Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Je sex greh?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
260 komentarjev na to temo

#101 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. december 2010, 20:25

Objavljena slika :lol: x:Dx

(ps: tole ni nikomur namenjen osebno).

#102 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 10. december 2010, 23:34

bojanček vemo da ne prcaš

takoj ko sem prebrala tvoje vrstice sem bila prepričana da šparaš seme

in seveda zato nimaš otrok kot si napisal

ampak razlagaš starševsvo

kako te naj jaz mlada mama jemljem resno


No, mal' narobe si me razumela, ampka ni tko hudo .

Glej, ni razlog da še nimam otrok ta, da šparam seme, temveč mi enostavno Stvarnik še ni pripeljal dovolj sorodne duše da bi prišlo do tega .

Enostavno tko je to .

Lp + #

pa kej je stabo, enkrat si prcno in si zbolel

a je tko bolel

no sej razumem tvojo službo
oprosti


:eek: :eek: :eek: kero službo ? Mojo ? xrolleyesx Kero mojo ? :inocent:

#103 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 10. december 2010, 23:39

pa če rečš da si gej, te bomo pustle prmir


N E , smrdljiv peder pa že nebom, Nikoli , ker se nočem delati norca iz Stvarnika in poštenih bratov + sester .

Pomoje, da v zadnjih letih boste našli težko koga, da bi bil bolj proti pedrom kot ravno jaz .

No, enega še poznam, podobnega, prijatelja , brata, ki ga tudi precejšen del Slovenije pozna, da je vsaj približno tolk' proti pedrom kot jaz .

Ampak o tem kdaj drugič .

Pač mi Stvarnik še ni dal prave , ker tudi jaz še nisem dokončno izoblikovan osebnostno , to je to , nič druzga .

Lp + #

#104 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 10. december 2010, 23:45

Ja pa kero mojo službo žeee ??? :vio:

Jaz grem v Danfoss delat 2011 . x8Dx

A si to mislila ?? :inocent:

Namreč, zdaj sem že več kot pol leta brezposeln , tko da res nevem kaj misliš ... :inocent: xrolleyesx

Lp + #

#105 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 10. december 2010, 23:49

Glej, ni razlog da še nimam otrok ta, da šparam seme, temveč mi enostavno Stvarnik še ni pripeljal dovolj sorodne duše da bi prišlo do tega .

Enostavno tko je to .


Le kaj počne ta vsemogočni stvarnik da te pušča tako dolgo čakati xDDx verjetn ima velik dela s svojimi nepopolnimi stvaritvami x:o)x pa še satan mu stalno v zelje hodi. x:Dx

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#106 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 10. december 2010, 23:59

N E , smrdljiv peder pa že nebom, Nikoli , ker se nočem delati norca iz Stvarnika in poštenih bratov + sester .

Pomoje, da v zadnjih letih boste našli težko koga, da bi bil bolj proti pedrom kot ravno jaz .

No, enega še poznam, podobnega, prijatelja , brata, ki ga tudi precejšen del Slovenije pozna, da je vsaj približno tolk' proti pedrom kot jaz .


Homofob ti in tvoj prijatelj seveda predvidljivo, tvoja vera homoseksualnosti ne odobrava in sam to zvesto slediš.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#107 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 11. december 2010, 01:03

bojan, pa zakaj si to delaš?????
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#108 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 11. december 2010, 10:35

Le kaj počne ta vsemogočni stvarnik da te pušča tako dolgo čakati xDDx verjetn ima velik dela s svojimi nepopolnimi stvaritvami x:o)x pa še satan mu stalno v zelje hodi. x:Dx


Ja, no , črni lotus, dobro si namignil , le do globljega konca svojih misli očitno še nisi prišel.

Če logično pomisliš, potem je jasno, da ima res precej dela z mano, ko me postopno vzgaja .

Šele ko bom vsaj približno vzgojen, bodo okoliščine prave , da se poročim, ... al' pa tud' ne, ...

Morda bom le z partnerko , in bom potem v onstranstvu do ... :sick: :shsh:

(satanko-luciferko je pa itak poglavje zaseObjavljena slika)

Lp + #

bojan, pa zakaj si to delaš?????


Si to delam - kaj ? xDDx :vio: :eek:

Lp + #

#109 malimihec

malimihec
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 101

Objavljeno: 11. december 2010, 23:15

bojante vsi mislijo da si angelček ... ti ti :vragec: :vragec: :vragec:

kaj to kaže FREE, kaj ti to packaš z rokico ( desanko ) ??? ... ti pujsek ti xg:Dx xg:Dx xg:Dx

#110 malimihec

malimihec
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 101

Objavljeno: 11. december 2010, 23:29

spet boš ministriral po kazni :zalostko:

pa nič vinčeka v zakristiji xDDx

#111 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 12. december 2010, 00:24

bojante vsi mislijo da si angelček ... ti ti :vragec: :vragec: :vragec:

kaj to kaže FREE, kaj ti to packaš z rokico ( desanko ) ??? ... ti pujsek ti xg:Dx xg:Dx xg:Dx


Kaj "free" da mi kaže , ... česa ? Pujseke ?

Lahk' bi tud že kaj resnega blebetali če pa druzga nezmorete , pol pa tud' tega ni treba .

Lp + #

#112 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 12. december 2010, 00:32

Kaj "free" da mi kaže , ... česa ? Pujseke ?

Lahk' bi tud že kaj resnega blebetali če pa druzga nezmorete , pol pa tud' tega ni treba .

Lp + #



free ti lahko pokaže samo par namigov, kaj je življenje, pujsekov pa se mi zdi da ne mara....vsaj na ražnju ne.tko za info...
ej bojan a bi ti rabu kako dobro bejbo? tu pri nas je en kup nočnih lokalovz lepimi ženskami, pa se lahko dogovorimo....znižuje napetostObjavljena slika
aja, lahko pa zbiraš med ukrajinkami, romunkami, bosankami, rusinjami....napiši kako hočeš, pa se bomo dogovorili za posel...aja, no, unih alter pa tu ni, je pa dosti cerkva...prepričana sem ,da boš našel svojo sorodno dušo....




MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#113 malimihec

malimihec
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 101

Objavljeno: 12. december 2010, 00:41

moytsa in free ... dajmo skup dnar ... in mu za božič kupimo Ančko za napumpat ... naj se ma ded fajn

nikoli ne bo pozabil božiča


aleluja

#114 malimihec

malimihec
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 101

Objavljeno: 12. december 2010, 00:44

pa še v misijon jo lahko zraven vzame ... se zloži fajn na malo

#115 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 12. december 2010, 00:50

ok, deal Objavljena slika . kontaktiraj me na OS, kolko ti pošljem...sem takoj za Objavljena slika
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#116 malimihec

malimihec
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 101

Objavljeno: 12. december 2010, 00:53

ampak vseeno ga raje najprej vprašajmo ali mu je bolj všeč zložljivi Tarzan

saj veš ... zdaj to ni več greh ... pa tudi jezus razume samoto

#117 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 12. december 2010, 00:57

ampak vseeno ga raje najprej vprašajmo ali mu je bolj všeč zložljivi Tarzan

saj veš ... zdaj to ni več greh ... pa tudi jezus razume samoto

Objavljena slika
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#118 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 12. december 2010, 15:50

free ti lahko pokaže samo par namigov, kaj je življenje, pujsekov pa se mi zdi da ne mara....vsaj na ražnju ne.tko za info...
ej bojan a bi ti rabu kako dobro bejbo? tu pri nas je en kup nočnih lokalovz lepimi ženskami, pa se lahko dogovorimo....znižuje napetostObjavljena slika
aja, lahko pa zbiraš med ukrajinkami, romunkami, bosankami, rusinjami....napiši kako hočeš, pa se bomo dogovorili za posel...aja, no, unih alter pa tu ni, je pa dosti cerkva...prepričana sem ,da boš našel svojo sorodno dušo....





Heh, jaz sem pa prepričan da nebo dovolj sorodna x8Dx x8Dx x8Dx

Lp + #

#119 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 12. december 2010, 15:54

moytsa in free ... dajmo skup dnar ... in mu za božič kupimo Ančko za napumpat ... naj se ma ded fajn

nikoli ne bo pozabil božiča


aleluja


Ni problem, vi kar zrihtajte, bom vsaj do dnarja prišel za novo leto , ko jo bom dobro naprej prodal-vnovčil .

Morda jo boš še ti kdaj kupil od mene, nikoli se ne ve pri takelih "majstrih" kot si ti .

Sicer pa sem "orgijske" božiče že imel, in mi je pošteno žal zanje , tko', da jih nebi rad več ponavljal .

lp + #

#120 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. december 2010, 19:29

Namreč, z izlivom semena obeh spolov , se izgublja najsorodnejša Energija Duše , ki jo zatorej najbolj osiromaši .

Taka osiromašena duša pa žal kmalu propade, in tako mora oditi iz teh materijalnih dimenzij .



E, pa baš tako, da uopšte ne prcam ništa . Vrlo jednostavno i sigurno, da nešto ne promašiš .Objavljena slika

No, do 2001 pa do 2009 nisam "prcao" ništa, a onda sam pao, i sada mi i zdravlje palo .


E Bojante ne me smejat...se mi zdiš pa full dober primer, poleg mene valjda, da se več luđakov šeta med nami zunaj kot pa po psihiatriji...mogoče bi pa morali kao normalne človečke ogradit in zaščititi pred luđaki...Objavljena slika

Najprej si preberi kakšno knjigico o tantri in duši...lahko je tudi slikanica, če si tak crnogorac kot jaz...Mislim pa da ti sploh ne poznaš moči duše...človek ki ima dobro povezavo z dušo lahko prca svaki dan pa ne bo zbolel...moč duše lahko pozdravi kao neozdravljive bolezni potem pa da ne bi moral par spermijev ustvarit...Objavljena slika

Tantriki pravijo, da lahko človeček prca tudi brez izliva semena in to svaki dan...a šta fali temu...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#121 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 12. december 2010, 19:48

zelo fajn koment :palec:

ponavadi ljudje ki so bolj z duso, tut nimajo potrebe prcat vsaki dan, pa najverjetneje tudi casa ne. ugibam seveda.

...človek ki ima dobro povezavo z dušo lahko prca svaki dan pa ne bo zbolel...moč duše lahko pozdravi kao neozdravljive bolezni potem pa da ne bi moral par spermijev ustvarit...



#122 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. december 2010, 20:06

zelo fajn koment Objavljena slika

ponavadi ljudje ki so bolj z duso, tut nimajo potrebe prcat vsaki dan, pa najverjetneje tudi casa ne. ugibam seveda.


E free nisi daleč od resnice...Objavljena slika

Ljudje, ki so bolj povezani z dušo bolj izražajo "sattvas" = vrlina....skratka nimajo toliko poželenja in strasti da bi morali prcat svaki dan...tako da lahko nekateri komot zdržijo več let ali do konca svojega lifea brez sexa in tudi brez seksualnih nagnenj in misli...za tiste ki pa tega niso sposobni se pa glih zaradi izgube sperme priporočajo fore iz tantre...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#123 malimihec

malimihec
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 101

Objavljeno: 12. december 2010, 21:33

mater kak grozno

brezo ... daj poglej bojanteja kako zelo trpi

resno premišljujem, da bi osebno preskočil sattvas


če mu zdaj šenkamo ančko al pa tarzana reveža en mesec ne bo na forum, ker ne bo imel cajta

po drugi strani pa se zavedam, kako bo šele trpel, ko bo po dvajstih letih zopet fukal, saj ni važno pesa al mačko

#124 malimihec

malimihec
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 101

Objavljeno: 12. december 2010, 21:39

veš brezo, ubogi bojč je pred dvajtimi leti skoraj izgubil dušo, ko se je spozabil in je fukal

potem jo je ves dan lovil po dvorišču in sta se komaj zmenla, da se vrne

ni to kar tako

#125 malimihec

malimihec
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 101

Objavljeno: 12. december 2010, 21:44

duša pač ni babnca čeprav se nam zdi ženskega spola




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0