Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prepričanja glede zdravilcev, terapevtov itd...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
343 komentarjev na to temo

#276 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 25. november 2010, 00:18

Mogoče ja, samo potem bi bile zopet omejitve zaradi sistema...mogoče bi zahtevali zdravstveno šolo in še marsikaj, ampak eni je pač nimajo, tako da povprečni ljudje, brez ustrezne izobrazbe odpademo iz tega.....
Brezo, svetujem ti, da že enkrat greš iz tega sistema in zaživiš na tak način, kot kar nekaj nas tukaj...tole pa ne pomeni, da pusti službo ampak da se sprosti....lahko pa prideš tudi k meni na masažo, lol, če ti bo sprostitev na tak način kaj pomenla...hotla sem ti rečt, da ni samo sistem tisto, kar je pomembno, ampak človeštvo nasploh......Ko boš ugotovil, zakaj si pravzaprav tukaj, ko boš iz sebe odstranil vsa čustva, ki ti ne služijo, ko se boš znal sam polnit z energijo, ki jo potrebuješ, takrat boš vedel, o čem govorim
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#277 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 25. november 2010, 00:25

ja, v tem je sicer res nekaj dobrega - v zakonu o zdravilcih, samo pa ima svoje pomanjkljivosti.
kako pa bi nekega zdravilca lahko nekdo nadziral ali je sarlatan ali primeren zdravilac? skoraj nemogoe kajne!? ocitno je edino merodajna izbira ljudi samih. vsaj izglada tako.

Bi pa moral že zdavnaj sprejet zakon o zdravilcih, da se določi pravila igre, povečat nadzor nad delom na črno, zdravilci pa lepo izdajat računčke z žigom in imenom firme oz. sp....Mogoče bi pa morali na GZS kar določit koliko so kakšne storitve od-do...tako kot velja za določene panoge (keramičarstvo, gradbeništvo, zdravstvo...)


da, o tem govorim, kot pomanjkljivosti. je pa to lahko tudi prednost.

Mogoče ja, samo potem bi bile zopet omejitve zaradi sistema...mogoče bi zahtevali zdravstveno šolo in še marsikaj, ampak eni je pač nimajo, tako da povprečni ljudje, brez ustrezne izobrazbe odpademo iz tega.....



#278 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 25. november 2010, 00:26

free, neki ti bi raada poslala...Torej, kratka zgodba, kaj praijo o tem samorogi....

NASMEJ SE DO ONEMOGLOSTI, PA ŠE OSTALA DVA DELA SI POGLEJ....

sej veš, da obstaja tudi smejalna terapijaxDDxx:Dx


MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#279 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. november 2010, 05:50

Jap, nadziranje bo pa problem...ampak bodo pa postavljeni vsaj neki standardi in preverjal se bo bolj teoretično znanje...sedaj namreč šarlatani tudi o teoriji nimajo pojma...Objavljena slika

Bo pa tisti ki se bo želel ukvarjati s tem moral imeti narejene kao po tem zakonu vsaj nekatere klinične predmete kot npr. anatomija in fiziologija...Nekateri šarlatani namreč sploh ne vejo natančno kje se nahaja kakšen organ in tako se včasih zgodi da pričajo nekaj kao v stilu, da zdravijo jetra, z roko pa kažejo čist v drugo smer...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#280 malimihec

malimihec
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 101

Objavljeno: 25. november 2010, 06:36

blj opazujem blj vidm enga šarlatana Breza pamtnga ko kanta

#281 malimihec

malimihec
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 101

Objavljeno: 25. november 2010, 06:46

in k bo drzava porihtal bjo tu sam un k jih želijo t so šarlatan in bojo rekl itak smo vedl

#282 sharlatan

sharlatan
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 25. november 2010, 09:05

prvo pravilo

ne kliči šarlatana, ker sam pride

#283 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 25. november 2010, 10:52

To bi bilo mogoče v redu, ampak še vedno šarlatanov ne bo mogoče zatret....Še vedno bodo nekateri delali na črno, tako da, Brezo, s tem ne bomo uredili nič, se mi zdi...Rekla ti bom raje takole: briga te za šarlatane, ko boš iskal zdravilca, vklopi svojo intuicijo in poišči tistega, ki ti odgovarja...Druge nix:)x
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#284 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 25. november 2010, 11:08

moytsa

poglej, danes sem spregledal, danes se mi je prižgala 150 wattna žarnica

ugotovil sem, da ima brezo popolnoma prav

sem samouk brez izobrazbe, nimam pojma o ničemer, zavajam slovenski narod

ampak, čaprav nimam pojma, moje zadeve ( kakorkoli jim kdo reče ) kljub vsemu čudovito delujejo

priznavam, da sem šarlatan ....

tisti, ki išče točno takega, me bo že poiskal

pa še država se mi lahko zaleti v rit

kot šarlatana me ne vodilo kot zdravilca ... če pa že kaj čaram, potem pa itak mislijo, da ne deluje.

#285 sharlatan

sharlatan
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 25. november 2010, 11:12

moytsa

zdravo, zukaj sem in že šarlatanim, šamanim, malo štrudlam, malo nudlam, pa talere mečem na tla

#286 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. november 2010, 11:17

Vau crnogorac na nivoju Mujota, da je pametan kot kanta...pa to ti je kompliment...Objavljena slika

Če bi obstajal register in bi lahko ljudje mal prečekiral spisek...tralala...potem vprašanje koliko časa bi šarlatani obstal na trgu...na trgu dela namreč obstanejo samo uspešni in iznajdljivi...Objavljena slika

Besedo šarlatan se pa lahko razlaga na več načinov...Ta izraz se je uporabljal tudi v preteklosti in je označeval vse, ki so se ukvarjali z zdravilstvom na način ki ga uradna medicina ni priznavala. Šele v zadnjem času naj bi ta izraz kao pomenil tiste ljudi, ki sploh nimajo znanja, se kr nekaj grejo, ker v tem vidijo hiter zaslužek...tralala...
Objavljena slika

Če bi imeli pa ljudje register kjer bi bilo možno napisat tudi pohvale ali graje...potem bi se pa marsikdo lažje odločil...zdaj se pa govorice širijo samo ustno in po raznoraznih forumih...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#287 sharlatan

sharlatan
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 25. november 2010, 11:27

brezo

prav imaš, nimam pojma, nihče me ne priznava, tukaj sem zaradi hitrega zaslužka in zato sem najbogatejši revež v sloveniji.

revež sem, ker mi država nima česa vzeti ... in najbogatejši sem ker sem srečen ...


lep dan in bodite srečni tudi vi

to je čisti alkimizem

#288 sharlatan

sharlatan
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 25. november 2010, 11:39

ja in tudi zdravilec nisem

pomagam pa ljudem, ki rabijo enostavno pomoč

#289 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. november 2010, 11:50

Škoda izgubljat besede...najprej se pozanimajte kaj beseda šarlatan sploh pomeni in kako jo kao uporablja večina ljudi...Objavljena slika

Charlatan - Wikipedia, the free encyclopedia

Neki mi je sumljivo vse to...kako že grejo tiste fore, ko se nekdo igra z več name- nicki...me prav zanima kaj vse bi se našlo, če bi šel preverjat IP adress...taki ljudje izgubijo še tisto verodostojnost ki jo kao imajo...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#290 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 25. november 2010, 11:56

pejdi pogledat, kdo ma več nickov, pa še meni javi, da jim hekneva v kompx:)x. Zna bit zabavno, greva se igratx:)x
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#291 sharlatan

sharlatan
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 25. november 2010, 12:27

brezo tebi pa res nič ni všeč

moychi ti pa si radovednica, prava bejbika

#292 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 25. november 2010, 12:34

brezo je meni čist kul možakar in mam zelo lepo mnenje o njemu, tko da veš......

Itak, da sem radovednica, saj imam določeno postavitev horoskopskih znamenj, ki mojo radovednost še podžigajo...bi me recimo zelo zanimal, kaj maš ti v kompu.....Kje je pa una opica z banano, ki se pojavlja občasno v tej temi?? Dej preklopi nanjo, ker je zanimiva:)
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#293 sharlatan

sharlatan
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 25. november 2010, 12:37

brezo prav maš glede izvora besede in tolmačenja

ni edina težava v tem, ker mene gledate ves čas kot šarlatana, meni je na koncu en šmorn saj nisem pro

težava je v tem, kako javnost gleda na vse skupaj

javnost pa je manipulirana z lobiji in potem vse skupaj vrže v en koš

ti vržeš mene v ta koš, javnost pa potem še ostale

prepričan sem, da je smiselno čimmanj uporabljat za koga vzdevek šarlatan, ker se ti hitro vrne



dobro, to je pač mnenje enega fušarja

#294 sharlatan

sharlatan
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 25. november 2010, 12:50

navedel bom svoj primer

moja teta dela s kristali, jaz "čaram" kot pač čaram

moj fotr je imel to vse za fuš in šarlatanstvo

potem je bilo njegovo življenje na nitki, zdravniki so ga odpisali in ostala mu je le še moja šarlatanija in šamanija in štrudlanje in nudlanje
ampak naslednji dan je bil kot nov

letos poleti replika vsega

morda je v njegovi usodi še kaka replika

ampak delam kot pač delam ...

pa naj bom šarlatan

#295 sharlatan

sharlatan
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 25. november 2010, 12:56

a opica

verjetno sedi in je banano kdo ve ?

#296 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. november 2010, 13:02

a opica

verjetno sedi in je banano kdo ve ?

haha, res ravnokar jem banano! x:px :opica:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#297 sharlatan

sharlatan
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 25. november 2010, 13:09

dobro, uporabil sem brezota kot navideznega sogovornika

želim le nadaljevat razpravo v smislu izvornega vprašanja in tematike

to je pač še en pogled, kako nekdo želi videti nekaj, kar ne pozna

in brezo, ne jezi se, celo življenje je igra Človek ne jezi se, mi vsi pa takoj poživčkamo in se grizemo kot cucki

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

in jaz nisem nič boljši

#298 sharlatan

sharlatan
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 25. november 2010, 13:15

Marsa jaz bi tudi, še maš kako

pa če še maš kaj čipsa

#299 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. november 2010, 13:18

x:Dx mam še eno sam je bolj boga (že čist črna zunaj x:o)x).

Čipsa (kje si čips našel?? x:px) pa ponavad ne jem.

Ti se kr pogovarjaj, sej fajn praviš. :palec:

Js pa dons ne morem tolk govort, k me grlo boli. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#300 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 25. november 2010, 13:57

marsa, 5. čakro si zdravi in s tem povezano vse ostale stvarix:px
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0