Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ne vem kam spadam v življenju


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
300 komentarjev na to temo

#251 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 13. junij 2011, 13:23

[Avstrija ...] Zaposlitev [brez sumljivih - neregistriranih posrednikov brez firm - podjetij]

"Sem hvaležen, da sem v hipu dobil delo v Avstriji.

Končno je konec mojih gonij po Sloveniji, kjer bi za enako delo dobil
skoraj 3x manjšo plačo.

Sicer sem delo iskal tudi v Sloveniji in to v zelo iskani stroki - kar dobrih 6.mesecev!

Zavod za zaposlovanje me je le pošiljal od vrat do vrat in na neke nesmiselne seminarje
za osnovnošolce 4.razreda (moja ocena!), kjer naj bi se učili pisati prošnje za zaposlitev
in podobno. Skratka, gre na bruhanje!!! Da ne omenim firm, na katere me je napotil zavod ...
Sama aroganca, vzvišenost!

In če sem bil od firme oddaljen recimo 25 km, je bil že problem, ker bi mi morali izplačati
večje potne strške.

Da ne govorim o firmah, ki imajo razpise samo zaradi tega, ker zakon tako določa.
Ko pa prideš na razgovor, pa ti lepo rečejo, da si neprimeren kandidat!!!

Seveda so v ozadju že znani kandidati za zaposlitev preko vez in poznanstev ...
In če le teh nimaš, si že neprimeren kandidat.


V Avstriji sem dobil delo v roku enega tedna. In to takrat, ko sem v Sloveniji že kar malo
obupal nad iskanjem zaposlitve. Nemorem verjeti, ampak je res!

Zato vsi, ki iščete zaposlitev preko meje.
Izpilite nemški jezik, iščite, kontaktirajte firme po tel.,
ni ovire, da nebi uspeli.

Izogibajte se pa teh slovenskih posrednikov, ki vidijo samo korist v vas
in vašem denarju. Ne nasedajte jim in se raje zanesite sami nase in na vaše
sposobnosti!!!

Veliko sreče vsem. -)"


_________

"Jaz si iščem delo v Avstriji ali Nemčiji,
je težje kot sem si mislil.

Kontaktiral sem nekaj posrednikov,
ampak bi enemu sumljivemu moral poslat kopije vseh mojih osebnih dokumentov
(osebne izkaznice, potnega lista, zavarovalne kartice, itd ...), vem pa le
ime od njega in njegov mail. O njegovi firmi ne duha ne sluha ... Sumljivo
to vse skupaj.

Upam da najdem delo v Avstriji tudi, če dobim €1200 brez prevoza
pa da se vsak dan vozim iz Maribora, bom zadovoljen.

Samo, da grem delat ven iz te Slovenije, ker mi gre že na bruhanje
tukaj pri nas v Sloveniji.


Kaj vse doživiš! Delal sem 10 let v gradbeni mehanizaciji
in zdaj, ko so ti direktorji večjih firm in njihovi pomagači vse pokradli
in uničili firme, je ostalo veliko brezposelnih strojnikov, šoferjev, delavcev!

Če kakšen privatnik išče delavca, ga pa izkorišča in postavlja majhno urno postavko,
ker jo lahko, kajti brezposelnih je veliko in eni so primorani recimo iti delat na stroj
za €3.5 na uro. Žalostno!

Znam dobro nemško in v gradbeništvu iščejo kader v zahodni Evropi,
tako da molim k bogu, da dobim delo in da grem delat ven iz te Slovenije!"
http://med.over.net/....php?59,6993051

USA & delo iz Slovenije
[php, serverji (administriranje), ... & plačevanje, davki, ...]

[Primer z debato] Kako legalizirat delo?
http://slo-tech.com/forum/t402284/0


Ponujanje storitve [fizična oseba]
http://slo-tech.com/forum/t368488



#252 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 14. junij 2011, 09:45

Meni sta bile obe knjigici lahkotno branje...


Mislim, da tega ne bi smel reči... tudi če je bilo res tako.
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#253 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 14. junij 2011, 21:45

Tjazy, sej ni bilo mišljeno tako, da jo je težko brati.

Videti je namreč, da je knjiga izšla še preden so jo dodobra pregledali in obdelali. Marsikje v besedilu je znak ? namesto, da bi bila vstavljena beseda,.... Pač prevedena je po "šolsko", ne pa po praktični rabi slovenščine. To ve tisti, ki jo je bral. Knjigo je namreč napisala znanstvenica in najbrž je bilo nekomu, ki se ne spozna ravno na fiziko in ne vem na kaj še vse težko prevajati.

#254 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. junij 2011, 04:37

Mislim, da tega ne bi smel reči... tudi če je bilo res tako.



E Tjazy..."lahkotno" zame pomeni da mi ni bilo treba kaj preveč mislit razen tam pri holografski projekciji...Sem pa dosti od tistega že vedel...Knjiga je zelo dobra za tiste ki niso nikoli brali kakšne ezoterične bukvice...Od cele knjige so mi bile pa najbolj všeč slikice in tisti komentarji zraven...saj veš da slikica pove več kot tisoč besed...Objavljena slika

Se pa vidi da je bila ženskica znanstvenica in je kao sodelovala z Naso, ker je uporabljala bolj svoje in kao fizikalne izraze...Kar se pa subtilnih teles, barv aure, pomena in še kaj drugega tiče pa nekatere ezoterične knjigice to opisujejo bolj v detajle...Skratka bistveno je če človek nima nobene osnove potem je to zelo dobra knjigica za začetek, tisti ki pa že imajo pa jo lahko kakšne pol komot preskočijo...je pa dobro če si vseeno ogledajo tiste slikice- zlasti tiste v barvah- in komentarčke zraven...je zelo dobra podlaga za razumevanje stvari ki sledijo...tralala...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#255 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 15. junij 2011, 09:02

Ja, ta knjiga je bolj za začetek. Vsak, ki se namareva začeti ukvarjati z zdravilstvom, bi moral najprej to knjigo prebrat. Seveda pa vsebuje knjiga polno referenc na druge vire (za tiste, ki bi želeli o stvari vedeti več).

#256 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 18. junij 2011, 12:23

Ne vem zakaj, ampak zadnje čase se ne morem več spraviti h knjigam,.... tko da sploh nič več pametnega ne delam,....

#257 vinko3

vinko3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 106

Objavljeno: 18. junij 2011, 12:56

iz tega kar si pisala v tej temi.. je to napredek.

delaš vedno 24h na dan. vsaki dan.

kako to "delo" label-iraš pa je odvisno od intenzitete doživljanja.

to da si to svoje "delo" označila "nič več pametnega ne delam" verjetno pomeni, da tega kar počneš ne doživljaš intenzivno.

življenje je intenzivno, če ne živiš v (ponavljanju) preteklosti. no, tudi v ponavljanju je, ampak je kvaliteta intenzivnosti drugačna, lahko bi rekli nekvalitetna (dohtorji ji rečejo nevrotičnost)

naredi nekaj novega in potem upoštevaj feedback realnosti ki ga s tem prejmeš, da prilagodiš intenziteto. tako reguliraš svoj "nič več pametnega ne delam"

& nadaljuj. brez motečih (visokih) pričakovanj.

Until you know that who you are is empty and meaningless, you dont know anything. 


#258 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 18. junij 2011, 15:58

Sedaj se še bolj zgubljeno počutim kot prej,... misli niso več tako jasne kot prej,.... pa na čase se mi vrti. Pa brala sem tako in tako samo zadnje čase bolj intenzivno, prej pa ne. Moj problem je bil samo ta, da sem bila preveč mnogostranska (veliko zanimanj),.... sedaj sem pa bolj kot idiot,....

Če nimaš keša da plačaš enga svetovalca,... pol je po moje bolj, če si tiho,....

Izbrati moraš eno pot in se je držati, če pa hodiš malo po tej, malo po oni, malo po tretji, potem pa res nikamor ne prideš.

#259 vinko3

vinko3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 106

Objavljeno: 18. junij 2011, 16:20

ja, res si fucking zmedena, ker to kar si napisala nima smisla. torej.


sedaj:

Sedaj se še bolj zgubljeno počutim kot prej" "sedaj sem pa bolj kot idiot


prej:

problem je bil samo ta, da sem bila preveč mnogostranska (veliko zanimanj)


tvoja rešitev:

Izbrati moraš eno pot in se je držati, če pa hodiš malo po tej, malo po oni, malo po tretji, potem pa res nikamor ne prideš.


torej?! Če vidiš da je to tvoja rešitev: izberi to eno pot in se je drži.

Until you know that who you are is empty and meaningless, you dont know anything. 


#260 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 898

Objavljeno: 18. junij 2011, 16:27

Sedaj se še bolj zgubljeno počutim kot prej,... misli niso več tako jasne kot prej,.... pa na čase se mi vrti. Pa brala sem tako in tako samo zadnje čase bolj intenzivno, prej pa ne. Moj problem je bil samo ta, da sem bila preveč mnogostranska (veliko zanimanj),.... sedaj sem pa bolj kot idiot,....

Če nimaš keša da plačaš enga svetovalca,... pol je po moje bolj, če si tiho,....

Izbrati moraš eno pot in se je držati, če pa hodiš malo po tej, malo po oni, malo po tretji, potem pa res nikamor ne prideš.


Kaj pa če je pot napačna... x8Dx

Lučka preveč filozofiraš.... zjutraj vstaneš in cel dan počneš stvari ki te veselijo...in to skušaš počet vsak ljubi dan do konc življenja...
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»

#261 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 19. oktober 2012, 16:27

Ja, rada bi izvedela več o delu v tujini. Denar je moj primarni problem. Sekundarni je delo. Ampak se ve, dela se zaradi denarja.

xrolleyesx
ne strinjam se.


Sedaj se še bolj zgubljeno počutim kot prej,... misli niso več tako jasne kot prej,.... pa na čase se mi vrti. Pa brala sem tako in tako samo zadnje čase bolj intenzivno, prej pa ne. Moj problem je bil samo ta, da sem bila preveč mnogostranska (veliko zanimanj),.... sedaj sem pa bolj kot idiot,....

Če nimaš keša da plačaš enga svetovalca,... pol je po moje bolj, če si tiho,....

Izbrati moraš eno pot in se je držati, če pa hodiš malo po tej, malo po oni, malo po tretji, potem pa res nikamor ne prideš.



a je stanje še vedno enako kot junija al si zdej kej bolje in našla sebe v sebi?

celo temo sem šla od začetka brat...
...me že čist oči pečejo zdej,pa še kej...sam ne sam od branja xrolleyesx
prav izčrpalo me je tole.
upam, da si na svoji poti, da vidiš lepoto okrog sebe in v sebi xsrcx
mislim, da manj kot strmiš v nek cilj, pa najsibo to delo ali karkoli drugega, bolj uvidiš pot po kateri stopaš.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#262 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 19. oktober 2012, 21:54

Zakaj terapevti zbolevajo?

Tisti, ki hoče vedet vse o zdravljenju naj prebere knjigo Moč zdravilnih rok (ampak jo je težko brati), težje kot vse druge. Mogoče je v angleški različici lažja.

Point pa je v temu, da mora imeti terapevt vedno večjo energijo od stranke, če ni tako, lahko terapevt zboli. Zato mora terapevt vedno misliti najprej nase in si vzeti časa zase kolikor je treba, ne glede na vse ostalo.

Da pa ima vedno večjo energijo mora pa poskrbeti za vse 3 nivoje (fizičnega, duševnega in duhovnega) npr. fizične vaje, meditacija, pozitivna mentaliteta itd.


Lepo + Dobro razloženo x8Dx

Hvala x:)x

Lp + #

Izkušnje imam z izdelavo dinamičnih internetnih strani.
Motivirana sem za stvari v tej smeri, ampak jaz bi bolj upravljala s podatki, kot pa pisala programe zanje.
Pač v zvezi s tem. Delala bi v teh bolj zahtevnih programih.

Ampak ni nujno, zadovoljna bi bila tudi s čisto drugim delom.


Dobro , da si Odprta za To x:)x , kajti ... to bom razložil v naslednjem postu x:)x

#263 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 19. oktober 2012, 22:05

Ja sej pošiljam. Samo v naši državi je trenutno kriza, kateri še ni videti konec in podjetja več odpuščajo, kot pa zaposlujejo (tudi IT). In kolikor poznam trg,... se vsem delojemalcem svetuje, da naj bodo izbirčni, ker je toliko nezaposlenih, da lahko dobijo boljše ljudi, z več izkušnjami in jih slabše plačajo itd.

Pač nujno moraš izstopit iz povprečja, če nimaš ravno VIP. Najti moraš način, še prej pa sebe. Morda najdeš način, ko najdeš sebe.


Glejte, ljudje smo se takooo polenili, pokvarili, da nihče več noče delati , temveč bi vsi raje živeli na račun drugih z valjanjem po pisarnah .

No, zato Bo ta krizica, ki se dejansko Sploh še Ni Niti dobro začela, kmalu prerasla "v nebo" , tako Huda B o Objavljena slika

Zato, daljudje spoznajo, da pšenica ne zraste v pisarni, in da laptop nebo popravil pralnega stroja, in še in še bi lahko našteval .

Ta Kriza Človeštva pa Bo Naraščala Toliko Časa, Dokler ljudje ne spoznajo , da tak sistem, kot se ga gredo sedaj , - z takelim izkoriščanjem iz pisaren in pisarniškim nabijanjem ur, ter lenarjenjem , z nekoristnim delom - tak sistem pač nebo zmogel obstati trajno.

Zato se Bo ta Kriza stopnjevala še najmanj 6 let , pa vse tja do 21 let .

Ljudje morajo spoznati, da tako izkoriščanje kot ga imamo , - da nas le 10-15 % ljudi dela za celotno državo, - ne vodi nikamor drugam kot le v propad.

Lp + #

Sedaj se še bolj zgubljeno počutim kot prej,... misli niso več tako jasne kot prej,.... pa na čase se mi vrti. Pa brala sem tako in tako samo zadnje čase bolj intenzivno, prej pa ne. Moj problem je bil samo ta, da sem bila preveč mnogostranska (veliko zanimanj),.... sedaj sem pa bolj kot idiot,....

Če nimaš keša da plačaš enga svetovalca,... pol je po moje bolj, če si tiho,....

Izbrati moraš eno pot in se je držati, če pa hodiš malo po tej, malo po oni, malo po tretji, potem pa res nikamor ne prideš.


Morda pa si tko, kot jaz , inkarnirana "od Zgoraj", torej iz Drugega Planeta.

Jaz sem se skoraj celo življenje počutil tak tujec, tujko, ... dokler nisem izvedel, da sem res tujec, kajti res Nisem od Tu .

Zdaj vem, kam Spadam v mojem Dušinem Življenju xsrcx x:)x xsrcx

In Tja bom tudi kmalu odšel.x:)x

Samo da postorim še vse kar se mi kaže kle, na temle malem temnem pokvarjenem neprijaznem Planetku .

x:)x

#264 sin

sin
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 584

Objavljeno: 19. oktober 2012, 23:19

:palec: po moje maš precej res, ampak jst vseeno verjamem da se bo iz tega dobro razvilo.
jst verjamem da ima vse smisel in da gre za učenje kot tako. in četudi bi vzel scenarij da vse propade, ima tudi to namen in lekcijo učenja.
ker verjamem v reinkarnacijo pomeni, da dopuščam možnost, da se inkarniramo na kakšen drug planet, konc koncev jih je veliko kajne in se učimo naprej. morda konec sploh ne obstaja... morda smo šele na začetku dosti večjega kot si lahko predstavljamo v svoji najbolj razširjeni imaginaciji. v prispodobi lahko pomeni, da se učimo in spoznavamo šele sivo barvo s katero je narisana kljukica od črke Á, čaka pa nas še cela abeceda z različnimi pisavami, velikostmi, barvnimi in odtenki ter vsi drugi jeziki ter pisave...


Glejte, ljudje smo se takooo polenili, pokvarili, da nihče več noče delati , temveč bi vsi raje živeli na račun drugih z valjanjem po pisarnah .

No, zato Bo ta krizica, ki se dejansko Sploh še Ni Niti dobro začela, kmalu prerasla "v nebo" , tako Huda B o Objavljena slika

Zato, daljudje spoznajo, da pšenica ne zraste v pisarni, in da laptop nebo popravil pralnega stroja, in še in še bi lahko našteval .

Ta Kriza Človeštva pa Bo Naraščala Toliko Časa, Dokler ljudje ne spoznajo , da tak sistem, kot se ga gredo sedaj , - z takelim izkoriščanjem iz pisaren in pisarniškim nabijanjem ur, ter lenarjenjem , z nekoristnim delom - tak sistem pač nebo zmogel obstati trajno.

Zato se Bo ta Kriza stopnjevala še najmanj 6 let , pa vse tja do 21 let .

Ljudje morajo spoznati, da tako izkoriščanje kot ga imamo , - da nas le 10-15 % ljudi dela za celotno državo, - ne vodi nikamor drugam kot le v propad.

Lp + #


ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!


#265 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 21. oktober 2012, 08:05

:palec: po moje maš precej res, ampak jst vseeno verjamem da se bo iz tega dobro razvilo.
jst verjamem da ima vse smisel in da gre za učenje kot tako. in četudi bi vzel scenarij da vse propade, ima tudi to namen in lekcijo učenja.
ker verjamem v reinkarnacijo pomeni, da dopuščam možnost, da se inkarniramo na kakšen drug planet, konc koncev jih je veliko kajne in se učimo naprej. morda konec sploh ne obstaja... morda smo šele na začetku dosti večjega kot si lahko predstavljamo v svoji najbolj razširjeni imaginaciji. v prispodobi lahko pomeni, da se učimo in spoznavamo šele sivo barvo s katero je narisana kljukica od črke Á, čaka pa nas še cela abeceda z različnimi pisavami, velikostmi, barvnimi in odtenki ter vsi drugi jeziki ter pisave...





Ja, Točn' Tko' : Vse to se dogaja z razlogom Učenja, , in sicer ve tej "Šoli Življenja" na tem bednem temnem neprijaznem Planetku z napačnim imenom Zemlja, in sicer vseskupaj za poznejši Visok Večen Namen ki ga Ima Stvarnik-Bog z vsemi nami Objavljena slika


Propadlo pa na Srečo Nebo vse, temveč malo več kot Polovico prebivalstva , ker ostalo Boljšo Polovico bo Skrbno Varoval Stvarnik-Bog Objavljena slika

Konca pa itak Ni, kajti stojimo na pragu Večnosti, ki se nam bo odprla takoj ko zapustimo to telo .

Sicer bodo ene duše še imele precej za opraviti tudi Onstran, ampak, počasi se bodo tudi tam izšolale, da dospejo na nek spodoben Duhovni Nivo .

Lp do tedaj, ajd', čaw x:)x

#266 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 3. november 2012, 02:51

kar se mene tiče osebno mogoče res neveš kdo si pa imaš še tako veliko stvari za pokazat in komu pomagat ampak
dejansko ne veš kaj bi..kako bi začel,kje bi začel...k nisi ravno prepričan v katero smer se pelješ.

#267 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 4. november 2012, 08:49

kar se mene tiče osebno mogoče res neveš kdo si pa imaš še tako veliko stvari za pokazat in komu pomagat ampak
dejansko ne veš kaj bi..kako bi začel,kje bi začel...k nisi ravno prepričan v katero smer se pelješ.


Celotna Vesolja z vsemi nami vred , Se "Peljejo" Samo V Eno Smer, in To je K Začetku, iz Katerega Je vse Izšlo . xsrcx

Od Kje pa je Vse Izšlo, pa verjetno že veš . Ali pač še neveš ? xrolleyesx

Vem, da je Treba pomagat - vsemu + Vsakemu .xDDx

Začenši pri Bližnjih . xDDx

In Potem pri vseh nadaljnih, katerih ti Stvarnik pripelje na pot v Življenju vsak dan . x:)x

lp + xsrcx

#268 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 4. november 2012, 11:36

kar se mene tiče osebno mogoče res neveš kdo si pa imaš še tako veliko stvari za pokazat in komu pomagat ampak
dejansko ne veš kaj bi..kako bi začel,kje bi začel...k nisi ravno prepričan v katero smer se pelješ.


lej... ena teorija, ki je resnična.. če ji verjameš...
ker itaq... je res vse, kar verjameš...
torej...
tvoje poslanstvo na tem swetu... ti povejo tvoje želje...
in zato... izpolnjuj swoje želje...

če ti je želja pomagati drugim... super. torej... le dej...
ampak...
zna biti pa to ena mala past in struna, na katero igrajo mnogi, ki ti trkajo na vest. in to predvsem in samo tisti, ki sami ne vejo, kaj bi s sabo in z dobrodelnostjo samo bašejo svoj ego in nabijajo swojo samopomenbnost.

mau sem ircnil, ker lih neki čakam in itaq nisem bral... x:o)x x8Dx x^x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#269 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 5. november 2012, 06:13

... že, že, ... ampak svoje želje mormo itak Odpravit-Izničit, z vsemi strastmi vred , da Šele potem postanemo Sposobni za Sprejem Stvarnikovih Želja , Kajti naše želje so Napačne, zaradi zmot in omejenosti ki jih nosi naša Duša .

Samo Stvarnikov Duh ki ga naša Duša nosi je Popoln .

In, ko zaživi v nas, šele takrat senam razkrije Prihodnost .

Do tedaj, pa za človeka Prihodnosti pravzaprav - Ni .

Žal.

Lp + #

#270 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 5. november 2012, 09:15

Mi je bil posebej všeč sobotni Preblisk:

Ni se ti treba za vsako ceno ohraniti, marveč življenje posveti nečemu, kar ne more zamreti.

FRIEDRICH NAUMANN NEMŠKI POLITIK IN ŽUPNIK

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#271 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 5. november 2012, 19:04

jaaa ... hitimo k popolnosti ...
ampak lepo je imeti tudi kako lepo željo ... in kako strast ....


Hmmm, ja, lepo za nas, ... AAAMPAK, Grdo za Stvarnika, kajti Mi imamo N a p a č n e želje , in zatorej nekak' grde :V:

#272 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 25. junij 2013, 11:56

Nisem hotla odpirat nove teme..

trenutno sem v precepu..

težko opisat z besedami..

tolk vsega se je nabralo..

ruši me tako od znotraj kot od zunaj.

Vem veliko reči, a hkrati mi to ne pomaga nič.

Imam ogromno moč, ampak je ne zmorem uporabit.

Pač, taf scenariji..

 

Enako dogaja tudi meni...če ne čisto enako..vsaj zelo, zelo podobno


And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#273 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 25. junij 2013, 12:20

Nisem hotla odpirat nove teme..

trenutno sem v precepu..

težko opisat z besedami..

tolk vsega se je nabralo..

ruši me tako od znotraj kot od zunaj.

Vem veliko reči, a hkrati mi to ne pomaga nič.

Imam ogromno moč, ampak je ne zmorem uporabit.

Pač, taf scenariji..

gre včasih res tko,da se ti zdi, da ti gre ena noga levo, pa druga desno, pa pol kr roka še v luft, ja ...poznam ta filing od k.r.caicon1_lookround.gif

 

 

sam, vsaj pri meni se po vseh mukah od tega vedno zgodijo pol eni hudi pozitivni prebliski.

v danem trenutku je pač šit, ker ne veš glih kaj bi, sam to mine kmalu

 

in pol si, ko nazaj pogledaš prou vesel, da je do tega prišlo, da

si iz tega tolk vn potegnu in tko icon1_thumbup.gif

 

pa sploh glede na to, da si inteligentno in modro bitje z še občutenji močnimi vred-to prinese sam dobro iz vsega tega kar trenutno zgleda zmedeno sranje .

tko, da candle-new rojstvo je pred tabo!partyy.gif

 

čestitam, kmal maš 'rojstni dan' love3.gif


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#274 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 25. junij 2013, 12:36

Zato smo v tem prostoru...skupaj

Meni je čist mimo film, ne vem kam bi se naj dal, nikamor verjetno...

Ko ti več nič nima smisla, je pa najboljši znak za transformacijo...

Bum pafff BANG....tongue.png

 

Nisem hotla odpirat nove teme..

trenutno sem v precepu..

težko opisat z besedami..

tolk vsega se je nabralo..

ruši me tako od znotraj kot od zunaj.

Vem veliko reči, a hkrati mi to ne pomaga nič.

Imam ogromno moč, ampak je ne zmorem uporabit.

Pač, taf scenariji..

 

Enako dogaja tudi meni...če ne čisto enako..vsaj zelo, zelo podobno


dReAM

 

 

 


#275 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 25. junij 2013, 12:51

Nisi sama, tudi sam doživljam podobno......Smo angeli milosti in očiščenja.party.gif

počutim se kot devetdesetletna starka.. čist resno..

tolk vsega tega je, da nimam več kam odlagat...

že kot otrok sem se brez težav pogovarjala s starci o težkih tematikah..

že kot otrok sem imela filing, da sem sama tukaj in da ne spadam nikamor, čeprav sem bila v družbi ..  kako lahko otrok sploh pomisli kaj takega?.. grozno..

potem je nekej časa potihnilo.

zdaj se pa vrača. močnejše, težavnejše.


dReAM

 

 

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0