejle razmišljala, da koka je čisto en taka Levja droga. x:Dx in heroin Ribja. x:Dx pa da jim ne delamo prevelike krivice, no, pa malo sem v zmoti ... x:Ix
po moje bi tudi kak Oven potegnil črtico, dve v sili.
trava čisto za Tehtnice.
aha, aha, gobe Jupiter. x:Dx
cukre, ja, kolikor jih eni vtaknejo vase naenkrat, pretiravanje, ja, Jupiter.

Zemlja se pa drog boji. ker je tu še Saturn in kje boš pol prišel do Neptuna recimo. xDDx

#4 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 1. september 2008, 13:55

aha, tole sem hotela, približno, ja .. sem prejle razmišljala, da koka je čisto en taka Levja droga. x:Dx in heroin Ribja. x:Dx pa da jim ne delamo prevelike krivice, no, pa malo sem v zmoti ... x:Ix
po moje bi tudi kak Oven potegnil črtico, dve v sili.
trava čisto za Tehtnice.
aha, aha, gobe Jupiter. x:Dx
cukre, ja, kolikor jih eni vtaknejo vase naenkrat, pretiravanje, ja, Jupiter.

Zemlja se pa drog boji. ker je tu še Saturn in kje boš pol prišel do Neptuna recimo. xDDx


hja....dostikrat so zemeljska znamenja tudi dilerji, če se že ukvarjajo s tem. Tako da se mi
situacija tukaj ne zdi tavno tako č/b. Se pa globoko strinjam z ribjo/neptunovsko nagnjenostjo
k tej zadevi....
Recimo, nisem še srečal osebe z neptunom na asc ki se ne bi zadevala....
itd...
Norost je vcasih najvecja modrost…

#5 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 1. september 2008, 14:00

zanimivo, da ravno oni dilerji. no ja, denar in Zemlja gresta skupaj.

x:)x A teji Jupitri pa Neptuni pa nevem ka jše so štejejo sam na Asc. ?

:8): x:Ix

verjetno še kje na Soncu, Luni, Veneri, Marsu, Merkurju. kakor vse skupaj potegne v celi karti.
verjetno tudi "pravilno" zabasana 8., 9., 12. hiša ..

#6 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 1. september 2008, 14:17

Jupiter pač vsak planet, na katerem leži, potencira. x;)x

#7 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 1. september 2008, 14:22

VilaSonca -- zakaj si pa Škorpijona izpustila? :inocent: Kar jih jst poznam jih ful zanima vse kar je prepovedano... x:Dx x:px
Objavljena slika

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. september 2008, 14:25

oj, ne posplosujmo (tega je ful prevec, v takih temah, kot so recimo v astro forumih, pa sploh ni primerno, ker se prehitro kaj sklene sam od enga primera ali pa vsaj ne upostevajoc vsaj kaksnega od se obilice drugih dejavnikov).
npr. neptun tam in tam: logicn, to je generacija hipijade, ganje, sex revolucija..... vse spobat, lsd...
(potem so se ozadja, vojska, politka itd.)..
ampak to je generacijsko.
seveda je mocnejse ce je na osebni tocki, vendar si se vseen lohk zelo prizemljen, se ti tvorjo drugacni aspekti, da bi lohk tok polno delovali.
Nadalje kako so ti planeti, ki so zasluzni za..., aspektirani... itd,.
(recimo jaz mam z neptunom same trigone, haha, je pa seveda tud v konjunkciji z asc, :vragec:)

skratka, ne bi blo dobr, da bi sam zgolj ena venera al pa jupiter, uran, whatever, nekje, bil povzocitelj raznih bojazni, da bomo -ali pa nas otrok, bliznji, kar je se huje, ker se bomo zacel vtikat prevec- nagnjen KAO k temu ali onemu).

tako da nekaj je tkole mal chaskanje, drugo pa je, ko bomo mel tisocpetstosedemnjast zaskrbljenih komentarjev: moj sin ima tak polozaj??? x:Ox in podobno. x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 1. september 2008, 14:25

VilaSonca -- zakaj si pa Škorpijona izpustila? :inocent: Kar jih jst poznam jih ful zanima vse kar je prepovedano... x:Dx x:px

nisem bila najbolj sigurna, zato. x;)x

#10 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 1. september 2008, 14:28

Laško, Union, Guiness za relax. Kdaj pa kdaj. :)

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. september 2008, 14:28

aha to pomen da si rak in da mas luno na ascendentu. x:o)x x:Dx :vragec: x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 1. september 2008, 14:30

oj, ne posplosujmo...

tako da nekaj je tkole mal chaskanje, drugo pa je, ko bomo mel tisocpetstosedemnjast zaskrbljenih komentarjev: moj sin ima tak polozaj??? x:Ox in podobno. x;)x

Imaš prav... :palec:
Eni se hitro zalepijo in rečejo "ja ti si pa škorpijon(ka), ti se pa SIGURNO drogiraš." :vragec: x:Dx
Objavljena slika

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. september 2008, 14:39

aja macona - hors ni ribja droga.
ce slucajno poznas kerga, dva, tri, sto x;)x - je pri vseh x:px kaj druzga *zadaj* (recimo mocen lev, vodnar)
riba ne rabi taksne samozavesti, ceprav jo rab (in si morda zato sklenila, da bi utegnil bit hors ribji dope).



Imaš prav... :palec:
Eni se hitro zalepijo in rečejo "ja ti si pa škorpijon(ka), ti se pa SIGURNO drogiraš." :vragec: x:Dx

ja. recimo. al pa zihr si tezka tigrica. x;)x x:px al pa zihr si ful mascevalna. in tako dalje.

uh, ti si pa ribca?? xflirtx (xsurprisex :vragec: x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 1. september 2008, 14:41

trava čisto za Tehtnice.

S tem se tudi ne morem strinjat... jst poznam folk iz čisto VSEH znamenj, ki kadijo travo... to je pa ja tko razširjena "droga"... x:px
Objavljena slika

#15 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 1. september 2008, 14:45

ja. recimo. al pa zihr si tezka tigrica. x;)x x:px al pa zihr si ful mascevalna. in tako dalje.

uh, ti si pa ribca?? xflirtx (xsurprisex :vragec: x;)x)

x:Dx x:Dx

Težka tigrica??? :inocent: Sm mislila da je bolj svobodomiselnost značilna zanje... x:px x;)x

Mene mikajo cookiji. Kam spadam? x:Dx

H Devicam. x:Dx x:Dx
Objavljena slika

#16 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 1. september 2008, 14:46

Mene mikajo cookiji. Kam spadam? x:Dx


Iz woman perja praviš, he he he. :)

#17 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 1. september 2008, 14:56

Protestiram. :vragec:

x:Dx x:Dx
Al pa Bikicam. x:Dx x;)x

Kukije je treba dolgo časa pripravljat, kuhinja pa spada k tem dvem znamenjem (menda xDDx ).
Objavljena slika

#18 dbk

dbk
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 170

Objavljeno: 1. september 2008, 15:01

Kukije je treba dolgo časa pripravljat, kuhinja pa spada k tem dvem znamenjem (menda xDDx ).


v "tu pa tam" je bilo na hitro predstavljeno, pa sem misliil, da so res v par minutah gotovi x:Dx

hmnjah..v kero znamenje bi pa potemtakem najbolj pasali dve dzezvi turske kave na dan? xscratchx

Sometimes I wish
my face wouldn't use its freedom of expression

Objavljena slika


#19 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 1. september 2008, 15:07

Puding. Dooobrooo :)

#20 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 1. september 2008, 15:08

v "tu pa tam" je bilo na hitro predstavljeno, pa sem misliil, da so res v par minutah gotovi x:Dx

x:Dx x:o)x

hmnjah..v kero znamenje bi pa potemtakem najbolj pasali dve dzezvi turske kave na dan? xscratchx

K deloholikom. x:px x;)x --- Kozorog, Oven, Devica x:Dx
Objavljena slika

#21 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 1. september 2008, 15:29

aja macona - hors ni ribja droga.
ce slucajno poznas kerga, dva, tri, sto x;)x - je pri vseh x:px kaj druzga *zadaj* (recimo mocen lev, vodnar)
riba ne rabi taksne samozavesti, ceprav jo rab (in si morda zato sklenila, da bi utegnil bit hors ribji dope).




ja. recimo. al pa zihr si tezka tigrica. x;)x x:px al pa zihr si ful mascevalna. in tako dalje.

uh, ti si pa ribca?? xflirtx (xsurprisex :vragec: x;)x)

a-a, en drug dejavnik je bil, po katerem sem sklepala.

sori za prehitro sklepanje. samo zanima me pač. x:Ix

Ale, kaj si se zdaj na zemeljska znamenja obesila? :o|o:

#22 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 1. september 2008, 15:31

Ale, kaj si se zdaj na zemeljska znamenja obesila? :o|o:

:inocent:

A se ne strinjaš? x:px x:Dx
Objavljena slika

#23 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 1. september 2008, 15:33

šit, vedno, ko odprem kakšno podobno temo, se zatakne.

#24 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 1. september 2008, 15:52

Jz mam Neptuna na ASC pa se ne zadevam...
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#25 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 1. september 2008, 16:26

Od kdaj pa Oven velja za deloholika?
Ne bi se strinjala s tem.

Oven (kar jih jst poznam, torej ni nujno da velja za vse) ful stremi za uspehom, največ na poslovnem področju. Je tudi zelo dober za vodilne položaje, kjer je v današnjem svetu pač treba se ful trudit in borit da ostaneš na vrhu. In posledično to povleče za sabo da mora kdaj tudi podaljšat svoj urnik, ali pa ga sploh nima.

Tolko na kratko, pač moja opažanja, ne ukvarjam se ne vem kolko z astrologijo...
Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0