Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako odrasti in ostati otrok


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
82 komentarjev na to temo

#51 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 14. maj 2004, 11:55

k.... pa tako učenje x:Dx :inocent:

#52 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 28. avgust 2004, 22:38

Sem spet en preblisk na to temo dobila x:Ix . Včeraj sva šla s Trudijem v eno novo trgovino v naših krajih pogledat, pa zagledam milne mehurčke xhypnox . Vzela sem si jih. Danes zjutraj sem jih na Cybersprehodu že pihala, pa potem še s terase, mater je feeling. No mal se moram brzdat, kaj bojo pa sosedje rekli, 30 let stara pras... pa balončke piha x:Dx xrolleyesx x:Dx . Zame je vseeno, ampak mama pa ata sta pa majčkeno drugačna x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#53 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 28. avgust 2004, 22:44

Ti si itak otrok razlika je sam v tem, da si pač mal večja........, pa se to na prvi pogled (da si otrok), ne opazi :2src: x:Ix xDDx x;)x

#54 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 30. avgust 2004, 11:01

x:Dx x:Dx x:Dx

Sem že skor celo plastenko mehurčkov spraznila, čist not padla. Cool, mam fajn plac na terasi, pol pa nese te mehurčke, k sosedom, pa med kure, al pa v luft x:o)x . kakšne lepe barve, al so modro rumene, ta druga varianta je pa roza modro zelena. Še dobr da nimamo pomivalnega stroja, da imam surovine :vragec: x8Dx :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#55 apokalipsa

apokalipsa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 7. september 2004, 17:35

enostavno...treba se je imeti rad x:)x

#56 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 7. september 2004, 17:48

sej ne vem, a sem jaz že odrasla :eek:

#57 dolci12

dolci12
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 249

Objavljeno: 7. september 2004, 18:19

:palec: jaaaa, in treba je zavozit v vsako lužo in malček pogledat levo in desno, se prepričat, da ni nikogar in iz vsega grla sprostit napetost iz sebe, napolnit vodne balončke in jih zabrisat sosedi (ki mi je prejšnji dan zanalašč skuhala slano kavo, potem pa se mi režala v glavo) pod noge, se z otroci igrat med dvema ognjema in reskirat, da te bodo sosedje označili za prf........, zlezt na drevo, podcenit svojo težo in ze gladko vsut na tla,....
jaaaaa, biti otrok lahko pomeni marsikaj. Pomembno je, da se imaš fajn in da s tem nikomur ne škodiš. x:Dx :wOOt: :switz:

#58 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 9. september 2004, 11:15

Jp, jaz naravnost al pa po ovinkih uživam v prismodarijah x:Dx :vragec: x;)x :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#59 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 9. september 2004, 11:40

jaz bom vedno mala navihanka. ne morm iz svoje kože & i love it... rada grem mim igrišča in se zaguncam....
spet se mi je na bolš poslabšal

#60 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 9. september 2004, 11:42

...jaz tudi upam, da bom vedno znala bit otrok, pa na življenje gledat čim bolj preprosto.... x:Ix x:Dx
Če hočeš biti srečen....BODI!

#61 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 15. september 2004, 10:40

Imeti rad ves svet, vsak trenutek, znati uživati v vsem, povsod najti igro, veeeeeeeeeeliko smeha, idej, domišljije , biti igriv, navdušen... Biti sproščen, se ne ozirati na druge, če se imaš najboljš , biti srečen zaradi drobnih stvari...

Dosti ljudi me sprašuje zakaj se skoz smejem... Ampak zame je to nekaj najboljšega - več al manj sem skoz dobre volje, vsaka še tako majhna stvar me razveseli, smeh me popolnoma sprosti. Ni boljšega kot ogromno smeha. To vse pozdravi.
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#62 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 27. oktober 2005, 22:15

Samo za BINGA-BONGO ki ne zna nič poiskati in ki pravi da bo otrok ko bo velika... xsrcx x:Xx
Jaz se to še učim xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#63 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 27. oktober 2005, 23:31

Hm kva je zanimiv pr men.Da že celo življenje isto razmišlam.Sicer pr 5 letih dlih nisem imel tok razgledanosti kot sedaj, vendar razmišljanje je ostalo enako.Torej lahko zaklučim da nikoli nisem "odrasel"...zanimiv

#64 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 28. oktober 2005, 05:18

mogoče sem pa sama odrasla v teh dneh čez noč? Zdej moram pa samo še pravo ravnotežje poiskat....

#65 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 28. oktober 2005, 10:03

Mogoče ima pa še najbolj prav BINGA-BONGA :eek: xDDx xsrcx ko pravi Ko bom velika bom otrok x:o)x x:o)x xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#66 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 28. oktober 2005, 11:31

Mogoče ima pa še najbolj prav BINGA-BONGA :eek: xDDx xsrcx ko pravi Ko bom velika bom otrok x:o)x x:o)x xsrcx

Sm ti ze utpisala, :flower: ne! Sm pritislna ta link gor, :flower: ne! In kt pu navat se pr teb nc ne ve in nc ne najde, :flower: ne! Amen

K BOM VELKA, :flower: BOM UTROK!!!


#67 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 28. oktober 2005, 11:42

K BOM VELKA, :flower: BOM UTROK!!! [/b]



He he.Pr tej varjanti sm se pa spomnu na eno ful hudo nalepko na Fičotu ene 10 let nazaj.Pisal je :KO BOM VELIK BOM MERC x:Dx EDES

#68 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 28. oktober 2005, 11:47

Pr tej varjanti sm se pa spomnu na eno ful hudo nalepko na Fičotu ene 10 let nazaj.Pisal je :KO BOM VELIK BOM MERC x:Dx EDES

:flower: xsmx :flower:

#69 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 28. oktober 2005, 18:15

Sm ti ze utpisala, :flower: ne! Sm pritislna ta link gor, :flower: ne! In kt pu navat se pr teb nc ne ve in nc ne najde, :flower: ne! Amen

K BOM VELKA, :flower: BOM UTROK!!!


Pojdi k okulistu in si nabav špegle!!! x:Dx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#70 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 28. oktober 2005, 18:42

Pojdi k okulistu in si nabav špegle!!! x:Dx xsrcx

Mam spegle. Amak, sm use gor precitala, pa ni tvojga nicka, ne! Raaaaazn, ce nis meu druzga, ne! Jest pa to n morm vedt, ne! :frog:
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#71 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 28. oktober 2005, 18:45

Mam spegle. Amak, sm use gor precitala, pa ni tvojga nicka, ne! Raaaaazn, ce nis meu druzga, ne! Jest pa to n morm vedt, ne! :frog:

E kooooončno ti je potegnil!!!
Bravo! :palec: x:Xx
Lipovšica16 sem bil jaz pred tremi leti x!x x:Xx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#72 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 28. oktober 2005, 19:40

E kooooončno ti je potegnil!!Bravo! :palec: x:Xx Lipovšica16 sem bil jaz pred tremi leti x!x x:Xx xsrcx

Ja no dobr in kwa pol? Sm precitala in nc tazga najdla, d bi mi slo u nos! Pac, si odrastu! Prej si bil u kalupu, zdej si pa purucen, ne! A kej zamenja stvar? :frog:
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#73 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 28. oktober 2005, 20:41

Ja no dobr in kwa pol? Sm precitala in nc tazga najdla, d bi mi slo u nos! Pac, si odrastu! Prej si bil u kalupu, zdej si pa purucen, ne! A kej zamenja stvar? :frog:


A gre teb kaj v nos al kam drugam me prav mal zanima. Tudi ni bil to moj namen. Sem ti samo pokazal nekaj kar nisi znala sama najti.
Samo to. x:Xx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#74 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 28. oktober 2005, 20:44

A gre teb kaj v nos al kam drugam me prav mal zanima. Tudi ni bil to moj namen. Sem ti samo pokazal nekaj kar nisi znala sama najti.Samo to. x:Xx xsrcx

xwizardx AMORE, a cs, d ti slogam zdele, a? xwizardx
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#75 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 28. oktober 2005, 20:49

xwizardx AMORE, a cs, d ti slogam zdele, a? xwizardx


x:Xx Pa daj, samo te bom šele zjutraj okol šeste ure bral ker grem zdaj spat. xsrcx xDDx x:Xx
Lahko noč xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0