Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nihalo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
156 komentarjev na to temo

#101 blueanit

blueanit
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 15. februar 2005, 20:16

Živjo!

A bi mi kdo lahko kaj več povedal o univerzalnem nihalu. Nekaj sem prebrala v knjigi Holistična r. Nekaj malega sem našla tudi na internetu.
Je to nihalo primerno za začetnike? Predvsem me zanimajo načini zdravljenja z njim.

#102 blueanit

blueanit
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 21. februar 2005, 18:09

Malo sem brskala po netu, pa sem našla tale link, če koga zanima kako delat z univerzalnim nihalom.
http://home.wolfsbur...efer/journ0.htm
Sama nisem še poskusila, ker ga še nimam. Ravno se odličam a kupit večjega ali manjšega...Nekje sem prebrala, da je večji boljši za zdravljenje, ker oddaja več energije, manjši je pa boljši za odkrivanje sevanj...

#103 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 21. februar 2005, 18:29

Če ne znaš delat z nihalom ti zelo odsvetujem delo z njim ker full seva in na koncu ti nastradaš.Pazi kaj delaš :palec: x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#104 blueanit

blueanit
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 21. februar 2005, 18:33

Ne, z univerzalnim nisem še delala. A mi lahko kaj več poveš o njem? Prebrala sem, da je edino, kar moraš narest to, da ga vedno obrneš na green+, ko nehaš delat z njim.

#105 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 21. februar 2005, 19:06

<{POST_SNAPBACK}>Ne, z univerzalnim nisem še delala. A mi lahko kaj več poveš o njem? Prebrala sem, da je edino, kar moraš narest to, da ga vedno obrneš na green+, ko nehaš delat z njim.


Pred kakimi desetimi leti sem kupil univerzalno nihalo (drago je blo kot svinja bradavičarka), zraven pa sem dobil navodila za uporabo, katerih avtor je ing. Nosan. Sčasoma sem prišel še do navodil drugih avtorjev in ugotovil, da se ne ujemajo. Zato sem malce eksperimentiral in način, na katerega delam predstavil v Holistični radiesteziji. Nikoli nisem dajal na koncu jarma na G+, kar se pa tiče dodajanja barv, pa ga itak z različnimi barvami ne serjem, ampak človeku ugotovim osebno barvo in delam le z njo.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#106 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 21. februar 2005, 19:45

No nosorog, kaka je moja barva? :inocent:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#107 blueanit

blueanit
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 22. februar 2005, 00:19

Ja, ful je drago nihalo. Jaz sem ga našla nekje v Angliji,pa še video kaseto ti dajo zraven, da ti ga predstavijo. Sem ga pa iskala pri nas, samo mi nihče ni vedel povedat kje bi ga dobila....
:o|o:

#108 Bombonček

Bombonček
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 147

Objavljeno: 22. julij 2005, 21:36

Nosorog, nujno potrebujem tvoj nasvet!
Sem kot slaba padalka,ki je pristala v ta "star" forum.
V roke mi je prišel list iz pred cca 10 let, ko mi je sošolka napovedla prihodnos z nihalom. In sicer je zapisala, da bom mojega bodočega moža spoznala pri 22-23 letih in njegove inicijalke bodo B.M. in da se bom poročila prui 25 letih itd....Skratka zgodilo se je, da se spoznala (sedanjega)fanta pri cca 25 letih (v bistvu sem ga spoznala že pri 19, a pri 25 sva postala par), sedaj imam 28 a nisem še poročena in njegove inicialke so P.M (zelo blizu torej)...In kje je problem.Zelo me je prestrašila, ko mi je napovedala, da bom umrla pri 67-68 letih....in zdaj me to prav žre...ker ni fan da ti nekd kaj takega napove,ne? A je možno, da je imela prav, ker sama sicer ne prav verjamem v "točno" usodo, ampak tudi svobodno človeško voljo itd...
Lepo te prosim za kakšno tolažbico:) sa vem, da je neumno, a vseeno me žre...
Hvala...

#109 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 23. julij 2005, 05:20

če bom jst živela do 68 leta, bom čist zadovoljna... in ne, ne bom takrat razmišljala drugače, ker že zdaj razmišljam drugače o teh zadevah kot ostali... glede fanta pa, ne obremenjuj se in bodi srečna - aja pa še to. Ne pusti da drugi krojijo svoje življenje... kako pa veš, da ni tista oseba blefirala?
ena moja misel - življenje je sestavljeno iz trenutkov in upam, da pri 50 ne bom ugotovila, da sploh nisem živela... razumeš?
ej dečva, celo življenje je še pred teboj :palec: xsrcx

#110 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 23. julij 2005, 10:36

<{POST_SNAPBACK}>
ej dečva, celo življenje je še pred teboj :palec:  xsrcx


tok je bilo že napisanega o tem vedeževanju in jasnovidnosti pa še vedno nekateri resnično vidite v tem izhod iz tistega, kar sami nočete pri sebi videt.
Najboljši prerok sam sebi si ti, vse se bo tako odvilo, kakor se mora, a za tisto kar se ni odvilo ravno po nekih željah, je pa najlažje potem tam poiskat...v vedeževanju ali pa horoskopu...saj če nam ni kaj na kožo pisano, je pa še vedno možno da je nekje napaka ali pa ni naše........

Je pa res ena zadeva, ki sem jo že velikokrat opisoval. Če verjamemo v neko napoved, ker smo izgovor iskali v neki tesnobni situaciji, kjer nismo znali pri sebi poiskati vzroka za tako situacijo, potem prav gotovo sprejmemo prav vsako vedeževanje, še posebno, če nam je malo pisana na kožo. S tem ustvarimo v svojem nezavednem delu miselne vzorce, ki nas potem pri ozaveščanju pač peljejo po tisti poti, ki so nam jo napovedali, ker smo si mi tako zapisali in ker moramo ta miselni vzorec mi potem zapreti. To je edina resnica okoli tega "kako so zadeli", da se je v resnici vse skoraj tako potem zgodilo. Saj se je moralo, če smo se sami sprogramirali s pomočjo vedeževalca, nihala, jasnovidca ali karkoli drugega.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#111 Bombonček

Bombonček
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 147

Objavljeno: 23. julij 2005, 13:13

Hvala za odgovora. Prav imata. Če bi ženska lahko napovedla številke, potem bi bila sedaj miljonarka (loto):).
Verajmem, da si sami krojimo življenje, a če ti kdo tako napove leto smrti je nekam grozeče, a ne? A mislim, da tega nihče ne upa, sem pa želela še kakšno mnenje, potrditev.
Hvala, zdaj sem bolj mirna!

#112 Bombonček

Bombonček
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 147

Objavljeno: 23. julij 2005, 14:18

In še nekaj je res, kar si napisal Tomaz...da na nas vedeževalci lahko tako močno vplivajo, da po njih potem delujemo...to kar zelo drži...
Mene je bolj begalo to, da mi je pred 10 leti nekako "zadela" inicialke...in se mi je zdelo "to pa ni kar tako"....ampak lahko je le zadela pač...

#113 Bombonček

Bombonček
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 147

Objavljeno: 23. julij 2005, 21:04

mantis, hvala lepo si to napisala,
meni so tudi vedeževalci vsega mogočega povedali; celo ena za katero so govorilil da je res odlična in da res zadene, mi je do danes vse narobe povedala; npr. moji sestrični pa je v večini vse zadela...nekje sem nekoč brala o nekem vedeževacu, ki je bral z dlani in napisal, da si sami vsak trenutek oblikujemo usodo; npr. če mi danes nekdo bere iz dani bo povedal to in to-kar pač vidi, ampak črte so ta trenutek takšne; glede na moja dejanja in mišlenje ter odločitve se spreminjajo-ta vedeževalec navaja primer nekega moškega, ki mu je na črti življenja kazalo samomor-mu je ta vedeževalec rekel naj spremni mišlenje, način življenja in naj pride čez določen čas k njemu; prepreke ki bi kazala na samomor ni bilo več!In dejansko se črte spreminjajo, če to opazujemo.
Nekje sem celo brala da se nekateri bogatejši američani poslužujejo vedeževalcev zato da jih le ti opozorijo na nevarne situacije....No mogoče je res kaj na temu, v večini pa je kot je rekel slavni Shakespare: Usode nam ne krojijo zvezde, temveč mi sami...In verjetno je možiček imel prav...

#114 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 24. julij 2005, 23:00

<{POST_SNAPBACK}>Nosorog, nujno potrebujem tvoj nasvet!
Sem kot slaba padalka,ki je pristala v  ta "star" forum.
V roke mi je prišel list iz pred cca 10 let, ko mi je sošolka napovedla prihodnos z nihalom. In sicer je zapisala, da bom mojega bodočega moža spoznala pri 22-23 letih in njegove inicijalke bodo B.M. in da se bom poročila prui 25 letih itd....Skratka zgodilo se je, da se spoznala (sedanjega)fanta pri cca 25 letih (v bistvu sem ga spoznala že pri 19, a pri 25 sva postala par), sedaj imam 28 a nisem še poročena in njegove inicialke so P.M (zelo blizu torej)...In kje je problem.Zelo me je prestrašila, ko mi je napovedala, da bom umrla pri 67-68 letih....in zdaj me to prav žre...ker ni fan da ti nekd kaj takega napove,ne? A je možno, da je imela prav, ker sama sicer ne prav verjamem v "točno" usodo, ampak tudi svobodno človeško voljo itd...
Lepo te prosim za kakšno tolažbico:) sa vem, da je neumno, a vseeno me žre...
Hvala...


Vsako napovedovanje usode je zame neetično. Ne glede na to, ali gre za dobro ali slabo napoved. Poglejmo si primera dobre in slabe napooovedi in njun efekt:

1. Pozitivna napoved:

- Recimo, da si blazno želiš narediti nek zelo zahteven strokovni izpit. V to vlagaš cel kup truda, ampak nisi še čist zihr - vprašaš vedeževalko. Ona reče,m da ti bo uspelo:

- varianta A: vedeževalka je bila "prava" in je v kolektivnem nezavednem začutila, da so vse energije v trenutku napovedi usmerjene v to, da izpit narediš. To zato napove. Ko ti napoved slišiš, ti "pade dol", energija, ki si jo vlagala v izpit, saj "veš", da ga boš naredila. Tako ti lahko zmanjka tisto malo, da ga v resnici narediš.

- varianta B: negativnna napoved itak da le en rezultat - malodušje, v katerem se ne moreš zbrati, da bi zadevo izpeljala.

2. Negativna napoved v zvezi zu zdravjem: Si predstavljaš kaj bi bilo, če ti "vedeževalka" reče, da si neozdravljivo bolna?. Notranja naravnanost skriva tolikšno moč, da v primeru, če bi ji verjela, ne bi imela šans ...


Mimogrede - v vsem času, v katerem se ukvarjam z ezoteriko, sem naletel na cca 20 ljudi, ki so trdili, da "vidijo" vnaprej, in med njimi sem le eni osebi verjel ...

Žal je danes večina "jasnovidcev" "jasnovidnih" zaradi lahkega zaslužka.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#115 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 24. julij 2005, 23:07

<{POST_SNAPBACK}> Si predstavljaš kaj bi bilo, če ti "vedeževalka" reče, da si neozdravljivo bolna?.

Nič, ker je to laž, pravi g. Bembič.

#116 Bombonček

Bombonček
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 147

Objavljeno: 25. julij 2005, 08:06

Nosorog hvala! Resnično! Saj vem, da je temu tako, pa vseeno me kdaj zanese, takrat potrebujem "angelčke" kot si ti, da mi odprejo oči...
Sem pa tudi razmišljala ker je zadela črko M-saj moških imen na čko M je pa še največ, tako, da.....no saj je brezveze....
Tudi tebi Stane hvala, da si se oglasu...

Lepo je bit med vami:)

#117 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 25. julij 2005, 14:00

Bombonček, mogoče si pa podzavestno zaradi njene sugestije poiskala partnerja s temi začetnicami.. mah jaz resnično upam, da bom pri tej starosti, ki jo ti navajaš rekla - jp, imela si razburljivo življenje, polno prijateljev, določenim si pomagala, jih osrečevala - to je moj namen lajfa pa če se konča čez deset let ;)

#118 Bombonček

Bombonček
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 147

Objavljeno: 25. julij 2005, 14:18

Selene, si prav sonček veš :)) in imaš popolnoma prav...v bistvu imam obdobje, ko smo nekoga pokopali in mi je to nekako "ven udarilo", namreč sem imela hude probleme z depresijo in vedno moram nekaj dobit da me žre-to je moj vzorec, ki se ga moram rešit; na to me je opozorila moja bioenergetičarka,sicer se vzorca ne bi zavedala in je definitivno res....
Kot si rekla, ne gre za to kdaj umremo, ampak kaj smo se v življenju naučili; bolj mučno mi je to, da bi vedele kdaj, ker potem ti je nekako grozno in si misliš: a zdaj al kaj...če ne veš, potem itak neveš...joj, sorry zdaj že nakladam...
Je pa res, da lahko sem si nekako te inicialke sprogramirala, ker sem vedno nekako po njih moške iskala (pred leti ko mi je to povedala, potem sem na to "pozabla")..hecno ne, ampak res, ko sem nekoga spoznala sem si rekla, a ta pa nima teh inicialk...kako blesavo, zdaj sem na to pozabila, pa je bilo že vse v mojem računalniku zapisano...najbrž bo to to...
čudni in zanimivi smo mi človečki
w:Iw

#119 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 25. julij 2005, 16:53

<{POST_SNAPBACK}>
  Žal je danes večina "jasnovidcev" "jasnovidnih" zaradi lahkega zaslužka.

itaq
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#120 Nejc-N

Nejc-N
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 135

Objavljeno: 26. april 2007, 19:23

no recimo da iščeš nek predmet po stanovanju z nihalom... kak bi to zgledal?
to kej govoriš zraven? u mislih kej ponavlaš al pa kej?

hvala, nejc

#121 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 27. april 2007, 05:02

no recimo da iščeš nek predmet po stanovanju z nihalom... kak bi to zgledal?
to kej govoriš zraven? u mislih kej ponavlaš al pa kej?

hvala, nejc


Predpogoj je alfa stanje,ker drugače ti bo kazalo, kar boš ti hotel...Pol se postaviš v en kot v prostor, kjer predvidevaš, da je predmet in vprašaš za smer...potem stopiš v drug kot in ponoviš zadevo...presečišče je pa kraj , kjer boš / upam da/ našel izgubljenjo. Zanesljivo pa najprej zmanjšaj aktivnost možganov- miselnih predpostavk,ker drugače ne bo nič./temu bi lahko rekli tudi globoko sproščanje-v bistvu meditativno stanje-pač iz bete do alfe ../
fajn se imej
xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#122 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 27. april 2007, 08:31

Kako pa izgleda alfa stanje, oz.kako se spraviš v njega?
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#123 Nejc-N

Nejc-N
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 135

Objavljeno: 27. april 2007, 09:44

Kako pa izgleda alfa stanje, oz.kako se spraviš v njega?


ja to tud mene zanima :D

pa ka z nihalom se da tud koga najt recimo z kakim zemljevidom? :D

#124 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 27. april 2007, 10:16

ja to tud mene zanima :D

pa ka z nihalom se da tud koga najt recimo z kakim zemljevidom? :D

nihalo je sprogramirano, da samo potrdi nekaj kar ti že veš, oz.sumiš, ne morem pa odgovorit na vprašanje. Poleg tega, če bi lahko iskal ljudi, bi moral met njihovo dovoljenje, ker drugače nihalo nebo niti reagiralo. x;)x
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#125 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 27. april 2007, 12:51

Kako pa izgleda alfa stanje, oz.kako se spraviš v njega?


SPROŠČENOST IN DOSEGANJE ALFA STANJA

Eden od pogojev za uspešno radiestezijsko delo je torej tudi stanje globoke sprostitve oziroma alfa stanje biološkega valovanja možganov, ki ga izkušen radiestezist doseže v nekaj sekundah. Začetnikom pa bo morda v pomoč navedba dveh sprostitvenih vaj, s katerima takšno stanje dosežemo, koristne pa so tudi za vzpostavitev enotnosti duha, uma in telesa:

Potovanje zavesti


-Lezimo na hrbet, roke naj bodo malenkost odmaknjene od telesa, z dlanmi obrnjenimi navzgor, noge pa iztegnjene in rahlo razširjene.
- Z zavestjo gremo najprej v palce nog, nato v stopala, podkolenski del in stegno najprej ene in nato še druge noge in vsak del, na katerega usmerimo pozornost, sprostimo. Nadaljujemo s palci, dlanmi, podlahtjo in nadlahtjo vsake roke posebej in nato ramenskega obroča. Zavest nato spustimo v prsni, trebušni in nazadnje še hrbtni del telesa in jih sprostimo. Končamo z obrazom, kjer so napetosti najpogostejše.

Že samo potovanje zavesti po telesu, brez zavestnega sproščanja, privede do sprostitve fizičnega telesa, poleg tega pa omogoča tudi močnejši pretok energij čutnih zaznav. Da smo dosegli alfa stanje, vemo po tem, da se tok misli ustavi, začne pa se razmišljanje v slikah. Da se to zgodi hitreje, si lahko pomagamo tako, da usmerimo pogled za zaprtimi vekami nekoliko navzdol. Nazadnje usmerimo pozornost na točko med obrvmi, ležimo tako nekaj minut in mirno dihamo.

Vstop v alfa stanje z umirjenim dihanjem

Alfa stanje možganskega valovanja nezavedno dosegamo v spanju. Ker je za spanje značilno tudi bistveno upočasnjeno dihanje, lahko sklepamo, da je takšno dihanje pot, po kateri bomo takšno stanje najlažje dosegli tudi zavestno. V stanju normalne dnevne aktivnosti človek vdihne približno petnajstkrat na minuto. Če zmanjšamo ritem vdiha in izdiha na osem ciklov v minuti, pa bomo dosegli alfa stanje:

-Zapremo oči, počasi vdihnemo, hkrati pa pogled pod zaprtimi vekami usmerimo navzgor, proti središču šeste čakre. Pri izdihu pogled počasi spustimo. V počasnem in sproščenem ritmu to nekajkrat ponovimo in če ob tem ne občutimo nikakršnega napora, smo zanesljivo dosegli alfa stanje.



nihalo je sprogramirano, da samo potrdi nekaj kar ti že veš, oz.sumiš, ne morem pa odgovorit na vprašanje. Poleg tega, če bi lahko iskal ljudi, bi moral met njihovo dovoljenje, ker drugače nihalo nebo niti reagiralo. x;)x


Tole preprosto ne drži. Obstajajo pa naravni mehanizmi, zaradi katerih si pri iskanju lahko neuspešen. Če je nek človek npr. preprosto "želel izginiti", za sabo zabrisati vsako sled, se energijsko zavedno in nezavedno tako zapre, da ga večina radiestezistov ne more najti "ne med živimi ne med mrtvimi."
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0