Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Astrologija in droge


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
62 komentarjev na to temo

#26 Teyonas

Teyonas
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 53

Objavljeno: 1. september 2008, 17:46

hmmm ja tole je dost kr neki drugač. mislim poznam ljudi iz vseh sort znamenj in nima to nobenega vpliva ali konzumirajo droge ali ne oz. jih kar vsi ko jim "zapaše" sam ne poznam pa nobenga ki te kemične substance fura. Se pa ful pozna kok močna osebnost je nekdo. Eni z lahkoto zapadejo noter eni pa zlepa ne.

Jz recimo sem riba po horoskopu in me noben bog ni nikol mogu prepričat da probam karkoli, še alkohola ne dokler pač mi ni pasal oz. sm bil prpravlen sam da kej probam. Kemije nebi nikol konzumiru, samo naravne stvari. Pa še to delam ne zato da sem neki tm zadet kao ampak sem ful firbčen kaj lahk delaš pod vplivom tega in kako vpliva nate. Ker čist drugač vidiš stvari pa dojemaš. Mam pa zmeraj stvari pod kontrolo in tko zlo malkrat se spravim kej vzet.

Je pa zanimivo ker dejansko ne more noben rečt kdaj stvari vidiš realno al kadar si zadel al kadar nisi tko da zna bit kr fino. Sam eni pač ne znajo teh stvari uporabljat in delajo to zato da so kao zadeti pa da je fino. Tk da ja obstaja uporaba in zloraba drog. Če bo to šu vzet en 15 letnik bo itak al zato ker so drugi al pa zato ker ma probleme.

Je pa trava recimo najbolš stvar proti stresu in za sprostitev kar obstaja. bolš da 1x na mesec dva dima tega nardiš kokr da kake tablete ješ ki ti jih dohtar predpiše. Pa tudi v normalnih količinah ni škodljiva, tisti ko pa vsak dan to kadijo al pa clo večkrat na dan, se pa ja pozna kar fino :D bi loh reku da kar retarded ratajo. Sam to so pač ljudje s šibko osebnostjo ki bojo itak požrl vse kar jim daš ne glede v katerem znamenju so rojeni :)

#27 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 1. september 2008, 18:36

Recimo, nisem še srečal osebe z neptunom na asc ki se ne bi zadevala....


Potem se morva srečat x:Dx - Konjukcija neptuna in ascendetna... Sem poskušala, ampak nisem dolgo vztrajala.


verjetno tudi "pravilno" zabasana 8., 9., 12. hiša ..

Stelij v 9 hiši (sonce, jupiter, merkur in saturn)... Pa me ni potegnilo...

Očitno izjeme res potrjujejo pravila :vragec:
sleepwalking past hope

#28 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 2. september 2008, 09:45

Direkcija Mars 90 Neptun 8th overdose, smrt sigurna+-.

#29 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 18. september 2008, 21:05

Direkcija Mars 90 Neptun 8th overdose, smrt sigurna+-.


a tudi opozicija?

#30 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 20. september 2008, 12:09

Hmmm, prav gotovo, tudi konjunkcija v 8, predvsem 8, pomeni 30 - 60 stopinj od zahoda.

Direkcije (in tranziti, kateri so primitivne direkcije) v 8, torej Pluton Neptun v8 Uran Neptun v 8, karkoli v 8 je overdose. Dealer bo 6 ali 7 (enemy). Re$itelj je 12 (rising sun, moksha).

Seveda danes so droge tudi 6 mnoxichna konzumacija. Tisto kar mi jedemo bi bila droga za mojo nono. Droga Portorox.

new post
Re: ADDICTIONS: How can astrology map them ?!
Tue, September 16, 2008 - 10:52 AM
Mars 90 Neptune, ovedose when 8th house Pluto etc... direction, also NORTH direction Pluto Saturn,
generally Mars 90 Neptune is the nazi dealer who produces much evil
other succumb, especially Saturn 180 Mars individuals, weaklings, ...
if contaminated, then weak individuals with Mars Saturn or Mars Jupiter 90, 180
have no chance

Death is calculated accordingly, easy when 8th house say Neptune thing, overdose, youngsters with primary Pluto neptune 8th
8th means SOUTHWEST to be precise, this has nothing to do with house systems

Moon Neptume afflictions add to gay/lesbo degeneration, especially with standard Moon 90 180 Uranus
hormonal troubles of all kinds even trans gendering

In old China such people were called "fools"

Re: ADDICTIONS: How can astrology map them ?!
Tue, September 16, 2008 - 10:58 AM
Venus 90 Neptune is a special case, the worst aspect of all, but so selfish that will hardly succumb to itself.
Mercury 90 Neptune is unbelievable but not necessary drugged, needs no drugs this one, mad...
Mars 90 Neptune is the NAZI also spy, Doberman, I miss this aspect in my chart

but aspects do not act as natal aspects at all.

They act in direction. Thus it does not matter which natal chart you have, it will all happen in direction. It does not matter if the chart is good, a rare case, all evil will happen anyway, and vice versa. Everybody has a Mars Neptune direction sometimes, so natal charts will not help at all, sorry. Do you have ANY astrological manuals down there?

Ko dva dni ali dve minute analizira$ in jim: naj ne bi $la v overdose ( to sredo ob 23:22 , torej da$ precizen termin, saj za to smo astrologi, a ne ).

Te bojo pogledali kot: sploh, finta, saj ta nich ne $teka. Ne bojo poslu$ali.

Oni nimajo sebe, torej psuche psiha jih je prevzela in z tem hudich. Umrejo, torej nimajo du$o ali se temu pravi mrtve du$e, za vedno, no re-incarnation. Hudich ih total razfuka pa $e misle da imajo svije lastno xivljenje. Tragedija je da misle da imajo LASTNE MISLI, ne vejo da to ne misle oni. To seveda velja za O5tale, ne samo xrtve mamil.

Besede mi xe zmanjkajo, nisem bil nekaj kot 10 let v Sloveniji. Ah ja ne bojo UBOGALI, tega se nisem...

#31 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. september 2008, 12:33

Mars 90 Neptune is the NAZI also spy, Doberman, I miss this aspect in my chart


wtf...zakaj :vragec: , ti pa to manjka..... :eek: ......??
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#32 Teyonas

Teyonas
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 53

Objavljeno: 20. september 2008, 12:39

Meni se zdi da ljudje čisto preveliko paniko zganjajo zaradi drog. tisti ki jih bo hotel jih bo itak dobil in uporabljal, to pač tako je in bo vedno tako. tisti ki smo bolj pametni in 5x na leto kak joint pokadimo smo u bistvu najbolj kul :D ker prvič vemo kaj se dogaja v teh vodah, vedar imamo vseeno svojo pamet in vemo kaj delamo in nikol ne pretiravamo ali uživamo kakih kemičnih drog, najhujši so pa tisti ki so pa totalno anti drug scena >.< ti pa anredijo več škode kot koristi ker paničarijo in razmnožujejo lažne informacije in kaj se dogaja in kaj to ki uživajo droge čutijo in zakaj preklapljajo na trde droge iz mehkih.

Dostikrat ko preberem kak članek o tem me kar glava boli kaj vse ljudje pišejo in se delajo pametne ko v resnici pojma nimajo. Potem ni čudno da je toliko mešanih mnenj in panike če ti neka nesposobnost gre v eno zelo brano revijo take članke pisat ne me basat. Naj najprej sami poskusijo in se malo gibajo med temi ljudmi potem naj pa pišejo stvari ne pa neumnosti klobasat. Pa koliko je tega tudi v kakih astroloških člankih - naj piše o tem kar zna ne o tem kar domneva da zna.

Na primer sem videl članek nekaga tipa - Bono Baršek pomoje da je bil kdor koli že to je, kjer je napisal "Narkomani iščejo nek občutek, ki so ga doživeli, ko so prvič pokadili travo in postanejo odvisni od trdih drog – to je hud virus, ki mu redki uidejo." - ok a tisti 1-2% ki jih to naredi je to hud virus ki mu le redki uidejo? To me res rezjezi da dejansko nerazgledani ljudje si upajo take stvari objavljati - najprej naj se prepričajo potem pa naj piše realno ne pa take buče da človeka kar mine sploh kaj brati o tem.

Potem se pa tudi vprašaš glede ostalih stvari s katerimi se ti ljudje ukvarjajo ali jim lahko zaupaš glede na to da informacij niti ne preverjajo ampak delajo nekaj po svoje samo zato da nekaj dajo od sebe, ne glede na to če je ok ali ne?

Nekako se mi zdi da je skrajni čas da začnemo mal drugač razmišljat s svojo glavo ne da se oziramo na neke vire od ne vem kje, po možnosti od mame ki je slišala od druge mame v cerkvi in to objavit potem nekje :) to je poden če bomo tako še naprej ne moremo pričakovat da se bo kaj spremenilo ali da se bomo razvijali. Enako velja tudi za homoseksualnost in take stvari ki "niso normalne" čeprav se dogajajo že od začetka človeštva in jih je nek kreten nekje v našem razvoju označil za grehe :) in seda 3/4 ljudi to še vedno verjame. Mislim da si ne morem privoščit da ostajamo na tako omejenem nivoju.

#33 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 21. september 2008, 15:57

Mars 90 Neptune is the NAZI also spy, Doberman, I miss this aspect in my chart


haha...jaz imam Mars 180 Neptun v 8.hiši pa imam - ne boš verjel - dobermana ! Značaj pasme mi je pisan na kožo...

#34 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. september 2008, 08:56

haha...jaz imam Mars 180 Neptun v 8.hiši pa imam - ne boš verjel - dobermana ! Značaj pasme mi je pisan na kožo...


No, naj povem, da ni aspektov za posploševat, tudi jaz imam marsa na neptuna v opoziciji, pa nimam dobermana, tud droge so mi tuje. Mogoče kdaj slabi energija marsa prav zaradi področja, kjer je natalni neptun, mogoča razočaranja, ki jih sproža hiša, kjer neptun biva.

#35 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 22. september 2008, 10:01

hm, tale vikend mi je tranzitna Venera delala sekstil na Neptun ... zapušen vikend ... hudo dober ... v svojih sferah. občasno rabim tole nujno, drugače mi obrne na sovražnost in nezadovoljstvo. tako pa je en kanal ali spožilec skozi drogo za potovanje izven ... x:)x ja, že natalno imam Venero sekstil Neptun. Uran na Asc in še Jupiter zraven je dovzeten za eksperimentiranje, iskanje, pretiravanje tudi. samo imam neko pamet pri alkoholu in drogah, da odneham, čim se začnem počutit malo slabo in šibko. hitro poskrbim za fizično okrevanje. xDDx

#36 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 24. september 2008, 15:27

Ti si pa mam občutek zlo zanimiva oseba x8Dx
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#37 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 24. september 2008, 16:03

mogoče res. dogaja mi v glavi, zato se pa kdaj tako komu zazdi, kakooo blazno sem zanimiva. x:Dx v resnici pa precej dolgočasna sogovornica in družba. ja. x:)x x;)x

#38 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 24. september 2008, 19:26

Kwa si bedna...čist si me razočarala zdej... hecam se x:)x
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#39 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 6. december 2008, 00:02

Mam tudi jaz Neptuna na asc. pa se kemično ne zadevam. Mogoče imam par odvisnosti, kot še mnogo ljudi, delam pa na tem, da jih bo vedno manj...
Sem pa vedno bila zelo občutljiva na vsa klasična kemična zadevalna sredstva. Nekaj odvisniškega je na neptunu na asc. ampak itak... za odvisnost (da se na nekaj navadiš in potem... pristaneš na odvisnost) moraš potem še biti kompletno čustveno labilen itd.
Mislim pa da tega še niste omenili : moške leve alkoholike; po možnosti s kako umetniško usmeritvijo.

#40 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 6. december 2008, 13:51

Jaz ga imam pa na DESC, torej odvisnost od odnosov.
True :o|o: x:o)x


..to imam tudi jaz, ker nikakor, skoraj nikoli ne vidim realne slike w:Iw ...
(Se mi pa zdi ena vredu bukva Suzan Forward: Čustveno izsiljevanje)
Bo že... :flower:

#41 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 6. december 2008, 15:25

Jaz ga imam pa na DESC, torej odvisnost od odnosov.
True :o|o: x:o)x

eh, pa ne tak slabo gledat. zaradi tega Neptuna na DSC. da bi samo zaradi tega bla. mogoče sploh nisi. sama moraš najbolje vedet, brez misli na Neptuna. če te tolaži, mam pa jaz Merkurja v kvadratu z Neptunom. kaj te zdaj, kaj naj. x:Dx

#42 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 6. december 2008, 15:53

better than square. x:Dx

#43 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 8. december 2008, 19:00

Neptun je cool. -)

#44 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 8. december 2008, 20:14

se strinjam :D
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#45 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 13. december 2008, 20:49

hudo, dobra tema.

prva asociacija jasno luna (alko) in neptun (trave, hasisi, tudi tripi...), tud jupiter (alko, trave, gobe, tripi, cukri,.... vse *droge*, predvsem na hedonisticno foro in mal na razvrat), uran (kemije razne, hard drugs)..... potem seveda se pluton (V S E, za meje raztegvat + sprobat x;)x) itd.

takole na prvo zogo. x:)x


Hm. Kako torej doseči pri osebi, ki ima Sonce cnj Merkur v Raku, asc v devici in čisto blizu asc v 1. hiši Plutona, pa Urana v Cnj z Jupitrom, mars v strelcu v cnj z Neptunom in za nameček še saturna, ki je aspektiran v 9. hiši (dogmatsko zabetoniran!), da bi opustila travo, hašiš in alkohol??? Če opusti alkohol, to sicer lahko dlje traja, ampak dnevno skadi en džojnt (da bolj skoncentrirano dela - diplomsko npr. je napisal zadet ko mina in jo tudi zagovarjal z 9. Alko je začel uživati pri 13 letih, travo pa tudi kadi že 22 let redno. Zase trdi, da je narkoman "s srcem". pri tako osebi je potrebno ubrati neko čisto x varianto, vendar ga zaenkrat ne premaknemo. kak nasvet?

#46 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 13. december 2008, 22:47

Hm. Kako torej doseči pri osebi, ki ima Sonce cnj Merkur v Raku, asc v devici in čisto blizu asc v 1. hiši Plutona, pa Urana v Cnj z Jupitrom, mars v strelcu v cnj z Neptunom in za nameček še saturna, ki je aspektiran v 9. hiši (dogmatsko zabetoniran!), da bi opustila travo, hašiš in alkohol??? Če opusti alkohol, to sicer lahko dlje traja, ampak dnevno skadi en džojnt (da bolj skoncentrirano dela - diplomsko npr. je napisal zadet ko mina in jo tudi zagovarjal z 9. Alko je začel uživati pri 13 letih, travo pa tudi kadi že 22 let redno. Zase trdi, da je narkoman "s srcem". pri tako osebi je potrebno ubrati neko čisto x varianto, vendar ga zaenkrat ne premaknemo. kak nasvet?


Hudo! ...raki se lahko zelo neljubljeno počutijo in je to lahko glavni vzrok problemov.
Baje dojemanje sebe izvira iz otroštva, bi mogoče najprej poskusili točno ugotoviti, če je kaj takega, da se ima on zato tako za počutit.
Glede na to, da ima v 1.hiši plutona je raziskovalec, pa dojemljiv za duhovne stvari. Nekako bi ga bilo treba zaiteresirat za nekaj, kar še ne pozna in kar ima smisel, vsaj več smisla kot to, kar počne zdaj.. Za nekaj, kar bi mu malenkost bolj odprlo še duhovni pogled.. Samo tu bi bilo treba zelo dobro razmislit, kaj bi to bilo.
Pa se mi zdi, da se moraš zelo zelo nemočno počutit, če imaš marsa v konj. z neptunom ... ne vem, to mora pač sprejet in najt svojo moč v nemoči..
Kaj ste pa že poskusili?

Za enkrat kako knjigo pod smreko, pa ne filozofije, .. Močnejši od sovraštva? ..pa kake prave vitamine?
Mogoče se mi še utrne kaka bolj konkretna ideja.

#47 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 14. december 2008, 19:31

Najbrž se mu to ne zdi potrebno, ampak...
To bi se moral sam odločit it vsaj pogledat..
A.A. ali pa
A.N.

Kaj pa če bi se nehali obremenjevat z njim?
Ne vem, v kakih odnosih ste, ampak če vas zelo obremenjuje in se ne prilagaja, ga pa skenslajte(ne sovražno, razumno), saj ni dojenček.
Dosti ta pravih narkomanov se je pozdravilo šele, ko so jih vsi zapustili.

#48 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 14. december 2008, 21:55

Otroštvo je imel zelo nesrečno- mati ga je zapustila pri treh letih in je živel le z očetom, ki je tudi sam čustveno podhranjen. O kakem zdravljenju noče niti slišati, celo zelo popeni, če mu omeniš. Normalno hodi v službo, zelo je natančen pri svojem delu, ima železno voljo, vendar z arogantnim vedenjem do drugih ter totalno asocialnostjo - ga sploh ne moti, če bi ga vsi zapustili, saj je navajen biti sam. Če ni, postane tečen. Ko se česa loti, kar ga zanima, ga to trako prevzame, da je prav obseden in to izključno s to zadevo . Vendar ves čas kadi travo in zdi se mi , da po 22 letih to že resno vpliva na njegov spomin. O kakih AA niti slišati noče, baje je to za tepce ipd. Prilagaja se itak ne, prilagajam se jaz, kako dolgo pa še, pa ne vem...

#49 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 15. december 2008, 14:34

prej kot slej se boš mogla nehat prilagajat.... :)
taki ljudje morejo dobesedno na podn padit, da se začenjo soočati z realnostjo :(
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#50 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 15. december 2008, 21:30

Z arogantnim vedenjem do drugih ter totalno asocialnostjo - ga sploh ne moti, če bi ga vsi zapustili, saj je navajen biti sam. Če ni, postane tečen. Ko se česa loti, kar ga zanima, ga to trako prevzame, da je prav obseden in to izključno s to zadevo . Vendar ves čas kadi travo in zdi se mi , da po 22 letih to že resno vpliva na njegov spomin. O kakih AA niti slišati noče, baje je to za tepce ipd. Prilagaja se itak ne, prilagajam se jaz, kako dolgo pa še, pa ne vem...

Je še kaj drugega zraven marihuance [? alkohol, x-si/ecstazi, kokica/kokain, amfetaminčki, speed].
Old School hašišarji ["redke živali danes" -)] so bolj na easy, manj agresicvni po mišljenju, ravnanju.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0