Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 27


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 8 x ocenjeno
25434 komentarjev na to temo

#25401 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 12. februar 2019, 19:08

porka flek huh.png  ... še komu nagaja funkcija popravljenje teksta in noče nazaj citirat ?


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25402 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 12. februar 2019, 19:36

Ja, idi.

Mi smo našega dobesedno razprodali - ostala sta nam še dva litra, pa nekaj malih glažekov, ki sem jih imela v planu za darilca...pa je pol takšna gužva za med ratala, da ga bomo zgleda sami porabili.

Naš cvetlični ima okus po ameriškem slamniku - ker pred leti mi Silver poslal semena te rastline in sem jo razsadila po celem bregu....lani pa so bile čebele neskončno hvaležne za tole cvetje. 

Kostanjev pa ni samo kostanjev, ampak je zraven lipa - ker imajo sosedi 5 lip in hkrati cvetijo...tak, da žal...samo kostanjevega nikoli ne bomo imeli. ampak, je tega prvo zmanjkalo. 

Zdaj samo upam, da bodo moje ljubice (Lilika, Zala, Štefka in Sara - tako je maticam ime...ker sem se odločila, da jih poimenujem, če že sodelujemo) dobro preživele zimo.

eh...moram nehat...

 

Ja, saj bom šla. Fajn, da imate panje in čebelice. srcoci.jpg

 

Jaz sem pa lansko leto posejala ameriški slamnik, pa sploh ni prišel ven. Ne vem zakaj … al sem ga premalo zalivala al sem zgrešila, ker sem ga dala na sončno lego al mu pač preprosto ne ustreza klima na primorskem. Pri nas ne dežuje veliko. Zemlja je suha.

Al ga je pa kaj požrlo.

 

Pomlad je pred vrati … rumene rože moram porezat, ker so že začele poganjat.



#25403 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 12. februar 2019, 21:48

Jao, butl, ravno sem se hotla pritožit čez cel jebeni svet in kako je to in ono v totalnem ,,, sranju ... no, zdaj se pa ne bom. Bom lepo v zasebnosti - tišini razmišljala o svojih gnevnih projekcijah. sleepy.gif

 

--------------------------------

 

Drugač pa (/&%%$#%&/(())) abcčdefghijklmnoprsštuvzž!!!!!!!!) vsem po spisku! Drug vrstni red ampak poanta je sporočena! sing.gificon_smile_evil.gif

 

biggrin.png 

Ti se kr prtož.

Jeza je zdrava /in gnus in žalost in sram in strah in veselje/ in zdrav jo je izražat, k pride.

Ni pa zdrav bit v njej cel cajt.

 

icon25.gif 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#25404 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 12. februar 2019, 21:52

Ja, saj bom šla. Fajn, da imate panje in čebelice. srcoci.jpg

 

Jaz sem pa lansko leto posejala ameriški slamnik, pa sploh ni prišel ven. Ne vem zakaj … al sem ga premalo zalivala al sem zgrešila, ker sem ga dala na sončno lego al mu pač preprosto ne ustreza klima na primorskem. Pri nas ne dežuje veliko. Zemlja je suha.

Al ga je pa kaj požrlo.

 

Pomlad je pred vrati … rumene rože moram porezat, ker so že začele poganjat.

 

Hojla čebelica01

 

Slamnik je glih za primorsko. Blj je vroče, lepš dela. Jst sem ga naflancal /ne sejal/ in raste kt odpulen. Cel poletje sem delal imunal na medu za otroke /6 glažev z medom/, tinkturo /4 glaže/, pa še potalal sem ga . Pa mam samo 4 rastline, stare 3 leta.


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#25405 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 12. februar 2019, 22:05

                         

Dragi Bog !


Pišem ti v globokem upanju in v predstavi, da si zares vsemogočni, vseprisotni, vsevedni in vsedobri ... in da si po pravici gospodar naših src. ( ... ne slučajno kdaj rečt, da tega nisi slišal že od mene vsakič ku mi zanohta ) flirt.gif

Obenem pa je to tudi odgovor enmu mojmu soforumašu, ki me vedno tu gor sprašuje, če sem vprašala  Boga za to ali ono ...yes.gif


Sem pred kratkim prebrawa od nekoga, ki zna še tako nadležni dan hvaležno spremeniti v najlepšega, da je fajno pred kritiko nekomu izreči vsaj 5 pohval.

... ker se vsako bitje ane ob tem taku dobro počuti, da ga polej ne more še tako mastna finta, ki mu je namenjena, nkol zmastit do konca ...tongue.png

Ewo Bog, od zgoraj naštetega je ostal še en bonus, zatorej naj tu vdano pripomnem, da tvoje pobožne dušice tu hvaležno dodajamo, da si edino ti lahko tako pošten in globoko inteligenten, vsesposobni vele- certificiran geodet, ki ve kam zabiti mejnik med kaosom in redom ...

Zatorej naslednje polemike ne morejo bit naslovljene na nikogar drugega;

 

Vem jaaaa, da si nam dal svobodno voljo izbire za marsikej kar počnemo in ne počnemo  ... ampak, ker je težko vprašat Boga;

"  Kaj je blo prej kokoš ali jajce" (oziroma - kaku si pa ti nastal na začetku pred vsemi začetki?) ... bom ponižno, kot se za vdano verujočo spodobi, raje nedolžno in potihoma vprašala; "Kdu pa je bil prej ; Starš ali otrok ?" icon27.gif


In tu se začne kalvarija, wem ... mal si se namršču sorry.gif  ... weva oba, da je vprašanje zvito kt kača iz Edna ... ker premnogo otrok je že moralo skozi razne juge na svojih plečih prevzemati karme svojih premalo vzgojnih staršev ...  sam spomni pa se hitro preden vzkipiš, da sem te 5x že pohwalila ...icon_smile_approve.gif

... In wem, da tudi veš, čeprav svojih staršev nisi imel in si bil v vsem samouk, samorastnik in sam - svoj mojster, da je pa le kdaj namesto vzgojne zaušnice in zrobotizirane karme, ki vedno znova nekoga v kolesja brezčasja porine ... kdaj le bl pametno in vzgojno to, da starš en mal na buci- buc potrpežljivo preposluša, kaj mu imajo njegovi otroci za potožit  ...

Torej, Bog moj najdražji !;

...  Jest se res ne spomnem kaj si mi namenil v prejšnjih življenjih, wem pa, da v tem lajfu moram nardit vse kt da generalka za nastop odpade.

Zraven se mi pa zdi ... oprosti mi tolele zdej - kt, daˇs me kot starš kej pozabu naučit, povedat, mi naročit, prpraut ...icon_smile_blush.gif


Sej bi te posnemala v vsem dobrem rade volje, sam kaj, ko znaš bit tako prezaposlen in odsoten, da se več niti tvoje podobe ne spomnem in jo v tistem kar kdaj nasproti prideš ne prepoznam ...
Mislim, da si enkrat pozabu, da sva se šla skriwalnice ... in zdej se je ta tvoja razigrana igrca tako zawlekla ... daˇs tud iz uma spustu, kako se čas in prostor pri tebi merita v drugih dimenzijah  ...

In lej, jst sem se taku dobro skrila nekje kt zgleda, da same sebe nikjer več ne najdem - kaj šele tebe ... ermm.gif ...

Ne wem, zadnjič se je nenadoma pred menoj pojavil en zajc, potem skala ... pa nism wedla zakuga, res ne ... al naj kej lovim, bežim ... al se moram butnt kam, nemudoma splezat na sam vrh, se prklont ... lej take mam ...crying.gif

In jst nafte res ne rabim, res ne ... zatu ker vem, da jo ti tud ne (drgač bi se že kje srečawa) ... in res bi bla raje v ljubezni kot v gnevu, a kaj, ku imamo tizga grešnega Cerarja, ki zdej ritolizniško naklepa podpisovanje evropsko- ameriškega sporazuma za hujskanje Venezuelcev v spopad ...

Zdej, da ti ne govorim kje vse te še prčakujem, kje vse te iščem ... hypnodisk.gif  ... ma vsakič ku nabašem na kej kaotičnega kličem tist ;

"Najvišji in edin naš Geodet" - zabij please mejnike, da bo red ! ... Pa nč še ... sam kaos naokrog ... " icon1_rolleyes1.gif

 

Lej, po celmu svetu si ... zmer na drugemu koncu kt jst ... wem, da maš velik dela ... vmes se še ljubeče razdajaš, igraš ... otročke in ljube Gopije svoje varuješ ...

Sam res ... lepo te prosim prid še mal nazaj v Slovenijo najlepšo deželo, pa blagoslovi spet mal tisto našo karmo naroda Butalcev, vse kužne in bolne po duši, telesu in umu, ozdravi otopele slabega vida, čakajoče bleščavega uvida, pritlehne plazenja ... en mal prenehajva s temi skriwalnicami, ker jaz še v peti dimenziji nism ... sem še tam, kjer je še preveč gneva ... in težko izražam hvaležnost za vse kar občutim z navadnimi petimi čutili, ki si mi jih podaril ... sej weš lagat samo zatu, daˇb zgledalu to "cool in high" ... eah, no ... tolk zataknila se pa nism ... razen sewede, če ti tko hočeš ...rainbow.gifpresent.gif icon25.gif

 

 Drgač pa vmes ku nisem gnevna pjewam ... ja samo pjewam ... in tam me najdeš ...bucktooth1.gif

... Moj vsemogočni, vseprisotni, vsevedni, vsedobri, edini geodet kaosa in reda, gospodar naših src  heartpump.gif

 

sing.gif uhar.gif najhigh  ; 

https://www.youtube....h?v=CGWpqbd0yTs

 


                            
                       

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25406 Damijan Ditner

Damijan Ditner
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 505

Objavljeno: 12. februar 2019, 22:30

Če pa na toto, nebo nobene reakcije, te se pa jaz tut nena grem več.......


Damijan D


#25407 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 12. februar 2019, 23:14

Dragi Bog      ... lej take mam ...crying.gif

 

 

How do angels fly?   - - -   They take themselves lightly.

 

wink.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#25408 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 13. februar 2019, 13:51

Hojla čebelica01

 

Slamnik je glih za primorsko. Blj je vroče, lepš dela. Jst sem ga naflancal /ne sejal/ in raste kt odpulen. Cel poletje sem delal imunal na medu za otroke /6 glažev z medom/, tinkturo /4 glaže/, pa še potalal sem ga . Pa mam samo 4 rastline, stare 3 leta.

 

Ja, ne vem …. meni ameriški slamnik ni prišel ven. Če mu ustreza klima na obali in dobro prenaša vročino in sušo, pol je vzrok nekje drugje. Morda ga je kej požrlo. 

Moram pa reč, da nikjer nisem vidla, da bi imel kdo posajen ameriški slamnik pred bajto tle na naših koncih.



#25409 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 14. februar 2019, 13:57

prenašam sporočilo za domoljubko:

1. Dihaj, ti sam dihaj. Vdih, izdih, vdih, izdih,..

2. Brigaj se zase.

over&out


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#25410 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 14. februar 2019, 16:58

prenašam sporočilo za domoljubko:

1. Dihaj, ti sam dihaj. Vdih, izdih, vdih, izdih,..

2. Brigaj se zase.

over&out

 

 

biggrin.png

 

Zdej če je od Boga ... mu sporoč nazaj, da se pa dans tud pogovarjam več ne z njim ... in da naj s pranajamo kr tm po Indiji yaja ... mene zdej ušesa bolijo, kdu bo zdej vaje za dihat delaw ...  mad.gif

... raj ti powej, če maš kkšno dobro arcnijo al domač ukrep proti uvobolji v praksi, ku si že naokul,

pa prjazna kt zmer  ...icon1_blush.gif

 

Silico raj ne vprašam, ku mi bo kej po anglešk nazaj scinizirala ... pa si bom sluh za zmer sfrkala ... tongue.png


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25411 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 15. februar 2019, 12:14

biggrin.png

 

Zdej če je od Boga ... mu sporoč nazaj, da se pa dans tud pogovarjam več ne z njim ... in da naj s pranajamo kr tm po Indiji yaja ... mene zdej ušesa bolijo, kdu bo zdej vaje za dihat delaw ...  mad.gif

... raj ti powej, če maš kkšno dobro arcnijo al domač ukrep proti uvobolji v praksi, ku si že naokul,

pa prjazna kt zmer  ...icon1_blush.gif

 

Silico raj ne vprašam, ku mi bo kej po anglešk nazaj scinizirala ... pa si bom sluh za zmer sfrkala ... tongue.png

težko karkoli rečt, ker ne slišiš partyy.gif

 

********

lah pa iz lastnih izkušenj povem, da se bolečina ob ritmičnem predihavanju zmanjša, nenazadnje to tut na tečajih za bodoče mamice učijo ylflower.gif

uporabno je tudi na zobarskem stolu bucktooth1.gif

drgač pa za uvobolje - amoksiklav je taprav 1book.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#25412 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 15. februar 2019, 14:13

težko karkoli rečt, ker ne slišiš partyy.gif

 

********

lah pa iz lastnih izkušenj povem, da se bolečina ob ritmičnem predihavanju zmanjša, nenazadnje to tut na tečajih za bodoče mamice učijo ylflower.gif

uporabno je tudi na zobarskem stolu bucktooth1.gif

drgač pa za uvobolje - amoksiklav je taprav 1book.gif

 

Ja ewo ... tolk pa sm šlišala danes ... da nč pacat v uho domačga, ku s tem kao lahka sam še bolj zaštrikaš ...

(za vse tiste povedano, ku bulš k jest šlišjo smile.png  )

So mi namestil ene antibiotične trakulje v ušesa do pondelka...  in od dons  ... tok, da se we ... sem še bl nepošlušno gajstna ...   icon24.gifuhar.gif... ker ne sam de ne šlišim, se mi zdi, da tud drugi mene ne  ...smile.png

 

Jup, drgač mi še zamenal antibiotik na sredini, ker kao ni pomagal -  zdele dobila ta Amoksiklav ...icon1_thumbup.gif ... pa jovo na novo od začekta še sedem dni ...icon1_rolleyes1.gif

Mal se tresem zdej zarad nekih stranskih učinkov ... še najbl ker več ne zdržim v čumnati in bi šla za vikend kej na zraka, da bo namesto mene predihawlau, ker jest sem se s carskim rezom rodila, zatu menda mam čist eno drugo lekcijo dihanja kt navadni tečajniki dandons icon_smile_approve.gif   ...

 

 ... (sam bemu sˇkreta pa neom mogla s seboj powsod nost )  ... ermm.gificon_smile_tongue.gif

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

P.s.

No skratka  ...

Zgleda, da vadim za kitajske čase, ki prihajajo  ...ph34r.png

Zaščitna maska gre kamorjst z menoj ...  v trgovino, na pošto, v čakalnice, če že moram ...

Sem se skorajda navadla na svojo preobrazbo... še najbolj domače se ob men počutjo otroc, redkokteri, da me proučuje s prstom v ustih  ...  Boh ga vedi kere risanke in filmi so zdej v modi ... smile.png

 

In spet moram pjewat, samo pjewat sing.gif   ... bom powedala, če kaj zaleže yes.gif  ;

magical healing mantra

https://www.youtube....h?v=zU8wzllYdz4


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25413 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 15. februar 2019, 14:43

Zdele sem mel dost razlogov za tak blj poglobljen razmišljanje o...hm...o minljivosti.

 

Jebenti, sej sem že prej dojemal približn tko, zdej pa še blj.

 

K se zbudim, je res en tak, čaroben dan. Prou hvaležen sem, da sem se zbudu, k se lahko neb, vidm, slišm, tipam, voham, hodm..., k lahko neb, se jezim, sovražim, se mi gnus, me je strah, me je groza, sem žalosten...k lahko neb bil, sem vesel, ponosen...k lahko neb bil, ustvarjam, hitim, lenarim... k lahko neb, me boli, mi je prijetno, jokam, pojem...k lahko neb, jem kar čem, pijem kar čem...k lahko neb, ljubim, hrepenim, sanjam, trepetam, mi je vseen...ker lahko neb. Pa tko....

Vse to mi daje dan, vsak dan. K enim pa ne.

 

Vau.

Hvaležen, da dan je.

 

icon25.gif 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#25414 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 15. februar 2019, 16:17

Prouv vesela zate  ... da neoš mislu, da ne ...OK-thumb.gifrainbow.gif flower.gif

In hvaležnost, globoko spoštovanje je pomembna reč, zelo pomembno tole, da sploh postanemo ljudje ...

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸

... In ja kot praviš ;  Enim pa ne ...

Naj še jaz dodam nekaj k tvoji ugotovitvi;

  Tudi sama zadnje čase o tem veliko razmišljam.

 

Mejbi zaradi razumevanja, ker se mi zdi, da je še preveč obsojanja ali pa gledanja zviška na vse tiste, ki morda doživljajo kej druzga kot mi sami ;

Dostikrat srečamo v lajfu, da se kakšno obdobje nekomu izkaže za turbolentno.

Prej ali slej mislim, da nas vsaj enkrat v življenju to doleti ...

Eno po eno, če se dogaja ... pa da je možno ravnovesje vmes, okoliščine v katerih lahko spreminjaš na željeno boljšo stopnjo  ...  se še da bit hwaležen, pa tako čutit, reagirat  ...

Problem nastane, ko se kdaj v lajfu zapletejo okoliščine pa verjetno ni energije ... in nastane tist domino efekt ...

Ko se moraš sestavljat  - vmes pa bombe padajo ... ker z drugega gledišča imajo drugi čist drugačna občutenja, zahteve, potrebe, pozicijo, tempo ...

In še v športu rečemo, da je kljub profesionalni pripravi veliko odvisno tud od ščepca sreče  ...

Zato je člowk lahko res hvaležen, če je kombinacija v izid lahko zmagovalna ...clover.gif

 

No, če pogledamo lajf tegale gospodiča odspodaj  - druzga kot globoki priklon za način razmišljanja in življenja ne bi mogla dodat ...

rainbow.gifhypnodisk.gif

Pa spet po eni strani se vprašam ; Če ne bi imel ugodnih, primernih okoliščin, dane razumevajoče družine, ki se je odločila da bo takšna kot je, vseh ostalih pogojev ... tudi tega rezultata sam ne bi dosegel v isti meri ...

in zato je toliko drugačnih zgodb ...

Man Born Without Arms And Legs Lives Life Without Limits

https://www.youtube....h?v=Ur8_IUldv-I


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25415 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 21. februar 2019, 11:12

Mislm...a ni bogovsk vreme.

 

Jst bom dons flancal solato. Tle, v Kranju. Drug teden pa krompir na morju.

Me prou zanima, a bom kej prehitu.

 

rolleyes.gif 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#25416 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 6. marec 2019, 19:45

Sem zdejle prebrala napovednik od naše Marse  ... in ja ... Drži !

 

Ne zgodi se mi lih dostikrat v lajfu, da bi me lahko nadrečla smrkava medicinska sestra  ... jst pa bi pa na to dosegla le najvišjo samopomilovalno točko  v kateri bi celo požrla cmok ... in premlevala še nekaj ur zatem ... kaj bi ...  če bi ... morala bi ...

U rit vse skupaj. Mula se je repenčla pred zdravnico, sto posto je hotela dokazat kako je sposobna in perspektivna pri odslavljanju pacientov  ... Tele igralsko dramatične sposobnosti danes očitno štejejo več kot pa spretno vstavljanje antibiotičnega traku v ušesa ...

Pa pišuka, kje je lih mene najdla za svoj prformans, k sem sita lastne sence ta mesec ... kaj šele reale bogcev v belem in modrem ...

D ...Whatever_anim.gif

 

In ah jaaa ... stopim v jedilnico danes  - "čustveni vampir" galopira name ...

Ejjjj ženska, ne mi jadat in kazat tvojih izpuščajev med grižljaji moje hrane please ... rabim mir ... že sebe mam dost glede počutja ... jem no ... in ravno, ko sem hotela spičit ... se ta začne jokat iz svoje notranjosti ...

Popacam cmok v drugič, si štelam vibro ... potiho izvajam svoj Ohmmm ... poskušam poslušat in si rečem ... tud tole bo minilo ok, zgleda, da je tale še v večjem sranju ...

 

In ... na poti do parkir placa ... eheh ...  dolazi icon27.gif  ... evo ti i nje ... še en special vampirus  ...

Jojjjjj, ne please ... a, se lahko izognem tvoji fanatično euforični vnemi do "vele trgovanja" ... jaaaa ok ... ne mi zdej razlagat, da hodiš dvakrat na teden na seminarje namesto v gozd ...

Ok - ti najdeš Boga v marketinški stavbi ... jaz pa v pticah, drevesih, v vodi, vetru ... a je proooouw ... ne bi lih zdej o tem ...

 

In ja matkica moja ... mam karte za 8 marec   ...  sam žal moja 40 dnevna karantena še traja ... rezerva please za vsak slučaj  ... niti za en dan vnaprej ne morem splanirat kaj šele za tri ...

 

In ja dragi letalec  ... lep je rep tvoje aviacije  ... nč novga s tvoje strani ... razumem ... sam weš, tud jaz mam takoj po tej rundi izolacije svoje big plane ... Lajf or euthanasia ! ...yes.gif

 

Skratka keri dan, no ohmy.png ... Upam močno upam vsaj na sanje z več domišljije, ker za ustvarjanje dons ni več grifta  ...tongue.png

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

Marsa;

Tokratni mlaj v Ribah na pepelnično sredo bo imel še posebej močen
vpliv, saj bo podkrepljen še z Neptunom (vladarjem Rib) in bodo tako
Sonce, Luna in Neptun tvorili stelij v Ribah. To se bo manifestiralo
predvsem na čustvenem področju, dejaven bo sanjski svet, spodbujena bo
domišljija,
veliko bo bluzenja in samopomilovanja, tudi joka. Povečana
bo tudi poraba alkohola in drugih drog. Najboljše, da se lotimo česa
ustvarjalnega in/ali se posvetimo sebi, duhovni negi ipd.

 

af3mgf2f.jpg

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25417 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 31. maj 2019, 06:29

Dobro jutro! Kako ste kaj? Jaz zakon biggrin.png no ja, borba itak. Ukvarjam se sama s sabo npr rasem si lase, sprehajam lolo, grem na živce... ful dela :o

 

Drugače sem happy, predelujem sproti vse hudo. Danes mi je poslal prošnjo za prijateljstvo zmagovalec biggest loserja. Im so happy, torej eni razumejo. 

 

Lepo se imejte! 



#25418 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 31. maj 2019, 06:57

Silica... meni tudi všeč Sheldon:)



#25419 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 31. maj 2019, 07:00

Would you like some brandy? 

No.

You're right, its disgusting..

 

(the seduction scene, my favourite)



#25420 ilonka71

ilonka71
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 28. junij 2019, 08:56

in zaradi mentalnih parazitov je umrl Lunin forum



#25421 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 28. junij 2019, 10:44

tkole je,

 

tle na obali imamo posebno ponudbo, katero morate izkoristit, namreč

poleg kave, ti podarijo še kozarec kerozinaparty.gif

vam povem, da se počutim kot raketa laugh.pnglaugh.png

 

bemo je fajn em119.gif



#25422 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 29. junij 2019, 08:37

laugh.png

 

super ... ne rabš se zanašat na sž, adrijo, avtoceste...

 

uživaj med ob, z  fish.giffish.giffish.gif



#25423 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 30. julij 2019, 10:29

Uh..enkrat na pol leta se skoraj moram oglasit, da povem, da sem še pri življeji :)

dogaja non stop na polno.

Čebelarstvo nas uči potrpljenja - za vse tiste, ki so mislili, da vse vejo - no vsak dan izveš nekaj novega. In niso kar tako....one hočejo po svoje...cela znanost tole...

Kar se dela tiče - so me pred časom povabili k mednarodnemu dobrodelnemu projektu - narediti veliki mozaični mural - na temo: za svet brez lačnih otrok. Pogoj je narediti dlani - otroških in odraslih, ter tale napis napisat - za svet brez lačnih otrok. Mozaičarji vsega sveta se bolj ali manj odzivajo  na to in v Sloveniji sva trenutno dve...ena stena bo v naših lepih haloških koncih, druga pa v Cerknici. Nastal je cel kažin s tole steno - ker sem najprej pomislila, da bi jo naredila kje v Mb, glede na to, da veliko časa preživim tamle...no, ker sem strelec in nimam časa čakat, se je pojavila stena v našem krajevnem domu...in voila....bomo postavili naš mickeni kraj na mozaični zemljevid. Ko smo v Art kampu delali prve roke, so moji vrli Mariborčani čakali v vrsti, da so lahko naredili dlan...nad sem bila vesela. tudi nekaj turistov je z navdušenjem naredilo svojo dlan. Mi jih seveda še manjka - stena je velika in tokrat jih bomo delalil v Botaničnem vrtu v Mb...če kdo kje tam v bližini se komot pridruži. Projekt sam je brezplačen - dobrodelen torej...korist bo imela naša krajevna skupnost, ki bo pridobila mozaik, jaz, ker sem bom z veseljem znebila keramike - to je v bistvu bil glavni motiv -  da se na fini način znebim keramike, ker pač že en cajt delam s steklom in marmorjem in se mi tole nabira. pa tudi udeleženci, ki dobijo brezplačno lekcijo iz mozaičarstva -mozaik na mreži...torej...če to ni stopnica v pekel ali nebesa...ne vem kaj je :)))

drugač pa sem ok :) če slučajno koga zanima


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#25424 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 8. oktober 2019, 18:20

Uf, sem komej še najdu tole temo.

.

.

.

Vse lepo želim vsem.

.

.

.

 A ni lep dan, anedaja. Najlepši dan dons.

 

icon25.gif 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#25425 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 9. oktober 2019, 11:49

Sem si kupila potovalnega ... na fletna kolesa  ... Smaragdno zelene barve ... Ni velik  - je pa hiter ... nekaj kosov zabašem noter  ... in grem s svojimi dragimi ...Ljubezen na prvi pogled  ...love3.gif

Kličem ga Dimitrij ...res  ... (tako mi je blu)  ... in čist paše ...rainbow.gifheartpump.gif

... ne wem res od kje to ...ampak jaz in Dimitrij že nekaj mesecev srčno kamerativa ...biggrin.png

 

... po morčku sva šla na tisto lansko izpuščeno Fruško goro in Donavo ... in jaaaaa ... igrali mi, pjevali ... cigani mi svirali ...up.gif ... ej mala malena ... #Jugoslavija je zakon # ... makadamske poti ... odprta nezaklenjena vrata ... gostoljubni srčni ljudje ...  solze in smeh v pičlih pol ure  ... Kusturica bi se imel, res mel kaj z menoj za zmenit ... Bregović za ožežit ... hypnodisk.gif

 

Nato Italija  - moja druga dežela  ...heartpump.gif

Ko bova zmagovalna, jst in moj smaragdni Dimitrij   - bo vila na Gardskem jezeru !  ...icon_smile_approve.gif

Ni blema za colours ... kt ocean širjave ... Plešemo Cubo dance ... tam v kafiču na peščeni plaži ... muvamo, gruvamo, đuskamo ... oja ... kakuuuu je enostavno žiwet ...icon_smesko.gif

Italijani so zakon črni, beli OK-thumb.gif  ... hahahah ... končno lahko sproščeno komuniciram z rokami in se ne rabim mirit pa opravičevat za svoje orisne zamahe  ... jebela kok je fajno, ko se lahko s celim telesom izražam  ... in nato utihnem ob razsežnosti modrine  .... tam nekje pa beli labodi, galebi sredi jezera ... In italijanski cafe ... jojo to je  ... clover.gif ....

 

Čez nekaj dni sem na Malti  ... Kratko ali sladko  ... moj Dimirtij in trio banda  ...biggrin.png

Še poročam ... pa čas za slikce si bom vzela  ...

Šarec in razne peticije off course se vidjamo ...  ylflower.gificon_smile_tongue.gif  ... 


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (2)

Člani: 0 - Gosti: 2 - Skriti člani: 0